Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX, Dalijamės toliau

QUOTE(genovaite @ 2009 09 02, 19:19)
Aš darau apačioje didesnį tortą nes į vidurį dedu atvirkščiai ( jeigu gerai įsižiūrėsi - pamatysi, kad apatinis sluoksnis yra ne visiškai apvalus) Apačioje dėjau 18 dėžučių ( penkios normaliai- toliau viena atvirkščiai, toliau vėl penkios normaliai o viena atvirkščiai) Viduryje gavosi tuščia, apačioje 18 dėžučių, o viršuje jau be tarpelio - 12 dėžučių. Ankščiau dariau trijų aukštų tortą - tai apatiniame sluoksnyje išėjo gal šešios atvirkščiai ir viduryje gan didoka skylė, tada dėjau dėžutę , kad neįkristų antras sluoksnis.
Tikiuosi aiškiai paaiškinau, jei ne - bandysiu nubraižyti schemutę ir įdėsiu smile.gif


viskas aišku bigsmile.gif ačiū 4u.gif

QUOTE(spaNguolė @ 2009 09 02, 20:05)
Jau daug daiktų supakuota į dėžes, maišus. Sąrašiukuose tik dedu pliusiukus, liko keletas smulkmenų ir  startas.  Bet žada blogą orą ;( lietus ir tik 15 laipsnių dieną sad.gif . Prieš 2 sav. pranašavo kad bus 20 laipsnių. Tai gamtoje pramogoms galiu ir nebesiruošti  unsure.gif .


kada čia tokį ora pranašauja? šiam svtg???


QUOTE(Meškinija @ 2009 09 03, 13:41)
beje, svociausiu jau rugsejo 12d.  smile.gif



aš irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oj, mergaitės, visai nebeužsuku pas jus į svečius, jau šį savaitgalį man svočiauti... doh.gif Dar liko šis bei tas, bet didžioji dalis darbų padaryta. Nerimauju dėl oro, ryt atšalimą žada, ir trumpalaikį lietų, bet matau, kad darulė ir per lietų smagiai vestuves atšoko thumbup.gif

Gal galėtumėte man patarti dėl dangaus žibintų? Visai nieko apie juos nežinau... Kiek jų reikia, kad būtų gražu? Ar juos labai sudėtinga paleisti - jeigu lis, ar bus didelis vėjas?
Papildyta:
QUOTE(TAI AS @ 2009 09 01, 23:30)

Koks gražus pulkas bigsmile.gif Ir tu atrodei nuostabiai. Super.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2009 09 03, 16:01)
Oj, mergaitės, visai nebeužsuku pas jus į svečius, jau šį savaitgalį man svočiauti...  doh.gif  Dar liko šis bei tas, bet didžioji dalis darbų padaryta. Nerimauju dėl oro, ryt atšalimą žada, ir trumpalaikį lietų, bet matau, kad darulė ir per lietų smagiai vestuves atšoko  thumbup.gif

Gal galėtumėte man patarti dėl dangaus žibintų? Visai nieko apie juos nežinau... Kiek jų reikia, kad būtų gražu? Ar juos labai sudėtinga paleisti - jeigu lis, ar bus didelis vėjas?

svarbiausia gera nuotaika, ir tada nei oras blogas nei kas kitas nesugadins nieko thumbup.gif thumbup.gif blogam orui mergaites, pasiruoskit zaidima - korteles, pasiteisino mum 100% thumbup.gif taip pulkui patiko, kad 4kartus zaidem drinks_cheers.gif

o del daugaus zibintu, ziurek, kad porai butu vienas zidintas, l.gerai juos padegti su tais degtukais kur lauzui skirti buna - kur ilgai dega, ir nebutina juos paleisti vienu metu, mes leidom ne vienu metu ir grazu buvo, vaizdas zinokit pasakiskas wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
TAI AS atrodi pasakiskai thumbup.gif wub.gif l.graqzios foto drinks_cheers.gif
Papildyta:
gal kuriai reix mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 09 03, 16:29)
pasiruoskit zaidima - korteles, pasiteisino mum 100% thumbup.gif taip pulkui patiko, kad 4kartus zaidem drinks_cheers.gif

O koks čia žaidimas? rolleyes.gif Aš prisiruošiau daug judrių, apie ramesnius net negalvojau..
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2009 09 03, 18:16)
O koks čia žaidimas?  rolleyes.gif Aš prisiruošiau daug judrių, apie ramesnius net negalvojau..

