Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vestuvių muzikantai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
plato
4-iese 600lt, tai labai pigu manyčiau, gal, kad Panevėžys? O tave jie ir iš namų išlydėjo? Sutinku su Graikija, kad jei muzikantas sako, kad liepa dar toli, tai patariu nepasitikėt, geri muzikantai kovo mėn. kai ieškojau visi iki rygsėjo galo turėjo darbo. Tai va. Ir beje jie net internete nesiskelbia.
Yell
QUOTE(estella @ 2005 05 13, 13:13)
gal galima butu telefono numeriuka gauti? 4u.gif ir kaip jum jie? labai patiko? galit rekomendacijas duot?smile.gif
*

Musu paciu vestuves uz 2sav. matem keleta vaizdajuosciu kaip jie groja vestuvese, tikrai patiko, taip pat buvom nuvaziave i bara ju pasiklausyt. patiko. taip pat jie jaunuju valsa gali groti klasikini, o mums tas buvo svarbu renkantis muzikantus, kad moketu strauss "blue danube".
Romas 8689 25315
estella
QUOTE(Yell @ 2005 05 13, 14:06)
Musu paciu vestuves uz 2sav. matem keleta vaizdajuosciu kaip jie groja vestuvese, tikrai patiko, taip pat buvom nuvaziave i bara ju pasiklausyt. patiko. taip pat jie jaunuju valsa gali groti klasikini, o mums tas buvo svarbu renkantis muzikantus, kad moketu strauss "blue danube".
Romas 8689 25315
*

labai aciu uz telefoniuka, sivakar butinai paskambinsim, tikiuosi jie dar bus laisvi blush2.gif
juleta
sveikutes,jai galit padekit unsure.gif gal esate girdejusios apie grupe DEMO is Kauno,jie grojo kazkada restorane LEGENDA siaures pr. smile.gif labai aciu
Beatriche
Labas visoms,
Vis paskaitinedavau jusu foruma, mat ir mes planuojame vestuves sia vasara. Turiu toki prasymuka - gal kas gali parekomenduoti labai gerus muzikantus, kurie grotu Siauliuose, aisku, nebutinai jie turi buti is Siauliu. Labai buciau dekinga, o jau mes visai pasimetem visiems beskambindami: arba muzikantai ta diena uzimti, arba randame tokius, kad nesinori, kad jie prasiziotu, jau nekalbant apie dainavima smile.gif . Bandeme skambinti keliems, minetiems siame forume, taciau ir jie uzimti. Please, mergaites, padekite!!!!
Saga
QUOTE(Beatriche @ 2005 05 15, 20:53)
Labas visoms,
Vis paskaitinedavau jusu foruma, mat ir mes planuojame vestuves sia vasara. Turiu toki prasymuka - gal kas gali parekomenduoti labai gerus muzikantus, kurie grotu Siauliuose, aisku, nebutinai jie turi buti is Siauliu. Labai buciau dekinga, o jau mes visai pasimetem visiems beskambindami: arba muzikantai ta diena uzimti, arba randame tokius, kad nesinori, kad jie prasiziotu, jau nekalbant apie dainavima smile.gif . Bandeme skambinti keliems, minetiems siame forume, taciau ir jie uzimti. Please, mergaites, padekite!!!!
*

hm.... o kuriai dienai reikia? g.gif g.gif
Beatriche
QUOTE(Saga @ 2005 05 19, 13:47)
hm.... o kuriai dienai reikia?  g.gif  g.gif
*

Jau radom kazkokius, tik nezinom, ar gerai groja, veda...Pasitikejom viena rekomendacija, buvom su vienu is ju susitike. Ispudis neblogas, tik gaila, kad nematem ju koncertuojanciu... O turi, ka rekomenduoti?
Letenėlė
Sveikos,gal kas nors galetu man i AZ mestelti tu isgirtuju Dainiu koordinates?
Aciu 4u.gif
Bella
QUOTE(Letenėlė @ 2005 05 20, 23:29)
Sveikos,gal kas nors galetu man i AZ mestelti tu isgirtuju Dainiu koordinates?
Aciu  4u.gif
*

