Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Svočių namučiai XIX, Dalijamės toliau
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Planuojančių pašnekesiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Jolanteleg69
[quote=Oreste,2009 08 26, 23:23]
[quote=Jolanteleg69,2009 08 27, 00:12]

oi, kaip aciu...uz supratima... 4u.gif
mazai kas siuo momentu supranta mane, nesusidure dar .. unsure.gif
eilini syki dziaugiuosi siuo forumu.. ax.gif
o su gelem, tai man gyvenime nera taip buve.. esme tame, kad esam sutare su pulku ir nuotaka imt vienodas geles tik skirtingu spalvu, aj istorija ilga nenoriu prisimint, neteko jie lojalios klientes.. o as dbr pasimetus.. bet tikiuos viskas susitvarkys su minimaliais netekimais.. cray.gif
galvojau, kad viskas bus paprasciau.. cry.gif
Papildyta:
[quote=skgreta,2009 08 27, 00:19]
dekui.... 4u.gif
neisivaizduojat ka man reiskia jusu visu palaikymas.. rolleyes.gif
*

[/quote]
a tai kitame geliu salone ju negalima gaut neuzsakant? ax.gif
Oreste
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2009 08 27, 00:26)
a tai kitame geliu salone ju negalima gaut neuzsakant?  ax.gif
*

atsakiau i az blush2.gif
Jolanteleg69
QUOTE(Oreste @ 2009 08 26, 23:35)
atsakiau i az  blush2.gif
*

mirksiukas.gif viskas bus gerai, pamatysi.
Oreste
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2009 08 27, 00:39)
mirksiukas.gif viskas bus gerai, pamatysi.
*

tikiuosi.. unsure.gif

dekui dar karteli.... 4u.gif
spaNguolė
oreste 4u.gif
Labai smalsu pasidarė kas čia gėlės? gal kokią foto galima būtų pamatyti blush2.gif .

Aš irgi negaunu jaunųjų foto. Tiksliau turiu porą, bet jau toookios nekokybiškos, kad nieko nepavyks man su jom padaryti sad.gif , na ir nebesinervuoju per daug.
Dabar didžiausias skausmas, kaip visas mintis, užduotis, pokštus sudėlioti į scenarijų g.gif wacko.gif . Gal jūs padėsit sudėlioti :
1.kopūstų žaidimas,
2.svečių spėjimas ir pinigėlių dėjimas į kelnytes
3.vestuvinio medaus instrukcija
4.gandro laiškas
5.kraičio skrynelė
6. rūtų vainikėlio nusegimas
7. puokštės metimas
6 ir 7 tai jau po 12 prieš išleidžiant miegot, tikriausiai g.gif

O kada būna karti karti? prieš 12? g.gif židinys bus pasitinkant jaunuosius.
Ir dar klausimas: ar labai keistai atrodys tik 2 dangaus žibintai? ar vienas širdelės formos? g.gif

Norėjau pasižadėjimų tortą daryti, bet matau kad jau nespėsiu sulankstyti gabaliukų. Tai dabar nžn kur įterpti tuos pasižadėjimus? g.gif Gal kartu su svečių prisitatymu?

Va kiek daug klausimų. Ir kuo toliau, tuo daugiau jų kyla, o laikas vis tirpsta pamažu scare.gif.
LaurackaJ
Sveikutės svočiutės, priimkit ir mane į savo kampelį thumbup.gif pirma karta teks ir man svociute buti, vien mintis apie tai gasdina, tad jau dabar naktim nemiegu vis mastau kaip įdomiau šventę suruošti, juolab jaučiuosi labai jauna į svočias eit. Gal pasidalintumėt savo patirtim, piršlių kalbom, scenarijais? kiek nete naršau tai nieko įdomaus nerandu 000189.gif
raneta
sveiki smile.gif
esu naujokė - tikiuosi, priimsit į savo būrį ir mane. Ruošiuosi vestuvėms... Perskaičiau čia turbūt viską (įspūdinga!) ir susidariau vaizdelį, kaip vestuvės vyksta... Nuoširdžiai visoms dėkoju!

