Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bandelės, pyragėliai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Smurka
Padariau, kaip mokejau. Mano debiutines bandeles jau kepa clap.gif Ziuresim, kas iseis biggrin.gif
Smurka
Nieko neisejo sad.gif Pabandziau ir uzteks. Daugiau tokiems dalykams nebesvaistysiu nei laiko, nei produktu mad.gif
Shiduh
aš tai vakar kepiau mielines bandeles, pagal pirmą šitoj temoj esantį receptą, dejau sausas mieles ir slyvų džemą su cinamonu, nu gavosi tiesiog dieviškos, skanesnių nesu valgius. super receptas. ir labai lengva pagamint buvo.
Lukutis
ir as mielos seiminykes turiu skaniu bandeliu receptuka.
teslai
200g varskes
7 saukstai pieno
7 saukstai aliejaus
4 saukstai cukraus
2 kiausiniai
2 stiklines miltu
1 arbatinis saukstelis kepimo kilteliu
1 pokelis vanilinio cukraus
idarui
1 obuoliai
3 saukstai cukraus
cinamono
viska sumaisome ir isminkome. iskociojame 6-8 mm storio keturkampi.ir ant jos sudedame obuolius supjaustytus kubeliais ir sumaisytus su cukrumi ir cinamonu. teslos laksta suvyniojame i ritineli. peikiu supjaustome 3cm plocio griezineliais
sudedam i skarda ir baigdamos kepti patepti kiausinio plakiniu.
skanaus thumbup.gif
Papildyta @ [mergetime]1100680967[/mergetime]
bulkutes su cinamonu
teslai
100g sviesto
150g cukraus
300ml pieno
25g mieliu
2 kiausiniai
500 g miltu

5-6 saukstai cinamono
2 saukstai medaus

is teslai skirtu produktu paruosiame du kartus kildinta mieline tesla.
iskociojame 5-7mm storio teslos laksta, ji apibarstome cinamonu ir susakame i voleli.
supjaustome gabaleliais.
bulkutes paskutini karta pakildiname ir kepam orkaiteje.
iskeptas bulkutes patepame medumi. tongue.gif
TG*
As ir vakar kepiau mielines bandeles. Tesla dariau paga EGLEK recepta. Tai kaip pirma kart palikau pakilt ir poto dar paminkiau tai viskas tvarkoj, o po antro pakildinimo tesla pakilo beprotiskai. O dabar g.gif ka man reiks istiek teslos kepti bandeliu? Juk iki velumos is virtuves neislysiu biggrin.gif! Bet tik pridejau pirsta ir pliukst ir sukrito.
Bet bandeles gavosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Dariau ir su cinamonu, ir su lasinukais, ir su varske. As dariau tokias mazytes mazytes bandytes, nes man labai patinka miniatiurines. Bet kaip kepant pakilo tai jau nebe mazyte buvo laugh.gif . Man tai visdelto su lasinukais geriausiai.
Ryt turbut vel kepsiu bet pagal BEA recepta kur yra nurodyta 1kg teslos, nes dabar reikes daugiau bandeliu wink.gif
bea
Smurka, tu man pasakyk, kas gi tau galėjo neišeiti?????
Aš va dabar darau bandeles (matyt šiandien epideminė bandelių kepimo diena) su kopūstais ir lašinukais, kol kas atrodo super (stadija: kildinu jau suformuotas bandeles, toj kepsiu). Vėliau įmesiu nuotrauką ir šeimos atsiliepimus.

Na ką, šeimynai patiko, ypač tos su lašinukais wink.gif
Lukutis
QUOTE (bea @ 2004 11 17, 18:48)
Smurka, tu man pasakyk, kas gi tau galėjo neišeiti?????
Aš va dabar darau bandeles (matyt šiandien epideminė bandelių kepimo diena) su kopūstais ir lašinukais, kol kas atrodo super (stadija: kildinu jau suformuotas bandeles, toj kepsiu). Vėliau įmesiu nuotrauką ir šeimos atsiliepimus.

