Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

Pratęskime pokalbius apie šalius...

5 tema
Atsakyti
o kaip smagu,vel galim bendrauti naujoje temeleje,nes vakar nusiminiau,kad tema jau uzdaryta,o siryt gi ziu nauja tema..... thumbup.gif

as vel merginos Jusu klausiu apie ta rasteli,kaip ji megzti..............

user posted image



DELFINYTE,as taip bandziau megzti,bet gaunasi kitoks rastas......na,kai mezgi pirma eile uzmetimas ,dvi sumegztos geraja akimi ir vel uzmetimas ir t.t.,o antroje eileje visos isvirkscios........... schmoll.gif


kazko tos nuotraukos man dideles isikelia...........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onaa: 18 rugpjūčio 2009 - 07:20
onaa- tai kad cia mezgasi labai paprastai, pastoviai uzmetimas, dvi kartu smile.gif
ir pirmoj ir antroj ir trecioj ir visose kitose eilese smile.gif
Atsakyti
šiaip sumezgama vieną eilutė į vieną pusę , kitą eilutė į kitą pusę, nes jei tik į vieną pusę sumezgant eis įstrižai smile.gif
Atsakyti
Nezinau kaip kitos mezga, as tai mezgu paprastai- pastoviai uzmetimas, dvi kartu, ir niekas man niekur neskersuoja ax.gif
va cia tas pats rastelis tik smulkiau megzta..
Atsakyti
Rodausi su savo šaliu 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mexxica, koks nuostabus jusu salis thumbup.gif , spalva labai grazi, tokia miela miela wub.gif
O gal galima butu gauti rasciuka? 4u.gif Salciai arteja, teks padeti i sali vaseli ir imtis virbalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2009 08 18, 11:22)
Rodausi su savo šaliu  4u.gif



Labai mielas ir spalvytė thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejeles,
labai grazus jusu saliai bigsmile.gif . Dania cia uzsuku pasigrozeti jusu kuriniais. Dristu ir as parodyti savo megzta sali.Draugei labai patiko, kad jis eina kampu, kad dar viena uzsiprase smile.gif
http://s61.radikal.r...3b05d81eb9c.jpg

Papildyta:
tik apnerti reikia, negaliu to daryt nes drauge neapsisprende kokio krastelio dar nori, ar kutuku, ar taip paprasto
Atsakyti
4u.gif kaip gražu šaunuolės smile.gif o aš va pradėjau megzti angorinį šalį , o bemegzdama sumasčiau ,kad taps bolero doh.gif tik dar po šeštadienio nėra nuotraukos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(koleges @ 2009 08 18, 12:55)
Sveikos mezgejeles,
labai grazus jusu saliai  bigsmile.gif .

Vajei, koks grazus ir nuotrauka kokia meniska wub.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2009 08 18, 10:55)
Mexxica, koks nuostabus jusu salis thumbup.gif , spalva labai grazi, tokia miela miela  wub.gif
O gal galima butu gauti rasciuka?  4u.gif Salciai arteja, teks padeti i sali vaseli ir imtis virbalu  smile.gif



QUOTE(Rzivilele @ 2009 08 18, 11:02)
Labai mielas ir spalvytė thumbup.gif

Ačiū ačiū 4u.gif spalva man irgi labai patinka, bus ir rudenį užsisiausti, ir žiemą prie palto "atmuš" ryyyyyyškiai bigsmile.gif

Raštas čia:
http://img132.images...s/i/schema.jpg/

Man jis toks visai greitas ir nesunkus pasirodė, bet reikia atidumo, nes yra truputis painavos, buvau apsižioplinus porą kartų ir teko po keletą eilių nuardyt doh.gif

Koleges, labai gražus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti