Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

Gal kas galit rekomenduoti muzikantus is arba apie KAUNA? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 10 20, 10:50)
Gal kas galit rekomenduoti muzikantus is arba apie KAUNA? 4u.gif


tina matei, kad tau atrasiau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2005 10 20, 15:01)
tina matei, kad tau atrasiau? ax.gif


taip, maciau, ACIU, tu pati geriausia biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2005 10 20, 13:01)
tina matei, kad tau atrasiau? ax.gif



ir as kaune darysiu, ir as noriu zinoti cry.gif cry.gif
prasom papasakoti apie tuos muzikantus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 10 20, 14:09)
taip, maciau, ACIU, tu pati geriausia biggrin.gif  thumbup.gif


na stengiuos stengiuos blush2.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 10 20, 17:23)
ir as kaune darysiu, ir as noriu zinoti cry.gif  cry.gif
prasom papasakoti apie tuos muzikantus mirksiukas.gif


na ka kartojuos ax.gif
na ka dar karta reklamuoju savo muzikantus
Antanas Zilionis
Marijampoles 25a Kazlu Ruda
834326786 ir 861599504
Gintaras Zemaitis
Baznycios 13-3 Marijampole
834351889 ir 868739332

jie abu kartu groja, bet idedu abieju kontaktus kad lengviau rasti butu


man jei labai labai labai thumbup.gif nezinau visokios ir muzikos buvo ir vedimas labai liuksiskas, jau antrosios vestuves kuriose juos kaip ir girdziu ir abiejose labai patiko, todel turbut tik pamacius juos nusprendziau kad cia tie kuriuos tikrai kviesiu i groti savo vestuvese, taip ir buvo po 4 metu po draugu vestuviu jie grojo manosiose tongue.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad yra tokia tema.Nes buvau panikoj.Bandau suorganizuoti brolio vestuves (mano pačios buvo prieš 12 metų), tai visai atsilikus nuo vestuvinės muzikos buvau, dabar bent jau šiek tiek orientacija atsirado.Dar labai norėčiau paklausinėti plačiau apie muzikantus iš Kazlų Rūdos "Du pašaliniai".Kuo jie groja, ar tai tradiciniai, ar turi ką nors tokio.
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2005 10 18, 14:55)
gali neieskoti kontaktu, mat man butina yra gitara mes abu ja dievinam ir be gitaros muzikos neisivaizduojam savo vestuviu yahoo.gif

Labai atsiprašau, apgavau. Galiu dabar pasakyti, kokiais instrumentais jie groja, radau kompaktinę plokštelę, o ten parašyta: saksofonas, klavišiniai, gitara doh.gif doh.gif doh.gif
BELISIME, muzikantų kontaktus parašiau tau i AZ.
Atsakyti
QUOTE(renacke @ 2005 10 21, 13:47)
Labai atsiprašau, apgavau. Galiu dabar pasakyti, kokiais instrumentais jie groja, radau kompaktinę plokštelę, o ten parašyta: saksofonas, klavišiniai, gitara  doh.gif  doh.gif  doh.gif
BELISIME, muzikantų kontaktus parašiau tau i AZ.



na va... rolleyes.gif dabar ir man reikia kontaktu ir kokia ju kaina? Ar gali jie pravesti vakara?
Atsakyti
QUOTE(renacke @ 2005 10 21, 10:47)
Labai atsiprašau, apgavau. Galiu dabar pasakyti, kokiais instrumentais jie groja, radau kompaktinę plokštelę, o ten parašyta: saksofonas, klavišiniai, gitara  doh.gif  doh.gif  doh.gif
BELISIME, muzikantų kontaktus parašiau tau i AZ.




Renacke,tu auksas!!! thumbup.gif Perskaiciau tavo zinute ir esu begalo dekinga.Kaip visada svetimi labiau padeda,nei artimos drauges blush2.gif ...kurios dar "teiraujasi" ax.gif
As organizuoju vestuves ne is lietuvos ax.gif ...tai jei ne cia geri zmones,nzn kaip viska iseitu per kompa g.gif ...susiorganizuoti.
Atsakyti
QUOTE(renacke @ 2005 10 21, 12:47)
Labai atsiprašau, apgavau. Galiu dabar pasakyti, kokiais instrumentais jie groja, radau kompaktinę plokštelę, o ten parašyta: saksofonas, klavišiniai, gitara  doh.gif  doh.gif  doh.gif
BELISIME, muzikantų kontaktus parašiau tau i AZ.



liaba diena, ir as noreciau kontaktu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2005 10 21, 12:27)
na va... rolleyes.gif  dabar ir man reikia kontaktu ir kokia ju kaina? Ar gali jie pravesti vakara?

Jau minėjau, kad mes mokėjom 1200 Lt. Pas mus tai buvo taip: liudininkai nenorėjo būti tikrais piršliais, t.y. nėra labai iškalbingi, tai jie kur reikėjo jau pasakyti ką nors, tai pasakė, o vakarą vedė jie biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti