Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX, Dalijamės toliau

...turiu klausimeli Jolantelei blush2.gif Labai jau grazi tavo"papkute".Sakyk,kuo ten ja padengei?labai gerai ziurisi.Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
baigiau su akmenukais.Ant paskutinio uzrasiau"kantrybe",viena toki reiktu sau pasilikt tongue.gif jau turiu busimo vaikelio laiska su butinu daiktu dezute...va situo net pati patenkinta.Radau liuks dezute ir sukroviau ten viokiu daiktu vaikiukui.Vis atsidarau ir delioju thumbup.gif puse kambario uzima krepsiai....nezinau kaip visa tai sukisim i lagaminus,o dar rubai... g.gif Ka gi,varau test darbeliu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(etadilu @ 2009 09 13, 19:17)
...turiu klausimeli Jolantelei  blush2.gif  Labai jau grazi tavo"papkute".Sakyk,kuo ten ja padengei?labai gerai ziurisi.Aciu is anksto  4u.gif


tokios medziagos yra geliu parduotuvese, as nzn kaip ji vadinasi, bet cia puokstems papuost. karoliukai, drugelis .Shiaip viskas ir geliu parduotuves. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(D@iva @ 2009 09 13, 18:27)
Sveikutes, gal galit pasiūlyt, kas gerai daro makiažą su gera kosmetika, nes pas jaunąją turiu būt jau po devynių ryte, visą dieną pravažinėsim, o salėj penktą?          p.s. aš vilnietė ax.gif


shaip jei patiko amno makiazas galiu duot numeriuka, ji dirba naujojoje vilnioje, ji naudoja isties gera kosmetika , makiazas kainuoja 40 lt, jei priklijuoja blakstenas tai brangiau nuo 50 lt blush2.gif
jei reikia rasyk i AZ
Atsakyti
gal kas žinot kokius žodžius, kai vainikėlio nedegina, o deda į dėžutę?
Papildyta:
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2009 09 13, 22:42)
tokios medziagos yra geliu parduotuvese, as nzn kaip ji vadinasi, bet cia puokstems papuost. karoliukai, drugelis .Shiaip viskas ir geliu parduotuves. blush2.gif
Papildyta:
shaip jei patiko amno makiazas galiu duot numeriuka, ji dirba naujojoje vilnioje, ji naudoja isties gera kosmetika , makiazas kainuoja 40 lt, jei priklijuoja blakstenas tai brangiau nuo 50 lt blush2.gif
jei reikia rasyk i AZ


o pas ją reikia pačiai važiuot? nes matai aš gyvenu Justuose
Atsakyti
QUOTE(D@iva @ 2009 09 13, 22:57)
gal kas žinot kokius žodžius, kai vainikėlio nedegina, o deda į dėžutę?
Papildyta:
o pas ją reikia pačiai važiuot? nes matai aš gyvenu Justuose

jo tau reiktu paciai pas ja vaziuot. nes ji turi tiek klientu, kad viena dar darosi makiaza ar sukuosena kita ateina ir va toks konvejeris doh.gif
Atsakyti
QUOTE(etadilu @ 2009 09 13, 19:45)
puse kambario uzima krepsiai....nezinau kaip visa tai sukisim i lagaminus,o dar rubai... g.gif  Ka gi,varau test darbeliu... doh.gif

Pažįstama situacija biggrin.gif Mūsų krepšius vyras kol sunešiojo ir sutalpino į mašiną, apie 40min vėlavome išvažiuoti doh.gif

Aš toliau tęsiu pasakojimą apie savo svočiavimą. Jeigu dar kam nors reikės kokios pagalbos - drąsiai rašykite a.ž..

