Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bandelės, pyragėliai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
*MONAMI*
QUOTE(triule @ 2008 12 15, 17:18)
o kodel pas mane ne taip blizga tos bandeles g.gif as iskeptas truputi sviestu aptepu, tai nlb ka jis man ir duoda schmoll.gif o kaip aguonos laikosi nenubyreje pas jus? pries kepant kazkuom istepat ir tada barstot? blush2.gif
*

taigi plaktu kiaušinuku patepam mirksiukas.gif
JOLKA999
user posted image.mielines bandeles su cinamonu,kitos su kokosu.receptas sonatinos.#104
rugiagele26
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 12 15, 19:03)
mielines bandeles su cinamonu,kitos su kokosu.receptas sonatinos.#104
*

thumbup.gif
*MONAMI*
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 12 15, 19:03)
mielines bandeles su cinamonu,kitos su kokosu.receptas sonatinos.#104
*

thumbup.gif

o mano pliuškos jau užminkytos ir šaldytuve kyla blink.gif bet man keista kaip ten šaltyje kažkas iškils g.gif na žiūrėsim rytoj ką turėsim g.gif
@adrij@
QUOTE(Masiania* @ 2008 12 15, 17:35)
Ir niekas neilipa? blink.gif Pas mane 100 procentu kas nors ar iliptu, ar uzmintu, ar dar kokio beso padarytu, doh.gif  bet tikrai jos jau ne i orkaite keliautu lotuliukas.gif
*

Wild turbut uzsijuoks lotuliukas.gif negyvai , tai , kad pas mane nera gyviu unsure.gif nei ciuciu nei kiciu ....nieko schmoll.gif , o vyrui akiniu dar nereikia , nors pas mane tokia tvarka : jei as ka darau virtuveje , tai ten geriau niekam nelysti , bu galiu koceliuku bumptelti i" mazgaune " lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(triule @ 2008 12 15, 17:18)
o kodel pas mane ne taip blizga tos bandeles g.gif as iskeptas truputi sviestu aptepu, tai nlb ka jis man ir duoda schmoll.gif o kaip aguonos laikosi nenubyreje pas jus? pries kepant kazkuom istepat ir tada barstot? blush2.gif
*

As iskeptas gausiai aptepu sviestu , pries kepant netepu niekuo schmoll.gif , nes paskui pavirsius buna kietesnis , nei netaptu .

Aguonas uzbarsciau dar ant nepakilusiu kasyciu .
triule
QUOTE(*MONAMI* @ 2008 12 15, 18:30)
taigi plaktu kiaušinuku patepam  mirksiukas.gif
*

aciuks.gif

QUOTE(cipciukas @ 2008 12 15, 22:24)

Papildyta:
As iskeptas gausiai aptepu sviestu , pries kepant netepu niekuo schmoll.gif , nes paskui pavirsius buna kietesnis , nei netaptu .

Aguonas uzbarsciau dar ant nepakilusiu kasyciu .
*

aaa, as tai sviesto taip jau taupiai lotuliukas.gif uztepu.
o del aguonu ar sezamu ant virsaus man taip nesigaus schmoll.gif , nes tesla darau duonkepeje ir isimu jau pakilusia (gatava kepumui) biggrin.gif
@adrij@
QUOTE(triule @ 2008 12 15, 22:51)
aciuks.gif
aaa, as tai sviesto taip jau taupiai lotuliukas.gif uztepu.
o del aguonu ar sezamu ant virsaus man taip nesigaus schmoll.gif , nes tesla darau duonkepeje ir isimu jau pakilusia (gatava kepumui) biggrin.gif
*

blink.gif blink.gif blink.gif nesupratau .....tai tu supini kasytes ir dedi i duonkepe blink.gif ......as tai pakilusia tesla padalinu gabaliukais , supinu is sniuriuku kasytes , dedu i skarda ir tada laukiu kol pakils , va pries ta pakilima ir pabarstau aguonom .
triule
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 15, 22:57)
blink.gif  blink.gif  blink.gif nesupratau .....tai tu supini kasytes ir dedi i duonkepe  blink.gif ......as tai pakilusia tesla padalinu gabaliukais , supinu is sniuriuku kasytes , dedu i skarda ir tada laukiu kol pakils , va pries ta pakilima ir pabarstau aguonom .
*

