Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pinigų pervedimai į užsienį/Lietuvą
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
velniukste22
Sveiki, siandien buvau ir as Barklays banke.. Klausinejau darbuotoju, bet jie nieko nezino apie Opal transfer. Siule uz 20 svaru pervest.. Nuejau as i kita, mazesni, kur mano rajone, tai ten pasake kad greiciausiai cia tik jie yra tarpininkai ir tiesiog i ju saskaita pinigus pervedi o tada tel tvarkai. Nu zodziu, pacios tiksliai nieko nezino.. Tai supratau taip, kad tam tinklapi kur jau seniau kazkas buvo nurodes yra saskaitos kur pinigelius siust, bet kai LT kalba skaitai, banko saskaitos nr vienas, o kai anglu tai kitas.. Zodziu domina toks klausymas, kai pervedi pinigus is kur jie zino kad cia tu pervedi ir kokia suma 4u.gif ar tiesiog tel pasakai kad mano vardas toks ir toks, dariau pavedima, dabar noriu tuos pinigus persiust i Lietuva.. ar kaip cia viskas vyksta? Ir kur tuos 3£ reik moket, nes banke sake nereik nieko moket jei nori grinus idet i ta saskaita. Cia reik Opal moket? Tipo jei nori siust i LT 100£ tai turi pervest 103£?
Isanksto dekoju jei kas pagelbes 4u.gif
~♥KaipTaiKaip♥~
Tai jie ir yra tarpininkai.
Kaip iš uk nežinau, bet lyg rašos ant čekio siuntėjo duomenys. Opalas juos gauna. Tada tu paskambini ir prisistatai turbūt g.gif Neklausiau tokių smulkmenų vyro.

Į sąskaitą reiktų pervest tada 103, nes jie automatiškai nuskaičiuoja.

Jau antrą pavedimą gavau, viskas super su jais thumbup.gif
velniukste22
QUOTE(Vaidullka @ 2011 01 26, 11:33)
Tai jie ir yra tarpininkai.
Kaip iš uk nežinau, bet lyg rašos ant čekio siuntėjo duomenys. Opalas juos gauna. Tada tu paskambini ir prisistatai turbūt  g.gif Neklausiau tokių smulkmenų vyro.

Į sąskaitą reiktų pervest tada 103, nes jie automatiškai nuskaičiuoja.

Jau antrą pavedimą gavau, viskas super su jais  thumbup.gif
*

Nu gal turi pasakyt varda pavarde.. nzn, nes kai pries tai dariau pavedima tai nieko negavau, jokio cekiuko. Bet cia ne i Opal, kitur. Reikia siust 250£ tai bijau taip, nezinia kur nukeliaus pinigai.. 4u.gif gal kas tiksliau atsakytu ax.gif buciau dekinga 4u.gif
sraigyte
mano drauge sekmingai naudojasi opal.sake ten ir lietuviskai kalba.o perveda tiesiai zmogui i lt saskaita banke.pasigooglinkit internete.
~♥KaipTaiKaip♥~
QUOTE(velniukste22 @ 2011 01 26, 19:00)
Nu gal turi pasakyt varda pavarde.. nzn, nes kai pries tai dariau pavedima tai nieko negavau, jokio cekiuko. Bet cia ne i Opal, kitur. Reikia siust 250£ tai bijau taip, nezinia kur nukeliaus pinigai..  4u.gif  gal kas tiksliau atsakytu  ax.gif buciau dekinga  4u.gif
*

Kaip į kitur nežinau, negaliu padėt schmoll.gif Žinau tik apie opalą.
QUOTE(sraigyte @ 2011 01 27, 01:31)
mano drauge sekmingai naudojasi opal.sake ten ir lietuviskai kalba.o perveda tiesiai zmogui i lt saskaita banke.pasigooglinkit internete.
*

Kiek skambino vyras, tiek nepagavo lietuviškai kalbančių.
Geriausia, kad jiems nereikia kažkokios sąskaitos valiutinės, perveda į bet kokią. Nes siunčiant iš vokietijos reikėjo siųst tik į valiutinę sąskaitą g.gif
DeiLiTautJoSa
turint seb internetine bankyste galima i seb CIA LT pervest pinigus?bet ar nusiims cia jei valiuta tik litas,o sius kronom?
velniukste22
QUOTE(Vaidullka @ 2011 01 27, 11:38)
Kaip į kitur nežinau, negaliu padėt  schmoll.gif Žinau tik apie opalą.

