Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

QUOTE(satanele @ 2010 02 01, 10:46)
Mačiau baklažanų sėklų yra žalioje stotelėje , pirksiu iš ten, nes sėsiu tik vasario 17 bigsmile.gif


o mano jau paseti
QUOTE(Vosyliukė @ 2010 02 01, 10:46)
sveikos, norėjau paklausti, ar kuri sėja svogūnus smile.gif  Aš jau keletą metų su jais eksperimentuoju ir nieko gero nesigauna. g.gif  Bandžiau sėti anksti pavasarį tiesiai į dirvą - užaugo labai maži, kažkokie siūlai. pernai bandžiau sėti namuosi, po to išpikiavau į lauką, ir vėl nieko gero. Man iš viso neaišku, ar gali iš sėklos išaugti normali svogūno galvutė, ar tik maža, kurią reikia kitais metais sodinti? 4u.gif

siaip esu sejusi bet tokius mazucius tai ir isaugo mazi kaip buvo parodyta, bet dideliu nesu meginusi

QUOTE(saintlina @ 2010 02 01, 11:18)
satanele, o kokio aukscio baklazanai uzauga? Ir ar ilgai nuskinti laikosi?

mano tai isaugo apie 60 cm ir as juos greit suvartojau
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 01, 11:05)
Pas mane apie 1 metrą užaugo,o nuskintus du dar turiu iki šiol g.gif

Vakar kaip tik baklažanų sėklas ebėjuje žiūrinėjau - tai viešpatėliau, ko tik ten nėra doh.gif
patiko tie maži baltieji baklažanai - vištos kiaušinių imitacija biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 02 01, 12:00)
oho kokia dichke  bigsmile.gif  grazu  4u.gif
ji kaip suprantu ten ir ziemoja? g.gif

taip taip, žiemoja juozažolė be problemų thumbup.gif ir sėklų aplink pribarsto ir "vaikų" priauga biggrin.gif pernai rudenį šitą senutę jau iškasiau, o pasisodinau kelis jaunus prižėlusius krūmelius
Atsakyti
Prisižiūriu, prisiskaitau čia visko ir visko noriu ax.gif Turiu tik daug žemės, net ne žemės, o nešienautos pievos, jokio šiltnamio ir dar gabalą kelio iki ten, bet vis tiek visko noriu mirksiukas.gif
Dabar labiausia noriu pavasario, labai laukiu jo ir jau svajoju ir mintyse dėliojiuosi kur ir ką sodinsiu. Ir dar rūpestėlis kaip mano gėlelės ten peržiemos biggrin.gif
Atsakyti
na juk pvz. e-seklos tinklapyje matet kokios kainos kai kuriu seklu, net apie 15 litu pomidoru pokiukas:(
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 02 01, 14:19)
na juk pvz. e-seklos tinklapyje matet kokios kainos kai kuriu seklu, net apie 15 litu pomidoru pokiukas:(

Tai kuo jie ypatingi?
Atsakyti
Sveikos daržovių augintojos.Mano jau išdygę pomidorai, baklažanai ir pipirai.Tik įdomu ar nereiks sodinti į "sniegą", sako, kad pavasaris bus vėlyvas.... doh.gif O jau taip norisi savo daržovių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2010 02 01, 16:46)
Sveikos daržovių augintojos.Mano jau išdygę pomidorai, baklažanai ir pipirai.Tik įdomu ar nereiks sodinti  į "sniegą", sako, kad pavasaris bus vėlyvas.... doh.gif  O jau taip norisi savo daržovių thumbup.gif

Dėl to aš bijau dar sėti, pernai sėjau kovo mėnesį , ir normalus derlius buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 02 01, 14:19)
na juk pvz. e-seklos tinklapyje matet kokios kainos kai kuriu seklu, net apie 15 litu pomidoru pokiukas:(

Nu ir užsienyje tiek kainuoja,ypač hibridai.
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 01, 08:57)
Kažkuri klausėte apie baklažanus, mano pačios užauginti  thumbup.gif



Koks grazuolis bigsmile.gif Jau siemet ir mes nediduka siltnamuka paprikom ir baklazanam darysim biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rooma @ 2010 02 01, 13:01)
Prisižiūriu, prisiskaitau čia visko ir visko noriu ax.gif  Turiu tik daug žemės, net ne žemės, o nešienautos pievos, jokio šiltnamio ir dar gabalą kelio iki ten, bet vis tiek visko noriu mirksiukas.gif
Dabar labiausia noriu pavasario, labai laukiu jo ir jau svajoju ir mintyse dėliojiuosi kur ir ką sodinsiu. Ir dar rūpestėlis kaip mano gėlelės ten peržiemos biggrin.gif

Pas mus pernai buvo dirvonas doh.gif Su vyru viska nuo pagrindu kasem, rausem, rovem... ir uzaugo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 02 01, 19:16)
Koks grazuolis bigsmile.gif Jau siemet ir mes nediduka siltnamuka paprikom ir baklazanam darysim biggrin.gif
Papildyta:

Pas mus pernai buvo dirvonas doh.gif  Su vyru viska nuo pagrindu kasem, rausem, rovem... ir uzaugo biggrin.gif

Aš taip manau , jei norėsi , tai turėsi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2010 02 01, 16:46)
Mano jau išdygę pomidorai, baklažanai ir pipirai.Tik įdomu ar nereiks sodinti  į "sniegą", sako, kad pavasaris bus vėlyvas.... doh.gif  O jau taip norisi savo daržovių thumbup.gif

sakiau, kad nereikia skubėti smile.gif Pomidorus jau daug metų sėju apie kovo 8d.
Atsakyti