Pasigedau vieno - laikraštukų maketų. Gal kas nors galėtų man kokį padovanoti ir atsiųsti adresu marta0813@gmail.com

Ir dar. Gal kas galėtumėte pasakyti, kaip ryte išradingiau pristatyti suspaustą sūrį?
pantera83
[quote=Oreste,2009 08 26, 23:23]
[quote=Jolanteleg69,2009 08 27, 00:12]

oi, kaip aciu...uz supratima... 4u.gif
mazai kas siuo momentu supranta mane, nesusidure dar .. unsure.gif
eilini syki dziaugiuosi siuo forumu.. ax.gif
o su gelem, tai man gyvenime nera taip buve.. esme tame, kad esam sutare su pulku ir nuotaka imt vienodas geles tik skirtingu spalvu, aj istorija ilga nenoriu prisimint, neteko jie lojalios klientes.. o as dbr pasimetus.. bet tikiuos viskas susitvarkys su minimaliais netekimais.. cray.gif
galvojau, kad viskas bus paprasciau.. cry.gif
Papildyta:
[quote=skgreta,2009 08 27, 00:19]
dekui.... 4u.gif
neisivaizduojat ka man reiskia jusu visu palaikymas.. rolleyes.gif
*

[/quote]

tikrai nesijaudink, neturi foto - nieko ir nedaryk, kazko nespeji - taip pat palik kitam kartui. zinok, kiek pasiruosi, tiek uzteks mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(spaNguolė @ 2009 08 26, 23:58)
Aš irgi negaunu jaunųjų foto. Tiksliau turiu porą, bet jau toookios nekokybiškos, kad nieko nepavyks man su jom padaryti sad.gif , na ir nebesinervuoju per daug.
Dabar didžiausias skausmas, kaip visas mintis, užduotis, pokštus sudėlioti į scenarijų  g.gif wacko.gif . Gal jūs padėsit sudėlioti :
1.kopūstų žaidimas,
4.gandro laiškas
5.kraičio skrynelė
7. puokštės metimas
6 ir 7 tai jau po 12 prieš išleidžiant miegot, tikriausiai  g.gif

O kada būna karti karti? prieš 12?  g.gif  židinys bus pasitinkant jaunuosius.
Ir dar klausimas: ar labai keistai atrodys tik 2 dangaus žibintai? ar vienas širdelės formos?  g.gif

Norėjau pasižadėjimų tortą daryti, bet matau kad jau nespėsiu sulankstyti gabaliukų. Tai dabar nžn kur įterpti tuos pasižadėjimus?  g.gif  Gal kartu su svečių prisitatymu?

Va kiek daug klausimų. Ir kuo toliau, tuo daugiau jų kyla, o laikas vis tirpsta pamažu scare.gif.
*

jei vestuves 2 d., tai 1-5 daryciau antra diena, 6 ir 7 daryciau po 12 val., karti karti - pries 12 ax.gif
geriau 1 dangaus zibintas, mano manymu rolleyes.gif
o pasizadejimai tikrai tiktu su sveciu prisistatymais mirksiukas.gif
red_sun
QUOTE(spaNguolė @ 2009 08 26, 23:58)
oreste  4u.gif
Labai smalsu pasidarė kas čia gėlės? gal kokią foto galima būtų pamatyti  blush2.gif .

Dabar didžiausias skausmas, kaip visas mintis, užduotis, pokštus sudėlioti į scenarijų  g.gif wacko.gif . Gal jūs padėsit sudėlioti :
1.kopūstų žaidimas,
4.gandro laiškas
5.kraičio skrynelė
7. puokštės metimas
6 ir 7 tai jau po 12 prieš išleidžiant miegot, tikriausiai  g.gif

O kada būna karti karti? prieš 12?  g.gif  židinys bus pasitinkant jaunuosius.
Ir dar klausimas: ar labai keistai atrodys tik 2 dangaus žibintai? ar vienas širdelės formos?  g.gif

Norėjau pasižadėjimų tortą daryti, bet matau kad jau nespėsiu sulankstyti gabaliukų. Tai dabar nžn kur įterpti tuos pasižadėjimus?  g.gif  Gal kartu su svečių prisitatymu?