Tai mane ir domina opal. Tiesiog nesuprantu as vieno.. Nueini i Barklays, duodi pinigus ir opal saskaitos duomenys. Pervedi pinigus ir tada skambini rusiska arba lenkiska linija, o kas toliau, ka sakyt, kaip jie zino kad butent as pervedziau i ju saskaita pinigus ir kokia suma.. Va kas mane domina 4u.gif
velniukste22
Kadangi niekas taip ir neatsake i mano klausymus, dabar jau as pati galiu i juos atsakyti 4u.gif
Nuejau i Barklays banka, pervedziau pinigus i Opal saskaita kuria jau buvo ideje anksciau. Grizus namo paskambinau i rusiska linija ir pasakiau kad skambinu pirma karta. Tada manes paklause Vardo, pavardes, gimimo datos. Ivede i sistema. Paklause gavejo vardo, pavardes, saskaitos nr. Tiesa, dar klause mano tel nr ir adreso. Dave koda, kuri kita karta kai skambinsiu pasakyciau, kad nereiketu is naujo viska diktuot. Paklause kiek ir i kokia saskaita pervedziau, tada pasake kiek gausis lt ir kad pinigai bus kita diena. kainavo 3£ ir juos reikejo pervest kartu su pinigeliais. Pvz: jei nori siust 100£ turi pervest 103£.
Tikiosi kam nors si informacija pagelbes 4u.gif
LOCKETS
o ar kas bandet eiti tiesiai i opal ofisus ir tiesiai ten sutvarkyt tuos pinigu permetimus?
ta prasme, ar tai yra imanoma? g.gif
romuciukas
kaip jus cia vargstat su tuo opal doh.gif
gi paimkit ir pasiskambinkit,kas rusiskai kalbas,viska paaiskina.Sistema paprasta,jie duoda savo saskaita,nueini i barclay idedi pinigus i ta ju saskaita,TIK NEPAMIRSKIT PARASYT SAVO VARDO IR PAVARDES,NES JIE NEATRINKS PASKUI,skambini jiems,sakai, kiek pervedei ir koks tavo miestas,tada diktuoji saskaita Lietuviska (neuzmirskit susizinot visus reikiamus kodus savo lietuvisko banko,ten spec yra tarptautiniams pavedimams).Kita diena pinigai buna LT saskaitoj,paslauga kainuoja 3sv.Jei norit pervest 100sv,idedat i ju saskaita 103sv.
Mahada
as dar niekad nebandziau vesti i ju saskaita, mat ju ofisiukas yra netoliese. bet girdejau, kad galima ir skambinti jiems pervedus pinigelius. kiek kartu siunciau per ju ofisiuka, visada pinigai tvarkingai nueina.
Maia
noriu pervesti pinigelius is LT i UK
man reik nueiti i banka ir padaryti ten pavedima, sumokejus mokesti, nes as pavedima internetu negaliu daryti nes generatoriaus neturiu.
Nulika
QUOTE(romuciukas @ 2011 02 07, 01:11)
kaip jus cia vargstat su tuo opal doh.gif
gi paimkit ir pasiskambinkit,kas rusiskai kalbas,viska paaiskina.Sistema paprasta,jie duoda savo saskaita,nueini i barclay idedi pinigus i ta ju saskaita,TIK NEPAMIRSKIT PARASYT SAVO VARDO IR PAVARDES,NES JIE NEATRINKS PASKUI,skambini jiems,sakai, kiek pervedei ir koks tavo miestas,tada diktuoji saskaita Lietuviska (neuzmirskit susizinot visus reikiamus kodus savo lietuvisko banko,ten spec yra tarptautiniams pavedimams).Kita diena pinigai buna LT saskaitoj,paslauga kainuoja 3sv.Jei norit pervest 100sv,idedat i ju saskaita 103sv.
*