lotuliukas.gif oi, as gi tinginele, uz mane tesla padaro duonkepe tongue.gif . kasytes supint galima jau isemus is jos tesla (dar silta, bet jau pakilusia ir gatava kepimui). duonkepeje yra tokia funkcija (be iv.duonu kepimo): mieline tesla(1h25min), makaronu tesla 15min(as kad ir meduoliams,koldunu teslai naudoju). vnzo, viska ten sudedi, o ji tau tesla pagamina. taip ji atrodo:
http://s2.pigu.lt/colours/1523/77/152377/big-0.jpg
4u.gif
RiMami
QUOTE(triule @ 2008 12 15, 23:19)
lotuliukas.gif oi, as gi tinginele, uz mane tesla padaro duonkepe  4u.gif
*

Aš apie tokį daikčiuką jau seniai svajoju wub.gif Gaila, bet dar Kalėdų Senis šiemet neatneš jos verysad.gif O sakyk - kiek ji kainuoja, kur pirkai (aš Utenoj Topo centre, dairiausi kartą ir neradau, na kitose pardėse labai atidžiai neieškojau tik buvo užėjus mintis ir norėjau pažiūrėt ar brangi) g.gif Ir kaip supratau iš tavo parašymo - tai turbūt pasiteisino ji tau g.gif Kažkodėl atrodo, kad tik didmiesty ją galima rast pirkt rolleyes.gif
dute_a
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 13, 10:59)
PLIUSKOS  lotuliukas.gif  " Bandeles prie arbatos "

*

norejau cipciuko paklausti o puodelis tai cia kiek ml g.gif nes gi puodeliai buna laaaabai skirtingi doh.gif
@adrij@
QUOTE(dute_a @ 2008 12 16, 00:19)
norejau cipciuko paklausti o puodelis tai cia kiek ml g.gif nes gi puodeliai buna laaaabai skirtingi doh.gif
*

DEJE TAIP BUVO PARASYTA AUTORES !!!! jeigu visiem produktam naudosite ta pati puodeli , tai kokia reiksme kiek jame telpa , juk nenaudosite mazyyyyyyyycio porcelianinio , na bet galiu pasakyti , kad maniskyje telpa 180g,......aplamai tai man irgi nepatinka tokie matavimai schmoll.gif , bet rusijoje jie laaaaaabai populiarus lotuliukas.gif
triule
QUOTE(RiMami @ 2008 12 15, 23:36)
Aš apie tokį daikčiuką jau seniai svajoju wub.gif Gaila, bet dar Kalėdų Senis šiemet neatneš jos verysad.gif O sakyk - kiek ji kainuoja, kur pirkai (aš Utenoj Topo centre, dairiausi kartą ir neradau, na kitose pardėse labai atidžiai neieškojau tik buvo užėjus mintis ir norėjau pažiūrėt ar brangi) g.gif Ir kaip supratau iš tavo parašymo - tai turbūt pasiteisino ji tau g.gif Kažkodėl atrodo, kad tik didmiesty ją galima  rast pirkt rolleyes.gif
*

off topic truputi ax.gif na norejau pirkt paprastesne (apie200lt Bomann), bet pardaveja patare geriau Moulinex, sako, su ja geriau iseina duonos su iv. priedais,seklomis (nes tos pardes darbuotojai turi skirtingas nusipirke,kaip supratau,tai gal ispudziais pasidalino tarpusavy). kad nesigailet veliau ir pirkau Moulinex , tokia su didesniu kibireliu 1,5kg talpos (buna su mazu 1kg). topo centras, vln,apie 370lt, bet isdalinus 1,5metams- atrodo visai nedaug biggrin.gif o jei pas jus nera, tai gal uzsakyt galima, kad atveztu g.gif
*MONAMI*
g.gif kažkaip labai mizernai man ta pliuškų minklė pakilo g.gif žėsim kas gausis kai iškepsim g.gif
Reff
Cipciuk,

jusu pastarosios bandeles tiesiog fantastiskos. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
siandien ryte kepiau ir seimyna jau sunaudojo smile.gif
Srove
QUOTE(*MONAMI* @ 2008 12 16, 11:45)
g.gif  kažkaip labai mizernai man ta pliuškų minklė pakilo  g.gif žėsim kas gausis kai iškepsim  g.gif
*

