Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

Indrushka o kokie muzikantai pas tave grojo, o gal jie moka ir vakara pravesti, Jei taip parasyk ju kordinates ir kiek ima uz diena.Man kazkaip 1000 Lt muzikantams isleisti, tai nesinori kad ir kokie geri jie butu 4u.gif [FONT=Arial][FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]
Atsakyti
QUOTE(tesa20 @ 2005 12 07, 14:07)
Hi Hi as irgi jau susitariau su Dainiais, kad liepos 29 gros mano vestuvese  biggrin.gif  ale uz viena diena uzsiprase 1000 Lt , bet tai niekis sumokesim tik labai keista, kad uz 2 dienas ima 1300, o uz viena 1000 Lt. Dabar beliko tik rankpinigius nuvezti ir visas smulkmenas aptarti  bigsmile.gif


o kas tau keisto cia?
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 12 07, 17:58)
o kas tau keisto cia?

Na nezinau kaip 1 dienai tai lyg ir daugoka blink.gif nors ka as cia zinau ax.gif man dabar nerupi, bilia jau viskas sutarta biggrin.gif
O jus vesit jiems rankpinigius ar suradot kita sprendimo buda kaip perduoti pinigelius ir jei vesit tai mazdaug kada???? ax.gif as tai zadu visai neuzilgo, nes labai daznai pro Prienus vazineju bigsmile.gif
Atsakyti
ilysiu ir as smile.gif skaitau ir keista...1000-1300 lt...pas mane bus vyrukas uz 400 lt. tik pradedantis, taciau jau gerai uzsirekomendaves smile.gif zadu kada paziureti vienu jo vestu vestuviu vaizdajuoste, kad galutinai isitikinciau, kad viskas bus ciki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 12 08, 13:03)
ilysiu ir as smile.gif skaitau ir keista...1000-1300 lt...pas mane bus vyrukas uz 400 lt. tik pradedantis, taciau jau gerai uzsirekomendaves smile.gif zadu kada paziureti vienu jo vestu vestuviu vaizdajuoste, kad galutinai isitikinciau, kad viskas bus ciki smile.gif


Labas ,

o kaip tu ji radai?? ir kur vyks tavo vestuves?
aciu uz atsakyma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indrute* @ 2005 12 08, 15:25)
Labas ,

o kaip tu ji radai?? ir kur vyks tavo vestuves?
aciu uz atsakyma ax.gif



per pazystamus, draugus, kurie tuokesi, klausinejau ir atradau smile.gif man kazkaip saugiau rinktis ta, kuri geri pazystami patare, nei ieskoti aklai...plius, jei dar gali ir vestuviu vaizdajuostej pamatyti, kaip veda, ka groja, tai man pats thumbup.gif

as is kauno
Atsakyti
na siaip jei bus galimybe paciai pamatyti, tai patariu ta proga tikrai pasinaudoti. nes vieni gali girti...o tau gal jie nepatiks!

kaip paziuresi juosta duok ir mums zi ot kaip jis ten!
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 12 08, 15:54)
per pazystamus, draugus, kurie tuokesi, klausinejau ir atradau smile.gif man kazkaip saugiau rinktis ta, kuri geri pazystami patare, nei ieskoti aklai...plius, jei dar gali ir vestuviu vaizdajuostej pamatyti, kaip veda, ka groja, tai man pats  thumbup.gif

as is kauno


o man teks aklai rinktis verysad.gif ...nes atvaziuosi i lt ,tik pries vestuves.o tai tu turi kokiu rekomendaciju del muzikantu? mano bus kaune irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 12 08, 18:54)
per pazystamus, draugus, kurie tuokesi, klausinejau ir atradau smile.gif man kazkaip saugiau rinktis ta, kuri geri pazystami patare, nei ieskoti aklai...plius, jei dar gali ir vestuviu vaizdajuostej pamatyti, kaip veda, ka groja, tai man pats  thumbup.gif

as is kauno



Labas

O tai gal galesi tel. numeriuka duoti? mirksiukas.gif pasidomeciau ir as juo bigsmile.gif buciau labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2005 12 08, 17:54)
per pazystamus, draugus, kurie tuokesi, klausinejau ir atradau smile.gif man kazkaip saugiau rinktis ta, kuri geri pazystami patare, nei ieskoti aklai...plius, jei dar gali ir vestuviu vaizdajuostej pamatyti, kaip veda, ka groja, tai man pats  thumbup.gif

as is kauno




tinaa, ir as labai laukiu to muzikanto kontaktu ax.gif
Atsakyti
niu nezinau kaip man dabar visos atsidekosit smile.gif, cia dar pigesnis variantas-300 lt uz diena smile.gif parasykit, kokie ispudziai pokalbio su juo, nes as dar neskambinau

8616-41034
Atsakyti
QUOTE(belisime @ 2005 12 09, 15:30)
o man teks aklai rinktis verysad.gif ...nes atvaziuosi i lt ,tik pries vestuves.o tai tu turi kokiu rekomendaciju del muzikantu? mano bus kaune irgi drinks_cheers.gif



neturiu rekomendaciju spec. Tau, nes paskaicius tavo postus savo atzvilgiu, nesinori nieko rekomenduoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti