Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų telefonai ir adresai

ir jus jai dar sumokejot? smile.gif

QUOTE(Solemn still @ 2011 10 01, 19:55)
As taip pat lankiausi pas ja, klausiau cia atsiliepimu, niekas nieko ir nusprendziau nueit. Rekomenduot jos nerekomenduociau, kada jus pas ja lanketes. nes as lankiausi siu metu rugsejo vidury ir mokejau uz viska ta pati ka ir jus 100 Lt.
be to kai skambinau jai, ji buvo labai maloni, klause gimimo datos, pasakiau, sake kad dirbs jau su mano gimimo data, kai nuvaziavau isgirdau ta pati ka ir jus is astrologines puses- ka pati zinojau is interneto, knygos apie gyvenimo kelio skaicius. Bet kai nuvaziavau pas ja ji buvo nemaloni man, grubi, pikta. o prasidejo viskas nuo to, kad sutareme laika, po to ji paskambino nukele veliau. as turejau pas ja buti, nepamenu tiksliai bet nuo 10 iki 10.30 ar nuo 10.30 iki 11. kaina 100 lt. na as viska pasiskaiciavus taip ir atvaziavau i Vilniu, Vilniuj buvau pries puse desimt. skambutis skambina Judita kur as esu, vaziuoju autobusu sms kur as esu, as pazvelgiu i laikrodi kad as dar turiu laiko neveluoju, atvaziavus i Dvarcionis skambinu kad as cia, nes taip sutarem, nueinu iki jos, ji kazko nepatenkinta piktoka, a taip pat strese visa uzdusus, nes man tie skambuciai ir sms kazkaip... toks kaip spaudimas, ispradziu as pagalvojau, kad zmogus gal rupinasi, nes as ne vilniete. bet netrukus viskas paaiskejo, kai ji man pradejo kalbeti is astrologines puses as vienoj vietoj isiterpiau ir manes buvo paprasyta nepertraukinet (na cia gal tiek to normalu)  pasake, kad nera laiko, kad kitas zmogus jau po manes iskart ateina (vel normalu) bet kai man tik atejus, praejus 5-10 min tas zmogus jai skambina, kad jis jau cia ir ateina... as paziurejau i laikrodi, as turejau pasirodyti pas ja iki 11,taip ir buvo, o zmogus skambina po  vienuolikos 5-10 min. na zinot... moteriske laika pati taip pasiskyre, tiesa dar penktadieni vakare as jai skambinau, laika pati nurode, o sestadieni ryte... ir su manim dirba ir i laikrosi zvilcioja, jauciasi skubejimas, gal spesiu gal reiks dar palaukt ateis tas zmogus kur laukia ir tada po jo as. na spejom, J. Vilis mano situacija sudetinga, kad reiks primoket, as paklausiau kiek, pasakiau kad as pinigu nepasiemus bilekiek, veidas jos pasikeite, pasake kad ji dirba atiduoda jegu, energijos, paskui pikta pasake kad 20-30 reiks primoket ir taip labai jau didele nuolaida daro man. bumbejo kad reikejo sakyt kad tokia sutetinga situacija, ko as cia vaziuoju ir pan- nors pati kai kalbejom neklause tik gimimo datos paprase ir dirbs pagal ja su manim analizuos situacija mano, pamokins ir pan. as atvaziavau aplamai pas ja paziuret situacijos rast sprendima-kaip ir visi, pati sake kad man paaiskins, pamokins ir pan. neklause nieko, as dar tik pasakiau trumpai kas yra, bet ji nesigilino datos jei uzteko. pati pasieme zmogu kita nelaiku, norejo greiciau prasukt viska o as likau kalta, ir dar iskalbejo. su zvake apejo aplink mane, padaviau pinigus, ji vel nepatenkinta pakartojo, kad man labai didele nuolaida padare. nei paaiskino kaip zadejo nei ka zadejo nepamokino, isbegau is jos su stresu, vidinis drebulys, gailejausi kad atvaziavau. Praejo savaite kol atsigavau. vaziavau be streso su viltim, kai tika atvaziavau prasidejo skambuciai stresuot pradejau, atejau stresuodama pas ja ir isvaziavau dar su didesniu stresu. neisiu nei pti daugiau nei kam rekomenduosiu.
P.S. tas zmogus kur lauke buvo moteris su nauju brangiu dzipu, pati irgi vardiniais rubeliais, vadino ja Judita vardu, supratau, kad pastovi kliente, ir (aisku cia mano interpretacija, gal as ir neteisi bet) manau kad atejo klientesu pinigais problemu neturinti, reikejo ja priimt butinai ir ka su manim daryt... o cia situacija sudetinga greiciau neprasisuksi nei iprastai...

