Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

o mergytes gal ka zinot apie Joną Mikštą iš kauno raj?labai labai reikia.jei kuri kanors zinot ATSILIEPKIT!!!!! biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos panelės. aš noriu jums parekomenduoti savo vestuvių muzikantus, jie buvo tokie šaunūs, kad tiesiog noris juos pasiūlyti ir jums. smile.gif įdedu jų nuotraukytę, čia jie atrodo paprasti ir geri vyrukai, tačiau vedėjas prilygsta Zavaliauskui, o aparatūra ne kiekvienas tokią turi. (jos čia matosi pusę, nes buvo per dvi sales) mus ir išlydėjo ir sutiko restorane su muzika, o groję būtų kad ir iki 7 val ryto smile.gif Beje, turbūt jie groja Panevėžio rajone, bet reik su jais pačiais tartis, gal atvažiuos ir kitru. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kayla mire @ 2005 05 09, 23:56)
o mergytes gal ka zinot apie Joną Mikštą iš kauno raj?labai labai reikia.jei kuri kanors zinot ATSILIEPKIT!!!!! biggrin.gif


Mikšą ne Mikštą.
Buvu trejose vestuvese kur jis grojo ir vede. Pimą kartą patiko, ,iti du identiški. Jei kas bua matę tai atsibos ta pati programa, nieko naujo nekeičia. Dabr labai brangininkas pasidarė, o mano nuomone 80 lt už val. jam mokeyti neverta
Atsakyti
GAl ką žinot apie šiuos muzikantus g.gif
Čia jų internetinis puslapis
Maestro Audrius, gali groti tryse, didelė patirtis.Bent jau ten taip rašo, bet ar moka jie vesti vestuves, ar daug žaidimų žino, ar veda vakarą g.gif GAl kas žino ką nors apie juos g.gif NA bent jau kur galima dainas paklausyti tam puslapy tai dainuoja visai neblogai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 05 10, 09:10)
Sveikos panelės. aš noriu jums parekomenduoti savo vestuvių muzikantus, jie buvo tokie šaunūs, kad tiesiog noris juos pasiūlyti ir jums. smile.gif įdedu jų nuotraukytę, čia jie atrodo paprasti ir geri vyrukai, tačiau vedėjas prilygsta Zavaliauskui, o aparatūra ne kiekvienas tokią turi. (jos čia matosi pusę, nes buvo per dvi sales) mus ir išlydėjo ir sutiko restorane su muzika, o groję būtų kad ir iki 7 val ryto smile.gif Beje, turbūt jie groja Panevėžio rajone, bet reik su jais pačiais tartis, gal atvažiuos ir kitru. smile.gif

O kas čia per muzikantai g.gif GAl galima telefono numeriuką g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
muzikantų koordinatės 861745654 vardas Egidijus.
Atsakyti
Sveikos, ir as jau turiu didele beda:((( Vakar galutinai atsisake muzikantai, kuriuos buvom prase:( Ten tai jau buvo patikrintas variantas, ish mano miesto, ne vienose vestuvese teko dalyvauti, kur jie grojo, tai tiesiog nerealus!!! Ir dainingi, ir ishradingi, ir su pirshliais susiderina viska...Bet deja, pasirase sutarti su barais vasarai:(
Tai dabar nezinau, nuo ko ir pradet ieshkot. Reikia rugpjucio 20d., veiksmas Kaune, bet jaunosios ishleidimas 50km nuo Kauno schmoll.gif Vestuves viena diena, pirshliai nepatyre:)
Parekomenduokit ka nors, pleeeease cry.gif
Atsakyti
klaipedietes,galiu duot muzikantu koordinates klaipedoje jei kam reikia.
dainuoja vyras ir zmona.apie juos girdejau daug geru atsiliepimu.
868696896 Valdas
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 05 10, 11:29)
Mikšą ne Mikštą.
Buvu trejose vestuvese kur jis grojo ir vede. Pimą kartą patiko, ,iti du identiški. Jei kas bua matę tai atsibos ta pati programa, nieko naujo nekeičia. Dabr labai brangininkas pasidarė, o mano nuomone 80 lt už val. jam mokeyti neverta

o siaip kaip pati programa jei ziurint pirma karta.ar linksmi, ar daug praveda, ar graziai ir linksmai groja?please atsakyk.SVARBU!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 05 10, 09:10)
Sveikos panelės. aš noriu jums parekomenduoti savo vestuvių muzikantus, jie buvo tokie šaunūs, kad tiesiog noris juos pasiūlyti ir jums. smile.gif įdedu jų nuotraukytę, čia jie atrodo paprasti ir geri vyrukai, tačiau vedėjas prilygsta Zavaliauskui, o aparatūra ne kiekvienas tokią turi. (jos čia matosi pusę, nes buvo per dvi sales) mus ir išlydėjo ir sutiko restorane su muzika, o groję būtų kad ir iki 7 val ryto smile.gif Beje, turbūt jie groja Panevėžio rajone, bet reik su jais pačiais tartis, gal atvažiuos ir kitru. smile.gif

O KIEK JIE IMA?
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 04 19, 10:26)
Merginos, o gal žinote iš kokio miesto yra grupė "Medus"?

Grupė "Medus" yra vilniečiai. Jei apie tuos pačius kalbame, tai užvakar juos užsisakėme. Labai malonūs viriškiai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(molli @ 2005 05 11, 23:24)
GAl ką žinot apie šiuos muzikantus g.gif
Čia jų internetinis puslapis
Maestro Audrius, gali groti tryse, didelė patirtis.Bent jau ten taip rašo, bet ar moka jie vesti vestuves, ar daug žaidimų žino, ar veda vakarą g.gif GAl kas žino ką nors apie juos g.gif NA bent jau kur galima dainas paklausyti tam puslapy tai dainuoja visai neblogai doh.gif

NA nejaugi niekas apie juo nieko negirdėjo g.gif
Atsakyti