Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu savo daržovių "

QUOTE(*GREISI* @ 2010 02 17, 16:51)
Dugną būtinai pribadyk  4u.gif


QUOTE(Gaudvilė @ 2010 02 17, 17:55)
šiltnamiukų badyti nereikia - jie skirti tik sėkloms sudygti. Kai jau išlenda pirmi lapukai, tuomet nebedengti dangčio, o kai atsiras keli tikrieji lapukai - persodinti į didesnius indelius.


Jetau doh.gif nesulaukiau atsakymu-ir pabadziau su virbalu virsu verysad.gif


QUOTE(exDaiva @ 2010 02 17, 17:29)
Merginos, ar kas nors bandete namuose auginti Rukola (liet.grazgarste)? Ir noriu pabandyt ir nezinau ar verta? Turiu omeny auginima ne daigams, o valgymui.


Namuose neauginau...darze auginau-augo labai gerai, bet man ji neskani buvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalka @ 2010 02 17, 16:40)
sveikutės.
kad tik nebūtų toks slaugymas lotuliukas.gif
Kodėl tu lovoje? Sergi? O visai gerai atrodai. Labai valgyti noriu. Tu
gulėk gulėk. Aš pats viską pasidarysiu. Kur pas mus makaronai? Dėžutėj?

Kurioj - čia jos penkios. Tu nesikelk, aš pats susirasiu. Ne, šitoj

miltai... Šitoje - cukrus... Koks skirtumas, ką išpyliau? Kruopos

kažkokios.

Kam atsikėlei? Aš pats sutvarkysiu... Nesijaudink ir eik į lovą. Kur

atidarytuvas? Stalčiuj nėra. Vėl atsikėlei?! Tu juk sergi. O, kur

suradai? Aš ten du kartus žiūrėjau. Eik, aš viską padarysiu pats...

Oi, įsipjoviau pirštą... Ar pas mus yra jodo? Subintuok man prašau

pirštą. Atsargiai, labai skauda! Galva sukasi, einu prigulsiu. Analgino

atnešk. Išjunk televizorių. Pradaryk langą. Ne, kiaušinienės

nenoriu, geriau blynus. Uždaryk virtuvės duris, ligoniams reikia

ramybės.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

oi cia tai geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
gerai kad maniskis dar sugeba manim pasirupint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 02 17, 19:40)
Jetau doh.gif  nesulaukiau atsakymu-ir pabadziau su virbalu virsu verysad.gif
Namuose neauginau...darze auginau-augo labai gerai, bet man ji neskani buvo schmoll.gif



biggrin.gif na prabadėt tai prabadėt, dabar maišeliu uždenkit biggrin.gif
Aš savo daigyklas darau iš betkokio indelio, kurį uždengiu polietileno maišeliu.
Atsakyti
smile.gif as irgi prabadau tik dugna.
Atsakyti
tos 'nubėgimo' skylutės teptų palanges, radiatorius ir grindis. Gal tik ranką reikia pamiklinti ir pasistengti neperlaistyt tongue.gif
Atsakyti
Kada sėti žemuoges vazonines-balkonines?
Ant pakelio parašyta sausį-kovą, tai nė kiek negelbėja tokia informacija doh.gif
Atsakyti
Maniau, kad turi kvepuoti doh.gif Na, tikiuosi viskas bus gerai.... tupi dabar po radiatoriumi ax.gif

As pernai nemazai isdygusiu seklyciu sugadinau - bet iki siol nesupratau ar perlaisciau ar nedalaisciau doh.gif Prie galvutes ar kotelio apacioje suglebdavo ir tuomet sunykdavo unsure.gif Gal kuri buvo patyrusi tai - ir zino kame priezastis?
Papildyta:
QUOTE(NAJA @ 2010 02 17, 19:59)
biggrin.gif na prabadėt tai prabadėt, dabar maišeliu uždenkit biggrin.gif
Aš savo daigyklas darau iš betkokio indelio, kurį uždengiu polietileno maišeliu.