siaip saskaita lt banke viena ir ta pati , jokios spec nera jau seniai, nebent turi buti valiuta saskaitoje pazymeta,
romuciukas
QUOTE(Nulika @ 2011 02 13, 16:49)
siaip saskaita lt banke viena ir ta pati , jokios spec nera jau seniai, nebent turi buti valiuta saskaitoje pazymeta,
*

ne spec saskaita,o jusu saskaitos swic kodu reikia tarptautiniam pavedimui.
Nulika
QUOTE(romuciukas @ 2011 02 13, 19:08)
ne  spec saskaita,o jusu saskaitos swic kodu reikia tarptautiniam pavedimui.
*

swif kodas yra vienas vienam bankui, o ne saskaitai..

arba nesusikalbam...
Borkowa
Laba,skaitinejau opal puslapyje visa infi,tik truputi nesupratau ar ten i banko saskaita siunti?Ir jai taip ar belekoks bankas ir kortele tinkama yra?Ir kokiu korteles duomenu man reikes? 4u.gif
vesela
labutis,

o man geriausia siusti per ria money transfer :)kai pervedi nuo 1£ - 100 £ jie pasiiima 1£, jei pervedi nuo 101 £ iki 200£ tai jie pasiima 2£ ir t.t.
beto, East hame dirba ir lietuves, tai kai pirma karta ejau, tai jos viska aiskiai isaiskino 4u.gif
Persikele
Sveikos,
ar zinote kaip is barclays saskaitos internetu pervesti pinigus i kita barclays saskaita, nes esu LT ir nueiti i banka negaliu doh.gif
Sistina
QUOTE(Persikele @ 2011 03 19, 09:30)
Sveikos,
ar zinote kaip is barclays saskaitos internetu pervesti pinigus i kita barclays saskaita, nes esu LT ir nueiti i banka negaliu  doh.gif
*

Nezinau kaip Barclays banke, bet NatWest banke, norint daryti pavedimus is saskaitos i kita saskaita arba apmoketi saskaitas reikalingas Card-Reader, tai kazkas panasu i PIN generatoriu naudojama lietuviskuose bankuose.
DOMINUKE
QUOTE(Nulika @ 2011 02 13, 23:48)
swif kodas yra vienas vienam bankui, o ne saskaitai..

arba nesusikalbam...
*

Tai koks tas kodas yra SEB banko?Nes speju uosve tai tikrai jo nezinos doh.gif
Natalja_B
QUOTE(Borkowa @ 2011 02 14, 14:13)
Laba,skaitinejau opal puslapyje visa infi,tik truputi nesupratau ar ten i banko saskaita siunti?Ir jai taip ar belekoks bankas ir kortele tinkama yra?Ir kokiu korteles duomenu man reikes? 4u.gif
*

Laba, dedi i ju nurodyta saskaita barclay banke, paskuj skambini jiems ir diktuoji savo saskaita lt pvz LT00000000000, sakai kam vedi ir koks bankas, ciaq tik pirma karta taip reikia, po to jie visus dominis lietuvos tavo tures, ir sistemoj pas ju turesi savo numeri, tai kai skambinsit antra karta pasakysi tik numeri kuri gausi i savo namus kai pirma karta skambinus jie taves priregistruos savo sistemoj
as vedu pinigus tik per opal ir labai patenkinta
cia yra visas info
http://opaltransfer.com/lt/state/AA:navID....:-1.1285768349/
Sistina
QUOTE(DOMINUKE @ 2011 03 19, 19:47)
Tai koks tas kodas yra SEB banko?Nes speju uosve tai tikrai jo nezinos doh.gif
*

ech moterys:) juk tam yra google smile.gif ir galva ant peciu smile.gif
SEB banko rekvizitai smile.gif

