Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų telefonai ir adresai

QUOTE(pelėdžiukas @ 2014 04 25, 22:02)

Sveiki,gaunu i AZ daug prasymu pasidalinti burejos Elenos kontaktais.Sioje temoje ne per seniausiai as juos parasiau,taigi jos tel.8 65098077 Sekmes visoms
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2014 02 02, 11:17)
kažkada rinkausi info apie Budraitytę



Va tokia yra recepto nuo durnumo kaina laugh.gif



QUOTE(naitas @ 2014 02 02, 13:22)
bet tikrai  biggrin.gif , buvo tikro pažeminimo seansas. Iš vienos pusės, gailėjausi, kad neišėjau iš karto, netrenkiau durimis po jos pirmo užsipuolimo dėl "alkoholizmo" ir taip nesutaupiau 120 litų


nu nieko sau, bet tai ji ligonis vadinasi. eina peklon tokios zmoniu likimu koreguotojos, cia reikejo ne tik nest kudasiu ir nemoket pinigu, bet ir nueit kur i baznycia apsivalyt po sitokio negatyvo... brrr.
Atsakyti
up
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Livija26 @ 2009 08 01, 01:22)
Labas geltonkase,
matau apie Varnius uzsiminei. Tai tikriausia pati is Zematijos esi. As zinau viena gera bureja, bet ji is Dzukijos, uz Alytaus, tiksliau prie Seiriju. Mano drauge is Kauno pas ja vaziavo, tai viskas jai beveik zodis i zodi issipilde. Ji tuo metu buvo susizadejus ir po 2 savaiciu turejo isteket, jau ruosesi vestuvems. Bureja pasake, kad ji neistekes, vestuves bus atsauktos. Sake, kad ji susipazins veliau uz su vienu vaikinu, kuris jau karta buvo vedes, turi vaika ir bus uz ja 6-7 metais vyresnis. Ji tada nepatikejo, pagalvojo: "..vyrenis ir dar vedes! Nu negali but!.."

Ji grizo namo, toliau ruosesi vestuvems. Praejo gal pora dienu ir is tikruju jaunikis is niekur nieko atsauke tas vestuves. Ju keliai issikyre.

Mano drauge uzsiregistravo internete pazinciu puslapi. Jai parase vienas vyras. Ji pasakojo, kad is pirmo zvilgsnio jis nebuvo kazkuo isskirtinis, bet simpatiskas. Jie susirasinejo, susitare susitikt. Jis per pirma pasimatyma daug nepapasakojo, paskui paaiskejo, kad jis jau buvo vedes ir turi dukra (taigi, bureja pataike  thumbup.gif ). Jis yra uz ja 7 metais vyresnis (cia irgi bureja neklydo). Jis draugei pasipirso po dvieju menesiu draugystes. Dabar jie jau beveik 1,5 metai vede.

As irgi buvau pas ta bureja, kadangi man ne taip jau ir netoli iki ten vaziuot reikia. Na siaip daug ji pasakojo. Buvau ir teisingos informacijos, bet kas meile liecia neissipilde. Na, pagyvensim - pamatysim g.gif 
As pas ja buvau ir su teta nuvaziavus, tai ji tetai labai daug teisybes pasake. Buvo idomu klausytis good.gif

Susidare ispudis, kad ji turi labai gerai intuicija, gali gerai jausti zmones. Ir siaip is kortu ji gali pajusti mirusiuosius (pas mano teta buvo mires vyras).

Ji siek tiek sunkokai sneka lietuviskai, bet supranta gerai. As su ja siek tiek rusiskai kalbejau, bet mano rusu kalbos zinios nera labai geros, tai teko pusiau rusiskai, pusiau lietuviskai bendraut.

Siaip kam pakeliui ir kas geros burejos iesko, patarciau nuvaziuot pas ja. As buvau valanda. Gali but,kad ji ir 1 h 20 min uztrukt gali, bet vis vien kaina ta pati - 50 Lt. Pinigai nemazi, bet verta.

Sekmes

Pašalintas telefono numeris, kuris buvo įkeltas be jo savininko sutikimo.

Atsakyti
Sveiki, gal kas gali pasidalinti Michailo kontaktais iš Vilniaus, kur nuima prakeiksmus? kaina? Jis buria ar tik prakeiksmus nuima?
Kokia kaina pas Zoją prie stoties?
parašykite, prašau, į AZ

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taj: 06 birželio 2014 - 19:21
Sveiki, gal esate kas buve pas Gerda Red? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Gal kas žinote Jūratės Cannara kontaktus?
Atsakyti
Sveikos,panos.Labaai reikia pagalbos.Gal zinote kokia bureja,kuris/i darytu uzkeikimus ant vyro,kad griztu?Bukit geros,rasykit i pm...Laaabai reikia..
Atsakyti
Geriau jau palinkėkit jam gero kelio-kada nors tik pasigailėsite, kad tempėte jį atgal pas save
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2014 06 16, 21:51)
Geriau jau palinkėkit jam gero kelio-kada nors tik pasigailėsite, kad tempėte jį atgal pas save

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos kurios lanketes pas bureja prie Seiriju, noreciau pas ja apsilankyti, bet va beda kad niekur tel. nr. nera parasyta, buciau labai dekinga jeigu kuri turite ir galetumet juo pasidalinti. Y asmenine zinute.
Atsakyti
smile.gif Sveiki mane irgi domintu Gerda Red, gal kas turit jos duomenis, kaip butu su je galima susisiekti. parasykit i AZ Aciu
Atsakyti