Na ką, šeimynai patiko, ypač tos su lašinukais wink.gif

nu va skaiciau ir prisiskaiciau ir as eisiu siandien kepti bulkuciu clap.gif
Shiduh
bea, o ką reikia kildinti jau padarytas bandeles??????????????? o tai tada gal nereikia antrą kartą kildinti tešlos?????
p.s. šiandien jaučiu kepsiu bea kaledinę eglutę iš sluoksniuotos tešlos. kaip manai, bea, ar galima jos nevalgyti, o laikyti kaip papuošalą kalėdinį(čia ta iš temos kalėdiniai kepiniai)? ar ji nesupus?
bea
Aš antrąkart nekildinau, o padarytas bandeles sudėjau į skardą ir įkišau į šiltą orkaitę (šiltą tai reiškia vos šilta), kad pakiltų. Kai pakilo, tada kepiau.

hobo, manau, kad nesupus, o sudžius. tik man tai būtų gaila sudžiovinti.. ji gi skaaaaaaaaaaaniiiiiii.... gal gereu kepti kas savaitgali iki kaledu, pasidžiaugti porą valandų ir suvalgyti?
Shiduh
tai aš kepciau iskarto dvi. viena valgymui, kitai groziui. o kai sudzius bus nebegrazi????
bea
nebandzeu dziovinti smile.gif pabandyk ir paziuresi wink.gif
shiaip as kaledoms puoshiuosi apelsinais prismaigstytais gvazdikeliais (labai kalediskaj kvepia), visokiais karpiniais is popieriaus (su vaikais darysim), girliandom ir panashiai.
TG*
BEA, kaip tu darai tokios formos bandeles? Man tai tokios neiseina, as darau vos ne kaip koldunus, nes tokiu apvaluciu grazuciu nemoku.
Shiduh
aha man irgi gaunasi kaip koldunai, nors pagal dydį, tai ten jau ne koldūnai, o koldai biggrin.gif
ir kaip reikia įdarą gražiai įdėti į bandelę?
TG*
As tai prikraunu prikraunu, uzlenkiu, su sakute uzspaudau ir viskas!!! Einu vel kept bandeliu ideciau paskui foto, bet kad nemoku sad.gif
Smurka
Pirma syki arba buvau per kieta tesla padarius (nors ir iskilo jinai dvigubai) arba pasovus i nepakankamai ikaitinta orkaite. Todel isejo kazkokios padziuvusios. Siandien irgi kepiau, nes mieliu dar buvo like. Tai isejo super thumbup.gif Dvieju rusiu iskepiau - su voveraiciu ir obuoliu idaru rolleyes.gif
bea
Aš iškočioju tešlą, tada su stikline išpjaunu skritulį, dedu į jį įdaro, ir užspaudžiu. Tada pavolioju delne ir ta užspausta dalimi į apačia dedu ant skardos, patepu viršų tirpintu sviestu ir pabarstau kmynais ar pipirais.
merepopins
QUOTE (bea @ 2004 11 18, 12:41)
nebandzeu dziovinti smile.gif pabandyk ir paziuresi wink.gif
shiaip as kaledoms puoshiuosi apelsinais prismaigstytais gvazdikeliais (labai kalediskaj kvepia), visokiais karpiniais is popieriaus (su vaikais darysim), girliandom ir panashiai.

Pernai aš irgi norėjau prismaigstyti į apelsinus gvazdikėlių, nusipirkau, bet taip ir nepadariau -- šeimyna apelsinus kažkaip ėmė ir sužiaumojo wink.gif O sako, galima ir ilgokai taip papuoštus apelsinus išlaikyti, ar ne? Ir gražu, ir kvepia. Šiemet būtinai taip padarysiu smile.gif
Papildyta @ [mergetime]1101130574[/mergetime]
Oi, dar prisiminiau, nors nelabai į temą. Pernai mano draugė Kalėdų rytą išėjo iš buto -- o ant visų kaimynų durų laiptinėje po baltą angeliuką iškarpytą iš popieriaus kabo. Kaip gražu wub.gif wub.gif
skotija
Sveikos super Mamos

Noreciau paklausti patarimu, gal zinote skaniu pyrageliu receptu, nes noreciau ideti vyrui i darba (o darbe juk visus reikes vaisinti, o be to smagu girdeti komplimentus: ah kokie skanus pyrageliai)?

