Įkraunama...
Įkraunama...

Dolichosigma

Ar kas su tuo susidūrėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 19 rugpjūčio 2009 - 21:57
QUOTE(cezi @ 2009 08 18, 21:22)
Ar kas su tuo susidūrėt?


Mano vaikui diagnozuota.Vargstam su tustinimusi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2009 08 18, 22:19)
Mano vaikui diagnozuota.Vargstam su tustinimusi verysad.gif

Gal gali kiek [plačiau papasakot, mum prieš porą sav diagnozavo, išrašė vaistų ir išspyrė lauk. Gryžtu namo, o ten pasirodo vidurius liuosuojantys vaistai. Bėda visa tame, kad mes skundžiamės viduriavimu. Tai tie vaistai man kažkaip ne į temą...
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2009 08 18, 23:53)
Gal gali kiek [plačiau papasakot, mum prieš porą sav diagnozavo, išrašė vaistų ir išspyrė lauk. Gryžtu namo, o ten pasirodo vidurius liuosuojantys vaistai. Bėda visa tame, kad mes skundžiamės viduriavimu. Tai tie vaistai man kažkaip ne į temą...

O mes kaip tik skundziames viduriu uzkietejimu,kai mazesnis budavo istisai klizmas darydavom,pas jo yra tiesioji zarna per ilga(ta vadinama dolichisigma),,ir jau issipletusios nuo istiso nekakojimo, kol neuzsikemsa visos zarnos tol nekakoja,istisai geriam duphalaka o bejo isvis nepakakojam,geriam gan didele doze 50-80ml.ir tai vos vos pakakoja.Kai gulejom kauno klinikose mums pruktologas pasake,jei ir toliau nekakos,tada reiks trumpinti zarnas,bet gaila tokiam maziukui,beje berniukui 2.4men.ir turi dideli antsvori sveria 27kg,tai isvienos puses norisi issioperutoi,kad vaikui lengviau butu.
o kaip jums nustate?taprasme todel vaziavot tirtis?
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2009 08 19, 10:25)
O mes kaip tik skundziames viduriu uzkietejimu,kai mazesnis budavo istisai klizmas darydavom,pas jo yra tiesioji zarna per ilga(ta vadinama dolichisigma),,ir jau issipletusios nuo istiso nekakojimo, kol neuzsikemsa visos zarnos tol nekakoja,istisai geriam duphalaka o bejo isvis nepakakojam,geriam gan didele doze 50-80ml.ir tai vos vos pakakoja.Kai gulejom kauno klinikose mums pruktologas pasake,jei ir toliau nekakos,tada reiks trumpinti zarnas,bet gaila tokiam maziukui,beje berniukui 2.4men.ir turi dideli antsvori sveria 27kg,tai isvienos puses norisi issioperutoi,kad vaikui lengviau butu.
o kaip jums nustate?taprasme todel vaziavot tirtis?

Mes skundėmės nuolatiniu viduriavimu ir nevalingu tuštinimusi, viduriuoja jis nuo pat gimimo ir kol mažas buvo vis jieškojom ligų kas jam yra, kad taip viduriuoja ir niekas nieko nerado, vaikui augant niekas nesikeitė nors visi sakydavo, kad išaugs, tai vat vis jieškom ir nieko nerandam. Nusprendėm pasproktologą kreiptis gal jis ką patars. Taigi padarė tyrimus ir rado tą žarną, ir mum duphalako prirašė, matyt net nepažiūrėjo kuom skundžiamės, beje irgi Kauno klinikose ar tik nebus tas pats profesorius kaip ir jūsų...

O gal kartais esi kur info radus apie šitą ligą, ar ji tokia reta, kad net nieko nėra internete, ar aš nerandu?

Kartais pamastau, kad ir mum operacija būtų neprošalį, tiki mum reiktų dar pailgint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2009 08 19, 10:49)
Mes skundėmės nuolatiniu viduriavimu ir nevalingu tuštinimusi, viduriuoja jis nuo pat gimimo ir kol mažas buvo vis jieškojom ligų kas jam yra, kad taip viduriuoja ir niekas nieko nerado, vaikui augant niekas nesikeitė nors visi sakydavo, kad išaugs, tai vat vis jieškom ir nieko nerandam. Nusprendėm pasproktologą kreiptis gal jis ką patars. Taigi padarė tyrimus ir rado tą žarną, ir mum duphalako prirašė, matyt net nepažiūrėjo kuom skundžiamės, beje irgi Kauno klinikose ar tik nebus tas pats profesorius kaip ir jūsų...

O gal kartais esi kur info radus apie šitą ligą, ar ji tokia reta, kad net nieko nėra internete, ar aš nerandu?

Kartais pamastau, kad ir mum operacija būtų neprošalį, tiki mum reiktų dar pailgint biggrin.gif

Mes lankemes pas pruktologo- Bagdzeviciaus.Mums ta pati sake,kad isaugs ir prades pats kakoti,bet kuo toliau tuo baisiau,sakydavo prades vaiksciot prades kakoti,pradejo vaiksciot 1.6men,bet nieko panasus kad kakotu.Nu bet geras,jei jus vargstat su viduriavimu,ir prirase duphalak g.gif jis kaip tik skystina vidurius...
Na ji nera reta liga,bet nera ir dazna.Is pazystamu pas dvieju suaugusiuju zmoniu yra,jie visa gyvenima vargdavo su uzkietejimais viduriu,anksciau tokiu visokiu tyrimu nebudavo,o va dabar jau gali issitirti,tai ir nustato,tai jiems pasalino zarnas,ispjaudavo kazkiek tai.Na musu atveju,reikia ziureti maista,valgyt tai kas nekietintu viduriu,bet kad ir ziurim,viestiek neprakakoja,jam plius dar isanges stenoze-susiaurejimas,kas trukdo normaliai issitustinti,nes atsiranda koks kamstis viskas,turiu kakucius krapstyt verysad.gif
o tai pas jusu gal yra diagnoze ismatu nelaikymas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 19 rugpjūčio 2009 - 10:44
Ne išmatų nelaikymo nėra, jam būna nevalingas tuštinimasis, tai kaip priepuoliai kažkokie, pajaučia jau post factum, jie kartojasi geriausiu atveju 4-5 k. per mėnesį o kartą metuose užeina krizė tai varo kasdien po kelis kartus kokį mėnesį.