Atsakyti
Sveiki

O kaip ta Margarita is Pilaites?Gal kas jos kontaktus turite?
Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2011 10 22, 18:03)
ir jus jai dar sumokejot? smile.gif

20 lt damokejau, nes derybos prasidejo gale, ant pabaigos- kaip sakant psichologinis geras momentas kai jau nedaug truksta kai jau pabaiga-tada gali jos nesulaukt, nes bus pabaiga ir varyk kita karta. 20 lt sumokejau. bet tiesa pries tai buvo kalba apie tai kad reiks damoket as pasakiau kad neturiu pinigu pasiemusi, taremes 100. tada ji 20-30 paprase damoket, ir jau su didele nuolaida. damokejau baige iki galo viska. nepatenkinta kad permazai. bet baigem ir viso gero, sake paskambint jai po 2 savaiciu - nei skambinau nei skambinsiu- pasaka be galo vel bus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solemn still: 24 spalio 2011 - 17:52
QUOTE(Chiromante @ 2011 10 20, 12:46)
Aciu uz citata - esu chirologe, todel neblogai zinau kas ka rodo  smile.gif Beje, sita teorija neaisku is kur traukta ir santuokos linijos visai ne ten....Internetas pilnas diletantisku forumu ir siaip neaiskaus plauko literaturos - matyt ten ir paskaitet, o jusu bureja tiek tik ir "zino".... Butent todel ir juokinga...O is tiesu tai gaila jusu ir panasiu i jus, o bureja tiesiog uzsidirba savo duona kasdienine, net nesukdama sau galvos, kad ineše  nemaza indeli i galima seimos krize.

na zinot as ne chirologe ir tai zinau kad santuokos linija ne ten, pati buvau pas hirologe galiausiai siek ties pasiskaitinejau apie linijas pati.
Bet kai ejau pas chirologe ejau pagal rekomendacijas ir ne siaip buvau, patiko. ejau nes zinojau kad ji daug studijavo apie chirologija, veliau svarankiskai pasikonsultuodama su profesionaliais chirologais, ejau pagal rekomendacijas nes bijojau papult pas tokias chirologes kaip jos "koleges paciu pirmuju kursu", kurios baige kurselius isinuomojo patalpas, pasidomejo kiek ima profesionales chirologes ir pradejo "dirbti".

nezinau ar as tesi, chiromante galetu patvirtint ar paneigt, esu skaiciusi kad zmogaus delno linijos gali keistis?