Tereikėjo atsiversti keletą puslapių atgal šioje temoje. Negi taip sunku? g.gif

QUOTE(innguta @ 2005 03 31, 14:35)
rasau visoms Dainiu telefona 8698 30229.
pas mane per vestuves grojo - SUPER:))))))))
*

amzinybe_7
musu muzikantai buvo atsisake groti musu vestuvese- nes ejo vienas is ju ta diena pirsliauti, tai vel kibome ieskoti, tai galiu pasiulyt nr muzikantu, kuriems skambynėjome:
4u.gif

1. 864592771 Robertas, berods is Rokiškio groja su žmona 2- jų dienų kaina 600Lt
2. 861575187 Radeckas, Panevėžys groja tryse , 2-jų d. kaina 800Lt
3. 869978779 Jonas ,Ukmergė, 650Lt-2 dienom
4. 868424333 Vilnius, 800Lt-1-na diena
5. 868651338 Domas, Rokiškio raj.,groja vienas 2d.už 350 Lt
6. 868219618 Panevėžys, Linas
7. 865286022 Alvydas, Rokiškis, groja dviese
8. 869884137 Eugenijus Gudonis- Rokiškis
9. 868972568 Darius, Panevėžys, jei dviese 800Lt, tryse 1200Lt- 2 dienom
10. 868668210 Robertas, Panevėžys 800lt 1 diena
11. 861282356 Algimantas 600lt-2 dienos, groja dviese Molėtų raj.

Manau, kad kam nors pravers, o rekomenduot nežinau ką, nes pati dar savo vestuves tik atšoksiu rugojūčio pabaigoje blush2.gif
Letenėlė
QUOTE(Bella @ 2005 05 21, 00:54)
Tereikėjo atsiversti keletą puslapių atgal šioje temoje. Negi taip sunku? g.gif
*

Lb atsiprasau, ax.gif bet tema perskaiciau pries pora dienu,kol nebuvo tel dainiu...todel nebesitikejau rasti..sorry 4u.gif
Vitalijaa
Sveikos, merginos.

Ieskom geru muzikantu , kurie ne tik grotu bet ir butu vakaro vedejais.
Gal kas turi kokiu geru atsiliepimu...buciau dekinga,jei parasytumet ir pasiulytumet rolleyes.gif
Saga
QUOTE(Beatriche @ 2005 05 20, 15:17)
Jau radom kazkokius, tik nezinom, ar gerai groja, veda...Pasitikejom viena rekomendacija, buvom su vienu is ju susitike. Ispudis neblogas, tik gaila, kad nematem ju koncertuojanciu... O turi, ka rekomenduoti?
*

na jeigu radot tai viskas ok wink.gif... turiu namie muzikanta, tik nesiulau niekam, o tai ir taip namie nebuna. Kuo maziau uzsakymu tuo dazniau vyra matau biggrin.gif biggrin.gif ...... bet jeigu beda buciau davusi tel, nes jis dar turi du savaitgalius rugpjuti laisvus, pamislijau ar taip ar taip jau uzsakys kas nors, o tai skambuciai nenutyla..... biggrin.gif biggrin.gif ...... uztai ir teiravausi kada reikia..... nes manasis jau balandi grafika susidares buvo birzeliui ir liepai.... dabar ir rugpjuciui skambinti pradejo...

lotute
[quote=Vitalijaa,2005 05 23, 09:02]
Sveikos, merginos.

Gal kas turi kokiu geru atsiliepimu...buciau dekinga,jei parasytumet ir pasiulytumet rolleyes.gif
*

[/quotis
is kokio miesto esi?
GRAIKIJA
QUOTE(Vitalijaa @ 2005 05 23, 10:02)
Sveikos, merginos.

*

sveika, na jei buvai atsivertus keletą puslapiukų atgal, tai matei, kokius siūliau. tikrai žiauriai fainūs. smile.gif tel: 861745654 vardas Egidijus.