as toki zaidima pirkau knygyne, apie 4lt. mokejau, vadinas - meiles kerai lygtais, ten klausimai ir atsakymai, o mandra sandra buvo idejus ji savo perdarius, jei nori atsiusk emeila atssiuk, tikiuos mandra sandra nesupyx blush2.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
darule,na sauniai atbuvot thumbup.gif papasakok placiau apie smelio supylima jei nesunku 4u.gif
QUOTE(Meškinija @ 2009 09 03, 14:41)


beje, svociausiu jau rugsejo 12d.  smile.gif

ir as drinks_cheers.gif ax.gif
Atsakyti
aciu merginos,na ir isgyret blush2.gif supratau,kad per daug save kritikavau,bet...juk cia renkasi pacios sauniausios,sumaniausios,gerasirdiskiausios ir graziausios biggrin.gif friends.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2009 09 03, 20:18)
darule,na sauniai atbuvot  thumbup.gif papasakok placiau apie smelio supylima jei nesunku  4u.gif

AŠ:
...... ir ....... šiandien jūs sujungėte savo atskirus gyvenimus į vieną. Šios smėlio smiltelės simbolizuoja jūsų atskiras asmenybes, atskirus gyvenimus. Paimkite jas ir taip kaip sujungėt savo širdis bei gyvenimus, taip sujunkit ir supilkit šias smėlio smilteles į vieną indą.
(pauzė kol supils)
Kai nebeliko atskirų smėlio smiltelių, jos nebegali būti vėl atskirtos, tad linkim, kad jūsų santuoka būtų neišskiriama, ilga ir laiminga.
PIRSLYS:
Pakelkime taures už ilgą ir laimingą mūsų jaunųjų gyvenimą.

pirkau nedidele stikline vaza, ja nesiau isgraviruoti, ir pirkau 2 spalvu smeli - senukuose, zalia, ir geltona mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 09 03, 21:30)
as toki zaidima pirkau knygyne, apie 4lt. mokejau, vadinas  - meiles kerai lygtais, ten klausimai ir atsakymai, o mandra sandra buvo idejus ji savo perdarius, jei nori atsiusk emeila atssiuk, tikiuos mandra sandra nesupyx blush2.gif  ax.gif  biggrin.gif

ne, aišku kad ne ax.gif
Atsakyti
Darule, labai gražūs žodžiai su smėliuku ir idėja puiki.
Jau nebesiblaškysiu ir nesinervuosiu, kad neturėsiu smėliuko. Tiek visokių puikių minčių čia pilna, kad neįmanoma visko įgyvendinti. Nebent vestuvės būtų kokias 3-4 dienas biggrin.gif doh.gif .

Pasidariau ir aš kortelės kur Sandra-Mandra buvo įdėjus, ir dar pirkau, "Kas būtų, jeigu ..." Paskaičiau tas korteles, tai tokių kvailų klausimų ir atskymų yra doh.gif , nu bet vis bus kuo užimti žmones.

O oro prognozes aš žiūriu www.gismeteo.ru man ten labiausiai patinka ir tiksliausiai, sakyčiau g.gif .

Šeštadienis unsure.gif
Характер-ки погоды, атмосферн. явления Tемпература воздуха, °C Атм. давл., мм рт.ст. Ветер, м/сек Влажность воздуха,% Комфорт °C
02:00 Пасмурно, небольшой дождь +14°
05:00 Пасмурно, небольшой дождь +14° °
08:00 Пасмурно, небольшой дождь +15° °
11:00 Пасмурно +17° °
14:00 Пасмурно, небольшой дождь +17° °
17:00 Пасмурно, небольшой дождь +15° °
20:00 Пасмурно, небольшой дождь, гроза +13°°
23:00 Малооблачно +12° °

Gismeteo.Ru: Игналина

ir beveik visą dieną lietus unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(spaNguolė @ 2009 09 03, 21:45)
ir beveik visą dieną lietus  unsure.gif .

Jo majo unsure.gif Mano nuotaka sakė jau košmarus šia tema sapnuoja..
Atsakyti
nu ir oras siandien...bet reik tiketis sventes nesugadins sad.gif.
Ruosiames pilnu tempu...o toks jaudulys apemes verysad.gif ax.gif
Papildyta:
Tik ka paziurejau cia: http://www.meteo.lt/..._prog_miest.php
rodo lietu iki 15 val. Tai reik tiketis kad iki to tik ir bus o po to bus smagu, nes mes i baznycia nuo 16.30. Tai butu smagu jei bent prie baznycios nelytu. ax.gif
Atsakyti