SWIFT kodas CBVILT2X

http://www.seb.lt/pow/wcp/seblt.asp?lang=lt&website=TAB4
bebrike
Merginos, naudojuosi Opal Transfer paslaugomis jau 5 metus viskas ten labai paprasta saskaitos Barklays banke, tiesiog reikia pervesti i ja suma kuria norite pervesti i lietuva iskaitant tuos tris svarus ju komisija uz pervedima yra du pervedimo budai : grynais nueinant tiesiogiai i banka Barclays (saskaitos tureti nebutina) arba tiesiogiai darote is savo banko saskaitos naudojant internetine bankininkyste, , ir tik skambinate i rusu linija pasakote kad padariau pavedima i jusu saskaita ir noriu persiusti i lietuva.
Labai patenkinta greitai patogu ir pigu, ir tiesa pasakius visada esu maloniai aptarnaujama !! thumbup.gif
inga&vanessa&raulis
QUOTE(Samojinga @ 2009 08 01, 20:38)
Ziurint kiek nori siusti, jei koks 40sv tai galima ideti i atviruka ir dar ka nors ir pasiusti registruotu siuntiniu per pasta.... 4u.gif
Western union brangoka.. g.gif As karta is UK siunciau sesei i LT per Money Gram, gavosi pigiau nei western...jeigu is UK siunti per Money Gram tai Lietuvoje galima atsiimti tik Snoro banke...jokiam kitam...Todel patariu nueit i Snora ir pasiteirauti kiek kainuotu per Money Gram pervesti... bigsmile.gif Siunciant per Money Gram pinigeliuus gavo per 15min.. smile.gif
*

Money Gram Lietuvoje galima atsiimti,ne tik Snoro banke.As siunciau is UK i LT,tai pinigus pasieme tas kam siunciau Lietuvos paste.Yra tinklapis kur ivedi sali ir miesta i kuria siunti ir parodo kur galima atsiint.Money Gram bendradarbiauja su Siauliu banku,Lietuvos pastu,Snoro banku,lygtais Vilniaus ir t.t.Ir si paslaiga nera tokia jau brangi,siunciau £200 ir uz siuntima sumokejau £10.O pavyzdziui banke UK,kurio mes naudojames,siuntimas nuo £25 svaru.Tai galeciau pasakyt pigiausias variantas Money Gram ir yra.
paskutinė
O aš radau nemokamą būdą pinigus lietuva vesti: daviau mamai savo antrą kortelę, kai reikia per el. bankininkystę pervedu pinigų, ji tą pačią minutę gali juos nusiimti - nieko nekainuoja ;-)
*rasa*
QUOTE(paskutinė @ 2011 03 26, 02:24)
O aš radau nemokamą būdą pinigus lietuva vesti: daviau mamai savo antrą kortelę, kai reikia per el. bankininkystę pervedu pinigų, ji tą pačią minutę gali juos nusiimti - nieko nekainuoja ;-)
*

o LT nusiimti pinigus is Angliskos korteles nieko nekainuoja?
bebrike
QUOTE(inga&vanessa&raulis @ 2011 03 26, 00:59)
Money Gram Lietuvoje galima atsiimti,ne tik Snoro banke.As siunciau is UK i LT,tai pinigus pasieme tas kam siunciau Lietuvos paste.Yra tinklapis kur ivedi sali ir miesta i kuria siunti ir parodo kur galima atsiint.Money Gram bendradarbiauja su Siauliu banku,Lietuvos pastu,Snoro banku,lygtais Vilniaus ir t.t.Ir si paslaiga nera tokia jau brangi,siunciau £200 ir uz siuntima sumokejau £10.O pavyzdziui banke UK,kurio mes naudojames,siuntimas nuo £25 svaru.Tai galeciau pasakyt pigiausias variantas Money Gram ir yra.
*