*

1-Kopusto zaidima gali daryti ir atvykus i sodyba, jei bus isbandymai jauniesiems kaip lekstutes dauzymas malku pjovimas ir pan, tai gali iterpti ir sia uzduoti, jei neus isbandymu, tai gal planuoji daryti darbu pasiskirstyma, aistru gesinima, tai gali ir zaidima su kopustais iterpti.3 - islydint jaunuosius miegoti gali paskaityti, 7 - gali daryti po 12, 6 antra diena, kartu su veliumu nusegti, 5 - kraicio skryne - antra diena gali daryti, 2 ir 4 taip pat antra diena patarciau geriau daryti.
iquana
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 08 26, 19:30)
labukas 4u.gif  susidūriau su tokia problemėle, šeštadienį mūsų vestuvės ir piršlienė mums šiandien pareiškė kad patys viską susipirktume doh.gif  mums ir taip rūpesčių per akis, o ji dar šitaip doh.gif  tai gal kuri galėtų patarti ką reiktų mums susipirkti, kokių dovanėlių ir t.t. na kas reikalinga piršliams, būčiau lb dėkinga, ji man pranešė kad viską būtinai panaudos doh.gif  laukiu idėjų, visoms lb dėkoju 4u.gif
Papildyta:
gal žinote kur šiauliuose ar telšiuose įsigyti vestuvių atributikos? g.gif
*

JOOOOOo situacija nekokia, bet yra problema, yra ir būdas ją išspresti, taigi viskas bus gerai. O žinok su vestuvių atributika Šiauliuose liudnoka, man reikia 2 širdžių, bet gėlių parduotuvėse klausinėju nieko gero nepasiulo doh.gif
spaNguolė
QUOTE(pantera83 @ 2009 08 27, 08:48)

*

QUOTE(skgreta @ 2009 08 27, 09:18)
*

Oj ačiū merginos, tikrai akyse prašviesėjo thumbup.gif . Vestuvės kaip ir dviejų dienų, liksim nakvoti sodyboj. Aš kažkodėl norėjau viską sutalpinti į vieną dieną ir matau, kad tikrai visko nespėsiu padaryti. Einu tvarkyti scenarijų smile.gif .
*zadiv*
Sveikutes , kaip sekasi bendrazygems ? As jau viska susidejau , susirusiavau . Rytoj tik drabuziai pasiruost , isvezt dukra i kaima ir laukt sestadienio smile.gif
pantera83
QUOTE(*zadiv* @ 2009 08 27, 13:13)
Sveikutes , kaip sekasi bendrazygems ? As jau viska susidejau , susirusiavau . Rytoj tik drabuziai pasiruost , isvezt dukra i kaima ir laukt sestadienio smile.gif
*

saunuole thumbup.gif
oksanyte
labas visoms, jungiuosi prie jusu....
esu pakviesta pirsliauti, nors laiko su sia mintim susitaikyt turejau, viskas dar miglota ir gasdinamai atrodo.... gal kas galite pasakyti kur rasti zaidimu aprasymus g.gif maciau jus cia ir apie kopustus kalbat ir apie gandru laiskelius smile.gif bet nelabai zinau kas cia yra... busiu dekinga jei kas pasidalinsite mintimis...
mano emailas oksanyte@yahoo.co.uk

pirsliausiu rugsejo 26 d. 4u.gif

sveikinimai visoms auksarankems, saunuoles jus 4u.gif
pantera83
QUOTE(oksanyte @ 2009 08 27, 13:23)
labas visoms, jungiuosi prie jusu....
esu pakviesta pirsliauti, nors laiko su sia mintim susitaikyt turejau, viskas dar miglota ir gasdinamai atrodo.... gal kas galite pasakyti kur rasti zaidimu aprasymus  g.gif  maciau jus cia ir apie kopustus kalbat ir apie gandru laiskelius smile.gif bet nelabai zinau kas cia yra... busiu dekinga jei kas pasidalinsite mintimis...
mano emailas oksanyte@yahoo.co.uk
*

per visas temas rasi daug info mirksiukas.gif
*zadiv*
QUOTE(pantera83 @ 2009 08 27, 14:37)
per visas temas rasi daug info mirksiukas.gif
*

