Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų telefonai ir adresai

QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 04, 22:47)
Žinau daugiau nei ...

Ir kada bus tų pasigyrimų pabaiga doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Momė @ 2011 11 04, 21:51)
Ir kada bus tų pasigyrimų pabaiga  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Gal pačiupinėkit pagaliau kortas, užuot liežuviais plakę?
Išties man yra daroma didžiulė paslauga, po smerties vienai asabai už ją padėkosiu (gyva būdama nesupras). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 04, 21:00)


Gal galetu moderatoriai pratrint sitas nesamones ne i tema?
Aciu.
Atsakyti
Pirmas dalykas grįžus į Lietuvą, bus apsilankymas pas Audronę iš šeškinės. Laukiu nesulaukiu smile.gif

Beja gal kas žinot ta Eva (Krisko sesuo) dar dėlioja kitiems kortas?
Atsakyti
Nu cia ir nuotykiai..operacija Y nekitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 03, 23:12)
Normalu, kad nesuprantat. Chiromantė visais būdais mėgina sumaišyti su purvais vieną ezoterikę, sėkmingai dirbančią jau 17 m.

Idomiai cia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naura14: 05 lapkričio 2011 - 18:02
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 04, 20:00)
Šiuo metu astralinis pasaulis yra visai arti mūsų. Kai moters biolaukas yra purvinas, tamsiosios jėgos su ja daro ką nori. Va tai ir matome: moterys, neturinčios ezoterinio išsilavinimo, tyčiojasi iš savo darbą išmanančios ezoterikės. Ji yra baigus parapsichologijos akademiją V.Kazlausko laikais (4 m)+ 2 m aspirantūros, Taro kortų kursus, dabar mokosi astrologijos kursuose. Bendras ezoterinio darbo stažas- 17 m., šimtai klientų, jos namuose mačiau storą gerų atsiliepimų prirašytą knygą.
Išties yra normalu- kuo daugiau žmoguje yra šviesos, kuo jis daugiau gero padaro, tuo tamsos pasauliui pikčiau ir jis randa savo tarnaičių nesunkiai...


O varge.... Kartais cia esancios moterys taip nusisneka.. nu sorry... Tu zmogus su amziumi, bet bent jau protingiau kazka kalbetum... nu kartais kai paskaitau ka nors....Atsiprasau, kad ne i tema, bet nesusilaikiau...
Atsakyti
QUOTE(Ekotina @ 2011 11 06, 19:32)
O varge.... Kartais cia esancios moterys taip nusisneka.. nu sorry... Tu zmogus su amziumi, bet bent jau protingiau kazka kalbetum... nu kartais kai paskaitau ka nors....Atsiprasau, kad ne i tema, bet nesusilaikiau...


Ar girdėjai apie pusiausvyros dėsnį? mirksiukas.gif
Atsakyti
Kodel cia taip rasoma "kiek zmogus gero padaro". Juk uz ta "gera" jai mokami nemazi pinigai. Tai jos pragyvenimo saltinis, kitaip - darbas. Ir bo jokiu garantiju ateinantiems zmonems. Ypac kai pasako, kad reiks apsilankyt 20, 30.... kartu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dinazaure: 06 lapkričio 2011 - 20:05
QUOTE(dinazaure @ 2011 11 06, 20:03)
Kodel cia taip rasoma "kiek zmogus gero padaro". Juk uz ta "gera" jai mokami nemazi pinigai. Tai jos pragyvenimo saltinis, kitaip - darbas. Ir bo jokiu garantiju ateinantiems zmonems. Ypac kai pasako, kad reiks apsilankyt 20, 30.... kartu.


Mano buvo rašyta apskritai, o ne apie konkretų žmogų, nepatinkantį Chiromantei.
Kalbant apie Audronę, tai nėra vienintelis jos pragyvenimo šaltinis.
Dinazaure, ar pažįsti nors vieną ekstrasensą, duodantį garantijas? O gal vaistinė, kai joje perki vaistus, tau duoda kokias nors garantijas, kad juos vartodama pasveiksi? Ar pirkdama maximoje mėsą, turi garantiją, kad ji šviežia?
Išties kalbant apie tokio lygio paslaugas, žodis "garantijos" rodo vartotojišką požiūrį į dvasinius dalykus...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 06, 19:59)
Ar girdėjai apie pusiausvyros dėsnį?  mirksiukas.gif


As neketinu savo ziniu cia demonstruot, tiesiog keista, kad nesusitvarkiusi normaliai savojo gyvenimo mokini kitus gyvent.. Ir isties, tokiu metu budama galetum ka nors protingiau kalbeti.. Cia tik siaip..tarp kitko.. I diskujas jokias nenoriu veltis, tiesiog jau negalejau nutyleti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ekotina @ 2011 11 06, 20:13)
As neketinu savo ziniu cia demonstruot, tiesiog keista, kad nesusitvarkiusi normaliai savojo gyvenimo mokini kitus gyvent.. Ir isties, tokiu metu budama galetum ka nors protingiau kalbeti.. Cia tik siaip..tarp kitko.. I diskujas jokias nenoriu veltis, tiesiog jau negalejau nutyleti. 4u.gif


Ar mano troboj gyveni, kad žinai, jog esu nesusitvarkius savo gyvenimo?
Be to, ši tema ne apie mane, nes būrimu už pinigus neužsiimu. Taigi per daug dėmesio man.
Atsakyti