Nu jau tikrai pigiausias doh.gif Opal Transfer 3 svarai nepriklausomai nuo sumos o cia 10 svaru uz tokia maza suma g.gif
paskutinė
QUOTE(*rasa* @ 2011 03 26, 13:07)
o LT nusiimti pinigus is Angliskos korteles nieko nekainuoja?
*

Nieko absoliučiai, bet manau, kad reikia pasidomėti savo korteles mokesčiais, jei tokie yra :-)
bebrike
QUOTE(paskutinė @ 2011 03 28, 17:09)
Nieko absoliučiai, bet manau, kad reikia pasidomėti savo korteles mokesčiais, jei tokie yra :-)
*

zinoma kainuoja, jie ima mokesti netgi atsiskaitant kortele pardotuveje, bet zinoma reikai pasidometi ikainius savo banke 4u.gif
*rasa*
QUOTE(bebrike @ 2011 03 28, 21:36)
zinoma kainuoja, jie ima mokesti netgi atsiskaitant kortele pardotuveje, bet zinoma reikai pasidometi ikainius savo banke  4u.gif
*

na as irgi suabejojau kad visiskai nemokamai galima nusiimti pinigelius is uzsienietiskos korteles Lietuvoje smile.gif
maja-as
QUOTE(bebrike @ 2011 03 25, 21:12)
Merginos, naudojuosi Opal Transfer paslaugomis jau 5 metus viskas ten labai paprasta saskaitos Barklays banke, tiesiog reikia pervesti i ja suma kuria norite pervesti i lietuva iskaitant tuos tris svarus ju komisija uz pervedima yra du pervedimo budai :  grynais nueinant tiesiogiai i banka Barclays (saskaitos tureti nebutina) arba tiesiogiai darote is savo banko saskaitos naudojant internetine bankininkyste, , ir tik skambinate i rusu linija pasakote kad padariau pavedima i jusu saskaita ir noriu persiusti i lietuva.
Labai patenkinta greitai patogu ir pigu, ir tiesa pasakius visada esu maloniai aptarnaujama !! thumbup.gif
*

O gal ira tel.numeris kad gaut info.rusu kalba blush2.gif
bebrike
QUOTE(maja-as @ 2011 03 29, 21:22)
O gal ira tel.numeris kad gaut info.rusu kalba  blush2.gif
*

02079765445 rusu, anglu ir net galite paprasyti lietuviskai kalbanciu operatoriu mirksiukas.gif
maja-as
QUOTE(bebrike @ 2011 03 30, 13:20)
02079765445 rusu, anglu ir net galite paprasyti lietuviskai kalbanciu operatoriu  mirksiukas.gif
*

ACIU 4u.gif
paskutinė
QUOTE(bebrike @ 2011 03 28, 19:36)
zinoma kainuoja, jie ima mokesti netgi atsiskaitant kortele pardotuveje, bet zinoma reikai pasidometi ikainius savo banke  4u.gif
*

sveiki prisiduodu ir atsiprasau uz dezinformacija, nuemus pinigus LT is angliskos korteles paskaiciavo 2 proc. nuo sumos 4u.gif sorry, nepastebejau 4u.gif
romuciukas
QUOTE(paskutinė @ 2011 04 11, 22:30)
sveiki prisiduodu ir atsiprasau uz dezinformacija, nuemus pinigus LT is angliskos korteles paskaiciavo  2 proc. nuo sumos  4u.gif  sorry, nepastebejau  4u.gif
*

pasiteiraukit banke savo,jei mokesit kortele,o ne grynais imsit,gali but nieko tada nenuskaiciuos mirksiukas.gif
rozeslasiukas
QUOTE(romuciukas @ 2011 04 11, 21:51)
pasiteiraukit banke savo,jei mokesit kortele,o ne grynais imsit,gali but nieko tada nenuskaiciuos mirksiukas.gif
*

