Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų telefonai ir adresai

Labas rytas

Pries daug metu mano mama buvo pas Zoja (Vilniuje, kazkur prie stoties). Dabar vel reikia jos kontaktu, o turime tik jos laidimio tel.nr. Kazin ar jis nepasikeites? Taip pat domina, kokios pas ja kainos dabar (nors apytiksliai) ir kokia uzsirasymo tvarka (kada reikia skambinti). Kas zinot, brukstelkit prasau i AZ. biciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Labas, ar kas zino bureja Regina is Gargzdu? Idomu ar dar buria. Man bure is taro kortu,paskui dar kauliukus dave mesti. Labai puikiai nusake drinks_cheers.gif Gyveno anksciau lyg Janonio gatvej ar netoli nuo ten,daugiabutyje lyg ir 3ciam aukste. Didelis aciu uz info ir kontaktus wub.gif
Atsakyti
Prasau parasykit Zojos kontaktus. Kokiom valandom skambinti ir kokia suma atsidėkoti. Ačiū Jei galit į až
Atsakyti
Atsargiai merginos, del Sergejaus is Aludariu gatves. Absoliutus sarlatanas ir dar simta litu ima. Visiskai nusisnekejo, i nieka nepataike, nieko nepasake, vapa beleka. Spelioja, ziuri reakcija. Kai isklojau viska isvis nustojo burti. Kamurka prirukyta, maza, pats apsepes , naglas, visa laika i krutine man ziurejo. Tiesiog, verkt norisi kaip gaila ismestu i bala pinigu. doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu Zojos numeri, bet nezinau koki koda vesti priekyje, ar vilniaus 85 ar 86, nes kai skambinau tiek vienu tiek kitu uzimta, tai nezinau kuris teisiklingas:)
Atsakyti
QUOTE(bespalvis @ 2013 07 29, 08:37)
Sveikos merginos, turiu Zojos numeri, bet nezinau koki koda vesti priekyje, ar vilniaus 85 ar 86, nes kai skambinau tiek vienu tiek  kitu uzimta, tai nezinau kuris teisiklingas:)

prie numeri surinkite 85 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2013 07 10, 17:50)
Atsargiai merginos, del Sergejaus is Aludariu gatves. Absoliutus sarlatanas ir dar simta litu ima. Visiskai nusisnekejo, i nieka nepataike, nieko nepasake, vapa beleka. Spelioja, ziuri reakcija. Kai isklojau viska isvis nustojo burti. Kamurka prirukyta, maza, pats apsepes , naglas, visa laika i krutine man ziurejo. Tiesiog, verkt norisi kaip gaila ismestu i bala pinigu.  doh.gif

reikjo nemoket! Jei paslauga atlikta nekokybiskai, tai uz ka dar pinigus duot?
Atsakyti
Labas diena
Ar burėjos reikia ar raganos jau, nežinau, bet draudės prašymu paklausiu smile.gif
Gal zinot, kas Vilniuje, ar aplink kazkur, nuima "porčia"? reikia kontaktu ir kainos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 07 29, 12:19)
reikjo nemoket! Jei paslauga atlikta nekokybiskai, tai uz ka dar pinigus duot?

Pabijojau nemoket, nors ziauriai gaila ismestu 100Litu. Dar prakeiks galvoju, toks suskis...
Atsakyti
Laba 4u.gif

Perskaičiau vos ne pusę postų atgal ir niekur neradau (gal pražioplinau) Reginos iš Antakalnio kontaktų (Vilnius). Labai prašyčiau į AZ, nes nespėju dažnai prisėst paskaitinėt verysad.gif

Dar mane labai domina, kas turite patirties, geros aišku, kokios būrėjos Vilniuje netoli baltupių, šiaurės miestelio, antakalnio, centro...Prašykit prašau kontaktus ir kainytę, maždaug ko tikėtis,kaip dirba ir pan. Šiuo metu toks jausmas pas mane, kad kažko turiu tikėtis, kažką padaryti, kažkas už akių vyksta...

Dėkui labai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(pelėdžiukas @ 2013 08 05, 00:17)

Dar mane labai domina, kas turite patirties, geros aišku, kokios būrėjos Vilniuje netoli baltupių, šiaurės miestelio, antakalnio, centro...Prašykit prašau kontaktus ir kainytę, maždaug ko tikėtis,kaip dirba ir pan.


Eikit pas Silviją - pačiam centre smile.gif
Atsakyti
Ačiū, nueičiau. Parašykit, prašau, kontaktus ir kainytę, kol postuose rasiu.... kas netingit, pasidalinkit Silvijos kontaktais...
Atsakyti