Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX, Dalijamės toliau

QUOTE(raneta @ 2009 08 27, 03:08)
sveiki  smile.gif 
esu naujokė - tikiuosi, priimsit į savo būrį ir mane. Ruošiuosi vestuvėms... Perskaičiau čia turbūt viską (įspūdinga!) ir susidariau vaizdelį, kaip vestuvės vyksta... Nuoširdžiai visoms dėkoju!

Pasigedau vieno - laikraštukų maketų. Gal kas nors galėtų man kokį padovanoti ir atsiųsti adresu marta0813@gmail.com

Ir dar. Gal kas galėtumėte pasakyti, kaip ryte išradingiau pristatyti suspaustą sūrį?

Va cia yra nemazai laikrastuku laikrastukai, paspaudus ant nuotraukos ji padideja ir aiskiai matosi tekstas. tikuosi pagelbes kuriant savo laikrastuka smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,kuo dideliausios sėkmės ryt svočiaujančioms,gero oro,šaunaus pulko.Būsit šaunios svočiutės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zelviene @ 2009 08 28, 12:41)
Tiek visko jau isziurejau ir visur vis tie patys zodziai...gal kas turit ka nors grazaus ir originalaus?


as skaiciau siuos:
Į ŠIĄ ŠVENTĘ MUS ATVEDĖ DVIEJŲ JAUNŲ ŽMONIŲ MEILĖ. MEILĖ GIMDO ŽMONES IR DAIKTUS, KNYGAS IR MIESTUS. MEILĖ DALIJA ŽMONES Į LAIMINGUS IR NELAIMINGUS. KAIP GERA ŽINOTI, KAD IŠ VISŲ KELIŲ, IŠ VISŲ VASAROS VAKARŲ, IŠ VISŲ TAVO DŽIAUGSMO IR LIŪDESIO AKIMIRKŲ, O GAL PAPRASČIAUSIAI GRĮŽTANČIO IŠ DARBO, LAUKIA TAVĘS TAVO ŽMOGUS. KAIP VIS DĖL TO GERA, KAD PASAULIS TOKS ANKŠTAS IR JAME NEPRASILENKIA DU VIENAS KITAM TAIP REIKALINGI ŽMONĖS. PAKELKIME VISI TAURES UŽ JAUNOSIOS IR JAUNOJO PASIRINKTĄ KELIĄ.

Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2009 08 28, 10:52)
Sekmes visoms rytoj svociaujancioms, daug geros nuotaikos, linksmu vestuviu ir aisku gero oro.Jus pacios sauniausios svociutes, viskas bus gerai  thumbup.gif



QUOTE(roky @ 2009 08 28, 13:12)
Sveikutės,kuo dideliausios sėkmės ryt svočiaujančioms,gero oro,šaunaus pulko.Būsit šaunios svočiutės  4u.gif

aciu mergaites uz palinkejimus, ryt jau startuoju, tikiuos viskas bus gerai, laukit grystancios su foto ir ispudziais, kai tik galesiu - papasakosiu kaip sexis thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif visoms ryt startuojancioms DIDELES,DIDELES sekmes, sergam uz jus ir palaikom jus. O atsiputus laukiam su pyragu ir ispudziais.
Atsakyti
Sėkmės svočiutėms 4u.gif . Linksmų svečių ir puikių muzikantų smile.gif .
Man liko tik savaitė unsure.gif , kuo toliau, tuo baisiau wacko.gif , bet ir noriu kad greičiau praeitų, nes kartais bloga nuo visų scenarijų ir pan. Ne man toks "darbas" schmoll.gif .
Atsakyti
didziausios sekmes rytojaus svociutem ir tai nuotakytei kuri kreipesi pagalbos!tikiuosi visos viska suspejo ir rytojus bus linksmas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simsi @ 2009 08 28, 13:09)
Va cia yra nemazai laikrastuku laikrastukai, paspaudus ant nuotraukos ji padideja ir aiskiai matosi tekstas. tikuosi pagelbes kuriant savo laikrastuka smile.gif


Nuoširdžiai Jums dėkoju! smile.gif
Atsakyti
didelės sėkmės ir gero oro ryt svočiaujančioms 4u.gif Mes už jus drinks_cheers.gif Nepamirškit pasilinksmint smile.gif
Atsakyti
ko didziausios sekmes ryt svociaujancioms ir gero oro mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip jums svočios balti apdarai? doh.gif 8 ir 13 nuotraukos

čia

Atsakyti
Na per vestuves su balta suknele, manau, turi būti tik nuotaka. Nes pašaliniam žmogui gali būti ir neaišku,kuri čia ta nuotaka yra doh.gif .

Patarkit, ar svočiai dera gyvos gėlės į plaukus? galvoju apie kokią raudoną gėlę(tik ne rožę) ar geriau paieškoti kokios gražios dirbtinės? g.gif
Atsakyti