NatWest ir Barclays bankai tai ima mokesti, ar atsiskaitineji kortele, ar nusiimi grynuosius. ax.gif
Tiksliu ikainiu nzn..bet va paziurejau i savo statementa tai pvz nusiimiau grynais 550lt-jie man atskaiciavo 142,33sv( RATE 4.0497, CHARGE 2.79, ERTF 3.73)
O atsiskaitinejau parduotuveje 100lt tai man nuskaiciuota 27.17 (RATE 4.0816, CHARGE 2.00, ERTF 0.67)

Kiek man zinoma ir kiti bankai ima mokescius, nes vis del to konvertavimas valiutos ir tt
romuciukas
QUOTE(rozeslasiukas @ 2011 04 12, 01:42)
NatWest ir Barclays bankai tai ima mokesti, ar atsiskaitineji kortele, ar nusiimi grynuosius.  ax.gif
Tiksliu ikainiu nzn..bet va paziurejau i savo statementa tai pvz nusiimiau grynais 550lt-jie man atskaiciavo 142,33sv( RATE 4.0497, CHARGE 2.79, ERTF 3.73)
O atsiskaitinejau parduotuveje 100lt tai man nuskaiciuota 27.17 (RATE 4.0816, CHARGE 2.00, ERTF 0.67)

Kiek man zinoma ir kiti bankai ima mokescius, nes vis del to konvertavimas valiutos ir tt
*

gali but,gi nuo banko priklauso.Pvz atvirkstinis pas mane variantas,as nusiimineju nuo swedbanko kortos cia UK,tai jei pardej atsiskaitineji,neskaiciuoja jokiu mokesciu,o jei grynais,tai% kazkoks.Tai gal koks lloydsas cia neimtu % atsiskaitant ju korta kitoj saly g.gif
Alatejaa
Laba visoms smile.gif iskilo toks klausimas del OPAL pinigu pervedimo. Kaip suprantu pervedus pinigus i opal saskaita inesejo vardu, i LT galima pervesti tik i inesejo saskaita? Ar ir kitam gavejui galima pervesti (pvz: zmonai ax.gif )?
Sistina
QUOTE(Alatejaa @ 2011 04 19, 09:22)
Laba visoms smile.gif  iskilo toks klausimas del OPAL pinigu pervedimo. Kaip suprantu pervedus pinigus i opal saskaita inesejo vardu, i LT galima pervesti tik i  inesejo saskaita? Ar ir kitam gavejui galima pervesti (pvz: zmonai  ax.gif )?
*

Manau, kad galima bet kam, kam Jus nurodysite pervesti.
bebrike
QUOTE(Alatejaa @ 2011 04 19, 11:22)
Laba visoms smile.gif  iskilo toks klausimas del OPAL pinigu pervedimo. Kaip suprantu pervedus pinigus i opal saskaita inesejo vardu, i LT galima pervesti tik i  inesejo saskaita? Ar ir kitam gavejui galima pervesti (pvz: zmonai  ax.gif )?
*

Galima smile.gif
Alatejaa
QUOTE(Sistina @ 2011 04 19, 12:12)
Manau, kad  galima  bet kam, kam Jus  nurodysite pervesti.
*