su kortomis tai taip pat priklauso nuotaves paties- turi suprast kad kortu prognoze pateikta yra kintama, ir tai kas pasakyta gali buti tik kaip perspejimas. Mane kelis kartus perspejo, kad atsargiai gali buti apvogta, vagyste. nebijojau as iseit i gatve, nesivaideno man ant kiekvieno kampo... tiesiog pabuvau kuri laika atsargesne, budesne, ypac vienu metu kai taip pasake vykstant i kelione. galiausiai atejus pas bureja na pats jauti, matai- kai tau meta kortas ir pasakoja, matai kad apie tave, kad ne is lempos, tu sedi ir klausai, paklausi ko nors ir matai kai "mykia", traukia info, stebi tave kaip tu reaguoji, ar nedasoko iki galo, laukia ka tu pasakysi ir pan. na nezinau bet man tikrai jauciasi, matosi ir as niekad neisigasto tu nemaloniu prognoziu tiesiog bunu atsargesne ar galvoju kaip to galima isvengt stengiuos isvengt bet nepanikuoju, neuzsiciklinu ant to
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solemn still: 24 spalio 2011 - 18:25
QUOTE(Solemn still @ 2011 10 24, 18:24)
na zinot as ne chirologe ir tai zinau kad santuokos linija ne ten, pati buvau pas hirologe galiausiai siek ties pasiskaitinejau apie linijas pati.
Bet kai ejau pas chirologe ejau pagal rekomendacijas ir ne siaip buvau, patiko. ejau nes zinojau kad ji daug studijavo apie chirologija, veliau svarankiskai pasikonsultuodama su profesionaliais chirologais, ejau pagal rekomendacijas nes bijojau papult pas tokias chirologes kaip jos "koleges paciu pirmuju kursu", kurios baige kurselius isinuomojo patalpas, pasidomejo kiek ima profesionales chirologes ir pradejo "dirbti".

nezinau ar as tesi, chiromante galetu patvirtint ar paneigt, esu skaiciusi kad zmogaus delno linijos gali keistis?

su kortomis tai taip pat priklauso nuotaves paties- turi suprast kad kortu prognoze pateikta yra kintama, ir tai kas pasakyta gali buti tik kaip perspejimas. Mane kelis kartus perspejo, kad atsargiai gali buti apvogta, vagyste. nebijojau as iseit i gatve, nesivaideno man ant kiekvieno kampo... tiesiog pabuvau kuri laika atsargesne, budesne, ypac vienu metu kai taip pasake vykstant i kelione. galiausiai atejus pas bureja na pats jauti, matai- kai tau meta kortas ir pasakoja, matai kad apie tave, kad ne is lempos, tu sedi ir klausai, paklausi ko nors ir  matai kai  "mykia", traukia info, stebi tave kaip tu reaguoji, ar nedasoko iki galo, laukia ka tu pasakysi ir pan. na nezinau bet man tikrai jauciasi, matosi ir as niekad neisigasto tu nemaloniu prognoziu tiesiog bunu atsargesne ar galvoju kaip to galima isvengt stengiuos isvengt bet nepanikuoju, neuzsiciklinu ant to

Zinoma, delnu linijos pas visus keiciasi - ir tas labai gerai matosi, jei turi nuotraukas ar atspaudus. Pvz. mano pacios dukros per 4 metus pasikeite tiesiog kardinaliai smile.gif
Chirologija sudetingas mokslas - kurkas sudetingesnis nei tarologija...cia be igimtu duotybiu ir ilgo studijavimo bei pastovios praktikos neissiversi, todel eiti pas bet ka - tiesiog nusikaltimas sau. Kursai dabar ant kiekvieno kampo ir asmeniskai man plaukai piestu stojasi, kai paskaitau, kas ir kaip tuos kursus veda. Bet tai yra neblogi pinigai - investuoji i abejotinus kursus ir paskui juos "atmusi" per keleta menesiu (cia liecia ir Taro taip pat). Jokios rizikos ir atsakomybes. O paskaiciusi tavo pasakojima apie Judita, vos is kedes neisvirtau doh.gif Ziuriu, jinai ne tik, kad neapsiramino (jau yra turejus problemu del savo sarlatanizmo), bet dar labiau pasiuto, kaip kokia ziurke uzspesta i kampa - tipo, prarasti nebera ko....O siaip jau, kas link Taro prognoziu, tai tavo poziuris labai teisingas - Taro konsultaciju pagalba gali isvengti daug nemalonumu, nes nera jokiu nuosprendziu - yra tik didesnes ir mazesnes galimybes, kurias reguliuoti gali pats zmogus...Deja, dauguma bureju klijenciu, gyvena pagal gautas pas burejas programas, kuo galutinai sau susigadina gyvenimus...Zinoma, ne visi atvejai taip prastai baigiasi, bet.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ediusa @ 2011 10 24, 14:09)
Sveiki

O kaip ta Margarita is Pilaites?Gal kas jos kontaktus turite?



