Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX, Dalijamės toliau

Noriu paklausti tų svočių kurios darė laikraštuką. Kaip jį susegti, ir ar ant vienos pusės, ar ant abiejų spausdinant? g.gif
Atsakyti
spausdinau ant vieno puses susegiau su krokodilu, kazkada dariau krikstynu laikrastuka tai skyles praduriau su skylamusiu ir su kaspinuku surisau.
Papildyta:
QUOTE(etadilu @ 2009 10 06, 04:33)
Sveikutes!  Kazkoks uzburtas ratas, jau viskas vietose,bet  dar karta patikslinkit,prasaaau..... fitness3.gif kuriuo momentu atiduoti kraicio dezute ir tuos akmenukus?Va,antra diena narsau  ivairiausius puslapius ,visai susimaisiau.Pasufleruokit kaip jus tai iteikete,as vestuvese visa amzinybe nebuvus....Tikiuosi neapsunkinsiu,o vel versti visas temas neber laiko.aciu

kraicio skrynele mes darem antra diena, pries perrengiant i pona ir ponia.
Akmenukus seip visi daro prie tilto, mes kadangi turejom laiko, buvom dar prie Nemuno nueje, ten surakinom sirdeles, sirdeles buvau idejus i dezute ir suvyniojus i daug daug popieriaus, ant kiekvieno sluoksnio buvo uzklijuota ir parasyta kam perduoti ta dezute, taip ji ejo per visu poru rankas ir galiausiai ji papuole i jaunuju rankas ir jie isvynioje rado sirdeles surakinamas, jas surakino ir raktukus ismete, nepirkom spyneles. O akmenukus davem ir sakem kad seimosnamo statybai reikalingi tik gera energija spinduliuojantys akmenys ir daviau atsirinkti. mirksiukas.gif
Atsakyti
14 diena kylam,tai 15 busim vietoj.Turesiu dar savaite viskam surikiuot,dabaigt.Viskas bus gerai.Svarbu,kad lagaminai parskristu kartu su manim blink.gif
Papildyta:
QUOTE(skgreta @ 2009 10 07, 05:31)
spausdinau ant vieno puses susegiau su krokodilu, kazkada dariau krikstynu laikrastuka tai skyles praduriau su skylamusiu ir su kaspinuku surisau.
Papildyta:

kraicio skrynele mes darem  antra diena, pries perrengiant i pona ir ponia.
Akmenukus seip visi daro prie tilto, mes kadangi turejom laiko, buvom dar prie Nemuno nueje, ten surakinom sirdeles, sirdeles buvau idejus i dezute ir suvyniojus i daug daug popieriaus, ant kiekvieno sluoksnio buvo uzklijuota ir parasyta kam perduoti ta dezute, taip ji ejo per visu poru rankas ir galiausiai ji papuole i jaunuju rankas ir jie isvynioje rado sirdeles surakinamas, jas surakino ir raktukus ismete, nepirkom spyneles. O akmenukus davem ir sakem kad seimosnamo statybai reikalingi tik gera energija spinduliuojantys akmenys ir daviau atsirinkti.  mirksiukas.gif

...padariau ta kraicio skrynute,bet jau nezinau , gal duosiu,kad tevai sakydami tas simbolines reiksmes iteiktu...?Nes to mano dalyvavimo ir taip per akis.Kaip jus galvojat?Jau pradedu jaustis gerai,o ko cia nervuotis jeigu jus visada salia.ACIU!
Atsakyti
QUOTE(LaurackaJ @ 2009 10 07, 00:09)
isduosiu paslapti blush2.gif  mes su pirshleliu dar shokiu pamokas turim, spec kad sudrebint vestuves su crazy pirshliu shokiu vietoj tradicines pirshlio polkos. nu kolkas sunkokai sekas doh.gif bet dar tik trys pamokos buvo biggrin.gif

g.gif o kas per sokis bus, jei nepaslaptis?
Papildyta:
QUOTE(etadilu @ 2009 10 07, 16:15)
...padariau ta kraicio skrynute,bet jau nezinau , gal duosiu,kad tevai sakydami tas simbolines reiksmes iteiktu...?Nes to mano dalyvavimo ir taip per akis.Kaip jus galvojat?Jau pradedu jaustis gerai,o ko cia nervuotis jeigu jus visada salia.ACIU!