Didelis Aciu is anksto
Lotosas
Gal galite kokį bandelių super skanių, gal su varške...smile.gif receptą įdėti?
Labai norėčiau išsikepti svaitgaliui....smile.gif
Erdve
tokia tema jau yra, paieskok per paieska:)
Burtininke
Pasiskaičiau kaip daro bandeles kitos šeimininkės, bet vis dėl to grįžau prie savo recepto biggrin.gif
500 g miltų;
250 g pieno;
30 g pieno;
2 kiaušiniai;
150 g cukraus;
100 g kepimo margarino;
truputį druskos.
DARBO EIGA: cukrų ištrinti su mielėmis (mielės ne sausos, o tos kvadratinės) ir druska, tada supilame pašildytą pieną, įmušame vieną visą kiaušinį, o kito tik trynį (antro kaušinio baltymą pasiliekame bandelių viršui aptepti), viską išmaišome. Suberiame miltus, išminkome tešlą ir tik tada supilame ištirpdintą margariną. Vėl viską gerai išminkome ir paliekame tešlą pakilti. Iškilus vieną kartą, dar kartą perminkau ir antrą kartą kildinu. Po to vėl išminkau ir formuoju bandeles (pasiėmu gabaliuką tešlos, padedu ant delno, jį suploju, ištampau su pirštais maždaug delno dydžio, dedu varškę, užspaudžiu ir ta puse kur užspausta dedu į miltais pabarstytą skardą). Sudėtas bandeles skardoje, vėl kildinu, prieš tai bandelių viršų aptepus kiaušinio baltymu. Kepu kol gražiai paruduoja. Išimtas pabarstau cukraus pudra biggrin.gif

Bandžiau į tešlą pilti apie 70 g kefyro, bet man gavos kažkokios kietai traškios bandelės, nelabai patiko ir šeimynai sad.gif Viršų tepiau lydytu sviestu, bet su kiaušinio baltymu apteptos, daug gražiau atrodo thumbup.gif Ir tikrai vaisai kitokia tešla gaunasi, kai riebalus pilu ant pačio galo, gali iš pardžių baisu atrodyti, kaip juos reiks įminkyt į tešlą, bet truputi padirbus, viskas gaunasi čiki thumbup.gif
Varškę darau paprastai, ištrinu su cukrumi biggrin.gif Ir į bandeles neperkraukite varškės, nes kepant gali išbėgti. Šitai tešlos normai reikia maždaug dviejų pakelių varškės.
Skanaus thumbup.gif
kačiux
Gal kas noretu pasidalinti patirtimi kaip iskepti skanias namines bandeles?
Amalia
QUOTE(marge @ 2005 02 18, 16:15)
Gal kas noretu pasidalinti patirtimi kaip iskepti skanias namines bandeles?
*