Paskaitinėk "kur švęsti Pan rajone" ten apie juos daugiau rašiau smile.gif. jie manau ne tik Pan groja.
Vitalijaa
[quote=lotute,2005 05 23, 12:45]
[quote=Vitalijaa,2005 05 23, 09:02]
Sveikos, merginos.

*

[/quotis
is kokio miesto esi?
*

[/quote]
Esu is Vilniaus ir vestuves darysim irgi Vilniuje
Vitalijaa
QUOTE(Yell @ 2005 05 13, 16:06)
Romas 8689 25315
*

Isivaizduojat, paskambinau Romui ir pasakiau, kad musu vestuves rugsejo 10d, tai jie jau uzimti...smile.gif
Panicka
QUOTE(Vitalijaa @ 2005 05 24, 15:25)
Isivaizduojat, paskambinau Romui ir pasakiau, kad musu vestuves rugsejo 10d, tai jie jau uzimti...smile.gif
*

Jei geras muzikantas, tai likus tiek laiko jis jau tikrai ir bus užimtas, čia nieko keisto, nes muzikantus anksti užsisakinėja... unsure.gif Mano muzikantas sakė, kad yra tikimybė nebent tada, jei kuri nors pora atsisako ar pan. smile.gif
Elzė
gal kas ką žinot apie muzikantus Kėdainiuose? g.gif
Vilmutyte
Sveikutėlės,

mes ir renkamės vestuvių muzikantus ir vis neišsirenkam. Gal kas žinot, ką nors apie grupę "Maloniai" iš Vilniaus. Jovaras - vieno muzikanto vardas, o kita mergina, jos vardo nežinau.

Lauksim žinučių...
Elzė
aš tai nieko nežinau schmoll.gif
burundukas
QUOTE(Vitalijaa @ 2005 05 24, 15:25)
*

Mes sausio mėnesį užsisakėm muzikantą, tai po mūsų užsakymo, jam rugpjūtį tik vienas savaitgalis laisvas buvo likęs. Taigi.......
lotute
QUOTE(burundukas @ 2005 05 28, 19:24)
Mes sausio mėnesį užsisakėm muzikantą, tai  po mūsų užsakymo, jam rugpjūtį tik vienas savaitgalis laisvas buvo likęs. Taigi.......
*

na bet ne visi geri muzikantai taip is anksto priima uzsakymus smile.gif
Smailiukas
QUOTE(Vilmutyte @ 2005 05 25, 10:20)
Sveikutėlės,

mes ir renkamės vestuvių muzikantus ir vis neišsirenkam. Gal kas žinot, ką nors apie grupę "Maloniai" iš Vilniaus. Jovaras - vieno muzikanto vardas, o kita mergina, jos vardo nežinau.

Lauksim žinučių...
*

As buvau susidurusi su sia grupe. tik nezinau, ka apie juos nori zinoti. buvom susitike, dave cd paklausyti. dainos neblogos sakyciau, taciau laabai brangiai nori ir dar valandas skaiciuoja, tai mes ju neuzsisakem smile.gif tiek zinau.
DinDan
Sveikutes smile.gif
Labai daug informacijos prisirinkau planuodama savo vestuves siuose puslapiuose, bet strigau del muzikantu. Mazai kontaktu sad.gif neissirenku, tai uzimti, tai kaina didele, o norisi superiniu uz normalia kaina (uz 800 Lt vienai dienai). Taip, kad jei kas zinot ir galit pasakyt, kad va uz situos garantuoju, laukiu kontaktu ir ispudziu.
Geriausiai tiktu vilnieciai, bet neatmetami ir kiti variantai.

Pagarbiai,
lotute
QUOTE(DinDan @ 2005 05 31, 08:06)
Sveikutes smile.gif
Labai daug informacijos prisirinkau planuodama savo vestuves siuose puslapiuose, bet strigau del muzikantu. Mazai kontaktu sad.gif  neissirenku, tai uzimti, tai kaina didele, o norisi superiniu uz normalia kaina (uz 800 Lt vienai dienai). Taip, kad jei kas zinot ir galit pasakyt, kad va uz situos garantuoju, laukiu kontaktu ir ispudziu.
Geriausiai tiktu vilnieciai, bet neatmetami ir kiti variantai.

