Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimimo liudijimas

ne,tetis vaiko atostogu eiti nezada,pasiims paprastu pora savaiteliu...
Man jau 36-37 nestumo savaite,tai jei supratu jau praziopsojau ta 260lt nestumo ismoka?ar dar galiu ja tvarkytis?

Papildyta:
3.Ir taip,klaipedoj nuomojam buta,tai ka daryt? man bus per sunku su naujagimiu autobusu trankytis i kita miesta...
Atsakyti
QUOTE(Gyvaciuke89 @ 2011 02 10, 19:30)
ne,tetis vaiko atostogu eiti nezada,pasiims paprastu pora savaiteliu...
Man jau 36-37 nestumo savaite,tai jei supratu jau praziopsojau ta 260lt nestumo ismoka?ar dar galiu ja tvarkytis?

Papildyta:
3.Ir taip,klaipedoj nuomojam buta,tai ka daryt? man bus per sunku su naujagimiu autobusu trankytis i kita miesta...

galit tvarkitis.O jus su vaiku negalit prisiregistruot prie nuomojomo buto,nekalbejot su savininkais?
vienas tik variantas tada,eikit i savivaldybe,tik issiregistruokit is ten kur jus registruota,i jus registruos prie klaipedos savivaldybes,t.y itrauks i apskaita zmoniu neturinciu gyvenama vieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 10 vasario 2011 - 18:44
Na ne,nes savininkai buto gyvena uzsieny kazkur,dar net nesam ju mate ir kalbeje,kada grys irgi neaisku.
O ka ir kur reikia eit tvarkytis,kad issiregistruot is kaimo ?
Atsakyti
QUOTE(Gyvaciuke89 @ 2011 02 10, 19:48)
Na ne,nes savininkai buto gyvena uzsieny kazkur,dar net nesam ju mate ir kalbeje,kada grys irgi neaisku.
O ka ir kur reikia eit tvarkytis,kad issiregistruot is kaimo ?

kiek zinau,tai turi eiti buto savininkas ir jus isregistruoti.
Atsakyti
bet as buvau registruota pas seneli name,jis jau senai mires o nama paveldejo vaikai,tai kaip tada daryt?kas gaus mane isregistruot?
Atsakyti
QUOTE(Gyvaciuke89 @ 2011 02 10, 20:03)
bet as buvau registruota pas seneli name,jis jau senai mires o nama paveldejo vaikai,tai kaip tada daryt?kas gaus mane isregistruot?

tas kas paveldejo.
Atsakyti
oj,kiek cia reikalu bus... sad.gif ohmy.gif
Didelis tau aciu,padejai susigaudyt...dar karta dekoju... drinks_cheers.gif clap.gif
Papildyta:
aj,dar del draudimo...dabar mane draudzia birza-tai gydytojams nemoku ir pan,bet pagimdzius birza mane ismes ir nebebusiu draudziama,tai ka reiks daryt?
ir kaip su vaikuciu?ar ji reikia draust?

Ir dar del tu tevystes atostogu.Jos yra kazkaip skirtingos,kur vyras gali iseiti menesiui ir triem metams,tai jei jis iseitu tu menesio atostogu,tada man jau nebepriklausytu ta 97lt pasalpa?
Atsakyti
QUOTE(Gyvaciuke89 @ 2011 02 10, 20:26)
oj,kiek cia reikalu  bus... sad.gif  ohmy.gif
Didelis tau aciu,padejai susigaudyt...dar karta dekoju... drinks_cheers.gif  clap.gif
Papildyta:
aj,dar del  draudimo...dabar mane draudzia birza-tai gydytojams nemoku ir pan,bet pagimdzius  birza mane ismes ir nebebusiu draudziama,tai ka reiks daryt?
ir kaip su vaikuciu?ar ji reikia draust?

vaikiukas nuo pat gimymo ira apdraustas,o jus busit apdrausta kol vaikui sueis 3 metukai,bet galit dar i lygoniu kasa paskambint,ten gal detaliau jums paaiskins.
Papildyta:
QUOTE(Gyvaciuke89 @ 2011 02 11, 11:21)
Ir dar del tu tevystes atostogu.Jos yra kazkaip skirtingos,kur vyras gali iseiti menesiui ir triem metams,tai jei jis iseitu tu menesio atostogu,tada man jau nebepriklausytu ta 97lt pasalpa?

taip.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 02 08, 21:53)
jei jus ten deklaruota,tai mociutes nereikes,nes vaikas deklaruojamas su vienu is tevu,gimymo liudijimo ir jusu paso,ten uzpildisit prasima ir viskas.
"Deklaruojant vaiko gyvenamąją vietą  reikia pateikti  vaiko gimimo liudijimą, jo asmens  tapatybės kortelę arba pasą.
  Kartu su vaiku turi atvykti vienas iš tėvų, įtėvių arba globėjų. Jie turi turėti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus (asmens  tapatybės kortelę arba pasą).  Jei vienas iš tėvų pateikia vaiko gyvenamosios vietos deklaraciją tuo pačiu adresu, kaip ir jo deklaruota gyvenamoji vieta, vadovaujantis Vaiko teisių konvencija, savininko sutikimo nereikia (taip pat ir nuosavybės dokumentų)"


buvau cia klp del deklaracijos, tai man pasake kad butinai turi buti savininkas su dokumentai, jei noriu kad savo vaikeli deklaroti kartu su savimi,as deklarota pas uosvienes ir vyras mano ten registruotas, ir pirmas musu vaikelis deklaruotas su manim,dabar laukiam antro, tai ir klausiu, ar butinai turi eiti savininkas"uosvine" antra karta, juk mes ten deklaroti, o ji nelabai ir turi laisvo laiko....tai sake BUTINAI...
NA IR SUPRASK KAIP NORI...
Atsakyti
sveiki

per kiek laiko dabar padaromas gimimo liudijimas?
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2011 02 23, 13:45)
sveiki

per kiek laiko dabar padaromas gimimo liudijimas?

per 10-15 min.
Atsakyti
Sveikutes visos 4u.gif Na perskaiciau visa tema ir dabar jau kaip ir aisku ko reikia gimimo liudijimui ir priregistravimui smile.gif Bet kamuoja dar vienas klausimas: kada ejote pas ta notara tevytse patvirtint g.gif nes tevelis nori paimti menesi tevystes atostogu, o ten taip pat reikalingas tas patvirtinimas verysad.gif Iskarto po gimdymo juk nenuleksi pas ta notara doh.gif Gal kas gali parasyt kaip daryt su tevystes atostogom jei esam nevede mirksiukas.gif Labai aciu is anksto smile.gif
Atsakyti