Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šaliai, skraistės, skaros...
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
saulėlydis*
Saldainia - gražus žalias šalikas tetai thumbup.gif
onaa
oho kiek vel grozybiu primezgete,net seile tysta. 4u.gif

sakykit ,merginos kazkur temelej senoj buvau kazka panasaus radusi,o dabar kaip reikia ir neberandu,gal man pagelbetumet ir vel,kaip sitokia gelyte daroma gal paaiskintumet,a: blush2.gif
user posted image
saulėlydis*
QUOTE(onaa @ 2009 08 28, 09:04)
oho kiek vel grozybiu primezgete,net seile tysta.  4u.gif 

sakykit ,merginos kazkur temelej senoj buvau kazka panasaus radusi,o dabar kaip reikia ir neberandu,gal man pagelbetumet ir vel,kaip sitokia gelyte daroma gal paaiskintumet,a:  blush2.gif
*

Šitoj temoj turėtum rasti
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=451360
Rzivilele
Gėlyčių galima ir čia pasižiūrėt: gėlytės
Rzivilele
Pora mano paskutinių darbelių
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
saldainia
jau pagyriau kitoje tėmelėje
onaa
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 08 28, 09:13)

Papildyta:
QUOTE(Rzivilele @ 2009 08 28, 09:15)
Gėlyčių galima ir čia pasižiūrėt: gėlytės
*

oi aciu aciu,jau radau ir tiek daug thumbup.gif prisiziurejau ir pagal save kazka nuneriau ax.gif
Papildyta:
o dar sakykit,merginos,radau vadinama museliu rasta,bandziau megzti ,bet man gavosi kazkodel tos museles mazos,maciau pas jus ir mazu,bet man labai patiko tos dideles blush2.gif gal pasidalins kuri paslaptimi kaip jas reikia megzti ax.gif smile.gif
*Rūta*
Laba diena, auksarankes 4u.gif ieskau sito grozio aprasymo, gal kuri netycia mate?
user posted image
user posted image

zvirble
onaa , del didesniu museliu- mano supratimu reiktu megzti didesniais virbalais, kaip galima laisviau ir as, pvz., dar tarp eiliu su muselemis numezgu dvi eiles paprastai (lygiuoju rastu), tada jos gaunasi ne taip tankiai. 4u.gif
Papildyta:
ir dar pamirsau parodyti sali savo nauja blush2.gif

http://public.fotki.com/zvirble/mano-mezgi...ngvassalis.html

onaa
QUOTE(zvirble @ 2009 08 31, 10:38)
onaa , del didesniu museliu- mano supratimu reiktu megzti didesniais virbalais, kaip galima laisviau ir as, pvz., dar tarp eiliu su muselemis numezgu  dvi eiles paprastai (lygiuoju rastu), tada jos gaunasi ne taip tankiai.  4u.gif
Papildyta:
ir dar pamirsau parodyti sali savo nauja blush2.gif

http://public.fotki.com/zvirble/mano-mezgi...ngvassalis.html
*

na,mezgiau 12 numerio virbalais,bet vistiek tokios dideles nesigavo schmoll.gif ir mezgiau taip:pirmoje eileje sumezgiau 5 ir ismezgiau 5 akis ,gera akis ir t.t.,antroje ir trecioje eilese visos akys geros,o ketvirtoje-isvirkscios.......svarstau gal reikia is sumeėgztu 5 akiu ismegzti 10 akiu,o po to 5 akis ismegzti,o kitas 5 paleisti,na kitaipsakant 1 ismezgi kita paleidi ir t.t. g.gif

P.S.salis thumbup.gif
vincis
QUOTE(onaa @ 2009 08 31, 10:43)
na,mezgiau 12 numerio virbalais,bet vistiek tokios dideles nesigavo  schmoll.gif  ir mezgiau taip:pirmoje eileje sumezgiau 5 ir ismezgiau 5 akis ,gera akis ir t.t.,antroje ir trecioje eilese visos akys geros,o ketvirtoje-isvirkscios.......svarstau gal reikia is sumeėgztu 5 akiu ismegzti 10 akiu,o po to 5 akis ismegzti,o kitas 5 paleisti,na kitaipsakant 1 ismezgi kita paleidi ir t.t.  g.gif

