Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigų pervedimai į užsienį/Lietuvą

dar norejau paklaust, o po kiek laiko tais pinigeliais imoketais i opal transfer sask. galima naudotis.
pvz. jei banke imoki pinigus i opal transfer, tai uz kokiu 10 min galima juos jau persiust telefonu i LT saskaita
Atsakyti
QUOTE(ciiikiii @ 2010 09 20, 13:43)
dar norejau paklaust, o po kiek laiko tais pinigeliais imoketais i opal transfer  sask. galima naudotis.
pvz. jei banke imoki pinigus i opal transfer, tai uz kokiu 10 min galima juos jau persiust telefonu i LT saskaita

PERSIUNTUS BANKE IS KARTO GALI JAU SKAMBINTI...as siunciau penktadeini tai pinigai buvo tik pirmadieni , nes sake kad savaitgalis tai todel uztrunka, o daug kas sako , kad ant rytojaus jau buna, tai turbut ejo kalba ne apie savaitgali.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mirrra @ 2010 09 21, 11:45)
PERSIUNTUS BANKE IS KARTO GALI JAU SKAMBINTI...as siunciau penktadeini tai pinigai buvo tik pirmadieni , nes sake kad savaitgalis tai todel uztrunka, o daug kas sako , kad ant rytojaus jau buna, tai turbut ejo kalba ne apie savaitgali.... smile.gif

aciu
Atsakyti
O gal kas zino kaip pigiausiai pervesti pinigus is Lietuvos i UK banko saskaita?
Atsakyti
QUOTE(mirrra @ 2010 09 20, 09:39)
http://opaltransfer....88/AA:navID.47/
CIA VISKAS APIE OPAL , KAIP ISISUTI IR PAN. as irgi praeita savaite siunciau , telefono kalbejau lietuviskai, viskas labai patogu...pinigeliai buvo sekmingai persiusti...

ir mes siunciam per OPAL TRANSFER nebuvo problemu thumbup.gif ir pigu. po pervedimo ir skambucio kita diena pinigeliai jau LT.
Atsakyti
Sveikos,as taip pat galvoju siusti per OPAL 4u.gif ,gerai jog radau sia temele,dabar bus tikrai ramiau ,dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mirrra @ 2010 09 20, 09:39)
http://opaltransfer....88/AA:navID.47/
CIA VISKAS APIE OPAL , KAIP ISISUTI IR PAN. as irgi praeita savaite siunciau , telefono kalbejau lietuviskai, viskas labai patogu...pinigeliai buvo sekmingai persiusti...

kiek esam siunte per opal, tiek mazas sumas, tiek dideles, tiek telefonu, tiek ir is is ju ofisu. Visada viskas buvo sekmingai. jokiu nusiskundimu. mes kiekviena menesi mokedavom paskola lietuvai tai lb apsimoka, tik 3 svarai ir pinigeliai persiusti smile.gif
Atsakyti
As taip ir nesupratau kas per sistema ten su OPAL?
Paskambini, pasakai gavejo duomenis... Kas tas IBAN (gavejo sask. numeris)? Ir kaip tuos pinigus reikia pervest, kad kitas asmuo gautu? ar uztenka vien telefonu viska sutvarkyt? paaiskinkit kas placiau, nes man paskaicius ta OPAL puslapi ne kiek ne aiskiau nepasidare...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lindrukas: 22 lapkričio 2010 - 23:29
Gal kas nors galėtų suprantamai paaiškint ką reikia daryt su ta opal sistema? Niekaip neįkertu blush2.gif Bent jau į AŽ, tikrai labai reikia blush2.gif
Atsakyti
Mane domina jei pinigus siunti pirma karta, tai is kur gauti ta ref number? kaip registruotis ir panasiai, nejau niekas issamiai negali paaiskint viso proceso kas ir kaip g.gif blush2.gif
Atsakyti
Čia gal kokia paslaptis ar kaip g.gif Nes aš irgi nesulaukiau atsakymo doh.gif

Bet pabandėm patys ir viskas gavos. Vyras nuėjo į Barklay banką UK. Susirašė viską iš jų psl. Pervedė pageidaujamą sumą į opal sąskaitą. Ten jam banke užpildė arba galima pačiam čekį supildyt (žodžiu reik įdėt pinigėlius į Opal sąsk).
Tada reikia skambint į rusų arba lenkų liniją, angliškos linijos nematėm g.gif
Ten bendrauji su atsiliepusia persona. Perduodi gavėjo Vardą Pavardę ir sąskaitos numerį, kur turi įplaukt pinigėliai.
Referal numerį suteikia paskambinus, kad sekantį kartą nereikėtų susakyt visų sąsk numerių.
Tai tiek. Jis banke buvo penktadienį, aš gavau pirmadienį. Ir kainavo tik 3 svarus.
Tik skambinant į opalą daug kainuoja, nes jei iš mobilaus, tai kaip į paprastą.
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Na ir as meginau vesti pinigus per Opal. Pirmiausia atsidariau ju psl (kur jus jau nuorodele cia esate dave ju psl), per savo lloyds tsb saskaita internetu pervedziau i ju saskaita (visi duomenys ju saskaitos pateikti ju psl). Tada skambinau i opal, i rusu linija.
Pati rusu kalbos neatsimenu, paklausiau ar kalba lietuviskai, mat mano draugei buvo atsiliepusi lietuve. Man atsiliepe ruse ir pasake, kad gali kalbeti tik angliskai arba rusiskai, kai paprasiau angliskai, ji padejo rageli doh.gif Skambinau antra karta, vel ruse, tai su jos pusetina anglu kalba siaip taip susikalbejom.
Juokingiausia buvo, kai megino uzsirasyti mano pavarde ir mano gavejo lietuvoje, nors pasiuliau, kad galiu paraidziui pasakyti, grieztai rusiskai atsisake ir uzsirasinejo savaip, vis kartodama pavarde gabalais... hm hm...
Paskui padiktavau gavejo sask nr, pasake, kad pinigai bus rytoj po pietu.

Tikiuosi, kad nueis tie pinigeliai g.gif smile.gif
Ir siaip, truputi abstulbau, kad merginos dirbancios tokioje kompanijoje, kur plaukioja zmoniu pinigai, turi problemu su anglu kalba ir nera labai mandagios schmoll.gif

Bet ka, svarbiausia, kad pinigai suvaiksciotu gerai smile.gif
Atsakyti