Na kokia saunuole esi, o taip bijojai, nesinervinkim, nepergyvenkim, kai mus tiek daug viskas buna gerai thumbup.gif. Na gali duoti ir tevams, manau cia nieko blogo, svarbu kad vyksta idomus veiksmas, o zodzius gali skaityti pati, ar tevams zadi viska <<perleisti<<
Atsakyti
QUOTE(Forz @ 2009 10 07, 14:35)
Noriu paklausti tų svočių kurios darė laikraštuką. Kaip jį susegti, ir ar ant vienos pusės, ar ant abiejų spausdinant?  g.gif


Aš spausdinau ant abiejų pusių, skylamušiu pramušiau skylutes ir perrišau raudonu kaspinėliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liolikė @ 2009 10 07, 19:22)
Aš spausdinau ant abiejų pusių, skylamušiu pramušiau skylutes ir perrišau raudonu kaspinėliu  smile.gif

as nedariau, man sese padare, tai ir spauzdino is abieju pusiu, ismuse skylutes ir perryso juostele
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2009 10 07, 09:11)
g.gif o kas per sokis bus, jei nepaslaptis?
Papildyta:

Na kokia saunuole esi, o taip bijojai, nesinervinkim, nepergyvenkim, kai mus tiek daug viskas buna gerai thumbup.gif. Na gali duoti ir tevams, manau cia nieko blogo, svarbu kad vyksta idomus veiksmas, o zodzius gali skaityti pati, ar tevams zadi viska <<perleisti<<

dar neapsisprendziu,labai jau graziai ta dezele atrodo.Tik tiek,kad jaunikio mama-mano sese,jei matysiu,kad man veiklos per daug,tai tegul,kazka paguoreguosim ir tiek.
Papildyta:
QUOTE(etadilu @ 2009 10 07, 16:34)
dar neapsisprendziu,labai jau graziai ta dezele atrodo.Tik tiek,kad jaunikio mama-mano sese,jei matysiu,kad man veiklos per daug,tai tegul.....kazka pakuoreguosim ir tiek.

Aciu uz palaikyma.
Papildyta:
QUOTE(etadilu @ 2009 10 07, 16:36)
dar neapsisprendziu,labai jau graziai ta dezele atrodo.Tik tiek,kad jaunikio mama-mano sese,jei matysiu,kad man veiklos per daug,tai tegul,kazka paguoreguosim ir tiek.
Papildyta:

Aciu uz palaikyma.

oi,klaida norejau istaisyt ir padvigubinau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forz @ 2009 10 07, 14:35)
Noriu paklausti tų svočių kurios darė laikraštuką. Kaip jį susegti, ir ar ant vienos pusės, ar ant abiejų spausdinant?  g.gif

Galima susegti taip:
user posted image

Arba galima nest i spaustuve spausdint ir susegt taip: (8 lapu laikrastuka atspausdint ir susegt kainuoja apie 10 lt.)
user posted image

Jeigu kam truksta ideju del laikratuko turinio, galit apsilankyti cia
Atsakyti
Labutis,

Aš tai stengiuos kas vakarą, po darbo dar kažką naudingo vestuvėms nuveikt wub.gif Jau turiu paklodę, šampaną ir žvakę nakčiai, arbatas su maišiukais, ir kalną visokių daiktų nesurūšiuotų kampe doh.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri turit pasaką, kurią sekant turi būti veikėjai (aprengti šventės dalyviai, kur visi sėdi ant suolo ir kai pasako veikėjo pavadinimą turi apibėgti apie suolą). kai ruošiausi vestuvėms buvau radus tą pasaką, bet nepanaudojau jos. Dabar ruošiuosi krikštynoms, būtų labai faina ją sužaisti, bet kur ją rast?
ačiū.
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2009 10 08, 11:58)
sveikos, gal kuri turit pasaką, kurią sekant turi būti veikėjai (aprengti šventės dalyviai, kur visi sėdi ant suolo ir kai pasako veikėjo pavadinimą turi apibėgti apie suolą). kai ruošiausi vestuvėms buvau radus tą pasaką, bet nepanaudojau jos. Dabar ruošiuosi krikštynoms, būtų labai faina ją sužaisti, bet kur ją rast?
ačiū.

šitam reikalui tinka bet kokia jūsų žinoma pasaka. Kuo daugiau veikėjų, tuo linksmiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu padėkoti toms, kurio atsakė į klausimą dėl laikraštuko. 4u.gif
Atsakyti