P.S.salis  thumbup.gif
*

Jei mezgant darote akis tokio dydžio kaip virbalas, tada taip, nesigauna tokios didelės ax.gif
Aš megzdama tas 5 akis palieku labai laisvą siūlą, kabinu ir ištempiu ant virbalo tiek, kiek norisi, t.y. kokio dydžio muselių pageidauja wink.gif
Mano muselių akis išeina dvigubai, o kartais ir daugiau didesnė už virbalo storį.

Tik reikia trupučio įgudimo, kad tos akys vienodo dydžio išeitų wink.gif
Rugiaveideee
Vis užeinu pasigrožėt visų darbais. Pasirodysiu ir aš

user posted image
viosim
Labai gražus ir tvarkingas šalis, Rugiaveide.
eya
Rugiaveideee, Labai dailus šalis 4u.gif Ir taip tvarkingai sutvarkytas, spalvytė labai miela wub.gif wub.gif
saulėlydis*
QUOTE(Rugiaveideee @ 2009 08 31, 20:41)
Vis užeinu pasigrožėt visų darbais. Pasirodysiu ir aš

*

Labai gražutis ir lengvutis thumbup.gif . Tiesiog kvepia alyvomis wub.gif
Rugiaveideee
Mergaitės, labai dėkui 4u.gif imsiuosi vėl mezgimo, kažkaip kai orai atšąla labiau megst patraukia.
niuma
Prie visų skraisčių ir šalių, manau ir pončą galima prijungti ax.gif

Rudenėliui, kad pilvukas nešaltų pasigaminau:

(čia daugiau raštas matosi)
user posted image

O čia bendras vaizdas:

user posted image
Lupita 77
Gražus spalviškai, didelis ir šiltas darbukas thumbup.gif
ingapoc
QUOTE(niuma @ 2009 09 01, 18:31)
Prie visų skraisčių ir šalių, manau ir pončą galima prijungti  ax.gif

Rastelis koks grazus 4u.gif
ir spalvu derinys laabai man patinka thumbup.gif

O cia salikelis atskirai?
Rzivilele

*

Labai dailus 4u.gif ir spalvytės man labai patinka wub.gif
niuma
aciuks.gif visoms smile.gif

Taip, šalikėlis atskirai, nes liko siūlų, tik tikėjausi, kad ilgesnis bus ax.gif Norėjau siauro ir ilgo, bet koks gavosi, toks.
Siūlai labai patiko, mėgstu rudus atspalvius. O čia ir galvot nereikėjo, kaip spalvas derinti- iš savęs margučiai. Ir kokybė gera- pusvilnė, šiltas rūbukas gavosi. Po skalbimo šiek tiek palaisvėja, paminkštėja, bet nelabai daug.

user posted image
Rugiaveideee
Skraistė puiki. Tokia rudeniškų spalvų. thumbup.gif Patiko smile.gif
Mexxica
Niuma, koks grožis 4u.gif
o jau spalvos, spalvos... wub.gif
pupa@

(čia daugiau raštas matosi)
user posted image

*

nu labai jaukus ir siltas wub.gif kiek siulu suejo?
niuma
wub.gif smagu girdėt gražius žodžius, dėkui visoms už komentarus smile.gif

Pončui 6 vnt Alize, po 100 g / 240 m smile.gif
Šalikėlį iš vieno gaminau.
bazuka
QUOTE(*Rūta* @ 2009 08 30, 19:54)
Laba diena, auksarankes  4u.gif  ieskau sito grozio aprasymo, gal kuri netycia mate?
user posted image

čia rusaitės šitą grožį nėrė 4u.gif yra daug informacijos ir, atrodo, schemų thumbup.gif
http://club.osinka.ru/topic-49387?&start=0
pupa@
QUOTE(niuma @ 2009 09 02, 20:28)
wub.gif  smagu girdėt gražius žodžius, dėkui visoms už komentarus smile.gif