Tesla: 500 miltu, 250g pieno, 30g mieliu, 4 tryniai , 120g cukraus, 120g margarino, 3g druskos, vanilino, o tada - razinu, cinamono, - ziurint, kokiu nori.
Kita tesla : 500 g miltu, 250 pieno, 30 mieliu, 2 tryniai, 100g cukraus , 100 margarino, 5 druskos, vanilino.
Is pirmosios kepamos bandeles su razinom, su cinamonu, pynutes ir pan., is antrosios - idarytos bandeles
Tesla kildinant is pradziu miltuose padaryti duobe, joje supilti mieles, sumaisytas su pasildytu iki kuno temperaturos(ne karstu!!!!) pienu - kaip grietines tirstumo, biski cukraus ideti , kad mieles ka valgyti turetu, ir apkapstyti miltais.Palikti kilti. Per ta laika istrinti kiausinius su cukrum.Sumaisyti viska, palikti vel kilti.Svarbu, kad per pirmaji kildyma mieles nesusiliestu su druska., tada sakes.O druska mielinei teslai butinai reikalinga, nors ir saldziai. Cia visa paslaptis, kodel kartais nepavyksta.
Tada formuoti bandeles, kokiu nori.Uzdengti skepeta ir vel kildyti.Virsu patepti kiausiniu.Galima pabarstyti cukrum , cukrum su cinamonu, aguonom, kapotais riesutais.Kepti karstai, apie 230°.Galima istatyti indeli su vandeniu, tada graziau kyla.Mazi kepiniai kepa 15-20 min, didesni pusvalandi. Ikisti pagaliuka (as kisu dantu krapstuka)- jei iskepe, nebekimba tesla.Laikas priklauso nuo orkaites
Isketus dar karstas galima patepti sviestu, galima glazuruoti, apibarstyti riesutais - fantazijai laisve.
Sekmes!
Bitulka
As daznai kepdavau mielines bandeles su raugintais kopustais. Nu tai zinote iskepu kokia 25-30 bandeliu tai musu 4 asmenu seimai sestadienio vakariene kaip uz ausies thumbup.gif Labai retai kada likdavo rytdienai. Valgydavom su arbata arba sultiniu. Jei bus susidomejimas galesiu parasyti kaip ruosiu idara... mirksiukas.gif
Bitulka
QUOTE(Bitulka @ 2005 02 21, 10:13)
As daznai kepdavau mielines bandeles su raugintais kopustais. Nu tai zinote iskepu kokia 25-30 bandeliu tai musu 4 asmenu seimai sestadienio vakariene kaip uz ausies  thumbup.gif  Labai retai kada likdavo rytdienai. Valgydavom su arbata arba sultiniu. Jei bus susidomejimas galesiu parasyti kaip ruosiu idara... mirksiukas.gif
*

oi bliamba issiduriau laugh.gif laugh.gif laugh.gif taigi jau gyriausi ir rasiau sita savo recepta kazkada doh.gif

Nu zodziu jei noresite tai nueikite i 4 berods sios temos puslapi ir ten rasite mirksiukas.gif
Rucelie
va galvoju reikia palepint vyrą, iškept bandelių gal su spirgiukais kokiais rolleyes.gif tik bėda nekepus aš tų bandelių anė niekad, tai neturiu nė žalio, nė raudono supratimo kaip ir iš ko blush2.gif gal kas gali patarti kaip super puper paprastai iškepti bandeles skanias? blush2.gif gal kokios pirktinės tešlos tam reikalui būna, kad labai baisiai nesusimaučiau? blush2.gif
kisule
na aš kepu pyragėlius(bandeles)su kopūstais
TEŠLA:
500g miltų
100g sviesto
50g mielių
350 ml kefyro
2 kiaušiniai
drusko cukraus pagal skonį
ĮDARAS
kopūstas
pirmą padarau tešlą:miltus supilu i dubenį,supjaustau kuo smulkiau sviestą ir trinu kol praktiškai nesijaučia to sviesto,mieles sutrupinu i kefyrą išmaišau ir viską supilu į miltus,tada dedu trynį ir visą kiaušinį,druską ir cukraus viską išminkau ir palieku,kad truputi pakiltų tešla.kol kila darau įdarą kopūstą susmulkinu ir kepinu aliejuje kol jie suminkštėja,tada dedu druskos,pipirų,picos prieskonių ir truputį tomato.tešlą iškočioju išpjausta apskritimus ir dedu įdaro užlenkiu užspaudžiu šonus,aptepu kiaušiniu viršų ir kepu orkaitėje 200 laips.maždaug 20min
labai skanūs pyrageliai thumbup.gif thumbup.gif
na gal aiškiai aprašiau blush2.gif
Azul
Sveikutes,
Siulau naminiu kibinu, kurie gaunasi kaip pirktiniai, recepta-labai pigu, darbo nedaug ir visai paprasta. o jau skanumelis su sultiniu!!! tongue.gif
Is tokio kiekio produktu man iseina 2 skardos trimis eilemis biggrin.gif
Taigi, reikia:
0.5 kg miltu, 200g sviesto, stiklines kefyro, saukstelio druskos ir saukstelio cukraus.
Idarui- mesa ( as dedu farsa), truputi tarkuoto kopusto, kad sultinys viduj susidarytu.

