Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX, Dalijamės toliau

čia ir vėl aš blink.gif , nuo skaitymo akyse žaibuoja. Kuo daugiau skaitau tuo daugiau susipainioju ir pamirštu ka perskaičiau. book.gif Tiek daug klausimu buvo iškile, bet jau nepamenu apie ka doh.gif , nu iš naujo tai tikrai neskaitysiu. schmoll.gif

Gulbė tai nereali thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

dabar pagalvoju kažin ka man sugalvoti, dėl kažkokiu užduočiu, vestuvės tai per kalėdas, bus šalta. Vestuvės vyks už jonavos, sodyboje. Iš namu varom tiesiai ten bažnyčios nebus kiek žinau, o zaksas nedirba, tai i ta sodyba atvažiuos ten kažkoks atsakingas žmogus ir ten ivyks visa ceremonija. Tada mes su pulku varom i Kauna, pasifotkinti, ir pan. Tai dabar galvoju ka man reik pasiruošti, vizdelto šalta lauke bus.
Papildyta:
tiesa o ka daro su tuo kopustu? g.gif ***** neišsivaizduoju kaip tuos sldainiu poperiukus daryt, o kur dar visas laikraštis. doh.gif verysad.gif
Papildyta:
ir dar aš blush2.gif gal galit kuri atsiusti ta natu paklode, kd matytusi kaip jos ten nupieštos, teks ir man teptukininke patapti, tiesa dar mano dičkė tures žiedlapius mėtyt, tai ko ten reiks doh.gif . Siaubas kai trys vaikai namie, o tau tiek darbu dar laukia.
Papildyta:
Nesimiega man, dar norėjau paklausti užsakysiu kad man padarytu medaus 300g. stiklainiukas su jaunuju vardais, tipo su palinkėjimu medaus menesiui (draugas dirba reklamos agenturoj, tai jie visokius tokius darbus irgi daro, tai medu man padarys) kada ji reik iteikti?

Perskaičiau tema tai tiek gražiu svočiu čia prisižiurėjau, viena už kita gražesnė thumbup.gif 10 balu visom, o už ju pasiruošima tai visas 100 good.gif good.gif good.gif

uoj bučiau pamiršusi, labanaktis ir visom saldžiu ir šiltu sapnu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(V*i*k*a @ 2009 10 19, 11:08)
Mergaitės, greitai teks man būti sesės vestuvėse liudininke. Prigalvojau jau visokių pramogų, nes vestuvės bus labai netradicinės. Bet va neikur nerandu temos apie mergvakarius  doh.gif Gal galite padėti?

tikrai kazkur yra tokia tema, nes as dejau ten ivairius scenarijus.
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2009 10 20, 19:28)
sveikutės.
gal galit pasidalint patirtim, kokie aktyvūs žaidimai labiausiai pasiteisino per vestuves salėj?

Na jei jauniesiems, tai kopustas, centu rinkimas is ryziu, tualetinio popieriaus vyniojimas, aistru gesinimas. Na o jei sveciams tai estafete(uzsimaut didelius pantalonus ar stringus, uzsideti nardymo akinukus,nubegti iki kedes, isipilti isgerti ir kuo greiciau parbegti ir perduoti kitam, kuri komanda greiciau atliks, ta ir laimi),tikrai buvo azartiskas zaidimas, juoko,klyksmo,raginimo ir plojimai:). Jei is ramesniu ,bet juokingu tai leles migdymas, girtumo laipsniui nustatyti, jaunosios sukneles kurimas, ir kiti zaidimai, mintinai neatsimenu ,reik scenariju ziuret
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2009 10 20, 19:28)
sveikutės.
gal galit pasidalint patirtim, kokie aktyvūs žaidimai labiausiai pasiteisino per vestuves salėj?  4u.gif

Galima daryti iš virvių pynti kasą, aš šitą žaidimą gamtoj dariau, labai linksmas, bet ga;lima ir salėj padaryti. Dar galima vyram daryti žvejo žaidimą kai tušinuką užriši ant liemens ar ant kaklo ir reikia pataikyt į butelį, aš dar buvau nupirkus prizą žvejo stikliuką. Taip pat galima dryti bučinių konkursą, kai per atstumą reikia bučiuotis ir vis tą atstumą didint, kas peržengia liniją iškrenta. Dar vienas linksmas žaidimas šokių metu patiesti ant žemės daug lairaščių, ir kol groja muzika visi šoka, o muzikai nutilus, visi turi stovėti ant laikraščio, kas nespėja, tas iškrenta, ir vis reikia nuimti laikraščių, kas lieka paskutinis tas laimi. Dar labai linksmas tas žaidimas kai skaito pasaką ir kuri veikeja pasako tas turi atsistoti apibėgti ratą ir vėl grįžti į savo vietą. Bet aš nežinau kokią pasaka reikia skaityti aš tik mačius tą žaidimą.