Pagarbiai,
*

cia labai yra isgirti holas ir dainiai tai matyt jau uz juos galima ir garantuoti, pasisakmbink jiems smile.gif
DinDan
QUOTE(lotute @ 2005 05 31, 10:56)
cia labai yra isgirti holas ir dainiai tai matyt jau uz juos galima ir garantuoti, pasisakmbink jiems smile.gif
*

nerandu Dainiu kontaktu, please..smile.gif o jie is Alytaus?
Bella
QUOTE(DinDan @ 2005 05 31, 10:41)
nerandu Dainiu kontaktu, please..smile.gif o jie is Alytaus?
*

Atidžiau paieškok doh.gif
plato
Tikrai cia buvo Dainiu kontakatai.Bet rašau: Vienai dienai 600lt.( Bet čia tartis reikia manau).8686 66924 Rimantas, 8698 30229 Algis
Saga
QUOTE(burundukas @ 2005 05 28, 20:24)
Mes sausio mėnesį užsisakėm muzikantą, tai  po mūsų užsakymo, jam rugpjūtį tik vienas savaitgalis laisvas buvo likęs. Taigi.......
*

Taip muzikantai savo "marke" kelia biggrin.gif ...... galima gi pasakyti kad ir keliems metams uzimtas, o va tam savaitgaliui kur jums reikia kaip tik gali, nes jaunieji atsisake, jaunikis i uzsieni isvaziavo ir pan. ir kaip jums pasiseke....... taigi jie muzikantai, kalbeti moka, savo darba ismano wink.gif .....
bercike

O gal kas gali pasiūlyti gerus vestuvių muzikantus Šiauliuose?
DinDan
QUOTE(lavanda @ 2004 06 02, 09:33)
mes tai samdysim muzikantus, kuriuos girdejom vienose vestuvese - palyginus jauni vaikinukai, bet pavaro  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  visas vestuves pravede, liudininkam nereikejo nei zodzio sakyti - ir zaidimai, ir tostai, ir aukcionai, ir dar kokiu ten velniu prigalvojo - nu vienu zodziu fainai. jie su mumis visur vazines (t.y i zaksa, i baznycia, fotografuotis), ir kita diena bus - uz tai 500 Lt. manau visai pigiai. Ir zinau kad tikrai geri clap.gif  clap.gif
*

Gal galima sužinoti, kas jie tokie, iš kokio miesto? Reiktų kontaktų?
DinDan
QUOTE(bercike @ 2005 06 02, 08:54)
O gal kas gali pasiūlyti gerus vestuvių muzikantus Šiauliuose?
*

Ka tik skambinau vienam į Šiaulius, pasirode eneringas vyrukas, tel 861214219 Vytautas. Beje, tavo svente, kaip supratau, irgi rugsejo 10, tai jie dar laisvi.

O as va vilniuj beieskodama visus rezervus isnaudojau, ir dar muzikantu neturiu..
UgNeliuke
Mes dar neturim muzikantų. Perskaičiau visą temą, perskambinau daugumą muzikantų ir jau užimti sad.gif
Turiu dar vieną variantą, bet ima 1000 Lt. Iš Kauno Kęstutis Visockas. Gal kas ką žino apie juos.
Ieškojau pigiau, bet vat nerandu. Turbūt reikia imti šiuos brangius, nes tuoj tikrai nieko nebeliks...
Kudliukas
QUOTE(UgNeliuke @ 2005 06 09, 15:44)
Mes dar neturim muzikantų. Perskaičiau visą temą, perskambinau daugumą muzikantų ir jau užimti sad.gif
Turiu dar vieną variantą, bet ima 1000 Lt. Iš Kauno Kęstutis Visockas. Gal kas ką žino apie juos.
Ieškojau pigiau, bet vat nerandu. Turbūt reikia imti šiuos brangius, nes tuoj tikrai nieko nebeliks...
*

o tau kokiu reikia? tradiciniu ar jazz, ar ko?
DinDan
QUOTE(UgNeliuke @ 2005 06 09, 14:44)
*

