Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigų pervedimai į užsienį/Lietuvą

Gal kam pravers, radau pinigų pervedimo būdų iš užsienio palyginamą http://perlaida.lt/p...ervesti-pinigus
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , gal kuri pervedineja pinigelius is Lt i Uk? Reikia pigiausio varianto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2012 09 26, 23:23)
Sveikos 4u.gif , gal kuri pervedineja pinigelius is Lt i Uk? Reikia pigiausio varianto g.gif


Šitas variantas neblogas. Neseniai teko pasinaudoti.
Atsakyti
laba,

o sakykite, jei as per opal transfer pervedu pinigelius 24d, tai kada juos gautu seb banke? 25 ar jau tik 27? mastau.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2012 12 18, 15:43)
laba,

o sakykite, jei as per opal transfer pervedu pinigelius 24d, tai kada juos gautu seb banke? 25 ar jau tik 27? mastau.gif

aciu 4u.gif

deja,tik sekancia darbo diena Lietuvoj.taigi tik 27.jeigu detumet 23 ryte,tai butu sansas,kad 23 vakare jau butu pinigeliai saskaitoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2012 12 18, 17:16)
deja,tik sekancia darbo diena Lietuvoj.taigi tik 27.jeigu detumet 23 ryte,tai butu sansas,kad 23 vakare jau butu pinigeliai saskaitoje smile.gif

na man neiseina 23, nes alga tik 24 doh.gif
tai nieko, tiks jei ka ir 27 smile.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2012 12 18, 18:30)
na man neiseina 23, nes alga tik 24 doh.gif
tai nieko, tiks jei ka ir 27 smile.gif

aciu 4u.gif


Siaip dauguma darbdaviu, si menesi, atlyginimus mokes 21d., pasitikslinkite....
Atsakyti
QUOTE(save* @ 2012 12 18, 19:54)
Siaip dauguma darbdaviu, si menesi, atlyginimus mokes 21d., pasitikslinkite....

tikrai taip.mano mama gauna alga kiekvieno menesio paskutine darbo diena (oficialiai bent jau),bet praeitais metais gavo tikrai iki 24 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dosiukas @ 2012 11 14, 10:26)
Šitas variantas neblogas. Neseniai teko pasinaudoti.

Nesupratau,tai is kokio LT banko tai daroma jei nori pervesti pinigelius i UK?Aciu uz paaiskinima wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nestuole @ 2012 12 19, 01:29)
Nesupratau,tai is kokio LT banko tai daroma jei nori pervesti pinigelius i UK?Aciu uz paaiskinima  wub.gif


Aš jau siunčiau kelis kartus per juos, tam puslapyje parodo į kokią sąskaitą LT reikia siųst (Swedas berods). Mano LT sąskaita irgi Swed, tai ten gan greitai viskas suvaikščiojo, UK pinigai buvo per porą val.
Atsakyti
sveiki, o as turiu toki kvaila klausimeli 4u.gif gyvenu uk, mama is lietuvos per banka nori pervesti man pinigeliu, na o as turiu parasyti savo saskaitos nr, tai koki dabar numeri tureciau rasyti sort code, account number ar ilga numeri esanti ant korteles? aciu padejusiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shaimon @ 2013 01 09, 12:00)
sveiki, o as turiu toki kvaila klausimeli  4u.gif  gyvenu uk, mama is lietuvos per banka nori pervesti man pinigeliu, na o as turiu parasyti savo saskaitos nr, tai koki dabar numeri tureciau rasyti sort code, account number ar ilga numeri esanti ant korteles? aciu padejusiems  4u.gif


Kai mamyte jums sius pinigus, jai reikes sort code ir account number. Skaiciu ant korteles nereikes 4u.gif
Atsakyti