Pončui 6 vnt Alize, po 100 g / 240 m smile.gif
Šalikėlį iš vieno gaminau.
*

aciukas

QUOTE(bazuka @ 2009 09 03, 08:59)
čia rusaitės šitą grožį nėrė  4u.gif yra daug informacijos ir, atrodo, schemų  thumbup.gif
http://club.osinka.ru/topic-49387?&start=0
*

blink.gif oho, cia jau aukstasis pilotazas tongue.gif
gadget3
KOKS aukštasis? Pasiimi VISŲ tau labai gražių servetėlių schemas, jas nuneri iš vienodo {berods, vilna būtų gražu} siūlo, sudėjus gražiai paderini trikampės skaros formos puzliuką, susiuvi, ir pabaigai prisidarai kutukų, kuriuos tvirtini tavo manymu gražiausiose vietose. Nešioooji efektingai cool.gif
GRAŽINA25
niuma liuks šalikėlis gražu thumbup.gif
delfinyte
krepsinio varzybom pasiruosta...
user posted image
Renatina
QUOTE(delfinyte @ 2009 09 04, 08:15)
krepsinio varzybom pasiruosta...
*

Lie-tu-va!
Lie-tu-va!
Lie-tu-va!
thumbup.gif

gadget3
delfinyte, apsisirgalinčiau per 5 sekundes su tokiu šaliku wub.gif

niuma, ruduooooooooooooooooooo wub.gif
delfinyte
aciu:) Lie-tu-va
pupa@
mergaites, labai noriu tokio salio (antrasis):
[img=http://img7.imageshack.us/img7/3167/s1vi.jpg]
bet schema turiu l.maza-nieko neperskaitau doh.gif , gal kas turi geresnes kokybes, kad butu galima iskaityt blush2.gif labai butu diiiiidelis aciu 4u.gif

o gal kas ir su siuo pagelbetu, labai grazus wub.gif [img=http://img42.imageshack.us/img42/74/30euvi.jpg]
gadget3
pupa, pirmas noras - taigi numezgi juostą su gražia pyne, ir kraštus apvalini {pradžioj akis uždėjinėji, kad išeitų platėjančiai apvalus kampukas, o baigdama - nuleidinėji}. Paskui ant IIIIILLLGO valo surenki visas krašto akis, dar jų padaugini {iš kokios kas antros išmegzdama po dvi} ir primezgi stulpelinį kraštą. Jei netingi, gali daryt atvirkščiai, numegzt apvaliai tą kraštą ir jį prisiūt kas akelę {kitliuot}prie juostos.

Antras noras - panašu biggrin.gif Paimtas kraščiuko raštas dailus (ale neįžiūūūrimas), ir vidurys kaip kiškučio auselė išplatintas, tiesiai pamegztas ir susiaurintas.

Bet čia šiaip, beschemiai pamąstymai.

O pasirinkimai - dailučiai thumbup.gif
pupa@
QUOTE(gadget3 @ 2009 09 04, 19:02)
pupa, pirmas noras - taigi numezgi juostą su gražia pyne, ir kraštus apvalini {pradžioj akis uždėjinėji, kad išeitų platėjančiai apvalus kampukas, o baigdama - nuleidinėji}. Paskui ant IIIIILLLGO valo surenki visas krašto akis, dar jų padaugini {iš kokios kas antros išmegzdama po dvi} ir primezgi stulpelinį kraštą. Jei netingi, gali daryt atvirkščiai, numegzt apvaliai tą kraštą ir jį prisiūt kas akelę {kitliuot}prie juostos.

Antras noras - panašu biggrin.gif Paimtas kraščiuko raštas dailus (ale neįžiūūūrimas), ir vidurys kaip kiškučio auselė išplatintas, tiesiai pamegztas ir susiaurintas.

Bet čia šiaip, beschemiai pamąstymai.