Tik praeitam puslapyje parasiau apie Margarita....mielosios, netingekite bent jau akim permesti paskutiniu puslapiu ar visos temos....
Atsakyti
Sveikos gal kas zino moka skaityt delnus Klaipedoj? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kam: 26 spalio 2011 - 10:00
Turiu issirinkus 4 variantus ir negaliu apsispresti niekaip tarp Margaritos,Vidos,Svetlanos ir Aldonos g.gif
Atsakyti
Sveikos.Gal kas naudojotės žolininkės Aušros Žvirblienės paslaugomis?Mačiau ją rodė per TV,parodė savo tepaliuką nuo spuogų.Tai jai paskambinau.Sake kad į Norvegiją ar kur ten išvyksta...sakė kad reiks paskambinti jai 11-11.Užsisakysiu pas ją tą tepaliuką.Sakė siunčia internetu ,man labai gerai,kadangi aš ne Vilniuj gyvenu.Tai va,kai gausiu tepaliuką,ir išbandysiu,būtinai pasidalinsiu apie poveikį,aišku jei kam nors įdomu.
Papildyta:
QUOTE(Linden @ 2010 02 10, 00:25)
Sveikutės,
Gal kas žinote Lobačiovienės kontaktinį telefoną?
Ir kokie atsiliepimai apie ją?

http://www.raganos.com/contact.php pabandyk čia mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(_buterfly_ @ 2010 04 24, 12:19)
sveikutes, gal kuri zinote kokia gera bureja Klaipedoj, Kretingoj, Palangoj ar kazkur aplink smile.gif  buciau dekinga uz kontaktus smile.gif

http://www.info.lt/i...salonas/2211219
štai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ivules @ 2010 08 01, 19:12)
Sveiki, turiu toki klausymėli. Gal būt kuri nors yra susidurusi ir turi informacijos apie kokia burėja kuri galėtu pakoncultuoti telefonu (ar internetu). Gyvenu nelietuvoje ir turiu tokiu rupesčių kurie mane kamuoja. Norėčiau pasikonsultuoti bet nezinau ar tai yra įmanoma. Jei kas turi kokios informacijos labai lauksiu 4u.gif

www.taroskopai.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialondra @ 2011 08 09, 21:34)
Man asmeniskai irgi nelabai suprantamas burimas internetu, nei zmogaus matai, nei tas zmogus kortas istraukia, nu nesamone kazkokia, vaiku zaidimas kitaip sakant  4u.gif

Tam reikalinga intuicija mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena

sakykit ar kas nors esat buve pas Audrone is seskines,kokie ispudziai po apsilankymo:)
Atsakyti
QUOTE(nerkada @ 2011 11 01, 11:55)
laba diena

sakykit ar kas nors esat buve pas Audrone is seskines,kokie ispudziai po apsilankymo:)


Esu buvusi. Ir dar būsiu. Buvau 4 kartus.
Pirmi kartai buvo keisti, nors mane mažai kas šiaip stebina.
Tikrai jaučiu, kad ji gali padėti ir padeda.

Papildyta:
[quote=katewinslet,2011 10 29, 12:16]
Sveikos.Gal kas naudojotės žolininkės Aušros Žvirblienės paslaugomis?Mačiau ją rodė per TV,parodė savo tepaliuką nuo spuogų.Tai jai paskambinau.Sake kad į Norvegiją ar kur ten išvyksta...sakė kad reiks paskambinti jai 11-11.Užsisakysiu pas ją tą tepaliuką.Sakė siunčia internetu ,man labai gerai,kadangi aš ne Vilniuj gyvenu.Tai va,kai gausiu tepaliuką,ir išbandysiu,būtinai pasidalinsiu apie poveikį,aišku jei kam nors įdomu.
Papildyta:


L.įdomu smile.gif Parašyk koks jo poveikis smile.gif
Atsakyti