Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų telefonai ir adresai

QUOTE(Wild Cherry @ 2011 08 12, 14:47)
Sveikos,

gal paskutiniu metu kas nors lankesi pas Galina is Zaliuju ezeru? Pries kelis metus skaiciau api ja labai gerus atsiliepimus, o kaip dabar? Ir dar domintu kiek dabar kainuoja jos paslaugos

Ir mane domina atsiliepimai ir kainyte.
Aciu smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Norėjau jums pasipasakoti vakarykštį savo pasiburimą pas vieną būrėją. Kadangi prieš tai viena mano bendradarbė buvo pas ją ir labai liko patenkita, tai nusprendžiau ir aš nueiti pasiburti. dideliu bėdų neturi, bet smalsumas nugalėjo. ir vienu žodžiu prisibūriau... viskas mano gyvenime bus blogai, blogai ir blogai. Jokio džiaugsmo tik ašaros, ir aplamai nieko gero. Ir tokių dalykų pribūrė, kad išėjus iš jos pirma mintis buvo, ko aš ėjau burtis... šiandien atsigavau, bet vakar taip sunko buvo ant dūšios, kad tikrai nesinorėjo nieko...

tai vat ir galvoju ar verta pas jas vaikščioti? Gyvenau sau ramiai, patenkinta gyvenimu... o dabar toki gruza uzdejo man, kad jomajo.... bandau netiket, bet kol kas sunkiai gaunasi, bet tikiuos pavyks....

bet zinokit padejau tašką visom toms būrėjoms....
Atsakyti
Nepergyvenk, Eivile...Kiek pamenu, tu turbut aplankiusi visas imanomas burejas po kelis kartus, taip kad viena programa daugiau ar maziau - mazas skirtumas irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2011 08 18, 13:23)
Nepergyvenk, Eivile...Kiek pamenu, tu turbut aplankiusi visas imanomas burejas po kelis kartus, taip kad viena programa daugiau ar maziau - mazas skirtumas irnesakyk.gif


Tai taip... tu teisi Chiromante.... be reikalo neklausiau Taves anksčiau verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2011 08 18, 14:17)
Tai taip... tu teisi Chiromante.... be reikalo neklausiau Taves anksčiau verysad.gif

Uztat spjauk i visas nesamoningas pranasystes ir kurk gyvenima pati...negatyvios programos daug stipresnes uz pozityvias, bet sveikas protas viska gali iveikti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmatė @ 2011 08 08, 21:12)
Gal galit kas rekomenduoti Siauliuose gera bureja?  bigsmile.gif  4u.gif

Tatjana Dubijos g., kalba rusiškai.
Atsakyti
kas Vilniuje buria is kavos tirsciu?
Atsakyti
QUOTE(Eivilė32 @ 2011 08 18, 10:29)
Sveiki,

Norėjau jums pasipasakoti vakarykštį savo pasiburimą pas vieną būrėją. Kadangi prieš tai viena mano bendradarbė buvo pas ją ir labai liko patenkita, tai nusprendžiau ir aš nueiti pasiburti. dideliu bėdų neturi, bet smalsumas nugalėjo. ir vienu žodžiu prisibūriau... viskas mano gyvenime bus blogai, blogai ir blogai. Jokio džiaugsmo tik ašaros, ir aplamai nieko gero. Ir tokių dalykų pribūrė, kad išėjus iš jos pirma mintis buvo, ko aš ėjau burtis... šiandien atsigavau, bet vakar taip sunko buvo ant dūšios, kad tikrai nesinorėjo nieko...

tai vat ir galvoju ar verta pas jas vaikščioti? Gyvenau sau ramiai, patenkinta gyvenimu... o dabar toki gruza uzdejo man, kad jomajo.... bandau netiket, bet kol kas sunkiai gaunasi, bet tikiuos pavyks....

bet zinokit padejau tašką visom toms būrėjoms....