Nu tai jau turejo iskepti manau g.gif nematau, kur pliuskos
lens.gif noriu ir as kepti jas, laukiu kol parodysi, kaip isejo g.gif
*MONAMI*
QUOTE(Srove @ 2008 12 16, 20:35)
Nu tai jau turejo iskepti manau g.gif nematau, kur pliuskos
lens.gif noriu ir as kepti jas, laukiu kol parodysi, kaip isejo g.gif
*

jau nebeliko bigsmile.gif doh.gif
ne tokios kai turėjo būti gavosi,bet jų nebeliko blink.gif

ryt vėl kepu tas su cinamonu,man jos labiau pavyko ir daugiau gaunasi ax.gif
RiMami
QUOTE(triule @ 2008 12 16, 09:36)
off topic truputi
*

Triule, ačiū tau 4u.gif
zebra
QUOTE(cipciukas @ 2008 12 13, 10:59)
PLIUSKOS  :, ir[]

sėdėjau ir varvinau seiles karsta.gif jau koks grožis ir skonis aišku rolleyes.gif
Bet gi mano orkaitė taip neiškeps.... cool.gif
@adrij@
QUOTE(zebra @ 2008 12 17, 10:46)
sėdėjau ir varvinau seiles karsta.gif jau koks grožis ir skonis aišku rolleyes.gif
Bet gi mano orkaitė taip neiškeps.... cool.gif
*

Zebryte , kadel ???? jos 7-10 min . kepa , deti i orkaite reikia nuo vidurio per viena zemiau , pabandyk pigu ir be galo skanu !!!1
zebra
Cipsiuk,atsikopinau aš tą receptą,bet skaitau ir nesuprantu,kiek iš tikrųjų to vandens ar pieno reikia bandelėm

1 pakelis sausu mieliu ( 2 ir 1/4 arb. saukstelio )
1/4 puodelio silto vandens

1 puodelis pieno ar vandens

1/4 puodelio ( 4 did. saukstai ) sviesto
2 did saukstai cukraus
1 arb. saukstelis druskos
1 kiausinis
3 ir 1/2 - 4 puodeliai ( 500-550g.) miltu
*MONAMI*
QUOTE(zebra @ 2008 12 17, 14:20)
Cipsiuk,atsikopinau aš tą receptą,bet skaitau ir nesuprantu,kiek iš tikrųjų to vandens ar pieno reikia bandelėm

1 pakelis sausu mieliu ( 2 ir 1/4 arb. saukstelio )
1/4 puodelio silto vandens

1 puodelis pieno ar vandens

1/4 puodelio ( 4 did. saukstai ) sviesto
2 did saukstai cukraus
1 arb. saukstelis druskos
1 kiausinis
3 ir 1/2 - 4 puodeliai ( 500-550g.) miltu
*

1/4puodelio su mielėm ir paskui dar 1puodelis tešlai mirksiukas.gif
zebra
QUOTE(*MONAMI* @ 2008 12 17, 14:41)
1/4puodelio su mielėm ir paskui dar 1puodelis tešlai  mirksiukas.gif
*

a-aišku. bet tie matavimai tokie... cool.gif 1/4 tai kiek būtų 4 šaukštai?
Srove
Nu niekaip neatsivalgom tu bandeliu.Jau pradedu perprasti teslos kaprizus.Visgi, kad gerai pakiltu ir butu minkstutes ir purios bandeles reikia deti kiek imanoma maziau miltu ir minkyti kiek imanoma ilgiau, vakar minkiau 40 min, tesla pasidariau labai skysta, vos vos isminkiau ir padejau i saldytuva.Siandien dar skaniau isejo lotuliukas.gif , nes kepiau ant zemesnes lentynos orkaiteje ir i kai kuriu vidu dejau varske su pudingu ir dziovintais abrikosais, kai iskepe aptepiau abrikosu uogiene.Kai atauso, nemoku papasakoti biggrin.gif kaip skanu buvo, nieko panasaus nevalgius wub.gif
user posted image
daivaP
erzinat kiekvieną dieną su tom bandelėm biggrin.gif jau kaip skaniai atrodo wub.gif
zebra
QUOTE(Srove @ 2008 12 17, 15:01)
Nu niekaip neatsivalgom tu bandeliu.Jau pradedu perprasti teslos kaprizus.Visgi, kad gerai pakiltu ir butu minkstutes ir purios bandeles reikia deti kiek imanoma maziau miltu ir minkyti kiek imanoma ilgiau, vakar minkiau 40 min, tesla pasidariau labai skysta, vos vos isminkiau ir padejau i saldytuva.Siandien dar skaniau isejo lotuliukas.gif , nes kepiau ant zemesnes lentynos orkaiteje ir i kai kuriu vidu dejau varske su pudingu ir dziovintais abrikosais, kai iskepe aptepiau abrikosu uogiene.Kai atauso, nemoku papasakoti biggrin.gif kaip skanu buvo, nieko panasaus nevalgius wub.gif
user posted image
*

