Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų telefonai ir adresai

Sveikos, prasidejo gyvenime kazkokios nesusipratimai, gal galite patarti gera Bureja? Kuriai galima tiketi. smile.gif Aciu.
Atsakyti
Sveikos mielos mamos,
gal kam nors teko girdėti apie būrėją/aiškiaregę Genutę, dirbančią Kaune, Europos pr.? Ar čia ta pati Genutė Česnuliavičienė? Galbūt esate pas ją lankęsi??
Atsakyti
gal kas zinot uzkalbetojos Vales Taurinienes is Panevezio kontaktus? Buciau labai dekinga
Atsakyti
Sveikos gal kas žinote kontaktus burejos Liubos is Grigiškių?? Labai reikia, jei kas žinote parašikite man, busiu labai dekinga smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kam nors teko kreiptis i burejas/ekstrasenses del pamesto vertingo daikto paieskos? Gal galite ka nors skubiai rekomenduoti?

Aciu
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2012 03 08, 09:25)


idomu pasidare ar cia man vienai taip, paieskojau info, tad jei idomu - galit paskaitinet:
http://www.15min.lt/...0#axzz1oVWe6Pjg
paziurekit komentarus

http://www.15min.lt/...5#axzz1oVXecpg7

doh.gif lotuliukas.gif as pas ja ir buvau , bet tokio bjaurumo boba..... sad.gif o nusisnekejo i lankas konkreciai ! Gyvenime niekam jos nerokemnduociau , sarlatane kazkokia . lotuliukas.gif


Pries daug metu esu buvusi pas tokia moteriske , is Silutes. Jin atvaziuodavo i Klaipeda, pries seno turgaus . Rodos lyg chiromante , bure is rankos, nepatikesit ka pasake pries 10 metu viskas issipilde, nors tada buvau labai skeptiskai nusiteikusi jos snekoms. Gal kas zino kaip ja surasti ? rolleyes.gif noreciau dar syk pas ja nueiti.... rolleyes.gif
Atsakyti
Gal galima gauti Zojos iš Vilniaus kontaktus? Kiek ji prašo už būrimą? g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Aš taip pat žinau gerą būrėją, ji buria kortomis. Iš Alytaus, vardu Jolanta, tel. 865298883. Labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2012 09 19, 03:48)
doh.gif  lotuliukas.gif as pas ja ir buvau , bet tokio bjaurumo boba..... sad.gif o nusisnekejo i lankas konkreciai ! Gyvenime niekam jos nerokemnduociau , sarlatane kazkokia .  lotuliukas.gif
Pries daug metu esu buvusi pas tokia moteriske , is Silutes. Jin atvaziuodavo i Klaipeda, pries seno turgaus . Rodos lyg chiromante , bure is rankos, nepatikesit ka pasake pries 10 metu viskas issipilde, nors tada buvau labai skeptiskai nusiteikusi jos snekoms. Gal kas zino kaip ja surasti ?  rolleyes.gif  noreciau dar syk pas ja nueiti....  rolleyes.gif

niu va reneta ir deivis susituoke, neatspejo vandute....
Atsakyti
Sveiki visiem smile.gif gal kas zinote apie bureja Tamara is Visagino ? smile.gif gal kas nors turite jos kontaktus bigsmile.gif ?
Atsakyti
Gal kas buves pas chirologe Asta SVirkiene, kaip ji, ar teisingai nusako viska, nes konsultacija pas ja nepigi ax.gif
Atsakyti
Taip pat labai noreciau suzinoti, gal kas mane uzkalbejes ar prakeikes, o gal kokias proteviu karmines skolas atidavineju? TOKS sunkus laikotarpis dar nebuvo pas mane... unsure.gif Pas ka geriau kreiptis tokiu atveju?
Atsakyti