Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai

Labas visoms seimininkems. Ilindau, kad suzinociau kaip daroma mieline tesla, o radau tiek sauniu receptuku, kad dabar ir pasimeciau-kuri, kuri gi cia man rinktis??? Varysiu visus is eiles ir darysiu degustacijas lotuliukas.gif
O gal dar kuri seimininkute zino gera varskes pyrago recepta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1juraciukas: 24 lapkričio 2008 - 13:09
labukas 4u.gif gal zinote kaip iskepti "braziliska duonele"? tai tokios mazos pailgos bandeles, fermentinio surio skonio, mano megstamiausios wub.gif , jas perku JDC parduotuvelese (jungtinis duonos centras atrodo). labai noreciau dazniau ju pargauti, bet kaina didoka, o ir sveria jos nemazai. gal kas turite receptuka? ax.gif
Atsakyti
Mergaites, help, help
Turiu problemyte su bandelemis su idaru.
MB reikalauja su dzemu ar uogiene, bet man visada kepant mieline bandele plysta ir dzemas lieka skardoje doh.gif . Su kitu idaru (aguonos, kopustai, varske, grybai ir t.t.) tokios nelaimes nebuna schmoll.gif .

Ar galima i jau iskepta bandele su spec. antgaliuku (aciu Cipciukui) i vidu ta dzema ipurkst? Ar su mielinems bandelems taip neiseis?
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 12 06, 07:57)
Mergaites, help, help
Turiu problemyte su bandelemis su idaru.
MB reikalauja su dzemu ar uogiene, bet man visada kepant mieline bandele plysta ir dzemas lieka skardoje  doh.gif . Su kitu idaru (aguonos, kopustai, varske, grybai ir t.t.) tokios nelaimes nebuna schmoll.gif .

Ar galima i jau iskepta bandele su spec. antgaliuku (aciu Cipciukui) i vidu ta dzema ipurkst? Ar su mielinems bandelems taip neiseis?


As jau turbut pavelavau , bet zinok nieko nebus schmoll.gif , matai jose nepasidaro tustuma kaip ekleruose , tai kur ten tas kremas gali tilpti unsure.gif
Atsakyti
Saunuoles visos thumbup.gif as cia nesenai narsau bet tikrai labai daug ideju radau tikrai ismeginsiu. uz receptus visoms aciu clap.gif yahoo.gif

ax.gif tikiuosi iseis ta mieline tesla
Papildyta:
labai grazios tos bandeles sirdeles, o gal kuri pasakysit kaip ten jas susukot. blush2.gif nelabai zinau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaviktorija @ 2008 12 06, 11:07)
Saunuoles visos  thumbup.gif  as cia nesenai narsau bet tikrai labai daug ideju radau tikrai ismeginsiu. uz receptus visoms aciu  clap.gif  yahoo.gif

ax.gif  tikiuosi iseis ta mieline tesla
Papildyta:
labai grazios tos bandeles sirdeles, o gal kuri pasakysit kaip ten jas susukot.  blush2.gif  nelabai zinau blush-anim-cl.gif


Apie kures kalbi ? nurodyk nors puslapi , gal padesiu mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 06, 11:03)
As jau turbut pavelavau , bet zinok nieko nebus schmoll.gif , matai jose nepasidaro tustuma kaip ekleruose , tai kur ten tas kremas gali tilpti unsure.gif

Ne, as dar ju nepradejau daryti, bet gal kiek paspausti net viduje.
O gal zinot kokios teslos recepta, ar paciu tu bandeliu recepta, kad butu su uogiene ar dzemu viduje. Gal pas mane tesla bloga, kad plista.
Ten, kur buvo nurodyti receptai, keli psl. atgal, kad visos (ir as pati) kepem pagal antra recepta, gal is tos teslos bandyti su idaru. Ka patarsit
Atsakyti
Nu pabandyk g.gif , as pora kartu kepiau tai man irgi truputi isbego , bet ji paskrudo ir tokia skani buvo tongue.gif ( uogiene), o gal tu jos daug dedi ? ar ji per skysta ? as tai namine dejau , ji labai tirsta buvo ax.gif
Atsakyti
user posted image

Tesla dariau sita. Bandeles su cukrum, cinamonu ir sezamo seklom blush2.gif
Atsakyti
Atsiprašau, bet turiu tokį durną klausimą. Ar galima naudot mieles jei galiojimas pasibaigė? blush2.gif
Užsimaniau iškept mielines bandeles ir pažiūrėjau, kad mielių galiojimas pasibaigęs sad.gif
Atsakyti
Jeigu jos dar gero kvapo ( nors jos ir taip smirdi lotuliukas.gif ) , neapipelyjusios ....naudok , bet juk jos nedauk kainuoja .....nusipirk sviezias ir neturesi problemos , o jei paskui bandeles sugadinsi ....juk gaila bus vien darbo . doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 07, 00:42)
Jeigu jos dar gero kvapo ( nors jos ir taip smirdi lotuliukas.gif ) , neapipelyjusios ....naudok , bet juk jos nedauk kainuoja .....nusipirk sviezias ir neturesi problemos , o jei paskui bandeles sugadinsi ....juk gaila bus vien darbo . doh.gif

neapipelijusios blush2.gif atrodo normaliai, jei datos nepaziureciau tikrai nezinociau, kad baigesi galiojimas. blush2.gif
Atsakyti