QUOTE(bebrike @ 2011 04 19, 13:44)
Galima  smile.gif
*

Aciu mergaites uz atsakymus smile.gif
chantele83
Mergaites, situacija pas mane tokia, noriu pirkt masina, ir greitai biggrin.gif nes radau tai ko labai noriu..
Turiu lietuviskoj SEB kortelej visus reikiamus pinigus.. bet jie litais... o as UK ir masinai tiek svaru neturiu... tai kaip man sumoketi uz masina is tos SEB korteles... is bankomato nenusiimsiu beveik 3000 svaru... manau g.gif ... o kaip tam zmogui sumoketi, gal i jo saskaita tarkim imanoma pervesti? bet tai kiek tada kainuotu ir pan... g.gif bliamba nervas jau ima nezinau ka daryti... schmoll.gif
bebrike
QUOTE(chantele83 @ 2011 04 22, 15:43)
Mergaites, situacija pas mane tokia, noriu pirkt masina, ir greitai  biggrin.gif nes radau tai ko labai noriu..
Turiu lietuviskoj SEB kortelej visus reikiamus pinigus.. bet jie litais... o as UK ir masinai tiek svaru neturiu... tai kaip man sumoketi uz masina is tos SEB korteles... is bankomato nenusiimsiu beveik 3000 svaru...  manau  g.gif ... o kaip tam zmogui sumoketi, gal i jo saskaita tarkim imanoma pervesti? bet tai kiek tada kainuotu ir pan...  g.gif  bliamba nervas jau ima nezinau ka daryti...  schmoll.gif
*

Persiusk pinigus per Opala uz paslauga tik trys svarai nuo sumos per ta pacia diena gali persisiusti tiesiog pasiskambink jie tau pasakys visa info kaip ka ir kur pervesti tiesiog tai bus pavedimas i opal saskaita esancia lietuvoje SEB banke o cia jie tau atiduos svarais 4u.gif
chantele83
Aciu uz atsakyma, bet tai kaip suprantu reikia Barclay banke saskaita tureti? Pas mane Loyds TSB.. g.gif
Eclair
QUOTE(chantele83 @ 2011 04 27, 13:38)
Aciu uz atsakyma, bet tai kaip suprantu reikia Barclay banke saskaita tureti? Pas mane Loyds TSB..  g.gif
*

Nera skirtumo, kuriame banke turite saskaita, jus darysite pavedima is LT savo saskaitos i opal sakaita LT, o gausite ir i Loyds'a, patvirtinta, nes pati tai dariau i Loyds banka is LT saskaitos (swedbank). Visos salygos tos pacios, pasiskambinkite, uzsiregitruokite. Labai malonus ir geras aptarnavimas. Gal ta pacia diena pinigeliu ir negausite, bet kita tai tikrai. Ir dar jei suma ne maza, tai turekite savo asmens dokumenta nuskanuota (turbut reikalaus meilo su ID patvirtinimu, bent man reikejo).
Tikiuosi padejo smile.gif
NatalijaKat
Sveikos mamos wink.gif

Kadangi pati gyvenu ir studijuoju užsienyje tai irgi susidūriau su tokia pat problema. Pinigų pervedimai dažniausiai brangūs ir užtrunka ganėtinai ilgai. Studijuoju finansus todėl nusprendžiau panagrinėti šią temą plačiau viename iš savo kursinių, galbūt tai ateityje padės palengvinti tarptautinius pinigų pervedimus. Norėčiau paprašyti Jūsų pagalbos ir užpildyti trumpą klausimyną apie tarptautinius pinigų pervedimus. Ši apklausa yra anglų kalba ir gali užpildyti visi kuriems bent kartais tenka pervedinėti pinigus iš Lietuvos į UK arba iš UK į Lietuvą. Labai Jums ačiū už pagalbą.

Štai nuoroda: http://www.surveymonkey.com/s/X59G659
Neturėtų užtrukti ilgiau nei 2 min. Anketoje yra 10 klausimų.

Kolkas kiek pastebejau tai norint vesti labai dideles sumas patogiausia naudotis bankais nes saugiausia. Norint persivesti labai greitai geriausia Western Union arba MoneyGram, tačiau labai brangu ir negalima persivesti tiesiai į banką. Opal visai neblogai vidutiniškom sumom, greitumas irgi neblogas, bet norėtųsi kažko dar greitesnio ir pigesnio smile.gif

pliompi
QUOTE(NatalijaKat @ 2011 07 05, 11:51)
Sveikos mamos wink.gif

Kadangi pati gyvenu ir studijuoju užsienyje tai irgi susidūriau su tokia pat problema. Pinigų pervedimai dažniausiai brangūs ir užtrunka ganėtinai ilgai. Studijuoju finansus todėl nusprendžiau panagrinėti šią temą plačiau viename iš savo kursinių, galbūt tai ateityje padės palengvinti tarptautinius pinigų pervedimus. Norėčiau paprašyti Jūsų pagalbos ir užpildyti trumpą klausimyną apie tarptautinius pinigų pervedimus. Ši apklausa yra anglų kalba ir gali užpildyti visi kuriems bent kartais tenka pervedinėti pinigus iš Lietuvos į UK arba iš UK į Lietuvą. Labai Jums ačiū už pagalbą.