Masčiau visokius variantus niekas netinka, psichologiją psichologai ir psichiatrai atmeta, o visi kiti medikai linkę nurašyti tam nes neranda priežasties, bet aš tik niekaip negaliu suprasti kokia ten gali būtį psichologija, jei vaikas turintis dolichosigmą nuolat viduriuoja. Kartais pamastau, kad jei ne ta perilga žarna, tai jis iš toleto išvis neišeitų.

Kad raumuo stiprus įsitikinau kai darė klizmutę, tik suspaudžia, kad vanduo į viršų kyla o ne bėga, ir ko norėt visgį 10 metų nuolat spaudžia ir kenčia, taigi nelaikymas tikrai atkrinta, laiko jis gerai
Papildyta:
Ir mes pas tą patį proktologą, matyt visiem mintinai vaistus išrašinėja. O aš su tokia viltim pas jį važiavau, maniau nu va pagaliau atsirado žmogus, kuris mum padės. Aš radau jo straipsnį internete apie nevalingą tuštinimąsi, du mėnesius laukiau eilėj, dienas skaičiavau ... o čia... trydą ricina gydo pasirodo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cezi: 19 rugpjūčio 2009 - 11:04
QUOTE(cezi @ 2009 08 19, 11:59)
Ne išmatų nelaikymo nėra, jam būna nevalingas tuštinimasis, tai kaip priepuoliai kažkokie, pajaučia jau post factum, jie kartojasi geriausiu atveju 4-5 k. per mėnesį o kartą metuose užeina krizė tai varo kasdien po kelis kartus kokį mėnesį.

Masčiau visokius variantus niekas netinka, psichologiją psichologai ir psichiatrai atmeta, o visi kiti medikai linkę nurašyti tam nes neranda priežasties, bet aš tik niekaip negaliu suprasti kokia ten gali būtį psichologija, jei vaikas turintis dolichosigmą nuolat viduriuoja. Kartais pamastau, kad jei ne ta perilga žarna, tai jis iš toleto išvis neišeitų.

Kad raumuo stiprus įsitikinau kai darė klizmutę, tik suspaudžia, kad vanduo į viršų kyla o ne bėga, ir ko norėt visgį 10 metų nuolat spaudžia ir kenčia, taigi nelaikymas tikrai atkrinta, laiko jis gerai
Papildyta:
Ir mes pas tą patį proktologą, matyt visiem mintinai vaistus išrašinėja. O aš su tokia viltim pas jį važiavau, maniau nu va pagaliau atsirado žmogus, kuris mum padės. Aš radau jo straipsnį internete apie nevalingą tuštinimąsi, du mėnesius laukiau eilėj, dienas skaičiavau ... o čia... trydą ricina gydo pasirodo...
,

Na tikrai idomiai kad jis paskyre ta skysti jums,o jus tikriausia nenaudojat jo?mes tai i savaite po 2-3 bonkes didziasias sugeriam.Na as tai kazkaip nenusivyliau juom,nes pagaliau atrado kame esme kodel nekakoja.Ir jis sake,kad betkada galim pasiskambit.As jusu vietoj irgi pasiskambinciau,arba isnaujo apsilankyciau,nors zinau eiles pas jo ilgos.Mus tai pirma kart kazkaip beeiles prieme blush2.gif nu isvardijau kompleksa ligu per telef tai sako iskart ir atvaziuokit,tik savaite laukem,kad poto paguldytu tyrimam.
Tai jums gal kitokia sigma yra,nes kas turi tas ligas kaip musu tai visiems uzkietejimai,o jums matai vdiriavimas g.gif o jusu vaikas epilepsijos neturi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 19 rugpjūčio 2009 - 11:26
Turi epilepsiją, kodėl klausi? Ne mums ta pati sigma, ir žodžiu pasakė, kad perilga storoji žarna ir tai turėtų kietint vidurius, ir išraše irašyta dolichosigma
Beje gal gali tel. nr į AŽ atsiūsti, tikrai labai norėčiau su juo pasikalbėti. O to mes negeriam, net šeimos gyd. pečiais patraukė ir nesuprato tokio vaisto tikslingumo
Atsakyti
Nu va gražiausiai, per tą skubėjimą temos pavadinimą su klaida parašiau, gražu nieko nepasakysi, tai kaip dabar pataisyt?
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2009 08 19, 15:07)
Nu va gražiausiai, per tą skubėjimą temos pavadinimą su klaida parašiau, gražu nieko nepasakysi, tai kaip dabar pataisyt?

o as matai net nepastebejau ,kad su klaida ax.gif bet vistiek supratau apie ka.
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2009 08 19, 17:37)
o as matai net nepastebejau ,kad su klaida ax.gif bet vistiek supratau apie ka.

ax.gif blush2.gif
aš ir pati tik dabar pastebėjau blush2.gif

Ačių už info 4u.gif
Atsakyti