Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų telefonai ir adresai

QUOTE(sniegute333 @ 2010 07 23, 15:21)
gal yra bureju gargzduose?


Regina,gyvena prie pempes parduotuves smile.gif
Atsakyti
o gal kas zinot bureja Šakiuose arba Jurbarke......
Atsakyti
Sveikos
cia anksciau rase apie Ana is Seiriju buvau as pas ja penktadieni praeita ir galiu pasakyti kad pasake tiesa nezinau ar jis turi intuicija ar mato negaliu pasakyti, bet tikrai nebloga. Dar yra viena mociute is Alytaus ir labai gerai meta kortas keistoka ji reik priprasti bet tiksliai pasako as buvau tuo paciu klausimu pas jas ir abi pasake tapati tik viena gal smulkiau kita ne taip bet rezultatas ir t.t. tas pats.
Tai jei ka domins galiu ir daugaiua papasakoti.
Ir tikrai nedarau as nei vienai nei kitai reklamos cia, man nera tikslo. Tiesiog zinau kaip buna gyvenime visiems ir geriau nueiti pas bureja nei imtis drastisku priemoniu mano atveju.
Atsakyti
Reikalinga ekstrasense/aiskerege ... Rasti dingusi zmogu... Dingo mano senelis pries 2menesius...gyvo ir nebesitikim rast jau,gal zinot kokia gera ekstrasense kuri galetu bent kuno buvimo vieta nusakyti?
Atsakyti
up
Atsakyti
Sveiki, turiu toki klausymėli. Gal būt kuri nors yra susidurusi ir turi informacijos apie kokia burėja kuri galėtu pakoncultuoti telefonu (ar internetu). Gyvenu nelietuvoje ir turiu tokiu rupesčių kurie mane kamuoja. Norėčiau pasikonsultuoti bet nezinau ar tai yra įmanoma. Jei kas turi kokios informacijos labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

As ir smalsumo vedina nuejau issimesti kortas.. Ir tikrai likau labai patenkinta, nes sis zmogus man viska pataike. As net pasijauciau, kad pati pasakociau apie savo gyvenima. Ir kolkas viskas taip ir vyksta kaip ji bure.

Net nezinau ir ka pasakyti. Jei kam idomu - paliksiu cia kontaktus.

Si bureja randasi prie Alytaus. Kontaktai 8 679 15641 Ramune
Atsakyti
gal kas sudarys sarasely tik geru bureju...kretinga,palanga,klaipeda,skuodas...ar kur aplink... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal ka girdejote apie Natalija Paskauskiene is Utenos?Kokie butu atsiliepimai?
Atsakyti
Sveikutes.O gal kuri turite Vales is Kauno,Siaures prospekto tel. numeri,nes senuoju niekas nebeatsako...Jei galima i az.... smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras

Gal kas galtumėte parekomenduoti gerą būrėją Alytuje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ivules @ 2010 08 01, 20:12)
Sveiki, turiu toki klausymėli. Gal būt kuri nors yra susidurusi ir turi informacijos apie kokia burėja kuri galėtu pakoncultuoti telefonu (ar internetu). Gyvenu nelietuvoje ir turiu tokiu rupesčių kurie mane kamuoja. Norėčiau pasikonsultuoti bet nezinau ar tai yra įmanoma. Jei kas turi kokios informacijos labai lauksiu 4u.gif

pamegink nueiti i www.tarologas.lt, gal iseis? nors man asmeniskai padet negalejo, per daug klausimais turibut ispyliau, bet zmogus atvirai ir parase, nemelavo, kad tik piniga gauti. be to jsi neturi savo stavkes, buria uz savanoriskas aukas, na va, vos ne kaip reklama isejo blush2.gif
Atsakyti