Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

Gal esate ką nors girdėjusios apie Marijampolės grupę "Gyvas garsas"? Norėčiau sužinoti, kaip jie veda šentę, ar įtraukia svečius, ar sugeba pagroti, ar tik kiurkso kampe?
Atsakyti
QUOTE(tamsa @ 2005 07 04, 13:01)
Gal esate ką nors girdėjusios apie Marijampolės grupę "Gyvas garsas"? Norėčiau sužinoti, kaip jie veda šentę, ar įtraukia svečius, ar sugeba pagroti, ar tik kiurkso kampe?


Kiek girdėjau atsiliepimų tai jie tikrai neblogi,ir čia ne mano vienos nuomonė,mes irgi norėjom jų savo vestuvėms deja jie jau buvo užimti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anyte: 04 liepos 2005 - 13:08
Labukos,

gal kuri žinote atsiliepimų apie dzūkelius muzikantus "Švilpukai" berods??
Atsakyti
Labukas,

gyvenu jau senokai Vilniuje , taciau vestuves bus mano gimtineje Panevezyje gal galetumete pasiulyti vestuvems muzikanta koki nebloga .Ir dar truputi ne i sia tema ,bet gal zinot graziu vietu pasifotografavimui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Panterike @ 2005 07 05, 10:43)
Labukas,

gyvenu jau senokai Vilniuje , taciau vestuves bus mano gimtineje Panevezyje gal galetumete pasiulyti vestuvems muzikanta koki nebloga .Ir dar truputi ne i sia tema ,bet gal zinot graziu vietu pasifotografavimui mirksiukas.gif


jokio skirtumo is kokio tu miesto muzikantai atvaziuoja is bet kur, o muzikantu tikrai cia apstu. mano vestuvese grojo "Holas" ir as tikrai likau jeis patenkinta.
o del vietu, tai juk mes turim tokia grazia senvage(as igri gimus ir uzaugus panevezy, o dabar sedziu Vilniui),
Atsakyti
QUOTE(Asdi @ 2005 07 05, 13:02)
jokio skirtumo is kokio tu miesto muzikantai atvaziuoja is bet kur, o muzikantu tikrai cia apstu. mano vestuvese grojo "Holas" ir as tikrai likau jeis patenkinta.
o del vietu, tai juk mes turim tokia grazia senvage(as igri gimus ir uzaugus panevezy, o dabar sedziu Vilniui),



O kiek kainuoja "Holas"?
Atsakyti
QUOTE(anyte @ 2005 06 14, 14:08)
Turiu vienintelį kol kas variantą kaimo kapelą g.gif


As labai noriu tautininku muzikantu.
Gal galetum parasyt ju kontaktus.
Iki vestuviu liko 3savaites, o dar nieko neturim cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
"Gyva profesionali liaudiška muzika su dainomis Jūsų firmos ar draugų vakarėliams, užsienio svečiams, vestuvėms. Kapela "Bičiuliai".Laimutis, Vilnius, Tel.: 8-686-12907" va tokį skelbimuką radau...gal padės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2005 07 11, 10:41)
As labai noriu tautininku muzikantu.
Gal galetum parasyt ju kontaktus.
Iki vestuviu liko 3savaites, o dar nieko neturim  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif

Aš tos pačios kapelos muzikantų telefoną turiu,kai ir rutuka nurodė.
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2005 07 05, 18:36)
O kiek kainuoja "Holas"?


mes mokejom 800Lt +50Lt kad is kauno i Vilniu atvaziuotu uz benza
Atsakyti
QUOTE(Asdi @ 2005 07 11, 14:19)
mes mokejom 800Lt +50Lt kad is kauno i Vilniu atvaziuotu uz benza


A tai čia už vieną vakarą tiek mokėjote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 07 11, 14:25)
A tai čia už vieną vakarą tiek mokėjote? g.gif



nu jei uz viena vakara, tai labai daug g.gif
Atsakyti