Bet tikrai kiek temu jau prisikaupe doh.gif . kai as pradejau skaityt pamenu jau buvo ju nemazai ,nepavydziu tom kurios dabar skaitys , ju dar daugiau doh.gif
Vaidulka15
Sveikos mielosios,noriu Jums visoms padekoti...Pirsliauti einam jau si 6ni taigi tik su jusu pagalba esu kaip ir susiruosusi wink.gif)) dekui visoms ,butinai papaskaosiu kaip man sekesi kt savaite ,gal net ir foto pavyx imesti smile.gif)
Taip pat noriu pasakyti,kad viena panele nerealiai graziai daro paklode Nakties melodijos su natomis pozomis smile.gif) Kadangi turiu maza kletska pati to nesugebejau padaryti tai man ji pagelbejo ,jei reiks kreipkites duosiu jos kontaktus.
o siaip tai neramu man to 6nio laukti ...tikiuosi viskas pavyx ir bus grazi svente flirt.gif
LaurackaJ
ka jus manote apie ejima i pirslius nesusituokusiai porai? ar jau labai visur iprasta kad turi buti vede ir vyresni? as su draugu zadam eit i draugu vestuves uz pirslius, na tiesiog jie neturi daugiau ka kviesti, nors ir mes be patirties, buve is viso tik dvejose vestuvese, is pirmose buvusiu pirsliu galim pasimokyt tik kaip svociai smigti i balta misraine thumbup.gif arba pirsliui po stalu uzmigti, o is kitu vestuviu- raishkaus skaitymo ohmy.gif
*zadiv*
QUOTE(LaurackaJ @ 2009 08 27, 14:49)
ka jus manote apie ejima i pirslius nesusituokusiai porai? ar jau labai visur iprasta kad turi buti vede ir vyresni? as su draugu zadam eit i draugu vestuves uz pirslius, na tiesiog jie neturi daugiau ka kviesti, nors ir mes be patirties, buve is viso tik dvejose vestuvese, is pirmose buvusiu pirsliu galim pasimokyt tik kaip svociai smigti i balta misraine thumbup.gif arba pirsliui po stalu uzmigti, o is kitu vestuviu- raishkaus skaitymo  ohmy.gif
*

Man tai atrodo kad jokio skirtumo ar susituoke ar ne g.gif
oksanyte
nu paskaityti tikrai yra ka thumbup.gif tik kad laiko nepristigciau biggrin.gif
loretita2
QUOTE(iquana @ 2009 08 27, 10:29)
JOOOOOo situacija nekokia, bet yra problema, yra ir būdas ją išspresti, taigi viskas bus gerai. O žinok su vestuvių atributika Šiauliuose liudnoka, man reikia 2 širdžių, bet gėlių parduotuvėse klausinėju nieko gero nepasiulo  doh.gif
*

O kokiu sirdziu tau reikia, parasyk i az
Papildyta:
QUOTE(Vaidulka15 @ 2009 08 27, 13:49)
Sveikos mielosios,noriu Jums visoms padekoti...Pirsliauti einam jau si 6ni  taigi tik su jusu pagalba esu kaip ir susiruosusi wink.gif)) dekui visoms ,butinai papaskaosiu kaip man sekesi kt savaite ,gal net ir  foto pavyx imesti smile.gif)
Taip  pat noriu pasakyti,kad viena panele nerealiai graziai daro paklode Nakties melodijos su natomis pozomis smile.gif)

Tai gero oro, linksmu sveciu ir muzikantu 4u.gif , viskas pavyks, kai sitiek prisiruosusi esi.
O gal idek foto paklodes ,kad zinotume kaip atrodo
loretita2
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 08 26, 18:30)
labukas 4u.gif  susidūriau su tokia problemėle, šeštadienį mūsų vestuvės ir piršlienė mums šiandien pareiškė kad patys viską susipirktume

Kaip tau sekasi su pirkiniais, ar isisrinkai kazka is sarasiuko?
pantera83
QUOTE(*zadiv* @ 2009 08 27, 13:48)
Bet tikrai kiek temu jau prisikaupe  doh.gif . kai as pradejau skaityt pamenu jau buvo ju nemazai ,nepavydziu tom kurios dabar skaitys , ju dar daugiau  doh.gif
*

na taip, ir as skaiciau, man niekas visko ant lekstutes nepadejo ax.gif bet siaip per visas temas dalis info kartojasi, tai nebutina jas visas ir skaityt smile.gif
Skinte
QUOTE(iquana @ 2009 08 27, 10:29)
O žinok su vestuvių atributika Šiauliuose liudnoka, man reikia 2 širdžių, bet gėlių parduotuvėse klausinėju nieko gero nepasiulo  doh.gif
*

Kadangi as is Telsiu, tai man Siauliai - aukso kasyklos biggrin.gif PRaktiskai viska radau tam dailes salone, kur pasazas prekybos yra prie Dvaro turgaus - treciam aukste berods smile.gif Ir seimos zidini, ir banka, ir sirdis ir visokiu niekuciu dovanoms smile.gif

