Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

man svoguniukai nuamaruoja jei laikau namie stiklainiukuose su vandeniu:(
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 01 21, 14:22)
as svogunu pasimerkiau i stiklainiukus pries pora dienu....


O mes jau baigiam suėst vieną partiją,jau kitus merkiu vietoj suėtų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 01 21, 15:28)
man svoguniukai nuamaruoja jei laikau namie stiklainiukuose su vandeniu:(

man dar taip nėra buvę schmoll.gif
Atsakyti
Kad kiek apsiskaičiau, kaip tik dabar tinkamas laikas baklažanams. KAd spėtų vaisius vesti, ne tik žydėti. Tai prisipirkau žemių ir bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės , kokias perkat agurkų sėklas , kokios jums derėjo geriaiusia g.gif
Atsakyti
Aha, man irgi idomu apie agurkiukus suzinoti daugiau, ka auginate siltnamyje, gal yra kokiu rusiu, kurios neapkarstu?
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 01 22, 21:00)
gal yra kokiu rusiu, kurios neapkarstu?

Apkarsta, kai drėgmės nepakanka.
Atsakyti
Auginu kabaret,melodi,pasalimo - nei vienais metais nebuvo kartus.
Atsakyti
o lauko kurie Jums skaniausi, na as pernai pirkau Karnishon, Polonez lenkiskus tai dabar nepasakysiu kurie, bet juos uzkoncervavus, dali teikia ismesti sloiku nes viduriais tusti agurkeliu ir tokie subliuske, o megstam tokius nedidelius, pasirodo ir jie turi ta beda g.gif
Atsakyti
Viena moteris man gyre agurkus MORENGAS, sake labai skanus, ir praktiskai neapkarsta, gal kas sodinote ir galite pasakyti daugiau smile.gif
Atsakyti
Manau ar agurkai kartūs iš dalies priklauso ir nuo veislės. Pernai auginau agurkus RODOS ir CABARET ,nors augo vieni šalia kitų ir laisčiau vienodai (tiksliau beveik visai nelaisčiau) tai RODOS pasitaikydavo karčių, o CABARET buvo visiškai nekartūs.
Atsakyti
satanele , ..vijana..

Agurku kartumas priklauso nuo veisles . 8 metus auginu MANDY H . Sodinu shiltnamyje 10 daigu . Uztenka shvieziu . Konservavimui bei rauginimui taip pat uztenka . Niekad nesuvalgom gerybiu per ziema . Kas yra kartus agurkai seniai jau pamirsau .
O patys skaniausi moliugai , kuriuos galima grauzt kaip morka , t.y. CROWN PRINCE F1 .
Is kvapniuju moliugu l patinka MUSCADE DE PROVENCE .
Ankstyvam moliugu derliui nuostabiausias yra Rouge vif d'Etampes . Auginau jau 3 metus . Ir liepos menesi jau pradedavom skint ir sunkt sultis kartu su morkom .
Atsakyti