Po svečių prisistatymo ieškojome vaikų kopūstuose. Užduotis skambėjo taip - jeigu jaunoji išlups pirmoji, bus mergytė, jeigu jaunikis - bus berniukas. Kad jūs būtumėte matę, su kokiu azartu jie lupo, svečiai juokėsi iki ašarų biggrin.gif
Tuomet siuntėme rožines ir žydras kojinytes ir prašėme dėti monetas už berniuką arba mergytę. Jaunieji su dideliu azartu vėliau tas monetas skaičiavo. Svečiai ant atvirukų siūlė vardukus.
Išrinkome iždininką - daviau dvi taupykles su monetomis. Užduotis - kuris greičiau iškrapštys monetas. Moralas - iškrapštyti pinigus iš šeimos biudžeto labai paprasta, o va sukaupti daug sunkiau, todėl šeimos biudžetą tvarkys tas, kas ne taip greitai krapštė. Tik nenumatėme vieno dalyko - nuotaka net nebandė krapštyti, tiesiog taupyklę sudaužė ir pinigus išbarstė pirmoji biggrin.gif Iždininku tapo jaunikis ir gavo centų stiklainį juodai dienai. Buvo tikrai smagu.
Tuomet šeimos židinio užkūrimas. Nepamirškite prigesinti šviesos. Mes dar žvakučių ant stalo pridėliojome. Po to žodis tėveliams. Tėveliai traukė iš šakočio čiulptuką ir namuką.
Per jaunųjų valsą pamergės pūtė muilo burbulus, iš tiesų - nuotraukose labai gražiai atrodo.
Karti karti - kai paprašė piršlelį mokinti, mes tik pakštelėjom ir pasakėme, kad mūsų tarpe yra labiau vertų būti mokytojais. Išrinkome seniausiai vedusią porą - žaidimas praėjo labai smagiai, svečiai su pasididžiavimu gyrėsi vedybiniu stažu biggrin.gif
Šokių metu dar pažaidėme porą žaidimų, kurių dėl lietaus nepavyko sužaisti gamtoje. Laaabai linksmai pavyko žaidimas su vantūzais. Moterys su darbinėmis pirštinėmis rišo kaklaraiščius vyrams doh.gif
Išlydint miegoti įteikiau paklodę su Meilės Simfonija (kamasutros pozomis) - kad fantazijos nepritrūktų ir kad jų "dainą" šiąnakt visi svečiai girdėtų; antrankius - kad vienas kito nepamestų, rankšluosčius - kad prakaitą vienas kitam nušluostytų ir varškės. Paklodę svečiai pasitiko su didelėmis ovacijomis thumbup.gif Ačiū už idėją minrai drinks_cheers.gif O su antrankiais nutiko nuotykis - užsegiau nuotakai ir kinietiškas raktukas triokšt, nulūžo lotuliukas.gif Nuotaka ėmė panikuoti, bet kinietiškas nebūtų kinietiškas - spustelėjo jaunikis kažką ir antrankiai atšoko doh.gif Žodžiu, nelabai vykęs pokštas biggrin.gif
Susitariau, kad muzikantai padarys keltuves - tikrai labai linksmai visus pažadino. Užkandus - Lovos Braškėjimo Aktas. Kam reikės - sakykit, tekstą duosiu. Sudariau lovos patikrinimo komisiją iš svečių, kurie paskaitė Lovos Braškėjimo Aktą, pademonstravo suplyšusią jaunųjų paklodę, išspirtas lovos lentas ir žinoma sūrį biggrin.gif Buvo smagu. Sūrį užsisakiau ūkininkų turguje, pas pienininkus iš Kupiškio, priešais Ukmergės Maximą, Vilniuje. Buvo tikrai skanus.
Nuėmėme nuometą, anyta užrišo skarelę ir prijuostę, visiems kvatojant paskaičiau "jaunos šeimos savaitės meniu" ir įteikiau virtuvės įrankius. Jaunikiui uždėjome skrybėlę, padovanojome šokoladinį cigarą ir teptuką sienoms dažyti (jaunikis meno žmogus). Dar piršlys paskaitė vedusių vyrų patarimus. Jeigu kam reikės meniu ir patarimų jaunikiui - mielai pasidalinsiu.
Buvau pasiruošusi pasiskirstymą pareigomis, bet muzikantai labai smagų žaidimą pravedė: jaunuosius susodino nugaromis vieną į kitą, liepė pasikeisti vienu batu, ir uždavus klausimą iškelti savo arba sutuoktinio batą. pvz. kas neš šiukšles, kas plaus indus, kas tvarkys šeimos pinigus ir pan. Labai smagu buvo matyti, kur jų nuomonės sutampa/nesutampa ir kokias pareigas jie prisiima sau.
Tuomet vestuvių valdžia pateikė linksmąsias savo ataskaitas. Po jų jauniei tarė padėkos žodį tėvams, artimiesiems, svečiams. Buvome paruošę paprastus medinius medalius su nominacija kiekvienam vestuvių svečiui, kad visiems liktų prisiminimas.
Dar įteikėme jauniesiems svečių palinkėjimų knygą ir ėjome ragauti NEREALAUS skonio svočios torto, kurį man iškepė viena forumo mamytė thumbup.gif
Štai ir viskas. Balius baigtas. AČIŪ JUMS VISOMS LABAI LABAI už idėjas ir palaikymą. Vestuvės buvo puikios. Sulaukėme daug pagyrų iš svečių, draugų, artimųjų. Aš ir pati labai drąsiai jaučiausi, regis galėčiau dar būti ir būti svočia, jei tik mažiau viskas kainuotų doh.gif