QUOTE(inevas @ 2009 10 21, 00:41)
Papildyta:
1.tiesa o ka daro su tuo kopustu? g.gif ***** neišsivaizduoju kaip tuos sldainiu poperiukus daryt, o kur dar visas laikraštis. doh.gif  verysad.gif
Papildyta:
2.Nesimiega man, dar norėjau paklausti užsakysiu kad man padarytu medaus 300g. stiklainiukas su jaunuju vardais, tipo su palinkėjimu medaus menesiui (draugas dirba reklamos agenturoj, tai jie visokius tokius darbus irgi daro, tai medu man padarys) kada ji reik iteikti?

1. Kopūstą reikia duoti jauniesiems ir liepti ieškoti vaikų, reik sakyt kad yra paslėptas mergaitės ir berniuko vardas, ir jie plėšo lapus, o paskui kai nieko neranda reik sakyt kad per jauni jūs ženytis, nes nežinot iš kur vaikai atsiranda, ir duoti žaisti lėltę ir mašinytę. Aš tai dovanojau gandriuką, ir sakiau, kad vaikai ne kopūstuose randami, o juos gandras atneša smile.gif.
2. Medų gali padovanoti išleidžiant miegoti, ir padovanoti meilės receptą, čia kažkur buvo jo pavyzdys įdėtas. Mes medų dėjome į kraičio skrynę, kad bučiniai taptų saldesni.
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2009 10 22, 10:39)
Galima daryti iš virvių pynti kasą, aš šitą žaidimą gamtoj dariau, labai linksmas, bet ga;lima ir salėj padaryti. Dar galima vyram daryti žvejo žaidimą kai tušinuką užriši ant liemens ar ant kaklo ir reikia pataikyt į butelį, aš dar buvau nupirkus prizą žvejo stikliuką. Taip pat galima dryti bučinių konkursą, kai per atstumą reikia bučiuotis ir vis tą atstumą didint, kas peržengia liniją iškrenta. Dar vienas linksmas žaidimas šokių metu patiesti ant žemės daug lairaščių, ir kol groja muzika visi šoka, o muzikai nutilus, visi turi stovėti ant laikraščio, kas nespėja, tas iškrenta, ir vis reikia nuimti laikraščių, kas lieka paskutinis tas laimi. Dar labai linksmas tas žaidimas kai skaito pasaką ir kuri veikeja pasako tas turi atsistoti apibėgti ratą ir vėl grįžti į savo vietą. Bet aš nežinau kokią pasaka reikia skaityti aš tik mačius tą žaidimą.
1. Kopūstą reikia duoti jauniesiems ir liepti ieškoti vaikų, reik sakyt kad yra paslėptas mergaitės ir berniuko vardas, ir jie plėšo lapus, o paskui kai nieko neranda reik sakyt kad per jauni jūs ženytis, nes nežinot iš kur vaikai atsiranda, ir duoti žaisti lėltę ir mašinytę. Aš tai dovanojau gandriuką, ir sakiau, kad vaikai ne kopūstuose randami, o juos gandras atneša smile.gif.
2. Medų gali padovanoti išleidžiant miegoti, ir padovanoti meilės receptą, čia kažkur buvo jo pavyzdys įdėtas. Mes medų  dėjome į kraičio skrynę, kad bučiniai taptų saldesni.


SVEIUTĖS,
ačiu už paaiškinimus 4u.gif . nu va dar viena tema iveikiau wacko.gif kiek čia info, net galva plyšta. Šaunuolės jus thumbup.gif .
Dar turiu toki ale prašyma ale klausima, turiu pasirašius šioki toki pirmos dienos scenariju, bet norėčiau kad kuri galėtu permesti akimis ir gal ka patartu pakeisti ar dadėti, bučiau dėkinga aciuks.gif
dar norėjau paklausti kaip vainikėli idedi i dėžute ja atiduodi jaunajai ar pamergiai? g.gif
Šeštadėni varysiu po baze pasibastyt, tai gal po biški reiks pradėt pirkaliotis viska, bet reik sarašo,o jo nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2009 10 22, 14:43)
dar norėjau paklausti kaip vainikėli idedi i dėžute ja atiduodi jaunajai ar pamergiai? g.gif


Jaunikiui kad saugotų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2009 10 22, 14:43)
dar norėjau paklausti kaip vainikėli idedi i dėžute ja atiduodi jaunajai ar pamergiai?
Šeštadėni varysiu po baze pasibastyt, tai gal po biški reiks pradėt pirkaliotis viska, bet reik sarašo,o jo nera doh.gif

Na seip tai duodama jaunikiui, kad saugotu biggrin.gif . O tai ka pirkaliosi g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2009 10 22, 21:04)
Na seip tai duodama jaunikiui, kad saugotu biggrin.gif . O tai ka pirkaliosi g.gif  biggrin.gif


