Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimimo liudijimas

QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 10 20, 16:10)
manau ne daugiau 10 lt uz dokumenta kainuos,na bent jau kiek internete radau.

Supratau. Na bet kokiu atveju vistiek nueisiu i notara pasiklausti. Aciu smile.gif
Atsakyti
ar reikia išimant vaiko gimimo liudijimą nurodyti jo gyvenamą vietą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2013 03 11, 21:45)
ar reikia išimant vaiko gimimo liudijimą nurodyti jo gyvenamą vietą? g.gif

Nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2012 08 07, 08:10)
Ka daryti jei yra pamestas gymimo liudijimas, kokios proceduros laukia isduodant nauja??

Eiti ten pat, kur pasiemete pirmą.
Atsakyti
Ar gali gimimo liudijima isimti kitas asmuo su mano rasytu igaliojimu?
Atsakyti
QUOTE(rokus @ 2013 05 07, 14:21)
Ar gali gimimo liudijima isimti kitas asmuo su mano rasytu igaliojimu?

Gali tetis be jokiu igaliojimu, arba kitas asmuo su notariskai patvirtintu igaliojimu (igaliojime turi buti pamineta, kad leidziate isimti gimimo liudijima tokiam ir tokiam vaikui)
Atsakyti
Nesu tikra, ar toje temoje kreipiuosi...
Mes su vyru registruoti Alytuje: jis - pas savo tėvus namuose, o aš - pas savo tėvus namuose. Suprantu tą dalyką, kad vaikelį turėsime taip pat priregistruoti Alytuje. Bet ar galim tarkim jį registruoti mano senelių namuose, t. y. ten, kur nė vienas iš mūsų su vyru neregistruoti? Kas privalo tvarkyti tuos reikalus? Galės vyras, ar reikės ir man kartu važiuoti? Abu gyvenam Marijampolėje, nuomojamės būstą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurore_: 30 birželio 2013 - 13:46
QUOTE(Aurore_ @ 2013 06 30, 14:45)
Nesu tikra, ar toje temoje kreipiuosi...
Mes su vyru registruoti Alytuje: jis - pas savo tėvus namuose, o aš - pas savo tėvus namuose. Suprantu tą dalyką, kad vaikelį turėsime taip pat priregistruoti Alytuje. Bet ar galim tarkim jį registruoti mano senelių namuose, t. y. ten, kur nė vienas iš mūsų su vyru neregistruoti? Kas privalo tvarkyti tuos reikalus? Galės vyras, ar reikės ir man kartu važiuoti? Abu gyvenam Marijampolėje, nuomojamės būstą.

Man atrodo galima ir pas senelius,tik reikes ju sutikimo,na t.y savininko sutikimo,reikes vienam is jusu vaziuoti ir buto savininkui.
Atsakyti
Labas,
gal žinote, ar pilnamečiui susituokusiam žmogui reikalingas gimimo liudijimas? Ar jo gali kur prireikti? Nes savo neberandu niekur...
Atsakyti
labai reika koncultacijos ,prizadejau draugei kad paklausiu .jie gyvena anglijoje ir gime kudikis uzregistravo ji ten ,bet gi galima ir lietuvoj .ar turi pati mamyte gristi ir kreiptis ar ir tetis gali ?ir per kiek laiko reika kreiptis lietuvoj gal kas zinot ?
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2013 07 12, 15:03)
labai reika koncultacijos ,prizadejau draugei kad paklausiu .jie gyvena anglijoje ir gime kudikis uzregistravo ji ten ,bet gi galima ir lietuvoj .ar turi pati mamyte gristi ir kreiptis ar ir tetis gali ?ir per kiek laiko reika kreiptis lietuvoj gal kas zinot ?

Gali ir tetis. Nustatyto terimino nera, kiek as zinau.

O jeigu mes nesusituoke, ar gali tetis (jo pavare turi vaikutis) issiimti gim.liudijima? Ir ar kainuos jis?
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2013 07 29, 19:02)
Gali ir tetis.  Nustatyto terimino nera, kiek as zinau.

O jeigu mes nesusituoke, ar gali tetis (jo pavare turi vaikutis) issiimti gim.liudijima? Ir ar kainuos jis?

Gimimas registruojamas vaiko tėvų pasirinkimu vaiko gimimo vietos arba jo tėvų ar vieno iš jų gyvenamosios vietos civilinės metrikacijos įstaigoje arba Lietuvos Respublikos konsulinėje įstaigoje. Apie vaiko gimimą turi būti pareikšta ir vaiko gimimas turi būti įregistruotas per tris mėnesius nuo jo gimimo dienos. Vaiko gimimas registruojamas įrašant gimimo įrašą ir išduodant gimimo liudijimą.
Placiau: http://ep.kaunas.lt/...php/5/?itemID=5

Gali, nekainuos (jei vaikas gimes Lietuvoje ir cia registruojate). Uzsienyje gimusiems vaikams registracija Lietuvoje kainuos 21Lt
Atsakyti