Sviesta susipjaustom, juo istrinam miltus, kad jie pasidarytu riebus, i kefyra supilam cukru bei druska, ismaisom ir supilam i miltus. Isminkom tesla ( niu zinot, kad prie ranku neliptu), dedam porai valandu i saldytuva.
Isemusios iskociojam dideli blyna, pvz. puodeliu isspaudziam blynelius ir dedam idara ( be abejoniu su visais prieskoniais paruosta ir su kopustu sumaisyta).
Kepimas:
180 laipsniu, 15 min, aptepam kiausinio plakiniu, o po to dar apie 20 min.
Skanaus!!! tongue.gif
lotute
praeita savaite uzsimaniau bandeliu, ieskojau ieskojau receptu cia, bet taip ir neradau doh.gif issikepiau taip kaip prisiminiau kaip senai senai buvau kepusi, ir gavosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tai si savaitgali vel kepiau ir paprasta ir skanu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
lile
Gal kas kepe Lukutis varskines teslos bandeles su obuoliais, ar jos nepridega.
lotute
QUOTE(lile @ 2005 12 11, 13:59)
*

hmm g.gif pirma karta girdziu
lile
Na jos bandeliu receptas yra israsytas siame skyrelyje
lotute
QUOTE(lile @ 2005 12 11, 21:15)
Na jos bandeliu receptas yra israsytas siame skyrelyje
*

atsiprasau, sumaisiau, pagalvojau apie kitka 4u.gif blush2.gif
lile
Na nieko tokio smile.gif Man tos bandeles pagal recepta pasirode skanios tik kad manau gali pridegti sad.gif
mildux
QUOTE(lile @ 2005 12 11, 14:59)
*

Bandelės labai skanios ir kepant nepridegė. Gali drąsiai bandyti. Skanaus smile.gif
vota
gal galite parasyti kaip daryti ta lasinuku idara? blink.gif
bea
QUOTE(vota @ 2005 12 20, 17:57)
gal galite parasyti kaip daryti ta lasinuku idara? blink.gif
*

Kokį būtent tą???
aš darau taip: lašinukus vos vos paskrudinu keptuvėj, tada įdedu svogūnų, jie kartu pasiskrudina dar, įmetu grietinės ir pasitroškina. dar juodų pipirų, druskos jei reikia ir viskas.
vota
Jau darau badeles. Dabar kildau tesla. Paziuresiu kas cia gausis.
Kozete
QUOTE(bea @ 2004 11 18, 10:34)
Aš antrąkart nekildinau, o padarytas bandeles sudėjau į skardą ir įkišau į šiltą orkaitę (šiltą tai reiškia vos šilta), kad pakiltų. Kai pakilo, tada kepiau.