ajajai,kaip skaniai atrodo......jau ir pas mane užminkyta tešla šąla šaldytuve rolleyes.gif
Srove
QUOTE(zebra @ 2008 12 17, 19:55)
ajajai,kaip skaniai atrodo......jau ir pas mane užminkyta tešla šąla šaldytuve rolleyes.gif
*

Ziurek man, kad rytoj is pat ryto mus pavaisintum savo bandelem, nes as rytoj nekepsiu, tai nors tavosiom pasivaisinsiu ax.gif 4u.gif
succes
siandien as uzsiminkiau is pacio ankstaus ryto tesla tom bandelem, kepsiu vakare.
tik papasakokite smulkiau, kaip dejote varske i ju vidu?
zebra
QUOTE(Srove @ 2008 12 17, 21:03)
Ziurek man, kad rytoj is pat ryto mus pavaisintum savo bandelem, nes as rytoj nekepsiu, tai nors tavosiom pasivaisinsiu ax.gif  4u.gif
*

liezuvis.gif jau iškeptos .........nenufotkinsiu,nes fotikas išsikrovęs,kol pasikraus....tai ir nebeliks.Bet jau skanumėlis...... rolleyes.gif niam,niam 4u.gif
Srove
QUOTE(mamkaa @ 2008 12 18, 08:47)
siandien as uzsiminkiau is pacio ankstaus ryto tesla tom bandelem, kepsiu vakare.
tik papasakokite smulkiau, kaip dejote varske i ju vidu?
*

Labai paprastai, kaip ir visos, kad deda manau.Iskociojau gabala teslos, padengiau varskine mase, susukau i vyniotini ir supjausciau, vienas ploniau, tai tas aukstielnikas biggrin.gif paguldziau, o kitas placiau, tai stacias palikau mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(zebra @ 2008 12 18, 14:42)
liezuvis.gif jau iškeptos .........nenufotkinsiu,nes fotikas išsikrovęs,kol pasikraus....tai ir nebeliks.Bet jau skanumėlis...... rolleyes.gif niam,niam 4u.gif
*

Zinau, kodel taip sakai ax.gif pavydi, nes skanios, nu gerai gerai, pavydek, atsiminsiu
nail.gif ir 000054.gif tau dovanu neatnes, kad tokia esi beee.gif hihihi.gif
Essere
QUOTE(RiMami @ 2008 12 12, 15:58)
BANDELĖS SU VARŠKE (vokiškai jos vadinasi Quarkteilchen)
Originalus receptas, foto

Noriu pasidalinti labai skaniomis bandelėmis ir aš jums tiksliai pasakysiu, iškepsite – nepasigailėsite

Tešla:
0,5 l pieno
250 g margarino
1 pak. (40 g) mielių
1 pak. vanilės
160 g cukraus
1 kiaušinis
850 g miltų

Užmaišyti tešlą ir padėti į šiltą vietą 1 val., kad pakiltų.

Įdaras:
250 g varškės
2 pak. vanilės
1 kiaušinis
2 v. š. miltų

Viską gerai išmaišyti.
Iš tešlos suformuoti bandeles, kiekvieną truputį iškočioti, padaryti įpjovas iš kairės ir dešinės pusės, į vidurį dėti įdarą, ir vieną pusę pertempti per kitą (gausis kaip vokelis), o viduryje bus matomas įdaras.
Įkaitinti orkaitę iki 200º C ir kepti maždaug 15 min.
Cukraus pudrą išmaišyti su grietinėle ir aptepti ataušusias bandeles... na, o dabar liko tik arbatą užsiplikinti ir mane pakviesti. Gero apetito.