QUOTE(*zadiv* @ 2009 08 27, 13:48)
Bet tikrai kiek temu jau prisikaupe  doh.gif . kai as pradejau skaityt pamenu jau buvo ju nemazai ,nepavydziu tom kurios dabar skaitys , ju dar daugiau  doh.gif
*

As tai visu neskaiciau biggrin.gif Perskaiciau paskutines tris - informacijos daugiau negu daug smile.gif Tai paskui jau tik pati deliojiesi ja taip, kaip paciai norisi smile.gif
Vaidulka15
Beda nemoku as cia foto prikabinti ...
jolkute
Vaje, vaje ir as vis dar vargstu - scenarijus jau beveik baigtas, bet visos smulkmenos dar nepirktos doh.gif
Labai aciu merginoms, kurios man padejo - iariu, kad nepadekojau dar blush2.gif
Turiu klausimeli - zaidimu, rodos daug prisirankiojau, bet gal turit koki ramesni, nes plauksim Kauno mariose jachta, tai nelabai iseis ten palakstyti. Galvoju, faryt gyvenimo recepto kurima, gandrui laisko siuntima, dar kazka.
Pasiulykit ax.gif Lauksiu smile.gif
roka
Labas vakaras,

grįžau aš po mini atostogų. Pirmas 4ias dienas pavyko atsipalaiduoti, o vėliau mintys vis dažniau sugrįždavo prie vestuvių doh.gif biggrin.gif Tai tokios ir atostogos.

Nerimavau, ar rasiu čia dar plepančių, vasara baigiasi, dauguma jau atidirbot, bet žiūriu, kad klydau, kalbos tik verda biggrin.gif

Grįžusi pirmiausia skubėjau skaityti Mandros Sandros įspūdžius, pagal aprašymą panašu, kad balius puikiai praėjo. Ir garbanos labai tinka, ir suknelė super smile.gif

Ir Jolantėlė visai gražiai žiūrėjosi - o taip nerimavai mirksiukas.gif

red_sun
Sekmes visoms rytoj svociaujancioms, daug geros nuotaikos, linksmu vestuviu ir aisku gero oro.Jus pacios sauniausios svociutes, viskas bus gerai thumbup.gif
zelviene
QUOTE(zelviene @ 2009 08 25, 21:43)
Sveikutes,

gal galit padeti? Ruosiames vyro sesers vestuvems. Labai reiktu kokiu graziu zodziu isleidziant jaunuosius is namu? tevams kokio sveikinimo ir pries teikiant zidini sveikinimo. Gal kas kokiu turit graziu sveikinimu ar zinot kur galima pasiziurineti?
Aciu labai wink.gif
*

Tiek visko jau isziurejau ir visur vis tie patys zodziai...gal kas turit ka nors grazaus ir originalaus?
*zadiv*
QUOTE(zelviene @ 2009 08 28, 13:41)
Tiek visko jau isziurejau ir visur vis tie patys zodziai...gal kas turit ka nors grazaus ir originalaus?
*

Labukas ,is mano puses patarimas toks --isleidziant is namu ,kalbek savais zodziais , nes nieko gero ir nerasi niekur ,viskas taspats mirksiukas.gif
zelviene
QUOTE(*zadiv* @ 2009 08 28, 12:55)
Labukas ,is mano puses patarimas toks --isleidziant is namu ,kalbek savais zodziais , nes nieko gero ir nerasi niekur ,viskas taspats  mirksiukas.gif
*

Aciu uz patarima wink.gif
*zadiv*
gal kam kas pravers

Gal pasakų Karaliai barstė debesynuos sniegą,
Kai meilės angelai plasnojo virš širdžių...
Tarytum rožių žiedlapiais baltais svajonių vėjas
Jums išpuošė gyvenimo kelius visus.
Laimingi būkit savo meilės dieną lyg Karaliai...
Nėra didesnio žemėj turto, negu radot Jūs.
Branginkit vienas kitą nuolat ir mylėkit amžiais!
Ir dovanotą laimę laikykit amžinu turtu
Tad pakelkim pirmaji tostą
Tostą už tai kad jūs susitikote ir už amžinąjį turtą –MEILĘ
------------------------