Ačiu mergyts už paaiškinima, ot okia gluša doh.gif .
Dar tiksliai viso sarašo nesusidariau g.gif , turbut net psės neturiu blush2.gif
Bet reik visos atributikos, visies komendantams, akmenėliu, spinele su širdelėm, dar galvoju pie spalvota smėliuka, tai tada ir kokios nors vazelės reiks g.gif , papke reik pasižiurinėt nu ir t.t.
Dar pasidairysiu suknelias, gal ka netyčia ratčiau, nors labai abejoju, Turbut teks vėl varyt i nuoma rinktis, man turbut maloniausias alykas tai sukneės ieškojimas wub.gif .Jau šiemt nuomavausi sao jubiliejui, poto vėl teko nuom. per draugu vestuves, bet jau per kitas draugu vestuves nusipirkau, tik ji trumpa juoda.
O svočiutė gi antra po jaunosios thumbup.gif , reik but gražiai rolleyes.gif

Tiesa o ta "pasoginė" skrinia tai kada ji iteikiama i kas jojeturi buti g.gif flirt.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
turiu labai gražius žodžius tėvam, negaliu nepasidalinusi (nors gal tik man jie gražus blush2.gif ), gal kam pravers mirksiukas.gif

Jei vieną dieną atsirastų noras verkti, paskambinkit man.
Nepažadu jūsų prajuokinti, bet galėčiau verkti kartu...
Jei vieną dieną nuspręstumėt dingti, paskambinkit man.
Nepažadu jūsų prašyti pasilikti, bet galėtume dingti kartu...
Jei vieną dieną nebūtų noro kalbėti, paskambinkit man.
Patylėsime kartu!!!
Bet jei vieną dieną jus paskambintumėt, o aš neatsiliepčiau, vis tiek ieškokit manęs! Galbūt man velniškai reikia jūsų...

Papildyta:
Liudna man čia vienai, verysad.gif tenka pačiai su savim pliurpti lotuliukas.gif
Atsakyti
ech jau ryt vestuves, nakti visa nemiegojau, iki ryto dar visokius dalykelius darem su pirshleliu vestuvem, jei nepailsesiu tai per vestuves greit islusiu blink.gif
reik pagalbos, pasimeciau ir niekur neberandu zaidimo, kur jaunieji viens pries kita nugarom susede, jiem uzduodi klausima, o atsakyt taip ar ne turi iskelt nyksti i virsu arba bata. nu atrodo neseniai po akim turejau, bet jos perdaug isvarveje kad kanors rasciau sad.gif
Papildyta:
QUOTE(inevas @ 2009 10 20, 12:02)
Sveikutės,
kaip jums fainai kad turit tiek gabumu.
Na o aš dar vis skaitau, bet dar labai daug klausymu yra, bet turėčiau rasti g.gif , gėda bet nesuprantu ka daro su tais akmenukais ir kas ant ju turi buti parašyta ax.gif , ir tas laiškas gandrui, kada ir kur ji reik skaityt ir kas jeme turi buti parašyta? Nu vienu žodžiu žalia kaip lapas doh.gif , bet manau rasiu čia viska, tik kad turėčiau laiko perskaityt ir susiruošti.


na dbr neturiu laiko visko sukelti, bet po vestuviu butinai pasidalinsiu info ir fotkem, natos superines gavosi, taures pati dariau irgi labai dziaugiuosi, tik va pries pora dienu suabejojom kiek salej bus muzikantai pasiruose, nieks nezino, tai galva skauda tik del papildomu zaidimu
nu ale pasiskusiu, vakar tikejaus uzteks poros valandu naguciams mano, nu tai uztrukau visas 5 sad.gif
Atsakyti
QUOTE(LaurackaJ @ 2009 10 23, 13:00)
ech jau ryt vestuves, nakti visa nemiegojau, iki ryto dar visokius dalykelius darem su pirshleliu vestuvem, jei nepailsesiu tai per vestuves greit islusiu  blink.gif 
reik pagalbos, pasimeciau ir niekur neberandu zaidimo, kur jaunieji viens pries kita nugarom susede, jiem uzduodi klausima, o atsakyt taip ar ne turi iskelt nyksti i virsu arba bata. nu atrodo neseniai po akim turejau, bet jos perdaug isvarveje kad kanors rasciau sad.gif
Papildyta:
na dbr neturiu laiko visko sukelti, bet po vestuviu butinai pasidalinsiu info ir fotkem, natos superines gavosi, taures pati dariau irgi labai dziaugiuosi, tik va pries pora dienu suabejojom kiek salej bus muzikantai pasiruose, nieks nezino, tai galva skauda tik del papildomu zaidimu
nu ale pasiskusiu, vakar tikejaus uzteks poros valandu naguciams mano, nu tai uztrukau visas 5 sad.gif

tai jau nagučiai turbut superiniai thumbup.gif . Tikiu kad ryt pasirodysit nuostabiai, jei bus geras pulkas tai ir nuovargis taip nesijaus mirksiukas.gif .

Atsakyti
LaurackaJ sėkmės tau rytoj 4u.gif . Viskas baisu tik iš vakaro ir pirmas akimirkas, o paskui viskas bus čiki mirksiukas.gif . Mano svečiai nelabai norėjo manęs klausyti, tai teko per mikrafono GARSIAI pakalbėti kelis kartus doh.gif . Tikiuosi tau taip nebus 4u.gif .
Atsakyti