*

Ačiū už tooookį puikų receptuką wub.gif Antrąkart tik iš viso naudojau mieles, o pavyko puikiai thumbup.gif Tik ne nemoku gražių bandučių padaryti, kai iškilo labai didelės gavosi:) ir aptepimo nemokėjau padaryti, bet vaikam ir taip labai gerai eina jos smile.gif
*MONAMI*
pas mus ir vėl katiliukas su bandelėm biggrin.gif
Kinderiukas
merginos ,kaip kepat obuoliu pyraga ?????
nagi pasidalinkit savo receptukais
Lori
QUOTE(Kinderiukas @ 2008 12 19, 15:21)
merginos ,kaip kepat obuoliu pyraga ?????
nagi pasidalinkit savo receptukais
*

Stai cia smile.gif
receptai is obuoliu

zebra
QUOTE(Srove @ 2008 12 18, 16:12)

Zinau, kodel taip sakai ax.gif  pavydi, nes skanios, nu gerai gerai, pavydek, atsiminsiu
nail.gif  ir  000054.gif tau dovanu neatnes, kad tokia esi beee.gif  hihihi.gif
*

oij srove,tu man patinki su savo humoru blush2.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
daividija
Tai,ka,mergaites,niekas bandeliu nebekepa???
tai idesiu as savo siandieniniu bandeliu recepta,laaaaaabai vykusios gavosi.
Tiesa,teslos pati nedariau,o naudojau mieliniu bandeliu teslos misini.
galima pasidaryti megiama mieline tesla,arba jau gatava misini.Ja paruosti,iskildinti.(MISINIO BUVO 495G)
Tada iskocioti staciakampi.Aptepti puse teslos 100g tepamo varskinio surio(tokio kaip philadelphia),ant surio uzbarstyti 100g kapotu graikisku riestu,100g tarkuoto kokio nors surio(cheddaro).Uzlenkti ta puse teslos kuri buvo be idaro ir pakocioti,kad susilipintu.Tada supjaustyti siauromis 1,5cm juostelemis ir susukti spirales.Spirales pakildinti kol padvigubes.Aptepti kiausiniu ir kepti 220C apie 12min.
labai skanu su sriuba ar salocikem(kaip tik darysiu su ozkos suriu).
Masiania*
QUOTE(daividija @ 2009 01 04, 17:55)

*

Ojej, kaip atroro wub.gif Sliauziu i virtuve blush2.gif
Srove
QUOTE(daividija @ 2009 01 04, 18:55)
*

As dar nebuvau sustojus kepti lotuliukas.gif i parde isvis neinu schmoll.gif O taviskes atrodo laaabai gundanciai thumbup.gif
RiMami
tai idesiu as savo siandieniniu bandeliu recepta,laaaaaabai vykusios gavosi.
*

Vaje, kooookios apetitą keliančios lazdukės wub.gif wub.gif wub.gif Griebiu pora štukų blush2.gif
Tai ką, šventės baigėsi - imsimės bandelių, ane lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
diora
Kaip skaniai bandeles atrodo, reiks isbandyti drinks_cheers.gif
regna
sluoksniuotos teslos pyrageliai su grybais
teslai:
3stiklines miltu,
1 kiausinis,
1/4stiklines parugstinto vandens,
100g.margarino
250g.kepiniu margarino,
Idarui:0,5 l. sudytu grybu,
3 svogunai,
druskos,
{jei reikia},maltu juodu pipiru,
margarino apkepimui
kiausinio trynys aptepimui pyrageliu
Is teslai skirtu produktu paruosiame sluoksniuota trslair2 val. ja palaikome saltai.
Tada iskociojame5 mm.storio laksta teslos ir supjaustome ji staciakamiais gabaleliais{pvz.18-13cm.}
Idarui svogunus supjaustome kubeliaisir pakepiname su margarinu.
Sudedame susmulkintus ismirkytus grybus paskaniname prieskoniais ir10min. pakepiname
Iteslos gabaleliu viduri drdame po sauksta grybu idaro ir uzlankstome krastus.
PYRAGELIU VIRSU PATEPAME KIAUSINIO TRYNIO PLAKINIU.
Kepame 200.C Temperaturoje ,kol pyrageliai pagels.