Mieli tėveliai,
Bėga metai,
Jų tėkmės nesustabdysi jokia jėga pasaulyje.
Nemažai metų prabėgo, o jūsų širdyse dar gyvas pirmas vaiko riksmas,
pirmas jo šypsnys.
Jūsų rankos dar tebejaučia vaikiško delniuko šilumą.
Jūsų širdyse visas vaikų gyvenimas,
Ir štai atėjo diena, kai tą gyvą širdies dalelę reikia atskirti,
dalelę į kurią po lašelį, po trupinėlį dėjote gėrį, grožį, širdies šilumą,
gražiausias gyvenimo viltis.
Nėra žemėje tokių žodžių, kuriais galima būtų jums atsidėkoti.
Todėl tegul išlieka tas gilus dėkingumas jūsų vaikų širdyse.
Ir nepamirš jie tada kelio į jūsų namus,
Ateis pasisemti kantrybės, vilties, išminties
Iš jūsų jie mokysis kurti savo gyvenimą.
Gal paskubės, gal daug kur klys, o gal ir įskaudins - neskubėkite jų teisti,
o patarkite ir atleiskite
----------------------
Šiandien ant jūsų rankų sužibo aukso žiedai. Tebūnie jie simboliai meilės ir ištikimybės iki pat mirties. Tai ženklas, kad nuo šiandien Jūs vyras ir žmona, kad nuo šiandien jums teks dalintis ne tik meile ir džiaugsmu, bet ir nesėkme, nusivylimu. Gyvenime ne visos dienos būna saulėtos, pavasariškos. Kartais pakyla debesys ir vėjai neša dūmus iš namų į namus. Mūsų didžiausias linkėjimas, kad jokie vėjai, jokios audros neužgesintų šiandien uždegto šeimos židinio.

------------------------------

simsi
QUOTE(raneta @ 2009 08 27, 03:08)
sveiki  smile.gif 
esu naujokė - tikiuosi, priimsit į savo būrį ir mane. Ruošiuosi vestuvėms... Perskaičiau čia turbūt viską (įspūdinga!) ir susidariau vaizdelį, kaip vestuvės vyksta... Nuoširdžiai visoms dėkoju!

Pasigedau vieno - laikraštukų maketų. Gal kas nors galėtų man kokį padovanoti ir atsiųsti adresu marta0813@gmail.com

Ir dar. Gal kas galėtumėte pasakyti, kaip ryte išradingiau pristatyti suspaustą sūrį?
*

Va cia yra nemazai laikrastuku laikrastukai, paspaudus ant nuotraukos ji padideja ir aiskiai matosi tekstas. tikuosi pagelbes kuriant savo laikrastuka smile.gif
roky
Sveikutės,kuo dideliausios sėkmės ryt svočiaujančioms,gero oro,šaunaus pulko.Būsit šaunios svočiutės 4u.gif
Menuliukas
QUOTE(zelviene @ 2009 08 28, 12:41)
*

as skaiciau siuos:
Į ŠIĄ ŠVENTĘ MUS ATVEDĖ DVIEJŲ JAUNŲ ŽMONIŲ MEILĖ. MEILĖ GIMDO ŽMONES IR DAIKTUS, KNYGAS IR MIESTUS. MEILĖ DALIJA ŽMONES Į LAIMINGUS IR NELAIMINGUS. KAIP GERA ŽINOTI, KAD IŠ VISŲ KELIŲ, IŠ VISŲ VASAROS VAKARŲ, IŠ VISŲ TAVO DŽIAUGSMO IR LIŪDESIO AKIMIRKŲ, O GAL PAPRASČIAUSIAI GRĮŽTANČIO IŠ DARBO, LAUKIA TAVĘS TAVO ŽMOGUS. KAIP VIS DĖL TO GERA, KAD PASAULIS TOKS ANKŠTAS IR JAME NEPRASILENKIA DU VIENAS KITAM TAIP REIKALINGI ŽMONĖS. PAKELKIME VISI TAURES UŽ JAUNOSIOS IR JAUNOJO PASIRINKTĄ KELIĄ.

darule
QUOTE(skgreta @ 2009 08 28, 10:52)
Sekmes visoms rytoj svociaujancioms, daug geros nuotaikos, linksmu vestuviu ir aisku gero oro.Jus pacios sauniausios svociutes, viskas bus gerai  thumbup.gif
*

