Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

QUOTE(Jurmita @ 2005 08 11, 10:20)
Burunduk,
O jei ne paslaptis, gal gali paršyti kokią kainą sutarėt, nes aš su jais šnekėjau, galvoju pas juos važiuoti gyvai pabendrauti.
Ir ar žmona fotografuos, ar kitus samdėt?


Žmona ir filmavo ir fotografavo, nuotraukos nerealiai gražios, dar ne visi svečiai užsisakė, bet tie kas rinkosi, tai sakė sunku išsirinkti mūsų abijų kokią nuotrauką, nes viena už kitą gražesnės. Filmo dar nematėm, jaučiu po kokio mėnesio tik bus. O dėl kainos, tai į a.ž. parašiau
Atsakyti
Gal esate girdėjusios apie muzikantą Gediminą Bajorūną iš Marijampolės? Būtų labai įdomu išgirst kokių nors komentarų apie jį.
Atsakyti
Laba, gal kas buvo nusisamde muzikantus is Kretingos.Groja dviese vieno pavarde Bruzas (is meno mokyklos).
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2005 08 16, 07:50)
Žmona ir filmavo ir fotografavo, nuotraukos nerealiai gražios, dar ne visi svečiai užsisakė, bet tie kas rinkosi, tai sakė sunku išsirinkti mūsų abijų kokią nuotrauką, nes viena už kitą gražesnės. Filmo dar nematėm, jaučiu po kokio mėnesio tik bus. O dėl kainos, tai į a.ž. parašiau


labai lauksiu nuotraukų smile.gif tikiuosi įdėsi į fotoalbumus.... nes mes šią fotografę/filmatorę irgi užsisakėme ax.gif
Nors gavome daug klausimų iš aplinkinių kaip ji čia spės viską viena daryti: ir filmuoti ir fotografuoti...
Labai nerimauju kas gausis g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Mano draugė jais liko labai patenkita,o tau, jei taip nerimauji,gal vertėtų pasiieškoti kitų... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(teroriste @ 2005 08 18, 21:10)
Mano draugė jais liko labai patenkinta,o tau,jei taip nerimauji,gal vertėtų pasiieškoti kitų... verysad.gif


nerimaučiau ir dėl kitų... smile.gif smile.gif nes šiuo metu nerimauju dėl visko... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2005 08 10, 20:36)
Labuciukas!!! 4u.gif  Sveikinu visus su artejanciomis ir jau atsoktomis vestuvemis!!! drinks_cheers.gif  wub.gif  Neseniai atsokom savo vestuves tongue.gif(liepos 16d.) Savo muzikantais mes su vyru buvome laaaabai patenkinti thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Pas mus buvo vyras ir moteris. Nu nerealiai jiedu dainavo biggrin.gif  thumbup.gif. Gal kam prireiks, tai rasau telefoniuka - Artūras Alšauskas 8 698 76709 .

o koks čia miestas?ir patikslink telefoną... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2005 06 27, 09:29)
Mes uzsisakem Medu. Groja gitara, saksofonu, klavisiniais, gerai pavaro ir angliskai, patys veda vakara. Jei idomu, kontaktus parasysiu i a.z.


Mes irgi buvome pasirinkę "Medų". Liuks vyrai pagrojo thumbup.gif Prieš vestuves susitikom, aptarėm ko norėtume, jie nenukrypo į lankas, atliko savo darbą kaip ir sutarėm, tad mokėti 1100 lt už dvi dienas nebuvo gaila smile.gif
Atsakyti
Merginos, negi jus visos tokias jau tradicines vestuves darot su tais muzikantais? blink.gif
As tai savo vestuvese ju nei is tolo matyti nenoreciau, bet kur gauti gera didzeju, kuris itiktu ir siek tiek vyresnei publikai ir nekainuotu puses milijono uz vakara? g.gif
Bent jau kiek man teko buti draugu vestuvese, tai normaliu muzikantu neteko matyti. Jau kur nors ziurek normalus atrodo, bet tai vienas zvengia be perstojo lyg drigniu apsiedes, kitas pamergem uzpakalius znaibo, trecias svecius isvaiko savo poslais bajeriais, tai jau net baisu ir galvoti apie tokius savo vestuvese verysad.gif Bet as noriu netradiciniu vestuviu be jokiu muzikantu, tik siaip su kokiu vedeju ir didzejum wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kirmelyte @ 2005 08 22, 16:08)
Merginos, negi jus visos tokias jau tradicines vestuves darot su tais muzikantais?  blink.gif
As tai savo vestuvese ju nei is tolo matyti nenoreciau, bet kur gauti gera didzeju, kuris itiktu ir siek tiek vyresnei publikai ir nekainuotu puses milijono uz vakara?  g.gif
Bent jau kiek man teko buti draugu vestuvese, tai normaliu muzikantu neteko matyti. Jau kur nors ziurek normalus atrodo, bet tai vienas zvengia be perstojo lyg drigniu apsiedes, kitas pamergem uzpakalius znaibo, trecias svecius isvaiko savo poslais bajeriais, tai jau net baisu ir galvoti apie tokius savo vestuvese verysad.gif  Bet as noriu netradiciniu vestuviu be jokiu muzikantu, tik siaip su kokiu vedeju ir didzejum wub.gif

kirmelyte, mūsų kaip tik tokios vestuvės ir bus. thumbup.gif
Aš buvau labai griežtai prieš tradicinius vestuvių muzikantus savo vestuvėse.
Iš pradžių galvojom apie DJ, bet nelabai ieškojom, nes sumąsčiau kitą variantą.
Mūsų vestuvėse gros muzikantas, kuris el.pianinu groja visokius fokstrotus, pagal Sinatros ir pan muziką. Kai jo paklausiau, ar galėtų pagroti vestuvėse, jis pasitikslino, kokio muzikanto norim. Sakau, nereikia vesti vakaro, muzika, kurią grojat, yra kaip tik tokia, kokios norim. Jis kartais groja ir vestuvėse, sakė, šiemet jau ir lietuvaičiai pradėjo kviestis į vestuves ne tik tradicinius muzikantus.
Vedėjo nebus, nes pas mus nedidelės vestuvės (planavom 20 žmonių, dabar iki 17 sumažėjo).
Atsakyti
Sveiki,

O gal kas nors galetumete parasyti atsiliepimus apie Vlada Dauginti?

Shema
Atsakyti
QUOTE(shema @ 2005 08 23, 11:22)
Sveiki,

O gal kas nors galetumete parasyti atsiliepimus apie  Vlada Dauginti?

Shema

Galim smile.gif Pas mus buvo. Balsas jo labai gražus ir galingas. Tik jei norėsit kad jis būtų ir vakaro vedėju, tai bent jau man truputį trūko kažko. Ir dainų repertuaras nelabai koks. Dainavo dviese su moterim, moters balso beveik nesigirdėjo, jis vienas ten viską traukė biggrin.gif Ir kartais jis su aparatūra nesusitvarkė, vis kokį gaudesį paleisdavo smile.gif Nežinau net ar siūlyti ar ne. Šiaip labai šiltas ir sukalbamas žmogus.
Atsakyti