Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų telefonai ir adresai

QUOTE(Boobleday @ 2010 09 03, 15:03)
As pas ta Nijole esu buvusi namuose tik. Keli metai atgal. Tai tiek nesamoniu prikalbejo, isklausinejo nemazai ir vis tiek nepataike smile.gif

Ji tokia kaip sarka apsikarsciusi bizuterija  biggrin.gif  Negalima taip sakyt ant zmogaus, bet ..  blush2.gif


As buvus kelis kartus pas Nijole. Pas ja kaip pataikai, kartais i nieko nepasako, o kartais ir zandikaulis atvimpa. Su drauge nusprendem, kad nuo menulio fazes priklauso smile.gif
Atsakyti
Gal galit tiksliai parašyti būrėjų esančių šiauliuose telefonų numerius ir adresus ir pasakyt ar jos geros ar kaip ten tą ateitį nuspėja.... būčiau labai dėkinga thumbup.gif bėje, buvau pas viena būrėją eančia netoli saulės miesto tuose bendrabučiuose, tai viską melavo ,sakė kad aš juodai nėščia na tikrai tipo 100proc. iškart nusipirkau testą tik parėjau namo jau buvau mėnesinem susirgus ,na ten nepatarčiau eiti ,daugiau klausinėjo nei ką sakė.... schmoll.gif schmoll.gif prašau patarkit kur eiti geriausia 4u.gif
Atsakyti
vakar janinai skambinaun is jonavos tai uzrasyt galejo tik lapkricio galuj. ar nepavargsta ji taip diena dienon sukortom zaist?
Atsakyti
QUOTE(svajos @ 2010 10 14, 20:29)
vakar janinai skambinaun is jonavos tai uzrasyt galejo tik lapkricio galuj. ar nepavargsta ji taip diena dienon sukortom zaist?


O ko jai pavargt blink.gif g.gif Jei norinčių pilna, tai ko nedirbt g.gif biggrin.gif Juk ir pati skambinai juk ne paplepėt ar kavos puodelio išgert, o nueit išsiburt bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
gal zinote geru bureju alytuje? labai noreciau apsilankyti..
Atsakyti
Gal kuri girdėjote ar lankėtės pas tokį Piotrą Elkunovičių (Pjotr Elkunoviz)?
Atsakyti
Pries pora savaiciu buvau pas Anus is Seiriju. Gailiuosi, kad anskciau sios temos nepaskaiciau ir vaziavau pas ja. Gaila pinigu. Kalba nesamones. Gal pora kartu isdelioja kortas, bet i jas net neziuri. Pasiklausineja ir "filosofuoja". Visiskos nesamones. Na, gal pataike tik tai, ka visiems pritaikyt galima ir ko nelabai bepatikrinsi. Na, pvz. "burimo" istrauka:
Ji: -broli ar sese turi?
As: -broli.
Ji: - vedes?
As: - aha.
Ji: - nu tai zinok jo zmona tau visko pavydi! Nesvarbu, ar graziai su tavim kalba, ar gera tau, ji pavydi tau visko. Pavydi darbo (pries tai klause, ar dirbu), pavydi vyro, vaiko (??????!!!!!!! blink.gif ), ji labai pavydi.
Aisku, pati kalta, kad atsakinejau i klausimus, bet bent jau paskui reikejo atsistot ir iseit.
Neatkalbineju,norit, vaziuoki pas ja. Tik gerai stebekit, ko klausia ir ka paskui "buria".
Atsakyti
gal zinote radviliskio mieste bureja? esu kazka girdejus kad yra viena gan nebloga g.gif tad mane domintu kaina,adresiukas ir ar tikrai nuspeja tiesa.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzese @ 2010 11 27, 14:56)
gal zinote radviliskio mieste bureja? esu kazka girdejus kad yra viena gan nebloga g.gif tad mane domintu kaina,adresiukas ir ar tikrai nuspeja tiesa.... g.gif



Sita tema paskaitykit, ten yra visi jos kontaktai 4u.gif
Atsakyti
laba,
gal kas žinote kokių kontaktų burėju iš Utenos ir kaip nuomonė apie jas???
o jai ir ne iš Utenos, gal ką tikrai vertą pasitikėjimo galite pasiūlyti??
Atsakyti
QUOTE(un_written_001 @ 2010 08 17, 14:36)
Sveikos, mamytės!!
Galiu drąsiai rekomenduoti Margaritą iš Vilniaus . Šiandien apsilankiau ir susakė ne tik apie ateitį, bet ir apie dabartį gan nemažai ir kas keisčiausia, kad visišką tiesą. Likau dar sužavėta tuom, kad kortas išmetė tai tik tarp kitko, praktiškai net akių į jas neužmetė, iš savęs viską susakė  smile.gif  toks jausmas, kad kiaurai mato...
Dirba Šeškinėj arba kartais Baltupiuose, tel. 86 455 2139  4u.gif
Gal dar kas pas ją lankėtės? Kaip jum?

gal galetum parasyti kokia kaina, ar ilgai reikia laukti? ir kada galima jai skambinti?
Atsakyti
Gal kas galetu parasyti i AZ Vaivos Budraitytes kontaktus ax.gif Arba kokio kito gero burejo (-jos) kontaktus g.gif labiausiai domina klausimai del darbo ax.gif
Atsakyti