Masiania*
user posted image

user posted image

Siokios tokios siandienines mano bandelkos ax.gif
regna
Masiania,atrodo labai ,laabai skaniai,bet ar galite receptuka parasyti.
Aciu 4u.gif
Masiania*
Su receptuku sunkiau, viska is akies dariau blush2.gif Mazdaug visa norma tokia:
Puse pakelio mieliu
1 v s cukraus
1/2 a s druskos
1/2 st pieno
miltu
Piena reikia pasildyt, iberti mieles, cukru bei druska, viska gerai ismaisyti, tada deti miltu (tesla turi buti kaip blynam), tada uzdengti servetele ir leisti pakilti (as kokiam aukstam puoduke visada darau - apie 0.5 l kazkur).

Pasildyt 3.5 stiklines pieno, ideti 1 v.s cukraus, ismaisyti ir jau pakilusias mieles supilti i pasildyta piena, gerai ismaisyti ir deti miltu. Tesla turi buti tokia, kad butu sunku maisyti saukstu. Ir vel uzdengti, ir laukti, kol pakils.

Is visos normos iseina tikrai daug teslos (sunaudoju 1 litra pieno ir apie 2 kg miltu). Siaip kad tesla butu skanesne, visada ja dar darau ale sluoksniuota. Kai jau tesla antra karta pakyla, ja apminkau ant miltais pabarstyto stalo, iskocioju staciakmpi, sudedu sluoksi pjaustyto margarino kepimui, perlenkiu, pakacioju, vel dedu margarino sluoksni ir kaip kokius 5 kartus.

O sitas bandeles dariau mazdaug simtalapio principu, tik palengvintu - tiesiog iskociojau blyneliu is teslos, dejau viena, barsciau cukrum ir aguonom, dejau antra teslos blyneli, vel cukrus su aguonom ir t.t., o paskui suvyniuojau bei jau iskepus supjausciau.
@adrij@
Masiania , tavo toki grazus kepiniai , bet foto unsure.gif ......mane irgi mergaites pamokino kaip padaryti grazes tongue.gif ..... kai nuspaudi pa knopkyte fotkindama , is karto jos nedaspausk iki galo , kada vaizda uzfiksuos tada spausk iki galo .....nepyk , bet gal pravers blush2.gif
Masiania*
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 06, 23:05)
Masiania , tavo toki grazus kepiniai , bet foto  unsure.gif ......mane irgi mergaites pamokino kaip padaryti grazes tongue.gif  ..... kai nuspaudi pa knopkyte fotkindama , is karto jos nedaspausk iki galo , kada vaizda uzfiksuos tada spausk iki galo .....nepyk , bet gal pravers  blush2.gif
*

MOku as fotkint, bet sitas fotikas jau leisgyvis verysad.gif Su juo nebent tamsa graziai galima nufotkit doh.gif Jis tiek kartu krito, kad jau net sunku suskaiciuot, tai ir fotografuoja kaip sau nori doh.gif
@adrij@
Aaaaaaaaaaaaaaa......po avarijos unsure.gif ....viskas aišku mirksiukas.gif
linxmutee

vajei koks idomus bandeliu variantas bigsmile.gif su graikiniasi riesutais, mmmm...turetu buti skanu. thumbup.gif
Pagavo ikvepimas, beskaitinejant. Rytoj kazka pati is bandysiu (bandeliu neesu niekada kepusi). Noriu mieliniu, su keletu saldziu idaru...skanuuu bus, jei pavyks biggrin.gif birthday.gif
ech...krize....reikia mokytis bandeles kept. lotuliukas.gif
Masiania*
Bandeles ir be krizes gerai moketi kepti lotuliukas.gif
linxmutee
QUOTE(Masiania* @ 2009 01 07, 00:52)
Bandeles ir be krizes gerai moketi kepti lotuliukas.gif
*

drinks_cheers.gif o per krize dvigubai geriau biggrin.gif
Musiukass
pas mane pliuskos uzminkytos saldytuve kyla ax.gif dejau miltu pagal Srove (maziau), o ne taip kaip recepte tikram. Ziuresim kas ten man gausis tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.