O pasirinkimai - dailučiai thumbup.gif
*

4u.gif
nu pirma lyg radau panasu,nors gal ir toki pat ax.gif [img=http://img30.imageshack.us/img30/9485/3bf3d5440afa.jpg]
DODAITE
Gal kas gali pagelbėti: kaip nusimegzti tokia skraiste-varpeli?
user posted image
Reikia schemos ir rašto, būčiau labai dėkinga 4u.gif
Kid_Smyle
oi koks grožis wub.gif
taip norisi kažką vėl numegzti ir greičiausiai susigundysiu su pyne , hm toks fainulka elegantiškas šalikėlis , o jei dar nesiauras visai nieko , gal šalis būtų
Kid_Smyle

va dabar tokį pradėjau , sugundėt doh.gif
skraistė
saulxx
o gal schemute butu galima gauti smile.gif
Kid_Smyle
schemutė prašom , bent jau man visai nesudėtingas raštelis greit manau parodysiu rezultatus , beje mezgu iš žydros spalvos pusvilnionių siūlų ax.gif
villyte
Sveiki,
neseniai numezgiau stai toki sali, pasirodau ir jums ax.gif

user posted image
user posted image
Kid_Smyle
villyte labai dailus šalis wub.gif ir atrodo toks šiltas
sigridaU
labai grazus salis wub.gif wub.gif wub.gif
audronele
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif laaaai grazu wub.gif ir as noriu. Gal isduosit paslapti kokiais siulais ir virbalu Nr. mezgete. Aisku ir rastelio schemute.
villyte
QUOTE(Kid_Smyle @ 2009 09 06, 16:26)
villyte labai dailus šalis  wub.gif  ir atrodo toks šiltas
*

Papildyta:
QUOTE(sigridaU @ 2009 09 06, 18:01)
labai grazus salis wub.gif  wub.gif  wub.gif
*

villyte
QUOTE(audronele @ 2009 09 06, 19:11)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif laaaai grazu wub.gif ir as noriu. Gal isduosit paslapti kokiais siulais ir virbalu Nr. mezgete. Aisku ir rastelio schemute.
*

Labai visoms dekoju uz pagyrima mano saliui. Beje, jis parduodamas ax.gif
O mezgiau ji is kidmoheros, 4.5 storio virbalais. O rastelis is knygos tokios buvo, pabandysiu parasyti, nezinau ar suprasit....
vadinasi jis senovinis rastas (kai nuimamos 6 akys ir uzdedamos 6 akys)
1. eile dvi krastines, sumegzti 2 akis is kaires i desine ir vel sumegzti sekancias dvi akis is kaires i desine ir trecia karta sumegzti dvi akis is kaires i desine, uzmetimas 1 geroji, uzmetimas 1 geroji, uzmetimas 1 geroji, uzmetimas 1 geroji, uzmetimas 1 geroji uzmetimas, sumegzti 2 akis is kaires i desine ir vel sumegzti sekancias dvi akis is kaires i desine ir trecia karta sumegzti dvi akis is kaires i desine, viena geroji sumegzti 2 akis is kaires i desine ir vel sumegzti sekancias dvi akis is kaires i desine ir trecia karta sumegzti dvi akis is kaires i desine uzmetimas 1 geroji, uzmetimas 1 geroji, uzmetimas 1 geroji, uzmetimas 1 geroji, uzmetimas 1 geroji uzmetimas ir t.t.... iki galo, gale - 2 krastines.
2 eile gerosiomis akimis
3 eile gerosiomis akimis
4 eile blogosiomis eilemis
5 eile kaip ir 1
6 eile kaip ir antra ir t.t.

O sau nusimezgiau toki sali, su kuriuo visa vasara labai sekmingai vaiksciojau ir jis man labai patiko
user posted image
Tomienė
Man iki Jūsų šalių-skraisčių dar toli toli, bet...pirmas normalus šalis Jūsų teismui blush2.gif
Išeiga ~85 gr Lama moheros, ilgis 180 cm, plotis 90 cm (ramios būsenos)
user posted image

user posted image

user posted image

Kid_Smyle
Labai dailu Tomiene
Tomienė
Ačiū blush2.gif , kitas darbelis tikiuosi bus geresnis ir kitu rašteliu bigsmile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.