Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX, Dalijamės toliau

Jau ir man nedaug beliko, jusu tema nereali smile.gif daug ko is cia semiausi, nors esu nuotaka, bet kadangi neturim pirsliu, tai viska derinau su muzikantais
Sakyk, kaip manot ar normalu, kad belikus porai dienu iki vestuviu dar dalis sveciu, nezino ar dalyvaus?
Baigiu nuo tokiu "gimdytoju" nuprotet
Atsakyti
sveikutes.visada smagu girdet po kiekvieno savaitgalio,kad visos buna isgirtos ir pakilia nuotaika.as siap taip susikuriau foto albuma,bet dar nemoku ikelt ir parodyt jums nuotraukas... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazojiR @ 2009 09 01, 16:30)
Jau ir man nedaug beliko, jusu tema nereali smile.gif daug ko is cia semiausi, nors esu nuotaka, bet kadangi neturim pirsliu, tai viska derinau su muzikantais
Sakyk, kaip manot ar normalu, kad belikus porai dienu iki vestuviu dar dalis sveciu, nezino ar dalyvaus?
Baigiu nuo tokiu "gimdytoju" nuprotet


na, cia turbut visada tokiu buna, bet tu paprasyk, kad pasakytu taip ar ne mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(TAI AS @ 2009 09 01, 16:31)
sveikutes.visada smagu girdet po kiekvieno savaitgalio,kad visos buna isgirtos ir pakilia nuotaika.as siap taip susikuriau foto albuma,bet dar nemoku ikelt ir parodyt jums nuotraukas... blush2.gif


tai nuoroda ikelk mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, svočiutės 4u.gif

Labai šauni temelė thumbup.gif Kiek čia pas jus visko - super 4u.gif

Mes su vyreliu, šį penktadienį einam į liudininkus (1 d. vestuvės, su trupučiu žmogeliukų, tėvai ir seserys). Bet vis viena ruošiuosi, smagiau, kai šventė vyksta - negi žiūrėsim vienas į kitą susėdę biggrin.gif

Jau ne kartą skaičiau jūsų temose apie humoristinę jaunavedžių priesaiką, gal kas turite, būčiau dėkingos, jei parašytumėte.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minnra @ 2009 08 31, 17:03)
Pati dariau su MB sese. mirksiukas.gif


O gal galit parašyt su kuo rašėt? Su dažais ar markeriu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ronile @ 2009 09 01, 15:27)

o torto trafareta bandau prisegt



Aš irgi pagal tokį trafaretą dar vieną tortą padariau ir turiu būti dėkinga tik svočiūtėms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2009 09 01, 17:22)
O gal galit parašyt su kuo rašėt? Su dažais ar markeriu? smile.gif

markeriais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(genovaite @ 2009 09 01, 18:35)
Aš irgi pagal tokį trafaretą dar vieną tortą padariau ir turiu būti dėkinga tik svočiūtėms  4u.gif  4u.gif  4u.gif

user posted image

nugi super grazu, uzsimaniau ir as toki daryt, ar labai sunku buvo? koki popieriu rinktis?
Atsakyti
QUOTE(LaurackaJ @ 2009 09 01, 18:56)
nugi super grazu, uzsimaniau ir as toki daryt, ar labai sunku buvo? koki popieriu rinktis?


Pirkau dideliais lapais šampano spalvos su aukso dulkėmis ( tik nuotraukoj nesimato) 250 gramatūros ( iš lapo išėjo 10 dėžučių) dariau pagal ankščiau įdėtą šabloną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazojiR @ 2009 09 01, 16:30)
Jau ir man nedaug beliko, jusu tema nereali smile.gif daug ko is cia semiausi, nors esu nuotaka, bet kadangi neturim pirsliu, tai viska derinau su muzikantais
Sakyk, kaip manot ar normalu, kad belikus porai dienu iki vestuviu dar dalis sveciu, nezino ar dalyvaus?
Baigiu nuo tokiu "gimdytoju" nuprotet

doh.gif na aisku nenormalu, kas cia per sveciai, uzjauciu tave, bet tikekis ,kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minnra @ 2009 09 01, 17:58)
markeriais  ax.gif


Dėkui smile.gif
Atsakyti
My Webpage nuotraukos
tikiuosi pavyko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TAI AS: 01 rugsėjo 2009 - 23:32