Štai nuoroda: http://www.surveymonkey.com/s/X59G659
Neturėtų užtrukti ilgiau nei 2 min. Anketoje yra 10 klausimų.

Kolkas kiek pastebejau tai norint vesti labai dideles sumas patogiausia naudotis bankais nes saugiausia. Norint persivesti labai greitai geriausia Western Union arba MoneyGram, tačiau labai brangu ir negalima persivesti tiesiai į banką. Opal visai neblogai vidutiniškom sumom, greitumas irgi neblogas, bet norėtųsi kažko dar greitesnio ir pigesnio smile.gif
*

Sveiki.Iskilo tokia problemele.Negaliu dasiskambinti i opal transfer(esu Lietuvoje),koki koda tik nerinkau, vistiek mobiliame tel. sako kad toks numeris neegzistuoja.Gal kas gali pagelbeti,paaiskinti,kaip jiems dasiskambinti esant Lietuvoje.Dekui isanksto
butėė
Iš anksto atsiprašau jei ne į temą 4u.gif išvykau iš UK ir palikau ten atidarytą Lloyds banko sąskaitą, nes tiesiog tuo metu negalėjau jos uždaryti, dabar man nusiiminėjant pinigus LT kažkaip gavosi kad yra minus 4,86 svaro ir nuolat ateina žinutės kad sąskaitoje turėtų būti minimum 1 svaras, gal kas patars, kaip elgtis, būčiau labai dėkinga 4u.gif
maybe24
QUOTE(butėė @ 2011 08 09, 12:21)
Iš anksto atsiprašau jei ne į temą 4u.gif išvykau iš UK ir palikau ten atidarytą Lloyds banko sąskaitą, nes tiesiog tuo metu negalėjau jos uždaryti, dabar man nusiiminėjant pinigus LT kažkaip gavosi kad yra minus 4,86 svaro ir nuolat ateina žinutės kad sąskaitoje turėtų būti minimum 1 svaras, gal kas patars, kaip elgtis, būčiau labai dėkinga 4u.gif
*

Kiek zinau,jei neturi overdraft paslaugos(kai leidzia i minusa nuimt),tada Lloyds ir kiti bankai bauda uzdeda.Man rodos Loyde 40 svaru ir uz kiekviena nesumoketa diena,dar pridedama po 6 svarus.

Papildyta:
Buvo taip vienai moteriskei,kad is keliu pyskiu,susidare pora simtu skolos,kai grizo i uk ir gavo alga,visus nusirase ir bauda parode tik tada,kai saskaita pliuse buvo.Kol minusas buvo,net nerase,kad bauda yra.
butėė
QUOTE(maybe24 @ 2011 08 09, 16:56)
Kiek zinau,jei neturi overdraft paslaugos(kai leidzia i minusa nuimt),tada Lloyds ir kiti bankai bauda uzdeda.Man rodos Loyde 40 svaru ir uz kiekviena nesumoketa diena,dar pridedama po 6 svarus.

Papildyta:
Buvo taip vienai moteriskei,kad is keliu pyskiu,susidare pora simtu skolos,kai grizo i uk ir gavo alga,visus nusirase ir bauda parode tik tada,kai saskaita pliuse buvo.Kol minusas buvo,net nerase,kad bauda yra.
*

Tai tada taip išeina kad aš turiu overdraft paslaugą nes į minusą man leido nuimti g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.