QUOTE(roky @ 2009 08 28, 13:12)
Sveikutės,kuo dideliausios sėkmės ryt svočiaujančioms,gero oro,šaunaus pulko.Būsit šaunios svočiutės  4u.gif
*

aciu mergaites uz palinkejimus, ryt jau startuoju, tikiuos viskas bus gerai, laukit grystancios su foto ir ispudziais, kai tik galesiu - papasakosiu kaip sexis thumbup.gif mirksiukas.gif
loretita2
4u.gif 4u.gif 4u.gif visoms ryt startuojancioms DIDELES,DIDELES sekmes, sergam uz jus ir palaikom jus. O atsiputus laukiam su pyragu ir ispudziais.
spaNguolė
Sėkmės svočiutėms 4u.gif . Linksmų svečių ir puikių muzikantų smile.gif .
Man liko tik savaitė unsure.gif , kuo toliau, tuo baisiau wacko.gif , bet ir noriu kad greičiau praeitų, nes kartais bloga nuo visų scenarijų ir pan. Ne man toks "darbas" schmoll.gif .
TAI AS
didziausios sekmes rytojaus svociutem ir tai nuotakytei kuri kreipesi pagalbos!tikiuosi visos viska suspejo ir rytojus bus linksmas 4u.gif
raneta
QUOTE(simsi @ 2009 08 28, 13:09)
Va cia yra nemazai laikrastuku laikrastukai, paspaudus ant nuotraukos ji padideja ir aiskiai matosi tekstas. tikuosi pagelbes kuriant savo laikrastuka smile.gif
*

Nuoširdžiai Jums dėkoju! smile.gif
liolikė
didelės sėkmės ir gero oro ryt svočiaujančioms 4u.gif Mes už jus drinks_cheers.gif Nepamirškit pasilinksmint smile.gif
Jolanteleg69
ko didziausios sekmes ryt svociaujancioms ir gero oro mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
liolikė
Kaip jums svočios balti apdarai? doh.gif 8 ir 13 nuotraukos

čia

spaNguolė
Na per vestuves su balta suknele, manau, turi būti tik nuotaka. Nes pašaliniam žmogui gali būti ir neaišku,kuri čia ta nuotaka yra doh.gif .

Patarkit, ar svočiai dera gyvos gėlės į plaukus? galvoju apie kokią raudoną gėlę(tik ne rožę) ar geriau paieškoti kokios gražios dirbtinės? g.gif
Vaidulka15
na ka merginos,eisiu pamaitysiu savo zuiki ir nusnausiu keleta valandziukiu,ryt ta diena..neramu bet tikiuosi bus viskas ok ...sekmes visoms kas ryt kaip ir as svociauja wink.gif
*zadiv*
Labas rytas . Na ka sekmes sios dienos bendrazygems , aciu visoms uz linkejimus . Tikiuosi viskas bus gerai thumbup.gif
pantera83
QUOTE(liolikė @ 2009 08 28, 23:32)
Kaip jums svočios balti apdarai?  doh.gif  8 ir 13 nuotraukos

čia
*

ne kaip, nors cia ir pamergiu margumynas doh.gif
Šypsenėlė24
Labas rytas 4u.gif
sekmes visomssiandien stratuojancioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(spaNguolė @ 2009 08 29, 00:05)
Patarkit, ar svočiai dera gyvos gėlės į plaukus? galvoju apie kokią raudoną gėlę(tik ne rožę) ar geriau paieškoti kokios gražios dirbtinės?  g.gif
*

manau gyva graziau butu drinks_cheers.gif
liolikė
QUOTE(spaNguolė @ 2009 08 29, 00:05)

Patarkit, ar svočiai dera gyvos gėlės į plaukus? galvoju apie kokią raudoną gėlę(tik ne rožę) ar geriau paieškoti kokios gražios dirbtinės?  g.gif
*

Labutis smile.gif Aš įsisegiau dirbtinę, nes mano suknia buvo žalia ir radau gėlę visiškai atitinkančią suknelės spalvą. Gyva gražiau gal būtų buvę, bet pagal suknią tokios būčiau neradusi blush2.gif Man asmeniškai tai gražu gėlė plaukuose, pagyvina ax.gif

http://s50.radikal.ru/i130/0908/b6/c5148fadbdb0.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
spaNguolė
QUOTE(liolikė @ 2009 08 29, 12:19)

Gražiai atrodė thumbup.gif .

Mano suknelė juoda, plaukai šviesūs, o gėlė raudona bus. O dėl papuošalų gal patarsit: raudonus ar baltus/blizgančius? g.gif (batai ir rankinukas irgi raudoni) .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.