Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai

QUOTE(Inočka @ 2008 11 05, 09:06)
Ale sunku tau, Masiania*, gyventi, kai negali kepti  hihihi.gif Tai turbut reikia pereit prie skanumynu, kuriems nereikia orkaites (zele, tinginiai ir t.t). Galiu net torto recepta pasiulyti, tiesa, labai skanaus, kuris kepamas ne orkaiteje o keptuveje ant ugnies  hi.gif Reikia kaz kaip gelbeti padeti  mastau.gif , o tai kiek galima tik i ekrana spoksot  hihihi.gif

Tai as tuom ir uzsiimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 11 04, 19:28)
Iškepiau šiandien šias bandeles. Pirmą sykį dariau kažką iš mielinės tešlos.. Na nepasikuklinsiu ir pasakysiu, kad gavosi puikiai ir kad tokių skanių bandelių dar niekad nesu valgiusi  blush2.gif  Labai minkštutės ir tas kremas taip skaniai dera  wub.gif  Ačiū labai dar sykį už recepto vertimą  4u.gif

thumbup.gif Nusipirkau ir as varskinio surelio,kepsiu greitu laiku.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 11 05, 11:51)
thumbup.gif Nusipirkau ir as varskinio surelio,kepsiu greitu laiku.


Daividija, aš irgi ilgai spoksau į šias bandeles. Dar suradau (gal ir jūs jau radot blush2.gif ) kur parodyta detaliai pažingsniui su nuotraukom nuo tešlos užmaišymo iki 3-jų rūšių bandelių formavimo iš šios tešlos. Palyginau su tavo duotu vertimu - ten labai panašus bet truputį skiriasi. O receptas, kiek supratau tai senos amerikiečių močiutės

Močiutės bandelės su aguonomis ir Karameliniai vyniotiniai su cinamonu

Čia yra visa tema "Raisin - Cinnamon Rolls", apie šias bandeles (komentarai/diskusijos/atsiliepimai ir t.t.)

Sakau, gal kam pravers, o čia labai pasiteisinusios glazūros recepto vertimas (ten yra ir fotkės kaip atrodo):

LUKERJOS GLAZŪRA (frosting) (žodžiai autorės)

110 g cream-cheese (philadelphia),
110 g sviesto,
~1,75 st. cukraus pudros,
1 a. š. vanilės ekstrakto.

Sviestą ir cream-cheese reikia iš anksto išimti iš šaldytuvo, kad taptų minkšti. Mikseriu išplakti, išpradžių mažu greičiu, o po to dideliu, masė turi tapti puri ir vientisa. Po to įdedame stiklinę cukraus pudros, plakame, sudedame likusią pudrą ir vanilę.
Aš dariau glazūrą, kol bandelės kilo, po to padėjau į šaldytuvą. O aptepame bandeles iškarto, kai tik iškepa, dar karštas. Reikia stengtis daugiau aptepti, kad galzūra įsigertų. Nekartą kavinėje mačiau, kaip šias bandeles kepa – jie jų neišima iš formos, o tiesiai joje aptepa ir iškarto patiekia.

Sėkmės 4u.gif (turiu ir visą tą receptą išsivertus - tik labai ilgas doh.gif , nes viskas pažingsniui aprašyta mirksiukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 06 lapkričio 2008 - 16:45
QUOTE(RiMami @ 2008 11 06, 14:42)
Daividija, aš irgi ilgai spoksau į šias bandeles.

thumbup.gif gal gali pasakyt kas tas 1 / 4 стак коричн. сахара
1 чл молотой корицы
,nu as doh.gif nesugalvoju,ar cia cinamonas??
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 11 06, 17:52)
thumbup.gif gal gali pasakyt kas tas 1 / 4 стак коричн. сахара
1 чл молотой корицы
,nu as doh.gif nesugalvoju,ar cia cinamonas??



Jeigu nesupyksit, galiu ir as atsakyti

Pirmasis variantas, tai "rudasis cukrus"
antrasis: maltas cinamonas mirksiukas.gif
Atsakyti
Dabar susimasčiau..... Man tas sūrio kremas nesigavo skystas, jis buvo tepamo sūrio tirštumo. Kai bandeles aptepiau jis šiek tiek išsilydė, bet tik šiek tiek. Tai skonio tikrai nei kiek nepagadino, buvo dieviškai skanu (wub.gif) bet vis dėl to, kodėl?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cashmira @ 2008 11 06, 16:08)
Jeigu nesupyksit, galiu ir as atsakyti
 
Pirmasis variantas, tai "rudasis cukrus"
antrasis: maltas cinamonas mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif

QUOTE(Vaivaiva @ 2008 11 06, 16:39)
Dabar susimasčiau..... Man tas sūrio kremas nesigavo skystas, jis buvo tepamo sūrio tirštumo. Kai bandeles aptepiau jis šiek tiek išsilydė, bet tik šiek tiek. Tai skonio tikrai nei kiek nepagadino, buvo dieviškai skanu  (wub.gif) bet vis dėl to, kodėl?? unsure.gif

tai,kad jis negali buti labai skystas,tas suris tai nesuskysteja g.gif
Svarbiausia-skanu!!! thumbup.gif
Atsakyti
Bet nuotraukose tai jis skystas, toks kaip padažas g.gif
Skanu tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Niu, merginos, kepsiu ir as siandien bandeles, jau taip susigundziau, spoksodama i Jusu nuotraukas.

Tik gal pasidalinkit savo patirtimi: Kaip Jus sumalat aguonas. As anksciau per mesmale leidau, bet ten paskui tiek plaut reikia doh.gif .Gal galima sumalti su rankiniu blenderiu stiklineje?
Atsakyti
Sveikos ,o as kepiau antra kart bandeles ir man nesigauna gaunasi kietos kietos verysad.gif pirma kart kepiau pagal viena recepta kur ir kitom nesigavo,o sikart pagal super recepta ir vistiek kietos verysad.gif ka netaip darau?tesla tikrai tiksliai padarau ir iskyla ir iskepa,tik istraukiu po 5 min.kietos kaip akmenys,ka jau apie rytojaus diena kalbet,neitu ikast doh.gif
Atsakyti
Aš ir kepiau pagal šį receptą bandeles,antrąjį variantą.Viskas čiki su jom gavosi,bet mano orkaitė bandelėms kept nepritaikyta gun_bandana.gif apačia kepa-skrunda- dega,o viršus,baltas doh.gif vienu žodžiu daugiau mielinių nekepsiu schmoll.gif arba pirksiu naują orkaitę g.gif biggrin.gif

Inočka,o kam aguonas malti reikia? aš ne maltas dedu.

Tarakoniuk,net nežinau,kame čia pas tave klaida g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebra: 07 lapkričio 2008 - 14:21
Tarakoniuk, nežinau ir aš kas gali būt negerai, bet lengviausia bėdą suverst miltams. Kai jų padaugini ir vsio kietos arba gal kepi per ilgai, jei ruduot per greit pradeda, o dar neiškepę - geriau pridengt viršų su folija. Bet čia visiems aišku, nieko naujo nepasakiau blush2.gif

Inočka, kažkur skaitinėjant radau, kad kitos merginos su kavamale aguonas pramala. Bet pati nemėginau g.gif
Atsakyti