Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

Zylute81 labai gražūs siuviniai.
Jau ir man reikia tų baklažanų lotuliukas.gif
Atsakyti
Klausykit, kokie baklazanai bigsmile.gif bigsmile.gif Ir as noriu tokiu doh.gif doh.gif lotuliukas.gif Tik kazi ar pas mus tokiu seklu yra g.gif Tuos ale kiausinukai, tai maciau, bet kitokiu tai nea schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2010 02 16, 22:50)
jazaw, pažiūrėjusi į pav., baigiu įsitikinti, kad man tų baklažanų reikia doh.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal kazka maisau, bet lyg kazkur kazkas saket , kad bandet vazone auginti baklazanus??
ar galima vazone bet koki uzauginti ar tik kokias miniatiurines veisles? g.gif
Atsakyti
Mergos, išprotėjot su tom baklažanų nuotraukom doh.gif man jau jų ir reikia bigsmile.gif Kokio skonio jie?
Atsakyti
Uzauginsim-suzinosim... tik pirma seklu reik gauti... As jau pavargau cukinijas medziodama doh.gif Jos man auksines bus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 02 17, 00:24)
Uzauginsim-suzinosim... tik pirma seklu reik gauti... As jau pavargau cukinijas medziodama doh.gif  Jos man auksines bus lotuliukas.gif

Kokių ieškai g.gif
Papildyta:
*GREISI* kokius auginsi baklažanus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 02 17, 00:24)
.. As jau pavargau cukinijas medziodama doh.gif 

Nerandi? blink.gif Aš dar tik prieskonių sėklas perku smile.gif
Atsakyti
As cukinijas jau gavau biggrin.gif Kamuoliukiniu vis ieskojau... Dabar baklazanu uzsimaniau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(diasaja @ 2010 02 17, 08:39)
Nerandi? blink.gif Aš dar tik prieskonių sėklas perku smile.gif


As jau viska turiu blink.gif blink.gif Tik svogunu dar nepirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 17, 09:28)
Kokių ieškai  g.gif
Papildyta:
*GREISI* kokius auginsi baklažanus bigsmile.gif

http://www.thompson-...duct/737/2.html
Va tuos pirkau.
O tas nuotraukas ,kur rodžiau užsisakiusi esu,bet dar negavau.Gal ir kitiems metams teks palikti.
Papildyta:
Ir laukiu šitų sėklų
Black zebra
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 02 16, 23:05)
gal kazka maisau, bet lyg kazkur kazkas saket , kad bandet vazone auginti baklazanus??
ar galima vazone bet koki uzauginti ar tik kokias miniatiurines veisles? g.gif

Aš nebandžiau, bet forumuose prisiskaičiau, kad su mažiukais - no problem vazonuose. O va kad didelius augintų - neteko susidurti. iš principo, matyt, galima, bet klausimas - ar jiems gerai ten būtų... Reiktų pasistengti dėl tos gerovės nemenkai smile.gif
Atsakyti
Merginos ,kai baigsis kuri nors tema neatidarinėkime dviejų panašių.Daržas...,noriu savo daržovių,paskui ankstyvos doh.gif .Nu sunku po visas keliauti ax.gif ...
Atsakyti