Ir dar norėjau pasakyti, jeigu neturite svočios krepšio arba pintinėlių gėlių barstytojoms, paprašykite forumietės dzūkės - man nupynė nerealiai gražų, talpų svočios krepšį ir pintinėlę dukrytei wub.gif

AČIŪ visoms dar kartą ir SĖKMĖS visoms kitoms svočiutėms drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2009 09 13, 12:42)
tokios medziagos yra geliu parduotuvese, as nzn kaip ji vadinasi, bet cia puokstems papuost. karoliukai, drugelis .Shiaip viskas ir geliu parduotuves. blush2.gif
Papildyta:
shaip jei patiko amno makiazas galiu duot numeriuka, ji dirba naujojoje vilnioje, ji naudoja isties gera kosmetika , makiazas kainuoja 40 lt, jei priklijuoja blakstenas tai brangiau nuo 50 lt blush2.gif
jei reikia rasyk i AZ

...aciu,Jolantele.Bandysiu cia paieskot blink.gif
Papildyta:
Pusdieni draskiausi po parduotuves.Prisipirkau visokiu grozybiu,niekuciu...dabar "kuriu" nakties simfonija biggrin.gif kol kas sekasi....Aciu,kad esat!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,mes jau po visko thumbup.gif thumbup.gif
labai sauniai viskas praejo,ka planavau viskas pavyko,paskui net sveciai ejo dekoti,tai dziaugiuosi,kad darbas nenuejo perniek.
ikelsiu pora fotkiu kip mes atrodem blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2009 09 13, 23:35)
ėjome ragauti NEREALAUS skonio svočios torto, kurį man iškepė viena forumo mamytė thumbup.gif



roka smagios vestuvės buvo thumbup.gif . Prašom išduotį paslaptį, kas ta mamytė? Aš žinau tik Kaune, o va kas Vilniuj kepa? Aš pirkau tortą iš Bijolos 4kg (138 lt unsure.gif ) buvo tikrai skanus (vienas aukštas morenginis, kitas- šokoladinis) , svočios tortą suvalgė greičiau negu jaunųjų.
Šypsenėle gražiai atrodėt thumbup.gif , faina suknelė 4u.gif .

Mano krepšys (fotkina su telefonu) .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaNguolė: 14 rugsėjo 2009 - 09:47
QUOTE(spaNguolė @ 2009 09 14, 09:46)
Prašom išduotį paslaptį, kas ta mamytė?

Man kepė rugiagele26, bet ji ne vilnietė, ji iš Druskininkų. Mūsų vestuvės irgi vyko ten, taip kad buvo pats tas smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

gal kuri super mama, padetu man juokinga vedybine sutarti istaisyti (lietuviskos raides) ir t.t?
Atsakyti
QUOTE(BumbleBee @ 2009 09 14, 12:31)
Laba diena,

gal kuri super mama, padetu man juokinga vedybine sutarti istaisyti (lietuviskos raides) ir t.t?



gali atsiust man i jgerfolveden@mail.ru
Atsakyti