Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų telefonai ir adresai

Norėčiau, kad pasidalintumėte gerų būrėjų ir parapsichologų kontaktiniais duomenimis ir savo patirtimi, jei pas juos lankėtės.

Taip pat, gal žinote Reginos Šakinienės iš Varnių telefoną ir adresą. Te nesupyksta ji, bet labai norėčiau pas ją apsilankyti.

Dėkui!
Atsakyti
Labas geltonkase,
matau apie Varnius uzsiminei. Tai tikriausia pati is Zematijos esi. As zinau viena gera bureja, bet ji is Dzukijos, uz Alytaus, tiksliau prie Seiriju. Mano drauge is Kauno pas ja vaziavo, tai viskas jai beveik zodis i zodi issipilde. Ji tuo metu buvo susizadejus ir po 2 savaiciu turejo isteket, jau ruosesi vestuvems. Bureja pasake, kad ji neistekes, vestuves bus atsauktos. Sake, kad ji susipazins veliau uz su vienu vaikinu, kuris jau karta buvo vedes, turi vaika ir bus uz ja 6-7 metais vyresnis. Ji tada nepatikejo, pagalvojo: "..vyrenis ir dar vedes! Nu negali but!.."

Ji grizo namo, toliau ruosesi vestuvems. Praejo gal pora dienu ir is tikruju jaunikis is niekur nieko atsauke tas vestuves. Ju keliai issikyre.

Mano drauge uzsiregistravo internete pazinciu puslapi. Jai parase vienas vyras. Ji pasakojo, kad is pirmo zvilgsnio jis nebuvo kazkuo isskirtinis, bet simpatiskas. Jie susirasinejo, susitare susitikt. Jis per pirma pasimatyma daug nepapasakojo, paskui paaiskejo, kad jis jau buvo vedes ir turi dukra (taigi, bureja pataike thumbup.gif ). Jis yra uz ja 7 metais vyresnis (cia irgi bureja neklydo). Jis draugei pasipirso po dvieju menesiu draugystes. Dabar jie jau beveik 1,5 metai vede.

As irgi buvau pas ta bureja, kadangi man ne taip jau ir netoli iki ten vaziuot reikia. Na siaip daug ji pasakojo. Buvau ir teisingos informacijos, bet kas meile liecia neissipilde. Na, pagyvensim - pamatysim g.gif
As pas ja buvau ir su teta nuvaziavus, tai ji tetai labai daug teisybes pasake. Buvo idomu klausytis good.gif

Susidare ispudis, kad ji turi labai gerai intuicija, gali gerai jausti zmones. Ir siaip is kortu ji gali pajusti mirusiuosius (pas mano teta buvo mires vyras).

Ji siek tiek sunkokai sneka lietuviskai, bet supranta gerai. As su ja siek tiek rusiskai kalbejau, bet mano rusu kalbos zinios nera labai geros, tai teko pusiau rusiskai, pusiau lietuviskai bendraut.

Siaip kam pakeliui ir kas geros burejos iesko, patarciau nuvaziuot pas ja. As buvau valanda. Gali but,kad ji ir 1 h 20 min uztrukt gali, bet vis vien kaina ta pati - 50 Lt. Pinigai nemazi, bet verta.

Sekmes


 i 
Pašalintas telefono numeris, kuris buvo įkeltas be jo savininko sutikimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 19 kovo 2013 - 15:13
man netoli, pasistengsiu paskambinti ir nuvaziuoti. tikiuosi kalbes lietuviskai nes rusiskai ne kas man wink.gif
Atsakyti

Būtinai parašyk, kaip tau ten seksis smile.gif
Atsakyti
Neseniai buvau, patiko wink.gif
Atsakyti
Kas žinote Vaivos Budraitytės telefoną, kontaktus. Labai reikia
Atsakyti
QUOTE(zilkonas @ 2009 11 27, 00:10)
Kas žinote Vaivos Budraitytės telefoną, kontaktus. Labai reikia

Vaivos būrimo salonas
Atsakyti
QUOTE(junglegirl @ 2009 11 25, 09:18)
Neseniai buvau, patiko wink.gif


Sveika junglegirl 4u.gif
Jau siek tiek laiko praejo nuo tada, kai lankeisi pas bureja prie Seiriju. Gal gali papasakoti, ar daug kas issipilde ar dal kol kas nieko. ax.gif
Lauksiu ziniu rolleyes.gif
Atsakyti
Burejos is varniu tel. 860540124, pati pas ja vaziuosiu uz poros savaiciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dionna @ 2010 01 09, 22:50)
Burejos is varniu tel. 860540124, pati pas ja vaziuosiu uz poros savaiciu  ax.gif


Ir bereikalo važiuosit.. Buvau prieš porą metų, tai tokių nesamonių pripaistė. Jau turėjau ir ištekėt ir išsiskirt pagal ją, ir dar vaikelio susilaukt... Draugei pripasakojo kad abu tėvai tais pačiais metais mirs, tai tokiom nuotaikom gyveno pora gal mėnesių kad žmogaus atpažint nėjo.. Taip kad reiktų gerai pagalvot ar verta trenktis į Varnius (aišku gal Jum netoli)..
Atsakyti
Sveikos merginos aš tai jums siūlyčiau nesukti sau galvos dėl tų burėjų, niekada nebuvau pas jas, bet kiek girdėjau tai nieko gero prišneka visokiausių nesamonių paskui žmogus jomis ir gyvena.
Atsakyti
QUOTE(amfa @ 2010 01 12, 20:45)
Sveikos merginos aš tai jums siūlyčiau nesukti sau galvos dėl tų burėjų, niekada nebuvau pas jas, bet kiek girdėjau tai nieko gero prišneka visokiausių nesamonių paskui žmogus jomis ir gyvena.

Cia zinutes renki,ar siaip jauti poreiki kartas nuo karto nusisneketi be jokio tikslo?
Atsakyti