Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

Mums Vilniuje reikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikota @ 2006 01 11, 15:41)
Mums Vilniuje reikia  verysad.gif



Issiunciau i AZ smile.gif Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lialyte @ 2006 01 10, 17:37)
Lijo, gal gali parašyt tų muzikantų su birbyne telefoną. Pasirodo, ir man prireiks ax.gif



parašiau į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistulka:) @ 2006 01 11, 15:02)
Issiunciau i AZ smile.gif  Sekmes mirksiukas.gif



Aciu 4u.gif Bandysime tartis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 01 06, 14:34)
kaip čia tau pristatyti  biggrin.gif Jonas (armonika, gitara), Alvydas  (birbynė) ir moteris smile.gif (smuikas). nusižiūrėjau juos draugių vestuvėse smile.gif vienose grojo tik Jonas, kitose - Jonas ir Alvydas (tada net piršlų nebuvo - jų vienų užteko wink.gif) dabar, jei ir piršlių nerasiu, vestuvės nesugrius  mirksiukas.gif o jei rasiu, sakė su piršliais pasiderins ir dar vieną kitą atrakciją sugalvos  mirksiukas.gif
o ima priklausomai nuo sąstato, nuo vietos, laiko ir poreikių  tongue.gif
beje, turi ir sintezatorių, jei kam tokio reikia... bet man gyva muzika yra gyva  bigsmile.gif



Gal galetum kontaktus atsiusti? Labai aciu
Atsakyti
QUOTE(Sahra @ 2006 01 11, 19:43)
Gal galetum kontaktus atsiusti? Labai aciu



parašiau į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
musu vestuves balandi vilniuje.. gal galit parekomenduot kokius nors muzikantus, grojancius puciamaisiais (saksofonas, kt.)... labai aciu is anksto
Atsakyti
Sveika lijo, skambianu tiems muzikantams is Klaipedos, buvo labai nustebe blink.gif nes sake labai retai vestuvese groja, O tie trys muzikantai Jonas, Alvydas ir smuikininke Jolanta berods, tai yra triju kolektyvu vadovai blink.gif tai manau turetu buti gan profesionalus, tik neiseis man ju nei paklausyt, nei susitikt, nes pati bunu Vilniuj, o muzikantu reikes netoli Kauno. Sake atvaziuotu, bet mano busimas vyras ir as, nenorim rinktis aklai, nepasiklause.
Aciu tau uz pagalba 4u.gif bandysiu ieskotitoliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kietute @ 2006 01 12, 11:14)
musu vestuves balandi vilniuje.. gal galit parekomenduot kokius nors muzikantus, grojancius puciamaisiais (saksofonas, kt.)... labai aciu is anksto




Parasiau tau i AZ
Atsakyti
QUOTE(kietute @ 2006 01 12, 10:14)
musu vestuves balandi vilniuje.. gal galit parekomenduot kokius nors muzikantus, grojancius puciamaisiais (saksofonas, kt.)... labai aciu is anksto

Mergaitės, siūlau pasiskaityti visą temą........ tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
labukas
Gal kas gali rekomenduoti gerus muzikantus Marijampolėje? Labai dėkinga būčiau už informaciją apie gražias nuotraukas darančius fotografus bigsmile.gif
Atsakyti
kiek zinau reikia atidaryti nauja tema nes mes jau virsijum 50 puslapiu, bet to padarytias nemoku doh.gif
Atsakyti