Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2009

QUOTE(lietuvaite001 @ 2009 07 26, 20:12)
Gal biški ne į tema, bet parduodu lotoso žvakes (5 vnt.ružavas), taip ir nepapuosem stalo, nes namie palikom.
Gal kam reikia?


as taip dorai ir neisivaizduoju kas tai per daiktas doh.gif kiek kainuoja ir is kokio miesto tu? 4u.gif
Atsakyti
jez marija kaip noriu tu boruziukiu blush2.gif gal zinot kur gaut.... (anyksciai, utena, viulnius, ukmerge?)
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2009 07 26, 21:15)
jez marija kaip noriu tu boruziukiu  blush2.gif gal zinot kur gaut.... (anyksciai, utena, viulnius, ukmerge?)


Ir aš labai noriu boružėlių ir nertų angeliukų g.gif
Atsakyti
Radau krikšto apeigų eigą. Galima pasimokyti ką reiks kada kunigui atsakyti:
http://www.fsspx.lt/...c...&Itemid=101

Alia mane nustebino momentas su druska... Kažkaip nepamenu, kad vaikui į burną kas nors būtų dedama g.gif O tas momentas su seilėm tai iš viso blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltona @ 2009 07 27, 10:19)
Radau krikšto apeigų eigą. Galima pasimokyti ką reiks kada kunigui atsakyti:
http://www.fsspx.lt/...c...&Itemid=101

Alia mane nustebino momentas su druska... Kažkaip nepamenu, kad vaikui į burną kas nors būtų dedama  g.gif O tas momentas su seilėm tai iš viso  blink.gif

na matyt tik teoriškai, arba aš kažko nežinau, nes druskos nedėjo į burną niekam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltona @ 2009 07 26, 15:11)
Dėl skonio nesiginčijama... Man tai jos nelabai....  schmoll.gif

Na man irgi tos standartines na apsiaustas ar kaip jas pavadinti nelabai esu keles sugalvojus bet niekaip nespeju ju pagaminti ir ikelti paroditi bet butinai ant dienu parodisiu biggrin.gif

Tiesa esam krikstynoms dar sugalvoje aukcijona maziukes nebereikalingus daiktelius parduoti per aukcijona o pinigelius i taupykle jai skirti (cia per krikstynas sveciam)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 27 liepos 2009 - 10:47
darbeliai krikstynoms stai cia
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2009 07 27, 11:45)
Na man irgi tos standartines na apsiaustas ar kaip jas pavadinti nelabai esu keles sugalvojus bet niekaip nespeju ju pagaminti ir ikelti paroditi bet butinai ant dienu parodisiu biggrin.gif 



turiu ir aš nemažai minčių apie pakaitalą skraistėms, bet dažniausiai tradiciškai apsistojama prie jau nusistovėjusių standartų, aš tai negaliu pasakyti, kad man negražu šios skraistės, gražu ir netgi labai wub.gif , bet turbūt mums jau norisi naujovių, o naujovės per vieną dieną šaknų neįleidžia, kažkaip visoms naujovėms reik nusistovėti smile.gif
Atsakyti
Tai kad nelabai idomu tas pat per ta pati jau metu metais taspat ir taspat ivairiau gyvent idomiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,
stai taip atrode musu krikstynu stalas 4u.gif

user posted image
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sauniai
Atsakyti
Gražus stalas, o tern pinigus į lėkštes dėjot g.gif
Atsakyti