O tešlą užminkytą kildini ar ne?
Ir ar turi įtakos (minkštumui, skoniui), pakildinimas ne tešlos, o jau suformuotų bandelių?
Gal kas galėtų parašyti kopūstų įdaro receptą? Nes temos apie bandeles su kopūstais nerandu. rolleyes.gif
Ir kaip manote ar galima įdarui naudoti sūdytus ar marinuotus grybus (nes džiovintų neturiu)? ax.gif
Kozete
QUOTE(Bitulka @ 2004 11 10, 12:31)
Prasom rasau: o buvo taip:
Uzminkau mieline tesla:
mieles istrinu su trupuciu cukraus, kol pasileidzia, pasidaro tokia skysta tyrele. Pasildau siek tiek pieno ir jame islydau sviesta. Viska supilu i dubeni su mielem, ipilu miltu, imusu kiausini, siek tiek druskytes. Minkau - ilgai ir nuobodziai. Minkant reikia vis dadeti miltu, bet ne per daug, nes tesla nepakils kaip reikiant. Zodziu minkau tol kol nelimpa prie ranku. Is teslos suformuoju kamuoli, palieku tame paciame dubenyje tik uzdengiu, kokiu ranksluosteliu ir padedu i silta vieta, kad pakiltu. Geriausiai tai pakaitinu siek tiek orkaite, isjungiu ir tesla i orkaite.

Idaraui:
Pakepinu mazyciais spirguciais lasiniukus, kopustus dar susmulkinu peiliu, jei labai rukstus truputi nuplaunu vesiu vandeniu vadinamam"drushlioke" laugh.gif . Tad sudedu i keptuve su spirgiukais, uzdengiu dangti ir patroskinu kokias 20-25 min, kad suminkstetu visai. Galima ideti siek tiek vegetos (jei reikia).

Pakiluse tesla siek tiek atsargiai perminkau, suskirstau i mazdaug vienodo dydzio gumuliukus. Stala pabarstau miltais, dedu viena tarp delnu suvoliota i kamuoliuka gabaleli teslos, su kocelu siek tiek pakocioju, i viduri dedu kopustu ir sulenkiu kaip cebureka, tik kai uzspaudziu krastus, tarp delnu suformuoju lyg ir cepelino formos pyrageli ir dedu i pariebaluota ir dziuvesiais arba miltais pabarstyta skarda. tik reikia ziureti, kad siule pyrakelio butu po apacia, tada jie buna grazesni ir nepratruksta. Skarda su pyrageliais vel dedu i pasildyta orkaite, kad dar karta pakiltu, kai pakyla aptepu kiausinio plakiniu ir tada jau kepu. Kepu kol pasidaro graziai parude. Zodziu kai jau skaniai atrodo, tai ir traukiu  biggrin.gif  apytikaliai kepa apie 30-45 min.
Normu nerasiau, nes nezinau.As visada darau is akies, pas mus semoje svarbu nepamazinti  laugh.gif
Skanaus
*

Aš praeitais metais kepiau iš panašios tešlos, bet gavosi labai kietos. Gal kas žinote dėl ko taip atsitiko? Kai kurios šeimininkės sakė, kad nereikėjo antrą kartą minkyti. O gal miltų per daug idėjau, bet jei mažiau, tai prie rankų limpa. Kaip nutaikote miltų normą?
AURELA
QUOTE(vilda @ 2004 03 30, 12:55)
Skaitinėjau, skaitinėjau, bet apie bulkutes nieko neradau....

Taigi, ar kepate bulkutes? Jei taip - tai pasidalinkite tais paprastais receptukais, o tai noriu kept - o receptėlių nežinau...
*

O AS TAI TRUPUTI TINGIU ZAIST SU TOM TESLOM g.gif . AS NUSIPERKU GATAVOS biggrin.gif MANTINGOS TESLYTES( SLUOKSNIUOTA, BEMIELE IR T.T.) IR IMPROVIZUOJU. TAI SU VARSKYTE, OBUOLIUKAIS TAI SU DESRELEM. NIAMU NIAMU. ZINOKIT IR GREIT, IR SUPER SKANU thumbup.gif .
lotute
o as tai jau kelintas savaitgalis iseiles vis ke[u bandeles su lasinukasi irfarsu, nu fantastika, dvi dienos bandeliu ir nebera, o kepu tikrai nemazai thumbup.gif thumbup.gif
tesla darau pacia paprasciausia:miltai ziupsnelis druskos, sviestas arba margarinas, pienas ir mieles, isminkau iskildinu du kartus ir kepu. nu nezinau, visi pistelius laizo thumbup.gif gal negrazu taip girtis bet tikrai skanu wub.gif
ultraviolet
QUOTE(Kozete @ 2005 12 22, 11:14)

