Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 09 10, 13:13)
rodausi savo kid moherine skara 4u.gif


thumbup.gif
Būtinai būtiniausiai parodyk apkutuotą {siūliniai kutai gali nesižiūrėt ir veltis {ir vaizdas prašosi kažkooooo..... gal nertus kutus daryt??}

Pala, turėjau nertą kraščiuką su kutukais inkrovus.... Pliurpalinėj propelerinių merginų temoj.

Štai user posted image
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2009 09 10, 13:45)
o aš tokį margytį dariau



Ujaaaa... Ledai su braššššjėmmmmmm .... wub.gif wub.gif wub.gif

Čia margiukas siūlas, ar maišei du?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 10 rugsėjo 2009 - 14:24
QUOTE(gadget3 @ 2009 09 10, 15:02)
thumbup.gif
Būtinai būtiniausiai parodyk apkutuotą {siūliniai kutai gali nesižiūrėt ir veltis {ir vaizdas prašosi kažkooooo..... gal nertus kutus daryt??}

Pala, turėjau nertą kraščiuką su kutukais inkrovus.... Pliurpalinėj propelerinių merginų temoj.

Štai 

kaip grazu... wub.gif
ech paskubejau doh.gif jau prikabinau paprastus moherinius,tik nebaigiau,kita savaite tik siulu dasipirksiu baigimui 4u.gif
o gal turi tu graziuju kutuku schemute?
jauciu jei labai velsis man tie moheriniai,tai nuardysiu ir nersiu siuos,kur idejai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 09 10, 15:02)


Štai  user posted image
Ujaaaa... Ledai su braššššjėmmmmmm ....  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Čia margiukas siūlas, ar maišei du?

čia siūliukai tokie margi
Atsakyti
vai vai gražumas 4u.gif o aš va pora dienų teko nuo mezgimo pereiti siūvinėjimui doh.gif
tai gal vakarop pavyks vėl prisėsti , nes jau net gėda , kad nesirodau su darbais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 09 10, 15:56)
kaip grazu... wub.gif
ech paskubejau doh.gif jau prikabinau paprastus moherinius,tik nebaigiau,kita savaite tik siulu dasipirksiu baigimui 4u.gif
o gal turi tu graziuju kutuku schemute?
jauciu jei labai velsis man tie moheriniai,tai nuardysiu ir nersiu siuos,kur idejai 4u.gif



biggrin.gif Svarbiausia - kad patiko biggrin.gif

Schemos, deja, neturiu, tik štai tokį papaišymą, bet jis juk ganėtinai aiškus {kol nepabandai išsinert, aišku}?

Dėl schemų - dažnai mezgu iš galvos, akies ir paveiksliuko hibrido, ir jau suknių temoj žmonės žino - ateina "idėjinė". Jau kai visai subręsiu, tai apschemysiu kelis savo kurtus daiktus
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 09 11, 07:16)
biggrin.gif Svarbiausia  - kad patiko biggrin.gif

Schemos, deja, neturiu, tik štai tokį papaišymą, bet jis juk ganėtinai aiškus {kol nepabandai išsinert, aišku}?

Dėl schemų - dažnai mezgu iš galvos, akies ir paveiksliuko hibrido, ir jau suknių temoj žmonės žino - ateina "idėjinė". Jau kai visai subręsiu, tai apschemysiu kelis savo kurtus daiktus

na saunuole tu 4u.gif
o as mazai dar kur is savo galvos kazka pritaikau,schemu vergas doh.gif smile.gif turbut mazai patirties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 09 10, 09:32)

O va sita nusprendziau paskui, ji lengviau mezgasi ir minkstesne: http://radikal.ru/F/...d377fa.jpg.html
Gal matysis :-)




gal kartais sitos turite schemute?

Papildyta:
QUOTE(madampipi @ 2009 09 11, 15:06)
gal kartais sitos turite schemute?



jau radau doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(madampipi @ 2009 09 11, 15:12)
gal kartais sitos turite schemute?

Papildyta:
jau radau  doh.gif  thumbup.gif

Sekmes, as jau narplioju thumbup.gif
Atsakyti
bijuna, ačiū už schemutę 4u.gif Man jau visai greitai pelerina ar skraistė kokia bus į temą nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos mergytės, pagalbos norėčiau paprašyti. Vakar nusipirkau siūliukų šalikui bet va niekaip neišsirenku raštelio, o jei kas patinka tai iš plonų siūliukų labai padaryta. Mano skirti nerti/megzti su 3nr vąšeliu/virbalai tokie purūs tai ir pačio raštelio puraus norėtūsi. Gal žinot kokš raštelį gražų? blush2.gif Labai dėkinga už pagalbą būsiu.
Atsakyti
Pas mus siandien "Siauliu dienos" tongue.gif ,buvau akiu paganyti blink.gif ,buvo ir saliku,ale rastus,tai is forumo nusiziurejo doh.gif 'musikes' su blizgiu siulu.Bet musu merginu daaaug dailiau numegzti thumbup.gif o jau kainos bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimusia: 12 rugsėjo 2009 - 12:45
paneles,reikia Jusu pagalbos.,,,nusimezgiau macherini sali,bet va kaip ir su kuo skalbti tai nezinau ir nemoku,,,gal kuri patartumet ir pamokintumet kaip reikia si reikala atlikti,kad mezginukas neistystu,,,,,net bijau skalbti,kad jis neprarastu formos,, verysad.gif
Atsakyti