Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų telefonai ir adresai

QUOTE(Migla33 @ 2011 09 21, 19:21)
As irgi noreciau gauti bureju is Alytaus kontaktu i az 4u.gif
Papildyta:
Gal buvai pas tokia sena moterele?

jo pas senute buvau biggrin.gif gal ir tu buvai?
Papildyta:
QUOTE(Geltona * @ 2011 09 21, 20:30)
gal kontaktus galima?

as tai neturiu jos kontaktu.sumasciau kad noriu pas bureja nuvaziavau i merkine,pasiklausiau kur cia gyvena ir man pasake.ir mane iskarto prijame thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juoske @ 2011 09 22, 10:24)
jo pas senute buvau  biggrin.gif  gal ir tu buvai?
Papildyta:

as tai neturiu jos kontaktu.sumasciau kad noriu pas bureja nuvaziavau i merkine,pasiklausiau kur cia gyvena ir man pasake.ir mane iskarto prijame  thumbup.gif



Taip buvau ir as pas ja biggrin.gif man praeiti ir esama laika, tai gerai pasake na, bet ateiti tai doh.gif nes kai kurie dalykai turejo issipildyti metu begyje, bet praejo tikrai daugiau ir nieko panasaus g.gif
Bet siaip idomi moterele, nors keli vietiniai tai tik nusijuoke, kai paklausiau kur gyvena.
Atsakyti
Man tai pildosi clap.gif
Papildyta:
QUOTE(Mil@na @ 2011 09 21, 17:29)
O iš kur žinai, kaip tau bus... g.gif

Na tai nzn kaip ten man bus toliau,bet as norejau pasakyti tai kad ka ji man pasake,tai taip ir viskas vyksta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(juoske @ 2011 09 22, 10:54)
Man tai pildosi  clap.gif
Papildyta:

Na tai nzn kaip ten man bus toliau,bet as norejau pasakyti tai kad ka ji man pasake,tai taip ir viskas vyksta  cool.gif


Turbut kaip ir viskas ne visiems vienodai ax.gif

O gal dar zinote kokiu bureju vertu demesio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migla33: 22 rugsėjo 2011 - 13:39
QUOTE(Migla33 @ 2011 09 22, 14:38)
Turbut kaip ir viskas ne visiems vienodai ax.gif 

O gal dar zinote kokiu bureju vertu demesio?



As buvau pas tokia Ramune smile.gif Ji salia Alytaus gyvena smile.gif
Atsakyti
Buvau pas Virginiją. Labai maloni, šilta, išsilavinusi moteris, puikiai išmananti savo darbą ir jį atliekanti profesionaliai.
Atsakyti
QUOTE(Violettta @ 2011 09 20, 12:37)
Sveikos, mamytes  4u.gif  Jau ilga laika ieskau vienos burejos Kaune, Silainiuose, netoli Taubuciu... Gyvena devyniu ar dvylikos aukstu name, krastineje laiptineje, tik nepamenu, kuriam aukste... Ji jau sena, is bendravimo siek tiek stacioke, buvau pas ja pries 4m, VISKAS issipilde, nors tada tai atrode neimanoma... Jau seniai internete visur ieskau jos, bet nerandu... doh.gif

Sveikos visos.
Cia gal ta sena moterele,kur su savo taip pat jau sena dukra gyvena? As kalbu apie adresu Rasytes 36-36, devyniu aukstu namas, bet laiptine ne krastine, o vidurine, nes namas sujungtas kampu.
Papildyta:
Na, as buvau pas bureja tris kartus.Kadangi tai buvo ta pati bureja, galiu pasidalinti savo ispudziais.Pirma karta nuejau pries astuonis metus tiesiog is smalsumo, na pasake visko.Po poros metu issipilde vienas reiksmingas ivykis (persikraustem i nuosava nama kaip ji ir sake), nors tuo metu kai pas ja buvau tokiu minciu net neturejome.Antra karta pas ja nuejau praejus 5 metams, dali info pasake kaip ir pirmaji karta panasios.Na, o trecia karta buvau pas ja pries puse metu, na ir ka gi,ateiti piese visai kitokia nei pirmus du kartus.
Tai ir likau nesupratusi, ar taip pasikeite mano gyvenimo ateitis, ar menulio diena netiko burtams.
Atsakyti
QUOTE(Boobleday @ 2011 09 22, 14:45)
As buvau pas tokia Ramune smile.gif Ji salia Alytaus gyvena smile.gif

Gal adresą į až galite parašyti.
Atsakyti
Sveikos smile.gif labai noreciau apsilankyti pas bureja Virginija is Perkunkiemio, bet neturiu jos kontaktu g.gif gal buvot pas ja? Gal galit papasakoti ar gerai ji buria ? Turit kas nors jos kontaktus ? buciau dekinga wink.gif
Atsakyti
Sveiki, ieškau geros būrėjos Kaune. Prašau parekomenduokite 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes... Esu buvus pas bureja Petra? ar teko kuriai lankytis pas ji Kaune... man jis patiko... nes ejau del vieno zmogaus, apie ji papasakojo, kaip ji pazinodamas... sake kad sueisim vel kartu, bet dar cia laiko klausimas... tai va laukiu, ir nezinau ar 100% jis teisybe kalba.Ruosiuosi eiti pas dar viena is Jonavos, tiesiog paklausyti antros nuomones... kaip ji? gal kuri lanketes?
Laukisu ats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2011 09 27, 09:31)
Sveiki, ieškau geros būrėjos Kaune. Prašau parekomenduokite  4u.gif



Sveika... as buvus Kaune pas Petra, nezinau ar teko toki grideti... smile.gif man jis patiko, apie konkrecius zmones labai gerai pasake, nuo lygu iki issilavinimo... smile.gif o ateitis parodys toliau kiek ten tos teisybes buvo... smile.gif
Atsakyti