Pas ka cia tokia buvote??? Niu, nesmagu, kad taip..
Galiu ir as pasidalinti. Buvau uzsirasiusi pas Sergeju, bet kai papasakojau vienai pazistamai, kad noriu eiti pasiburti (tiksliau pasikonsultuoti), ji man pasake, kad nereali bureja Silvija is Lvovo g. Galvojau, ka daryti, bet kadangi ja labai gyre, paemiau ir paskambinau. Labai keista, bet ji mane uzrase 1 diena pries Sergejaus uzrasyma...O pas ji jau buvau seniai uzsirasiusi.. Nuejau. Buvau "apsalusi", kai pradejo delioti kortas...Sake viska, kaip yra, be jokiu pasitaliojimu ir sake, kas bus, jei padarysiu taip ar taip... Vienu zodziu, as jai nei zodzio, tik labas rytas pasakiau, o kai ji man zere, tai taip ir likau sedeti be amo... Bure ivairiomis kortomis ir vis krito tas pats. Kai kuriuos dalykus ziurejo ir delno, vel tas pats.. Vienu zodziu, nieko neprasove ir labai padejo man apsispresti kai kuriuose gyvenimo dalykuose. Likau labai patenkinta. Pries iseinant pasakiau, kad rytoj esu pas kita uzsirasiusi, sako, tai eik, palyginsi, atsirinksi , kas tau labaiu patinka.. Kita diena nuejau pas Sergeju, jis man ismete kortas, ilgai ziurejo ir pasake, atsiprasau, bet negaliu nieko pasakyti. Ismete dar karta, tas pats.. doh.gif Po to pagalvojau, o nebus taip, kad ta pirmoji cia man taip viska sujauke, kad sitas nieko nesugebejo pamatyti??? Nors pora dalyku taip abejodamas pasake, taip pat, kaip ir pirmoji. Bet is karto perspejo, kad tai gali buti netikslu, nors as zinojau, akd tikslu. Tai taip ir atsisveikinau nieko nesuzinojusi daugiau, pinigu neeme, bet pasiule ateiti po keliu savaiciu, tai kita savaite vel eisiu ziureti, kas kaip.. Tai va, tiek, mano patirties.. Beja, pasakysiu kaip paguoda pries tai rasiusiai mergaitei, kad man pasake, jog tureciau nevaziuoti i kelione, arba buti labai labai atsargi, nes gali buti daug streso, o kadangi as buvau suplanavusi kelione is tikro ir nenorejau jojs atideti, tai va, laimingai grizau ir nieko.. Taip, kad manau, didziausi savo likimo kalviai esame patys.. 4u.gif
Atsakyti
Niu va, pasisakysiu dar karta doh.gif Pakalbejau su savo drauge "bureju eksperte" sako, eik tu, buvau as kazkada pas ta Silvija, sako, jau taip pro sona saude, kad baisu buvo... Tai kaip dabar suprasti???? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2011 08 19, 14:05)
kas Vilniuje buria is kavos tirsciu?

Ir pati gali išmokti mirksiukas.gif .Nu čia jau mano nuomonė ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 08 09, 13:52)
as tai labai skeptiskai ziuriu i toki burima. kaip gali nematydama zmogaus burti, internetu, parasant laiskeli el.pastu ar ka pasakyti apie jo praeiti, ateiti, dabarti... Issiunti pinigus ir atsiuncia „pasapaliojimus“ kazkokius, kurie visiems tinka... g.gif

Na,gal ir yra burėjų tokių melagių.Bet paskaičius Linos svetainėje atsiliepimus,tai neatrodo,kad ji melagė. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2011 08 19, 15:05)
kas Vilniuje buria is kavos tirsciu?

Zoja, bet gana trumpai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katewinslet @ 2011 08 20, 23:43)
Ir pati gali išmokti  mirksiukas.gif .Nu čia jau mano nuomonė  ax.gif


neaktualu:) daug laiko praeis kol ismoksiu
Atsakyti