Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

smile.gif labai aciu uz nerimo rasteli - lab grazus, reiks panaudot... thumbup.gif
Bet va, noriu su virbalais ismokt, paivairint truputi ax.gif
Atsakyti
Pagaliau ir aš galiu pasigirti pirmaisiais savo darbeliais blush2.gif
dar norejau profesionaliu paklausti, gal reiktų šalikėlį apnerti?
user posted image
Atsakyti
SINEJA
Komplektukas labai grazus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=niuma,2009 10 18, 19:45]
kačiux, čia schema:

aciu, bet tokia jau radau, tik va nelabai matau keliu akiu kilpeles atitinkamose vietose reikia nerti. Bandysiu improvizuoti smile.gif gal iseis, jei ne is pirmo, tai is trecuio karto smile.gif

Ir dar klausimelis, ka jus darot su savo mezginiais kai numezgat? skalbiat? garinat? ar iskart nesiojat?
jeigu skalbiat, tai kaip ir su kuo, ir kaip dziovinat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kačiux: 19 spalio 2009 - 15:46
Labukas, na va issirinkau rasteli, manau nesunkus g.gif Nzn kaip cia ikelti foto, radau cia: http://www.supermama...hp/t398135.html
pavadintas Blizgus salis...
Noreciau pasitikslinti, 1-aja aki visada reikia nuimti, o paskutine megzti bloga akimi? Girdejau kad tada sonas buna lygesnis smile.gif ???? cia iskart turetu ismest rasta su foto blush2.gif - http://radikal.ru/F/...bed29c.jpg.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ASgelele: 19 spalio 2009 - 16:23
Dar vienas mano salis pieno spalvos ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kačiux @ 2009 10 19, 16:46)

Ir dar klausimelis, ka jus darot su savo mezginiais kai numezgat? skalbiat? garinat? ar iskart nesiojat?
jeigu skalbiat, tai kaip ir su kuo, ir kaip dziovinat?

Visada skalbiu su Perwolu, nuspaudžiu ir paguldytą ant rankšluosčio džiovinu.
Jei tai būna ne šalis, o rūbas, prieš mezgant- mėginuką tuo raštu nusimezgu, išskalbiu ir pamatuoju ar išskalbus siūlas nepasikeičia (traukiasi, tįsta). Būsimą mezginį matuoju pagal išskalbto mėginuko cm.
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2009 10 19, 17:39)
Dar vienas mano salis pieno spalvos  ax.gif




Gal galite ideti apnerimo rasto schemute? Aciu
Atsakyti
tai cia ji pati benerdama sukurpiau smile.gif improvizacija...
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 10 19, 16:43)
Visada skalbiu su Perwolu, nuspaudžiu ir paguldytą ant rankšluosčio džiovinu.
Jei tai būna ne šalis, o rūbas, prieš mezgant- mėginuką tuo raštu nusimezgu, išskalbiu ir pamatuoju ar išskalbus siūlas nepasikeičia (traukiasi, tįsta). Būsimą mezginį matuoju pagal išskalbto mėginuko cm.

Aciu, uz informacija, manau ir kitoms pravers 4u.gif
Atsakyti
sineja, labai grazus salis ir kepuryte thumbup.gif wub.gif Man graziai atrodo ir neapnerta smile.gif Kai atsibos toks, galesi veliau apnerti - bus sioks toks paivairinimas mirksiukas.gif Galejai foto ir su modeliu ideti biggrin.gif

villyte, dailus salis wub.gif thumbup.gif Ir jo pateikimas super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2009 10 19, 09:31)
SINEJA
Komplektukas labai grazus thumbup.gif  wub.gif

ačiū mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(desrele-lt @ 2009 10 19, 21:50)
sineja, labai grazus salis ir kepuryte  thumbup.gif  wub.gif Man graziai atrodo ir neapnerta smile.gif Kai atsibos toks, galesi veliau apnerti - bus sioks toks paivairinimas mirksiukas.gif Galejai foto ir su modeliu ideti  biggrin.gif

villyte, dailus salis  wub.gif  thumbup.gif Ir jo pateikimas super thumbup.gif

ačiū 4u.gif bet modelio šalia nebuvo, tai ir negalėjau su modeliu parodyti smile.gif o del apnerimo tai dar mastau, siūlu yra, tad nežinau kaip čia padarius.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sineja: 20 spalio 2009 - 06:55