Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

wink.gif Gal kas galėtumėt pasiūlyti gerus vsetuviu smile.gif muzikantus , zinoma nebrangininkus ir ne pijokus, Vilniuje? cool.gif
Atsakyti
as tekejau vilniuje, bet muzikantai buvo ne is vilniaus smile.gif man labai patiko thumbup.gif Pas mus buvo beveik 90 zmoniu, vestuves dvi dienas, tai mokejom apie 800. kiek mes skambinom vilniaus muzikantams tai prase visi virs 1000 lt.
Jei domina galesiu namie pasiziuret ju tel.
Atsakyti
Pigus ir yra pigus.. Turiu labai brangius, bet pacius geriausius..
Atsakyti
Labai geri muzikantai. Ju kaina 600-800 Lt. Cia buvo 2002 m. Kokia ten dabar kaina nezinau. Bet tikrai muzikantai thumbup.gif . Tel: 8 687 14350 Vytas. Tikiuosi dar nepakeite tel Nr.
Atsakyti
Mums grojo Stasys 8 689 51328 Vilnius Siaip jis muzikos mokytojas, man patiko, pries 3 metus mokejom 800lt u zdvi dienas.


Dar labai super yra Arunas 8 528 36644 Elektrenai
Saulius 8 528 35062 Elektrenai
pastarieji yra is grupes "Isjunk sviesa" , tada jie 1000 prase,

kaip dabar nezinau, gal ir telefonai pasikeite, gal nebegroja, bet galit pabandyt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingule: 14 balandžio 2004 - 12:50
Saulutes, as sudarysiu tau konkurencija biggrin.gif , nes ir man reikia muzikantu. Taciau pasakykite prasome tie, kurie sako ”geri muzikantai”, ka tai reiskia. Kad jie dainingi, ar ismoningi, ar pan?
Atsakyti
QUOTE (Atėnė @ 2004 04 14, 15:06)
Saulutes, as sudarysiu tau konkurencija biggrin.gif , nes ir man reikia muzikantu. Taciau pasakykite prasome tie, kurie sako ”geri muzikantai”, ka tai reiskia. Kad jie dainingi, ar ismoningi, ar pan?

man "geri muzikantai" tai reiskia tie kurie moka vesti vestuve,daug dainu zino ir jei per labaryti,bent dvieju pageidautu dainu net negirdeje,tai jau nekas,ju toks darbas,jie turi dometis naujovemis.
Pas mane buvo muzikantai du,vienas is prienu,kitas is balbieriskio(jei kas nezinot,tai cia tarp alytaus ir kauno,arciau alytaus)"Dainiai"ju pavad,neatsirado ne vieno zmogaus,kam jie butu nepatike,vede vestuve thumbup.gif .Daug kam parekomendavau juos,niekas nenusivyle.O moketi mums nereikejo,jie susirinko per labaryti,sake jei butu nesusirinke 600Lt,tai mums butu reikeje primoketi,o grojo 2dienas,buvo 70zmoniu
Atsakyti
Galiu pasakyti,kad mano vyras yra vestuvių muzikantas.Šiaip negražu gal girtis,bet jie tikrai geri(gavo ir apdovanojimą kaip geriausi pokylių muzikantai,mūsų mieste,Žemaitijoj).Čia teko paskaityti,kad vestuvių muzikantai geria dirbdami-šito jie nepraktikuoja,kitaip ir užsakymų neturėtų,kiek pati esu kartu buvus-gerai veda,linksmina liaudį,bent jau stengiasi visas naujausias dainas išmokti,jaunimui irgi tinka biggrin.gif Dėl brangumo-iš patirties žinau,kad pigiau-tai nereiškia geriau,pigiai galima su šukom groti,užsakymų jiems netrūksta,nors ir ima brangiau nei kiti.Pasiūlyčiau,jei būtumėt arčiau,nors girdėjau,kad jie ruošiasi užsiimti muzikavimu Vilniuje,tik kelionė brangiau atsieina,tai nuo to kaina kyla.
Atsakyti
Žinau gana neblogus muzikantus (gali būti vyras/žmona - abu turi muzikinį išsilavinimą, nebloga aparatura, igarsinimas, gali koncertuoti 3-se: trecias vyrukas groja "gyvai" akordeonu, saxofonu). Regione nuo Panevežio iki Švenčionių.
Esant reikalui neblogai ir rusiškai pavaro. Jei ka domintu - mail me privatan.

kainos - ne kosmines
Atsakyti
pas mus dainavo Ulvydaite su pora vyruku...na, aisku, smagiausia buvo per dainas debeselis ir oziukai biggrin.gif siaip labai didele dalis vestuviu nuotaikos priklauso nuo muzikantu...ir ju lygio....nes teko perziureti ne viena vaizdajuoste, kur muzikantai poslus bajerius skaldo ir kitaip i akis lenda....aciu,- nereikia....juk pirsliai veda vestuves, o muzikantai tik padeda jiems...
Atsakyti
Mes savo vestuvėm netikėtai radom fainus jaunus pigius muzikantus. Už visą ilgą vakarą jie dirbo už 300 Lt Vilniuj, kai visi kiti kiek domėjaus prašo nuo 600 už gal 5-6 valandas plius viršvalandžiai. Tiedu tikrai šaunūs jaunuoliai buvo - dainingi, ir žaidimukų pasiūlė, visai negeriantys per vestuves. Namie galėčiau pažiūrėt tel., jei kam įdomu, arba pabandykit paieškot www.omnitel.net/skelbimai - berods, ten radau jų kontaktus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnele: 16 balandžio 2004 - 08:33
As cia dabar visai iskrisiu is konteksto, bet vis tiek parasysiu, kad per mano vestuves grojo ne muzikantai, o "didzejus", o vakara vede atskiras zmogus... smile.gif Skamba keistai, bet buvo laaabai gerai, nes didzejus leido visokias visiems gerai zinomas lietuviskas ir ne tik dainas, galejom ir dainuot, ir sokt. Ir gyvu muzikantu visai netruko.
Atsakyti