Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2009

Orelis geras visi turbut pas saulute sveciuose biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pagrazinu temele metriku pavyzdeliais:

user posted image

user posted image

user posted image


Daugiau darbeliu krikstynoms rasite mano parase
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif Man tie metrikai.
Atsakyti
Estete, puikus darbeliai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Oi,kokie puikus abieju mamyciu darbeliai thumbup.gif Mes dar tik ruosiames krikstynoms,gal irgi prasysim tu mamyciu pagalbos,labai jau grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 07 30, 14:55)
Ko šiandien taip ramu čia  rolleyes.gif
Na tai dar paspalvinu temelę iščiučiuotu, išmyluotu komplektėliu  smile.gif
user posted image



Argi cia ne pacios graziausios dezutes pasaulyje!!!!!!! Cia mano mazyles Vakares rinkinukas, begalo aciu estetei 4u.gif 4u.gif 4u.gif gerai kad nesutikau pacios buciau pabuciavusi (vyro buciuoti nedrysau ax.gif ) realybeje beto graziau negu nuotraukose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2009 07 29, 18:37)
Labas visoms planuojancioms ir besiruosiancioms.  4u.gif
As dar nespejau paskaityti ka priraset, nes labai inikus i kristo suknytes nerima, bet norejau paklausti ar kas uzsisakinejot saldainiu medi? Ar verta? Ar tikrai gerai atrodo?

o, smagu čia sutikti kolegę sausinukę bigsmile.gif pasibaigė ankstesnė tema tai tik dabar aptikau naują ax.gif Ryta važiuoju pasiimti rūbelių wub.gif liko žvakutę nusipirkti ir batukus nusinerti 4u.gif
lafan, kada jūsų krikštynos? Mano pusseserė daro medelius, jeigu norėsi, suorganizuočiau perdavimą į Vilnių mirksiukas.gif saldainiu medeliai
Atsakyti
Ačiū labai visoms už pagyras rolleyes.gif
QUOTE(pilietevakare @ 2009 07 30, 21:25)
Argi cia ne pacios graziausios dezutes pasaulyje!!!!!!! Cia mano mazyles Vakares rinkinukas, begalo aciu estetei  4u.gif  4u.gif  4u.gif  gerai kad nesutikau pacios buciau pabuciavusi (vyro buciuoti nedrysau  ax.gif ) realybeje beto graziau negu nuotraukose smile.gif

Kaip džiaugiuosi, kad patiko thumbup.gif Nuėjau vyrui pasigirti, kad patiko, sakau, sakė, kad realybėje atrodo gražiau, o tas sako kas, vyras realybėje atrodo gražiau lotuliukas.gif
Atsakyti
niu mes jau sian uisvaziuojam, o svente ryt.. labai jaudinuos, nes paciai teks but kriksto mama, MB - tetis, o juk vaikai pas mus trys... dvynukams paemem aukle, bet aukles labiausiai reikia musu vyresneliui, nes per dvynuku krikstynas tai sugalvojo net i zakristija ilyst doh.gif na, tikiuosi viskas praeis sklandziai...
QUOTE(estetė @ 2009 07 31, 00:01)
kas, vyras realybėje atrodo gražiau  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 07 31, 08:43)
niu mes jau sian uisvaziuojam, o svente ryt.. labai jaudinuos, nes paciai teks but kriksto mama, MB - tetis, o juk vaikai pas mus trys... dvynukams paemem aukle, bet aukles labiausiai reikia musu vyresneliui, nes per dvynuku krikstynas tai sugalvojo net i zakristija ilyst  doh.gif na, tikiuosi viskas praeis sklandziai...

Smagios šventės, lauksim su pasakojimu ir nuotraukom bigsmile.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Si ryta gavome rubelius busimam krikstukui. O grozis wub.gif Aciu auksarankei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
estete thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif (cia vyrui)
Atsakyti