Ir kaip manote ar galima įdarui naudoti sūdytus ar marinuotus grybus (nes džiovintų neturiu)?  ax.gif
*

tai aišku mirksiukas.gif tik biškį pamirkyk vandenyje(kokią val)
Pavasarinuko leliuko mama- 2006
Taip noriu užgavėnėms iškepti mielinių bandelių, o peržiūrėjusi visas temas neradau nei vieno receptuko.
Gal galite pasidalinti receptukais? 4u.gif
Pavasarinuko leliuko mama- 2006
na, bet siek tiek nesamone, su grybais bandele tikrai ne saldumynas smile.gif o temos sujungtos...
vistiek aciu smile.gif
Sonatina
Vakar kepiau bandeles iš varškinės tešlos su grybų - kumpio - kiaušinių įdaru. Gavosi tikrai liuks 4u.gif

user posted image

Varškinės tešlos bandelės

500 g varškės be kruopelių (aš dėjau 3 indelius Mūsų švelniosios varškės)
3 kiaušiniai
1 stiklinė aliejaus
2 a. š. cukraus
3 pakeliai kepimo miltelių (pakelyje 13 gramų)
1 a. š. druskos
650-700 g miltų

Išmaišyti varškę, kiaušinius, aliejų, cukrų, druską. Miltus persijoti su kepimo milteliais ir dalimis įmaišyti į tešlą. Užminkyti nekietą tešlą. Tešlos per daug neminkyti.
Tešlą 2 valandas palaikyti kambario temperatūroje.
Tešlą iškočioti į 0,5 cm storio lakštą ir stikline išpjauti apskritimus.
Tada šaukšteliu dėti įdarą (pagal savo norus ir galimybes) ir daryti pyragėlį. Dabar prispausti pyragėlį ranka. Pyragėlius dėti siūle į apačią ant kepimo popieriumi išklotos skardos, aptepti išplaktu kiaušinio tryniu ir kepti orkaitėje, įkaitintoje iki 180ºC, apie 15 – 18 min. arba kol parus.
Tokias bandeles galima daryti ir saldžias. Tuomet cukraus dėti 1 stiklinę, dėti mažiau druskos arba visai nedėti, dėti 1 pakelį vanilinio cukraus. Įdaras gali būti labai įvairus.

neaiski
Reiks sitas pabandyti,ziuriu-nera mieliu.
Nezinau ,kodel,bet mielines teslos bandeles ar pyragai man gaunasi
kieti,langus galeciau dauzyti smile.gif
Gal miltu per daug, gal ko,
bet mieline tesla man kol kas-aukstasis pilotazas. smile.gif
Alexandra.R.
Gal galit kas pasakyt Lukucio varskes bandeles kiek laiko kept ir kokio karstumo orkaitej?
staselė
QUOTE(neaiski @ 2006 02 28, 11:11)
Reiks sitas pabandyti,ziuriu-nera mieliu.
Nezinau ,kodel,bet mielines teslos bandeles ar pyragai man gaunasi
kieti,langus galeciau dauzyti  smile.gif
Gal miltu per daug, gal ko,
bet mieline tesla man kol kas-aukstasis pilotazas. smile.gif
*

Jei tešla minkštesnė, tai ir bandelės gaunasi minkšos, nereikia per daug miltų pridėti.
pupiniukas
nemoku nei pyragu nei bandeliu kept bet be galo megstu bandeles ar pyragus kur yra varskes tai tenka nuvaziuot i maxima ir nusipirkt kiek esu bandzius tiek nesigauna
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.