Specialiai kaupiau tuos indelius-nes skaiciau, kad gana geros daigyklos buna-o gavosi tas pats rezultatas - indeliai apdengti maiseliais lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 02 17, 21:24)
Kada sėti žemuoges vazonines-balkonines?
Ant pakelio parašyta sausį-kovą, tai nė kiek negelbėja tokia informacija  doh.gif

mastau.gif Sausis-kovas reiškia intervalą sėjimo, dar nepavėluota. Čia jei domina klausimas 'kada' wink.gif
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2010 02 17, 21:26)
Maniau, kad turi kvepuoti doh.gif  Na, tikiuosi viskas bus gerai.... tupi dabar po radiatoriumi ax.gif

As pernai nemazai isdygusiu seklyciu sugadinau - bet iki siol nesupratau ar perlaisciau ar nedalaisciau doh.gif  Prie galvutes ar kotelio apacioje suglebdavo ir tuomet sunykdavo unsure.gif  Gal kuri buvo patyrusi tai - ir zino kame priezastis?

tos dėžutės juk turi dangtelius, juos pravėrus ir prasivėdina. Vienkartinės dėžutės tuo ir yra geros, kad turi skaidrų dangtelį - patenka šviesa, kurį pravėrus - vėdinasi, yra 'tvirtos' būsenos - maišeliai, skaidrios plėvelės neturi liestis prie substrato ar vos sudygusių sėklų, kas labai sunku greitai padaryt ( susikaupusi 'rasa' tempia dangalą žemyn)

Nelabai supratau klausimo blush2.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 17 vasario 2010 - 21:58
QUOTE(madmuazele @ 2010 02 17, 22:26)
Maniau, kad turi kvepuoti doh.gif  Na, tikiuosi viskas bus gerai.... tupi dabar po radiatoriumi ax.gif

As pernai nemazai isdygusiu seklyciu sugadinau - bet iki siol nesupratau ar perlaisciau ar nedalaisciau doh.gif  Prie galvutes ar kotelio apacioje suglebdavo ir tuomet sunykdavo unsure.gif  Gal kuri buvo patyrusi tai - ir zino kame priezastis?
Papildyta:
Specialiai kaupiau tuos indelius-nes skaiciau, kad gana geros daigyklos buna-o gavosi tas pats rezultatas - indeliai apdengti maiseliais  lotuliukas.gif  doh.gif

Jeigu ištraukei toks kaip siūlas,manau perlaistei.Aš tai pačioje pradžioje palieju žemę,o paskui tuo purkštuvu.Atsimenu pernai kalbėjome ta tema,kai būna maži daigeliai geriau mažiau vandens negu perdaug.O aš nededu nei maišelių ,nei dangtelių cool.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 17 vasario 2010 - 22:01
As siandien pasejau zemuoges, nes ant pakelio parasyta, kad dygsta 25-50 dienu, tai pasiskiaciavau, kad man kaip tik turetu buti, kai jau galesiu ar i siltnami ar net i lauka sodinti.

Ai, ir ta Rukola visgi pasejau ant palanges, bus idomu paziuret kas gausis, mes tai ja glebiais valgom biggrin.gif
Atsakyti
Tik klausė, ar šiltnamiukus reikia subadyti biggrin.gif Atsakymas - nereikia, laikina stotelė jie yra, sekantis etapas indukuose, kurie gali būti ir subadyti. Pati naudoju 'pirktinius' ir nieko nebadau. Valgymui skirtiems augalams.

Gėlėms susilankstau iš laikraščio indelius, tokiu būdu labai kompaktiškai susideda į specialius lovelius.
Atsakyti

GAPO labai ačiū už informaciją apie baldus 4u.gif pas mus taip pat senas šaldytuvas kaime,tai tikrai taip ir padarysiu ax.gif
Jau pasisėjau gvazdikučių ar kaip ten jos,porų,pasisodinau svogūnų.Dabar lauksiu derliaus lotuliukas.gif
Kada sodinasi kardeliai? ax.gif
Atsakyti