Mūsų vestuvės po 3 men., o 80% apskambintų muzikantu jau užimti. Nepaaiskinama. Siulau imti su kuriais kalbėjai, jei nors kiek patiko.
UgNeliuke
QUOTE(kate0 @ 2005 06 09, 15:23)
o tau kokiu reikia? tradiciniu ar jazz, ar ko?
*

Man reikia tokių kad grotų ne liaudišką, bet šiuolaikišką muziką. Tipo delfinai, Bavaria ir pan. Keletą dainų angliškai ir rusiškai. Keletas senesnių dainų. Bet ne jazz ir nereikia improvizacijų. Publika nesuprastų.
Mano uošvis yra daug grojęs vestuvėse, pasiūlė keletą draugų, bet mes nenorim kad su armonika grotų. Turėtų būti klavišiniai.
Taip pat labai svarbus vakaro vedimas. Vat buvom šeštadienį vestuvėse, tai muzikantai norėdami pralinksminti žmones, tyčiojasi iš kitų, pvz.: dabar jaunųjų ateina pasveikinti mėsos kombinato direktorius (na čia pagal gabaritus apie žmogų nuspendė), ir visi garsiai juokėsi, o mes abu stovėjom ir galvojom, nu ką čia tokio apie mus pasakys. Na bet nieko nepasakė, nes turbūt pamatė maniškio veidą smile.gif
Tai vat reikia, kad vakaro vedimas būtų be visokių tyčiojimųsi, kad nerinktų pinigų ir pan.
Būtų tvarkingi, negeriantys, simpatiški. Na žodžiu atsiduotų mano vestuvių vakarui visa siela, kūnu ir širdimi smile.gif
Linciaika
Labutis,

norėčiau paklausti, gal kas žinot apie muzikantus iš Marceliutės klėties iš Vilniaus?
DinDan
QUOTE(Linciaika @ 2005 06 12, 08:57)
Labutis,

norėčiau paklausti, gal kas žinot apie muzikantus iš Marceliutės klėties iš Vilniaus?
*

Jei turi omeny Vaclova, tai man nepatiko. Man per letas pasirode.
DinDan
QUOTE(anyte @ 2005 06 13, 09:57)
Nerandu muzikantų cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif
*

Pabandyk 869849858. Kaubojaus stiliaus vyrukas, manau kad mes ji imsim.
deine
Man labai patinka MG-International-groja ir senas rusiskas dainas ir lietuviskas ir siuolaikiskas.Jie groja ivairiuose klubuose-baruose Kaune, esu ne karta girdejus ir man labai patiko.Butent juos ir uzsisakiau savo vestuvem-uz vakara uzsiprase 1000,-gal ir brangoka, bet man jie labai patiko...
Pelagija
Nezinau, as tai pakraupus- seniausiai uzsisakiau muzikantus, 950 Lt sutarem, nuvaziavom derinti scenarijaus. Visai kitas zmogus negu per telefona- super energingas, tau neduos zodzio pratart, pats vienas sneka. Bandau pasakyti, ko noreciau- nesvarbu, bus kaip tradicijos. Antra diena vogs ir pirsliene, ir pamerges, ir jaunaja, tures bernai issipirkinet Jei jaunasis duos tik buteli, tai ir paskelbs visiems, kad " jaunajam jaunoji teverta bonkos". Nesvarbu, ar mes to norim, ar ne. Kaip supratau, pirma vakara nuolat skambes "Kas su jaunaja soka muzikantams apsimoka". Jei nemokes, muzikos keleta minuciu negros. Kad mes to nenorim- nesvarbu. Ir apskritai 950 Lt cia kapeikos.....

Atsiprasau, paaiskinkit man, uz ka as jiems moku, jei jie taip mano svecius lupikaus?
Siaubas, nezinau ka daryti, man depresija gili gili....Papasakokit kas nors, ar ir jusu vestuvese taip buvo?
Kudliukas
QUOTE(Pelagija @ 2005 06 13, 20:53)
Nezinau, as tai pakraupus- seniausiai uzsisakiau muzikantus, 950 Lt sutarem, nuvaziavom derinti scenarijaus. Visai kitas zmogus negu per telefona- super energingas, tau neduos zodzio pratart, pats vienas sneka. Bandau pasakyti, ko noreciau- nesvarbu, bus kaip tradicijos. Antra diena vogs ir pirsliene, ir pamerges, ir jaunaja, tures bernai issipirkinet Jei jaunasis duos tik buteli, tai ir paskelbs visiems, kad " jaunajam jaunoji teverta bonkos". Nesvarbu, ar mes to norim, ar ne. Kaip supratau, pirma vakara nuolat skambes "Kas su jaunaja soka muzikantams apsimoka". Jei nemokes, muzikos keleta minuciu negros. Kad mes to nenorim- nesvarbu. Ir apskritai 950 Lt cia kapeikos.....

Atsiprasau, paaiskinkit man, uz ka as jiems moku, jei jie taip mano svecius lupikaus?
Siaubas, nezinau ka daryti, man depresija gili gili....Papasakokit kas nors, ar ir jusu vestuvese taip buvo?
*

nu tegu busimas tavo vyrelis su juo rimciau pasneka, o ne jis ten nori. tvirtai laikykites savo, tada bus gerai
Elzė
QUOTE(Pelagija @ 2005 06 13, 19:53)

*

o cia kokie muzikantai? gal ir mes ant tu papuolem g.gif nes mes dar nebuvom susitike del aptarimo scenarijaus.
as tai esu pries tokius lupikavimus. paskui per pacia svente labai nemalonu. o siaip tai tada is jusu tegu pinigu neima. oikaip bijau kad kai nuvaziuosiu ir pas mus bus tokie blink.gif
DinDan
QUOTE(Linciaika @ 2005 06 14, 09:58)
DinDan o kaip suprast per lėtas,o kaip su svečiais bendrauja, ar nors kiek vesti moka ar tik groja?
*

Mes kaip buvom Marceliukes klety, teko bendraut, tai man pritruko ugneles ir energijos. Nebent jo kolega viska kompensuotu, bet kaskart buna skirtingas, tai sunku prognozuot. Del to ir jo atsisakem. Siaip kaina 700 Lt vakarui. Nenoriu jam antireklamos, nes zmogus tikrai nuosirdus.
penga
Kapela is Vilniaus Jūsų vestuvėms. Tai gera liaudiška muzika, dainos, šokiai ir žaidimai
su svečiais. Jei sudominome - skambinkite 8-686-12907 (Laimutis
penga
Nu va radau muzikantus,bet prašo 1000Lt,bet pigiau turbūt ir nerasiu.
DinDan
QUOTE(anyte @ 2005 06 14, 13:21)
Kapela is Vilniaus Jūsų vestuvėms. Tai gera liaudiška muzika, dainos, šokiai ir žaidimai
su svečiais. Jei sudominome - skambinkite 8-686-12907 (Laimutis
*

o kodel jūs dėl šių muzikantų neapsisprendžiat, kokie minusai?
88888
QUOTE(deine @ 2005 06 13, 11:16)
Man labai patinka MG-International-groja ir senas rusiskas dainas ir lietuviskas ir siuolaikiskas.Jie groja ivairiuose klubuose-baruose Kaune, esu ne karta girdejus ir man labai patiko.Butent juos ir uzsisakiau savo vestuvem-uz vakara uzsiprase 1000,-gal ir brangoka, bet man jie labai patiko...
*

O vakarą jie jums sutiko pravesti?
Kai mes su jais kalbėjome, labai jau jie man "sužvaigždėję" pasirodė... g.gif
deine
Is pradziu kai nuejom su MG paisneket, sake, kad ne visada vestuvese groja, tik tai kur jiem atrodo idomu, is tikruju galima pagalvot, kad "pasikele", bet greitai nusileidzia...mes snekejom, kad nebus pirsliu ir, kad teks pravest vakara-jis is kart pasake -be problemu ir kiek snekejom, jis nuo 15 metu groja vestuvese, tai manau zmogelis turi patirties...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.