Įkraunama...
Įkraunama...

Dolichosigma

Ne tik auga ten kur į galvą šauna, o ne ten kur rekia ir kada reikia, vienas į vidų kitas į išorę trečias į šoną ir t.t.
Tai kiek jau tas tavo mažius operacijų atlaikęs ir kiek dar žada atlaikyt?
o kas tai per liga - epcantus??????? g.gif


manajam dantukai tai visi graziai sudyge.11men turejo jau 16 dantuku.
Na kolkas tik viena operacija tuo paciu metu pirstukus pasalino ir rankyciu pirstukus prapjove,reikejo kaip tik odos,tai sako tuo paciu.Labai daug apmastymu ir dvejoniu buvo ar salint pirstukus ar ne.Vieni gydytojai sako ka dievas dave tas lai ir lieka,kiti sako del jo paties geriau pasalinti,nes bus visokiu uzgauliojimu is aplinkos.Karta apsilankem pas endokrinologes ji pasisveikino ir sako o musu sesepirstis atejo,as taip pasimeciau ir susigraudenau,sakau kodel jus ji taip pavadinot?sako mes taip geriau vaikus issimenam kai turi kazko neeilinio,sakau bet man skaudu paliko,tai poto daugiau nebevadino,bet nusprendziau ir pasalint,nes poto ir isvetimu zmoniu reakcijos buvo nekokoios kai pamatydavo ant kojiu daugiau pirsciuku.O dabar va mus gatvej zmones nulydi zvilksniu kad toks storoliukas yra,vaikai saipos,labai sirdis del to skauda,bet gerai kad manasis nelabai supranta,jis eina toliau savo isdidzia eisena ir sypsosi visiems.Taiva reiktu zarnyno operacija daryt,bet kaip ir tu as pabugau,paskaicius vienos merginos isgyvenimus,bet vel cia viskas del vaiko.
Papildyta:

Na cukrus jam netikrintas, niekad įtarimų nekėlė, o epi pasiduoda vaistams, nors aš kartais pagalvoju, kad čia jo tas tuštinimasis tai epi priepuoliai, bet medikas atsisako ir patvirtint ir paneigt

Na todel as taves kazkada ir paklausiau ar neturit epilepsijos,nes pagalvojau gal cia vienas istokiu priepoliu pozymiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 21 rugpjūčio 2009 - 23:35
Epicanthus — pusmėnulio pavidalo odos klostė medialiniame abiejų akių kampe (aš kaip visada kokia raidę praleidžiu), ir jūsiškių ligų aš daug negirdėjus
Papildyta:
QUOTE(vikma @ 2009 08 21, 23:46)
3 spenelius turi;meduliarine nefrokalcinoze inkstuose(katino letenos sindromas),nera pilve vadinamos baltosios linjos suaugimo;

Papildyta:
Šitų ligučių nesu girdėjus, o dantukai pirmieji ir mūsų gražučiai buvo, čia pastovūs taip sudygo kaip išprotėję
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cezi: 21 rugpjūčio 2009 - 23:44
QUOTE(cezi @ 2009 08 22, 00:40)
Epicanthus — pusmėnulio pavidalo odos klostė medialiniame abiejų akių kampe (aš kaip visada kokia raidę praleidžiu), ir jūsiškių ligų aš dau negirdėjus
Papildyta:

Papildyta:
Šitų ligučių nesu girdėjus, o dantukai pirmieji ir mūsų gražučiai buvo, čia pastovūs taip sudygo kaip išprotėję

Kazko intikas suletejo,nebeina paskaityt,nes noriu apie ta jusu akiu liga paskaityt.o jei paprasciau pasakius apie ta liga,kazkaip kitaip atrodo akytes?
JO tu ligu pavadinimu daug net liezuvi sunku vartaliot,o kartais ir vartaliodmas neistarsi ax.gif
Atsakyti
Na ne man tai jos normaliai atrodo, o šiaip tai aš nesu akių ekspertė, turbūt ir aš autistė nes niekada žmogui į akis nežiūriu, tai nelebai ir suprantu kas ten jam netaip, o dar kai su akinukais, tai išvis ten nieko nesimato nes rėmas dengia
Papildyta:
gal gana šiandienai, einam gult smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2009 08 22, 00:48)
Na ne man tai jos normaliai atrodo, o šiaip tai aš nesu akių ekspertė, turbūt ir aš autistė nes niekada žmogui į akis nežiūriu, tai nelebai ir suprantu kas ten jam netaip, o dar kai su akinukais, tai išvis ten nieko nesimato nes rėmas dengia
Papildyta:
gal gana šiandienai, einam gult smile.gif

Man kazkoks gydytojas pasake,kad kiekvienas zmogus turi autizmo bruozu, biggrin.gif kiekvienas zmogus skirtingas,tai taip pat sako galima ir kazkokius sindromus priskirt biggrin.gif tai ne tu viena tokia,visi mes tokie mirksiukas.gif
Mano vyrelio kadangi snd nebus namie,tai todel ir uzsisedejau prie kompo,nes iprastai tiek nesedziu,kai guldau maziuka ir kompas isjungiamas. smile.gif
Tai labos nakties tau,malonu buvo pabendrauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2009 08 21, 11:00)
Aš maniau, kad dolichosigma yra įgimta, jei tu vargsti 14m tai kaip jauteisi vaikystėj? Viskas buvo gerai? O gal ji prailgėjo veikiama kažkokių faktorių?



Tai man irgi sake, kad as gimiau su dolichosigma(pernai padarius tyrima), ir vaikysteje turejau tokiu problemu, tik kazkodel niekam nerupejo ir niekas nesigilino kas man yra. o kai pati savimi savarankiskai rupintis jau galejau, tuomet gydytojai sake, kad maista ribok, daugiau judek ir pilvo pratimus daryk ir apskritai liepe neieskoti ligu ir siunte pas psichologa(pasak ju as prisigalvoju visko, nors veliau tyrimai rode ka kita). Atseit nieko nepadarysi. Bet pernai sutikau nuostabu gydytoja kuris man padare visokiausius tyrimus, iskaitant ir irigoskopija, ir nustate kodel man visa tai yra. siemet jis mane isoperavo, bet kol kas rezultatais pasidziaugti negaliu, nes daug kanciu buvo ir nieko daugiau. tikiuosi kuo toliau tuo viskas eis geryn, nes kitaip sake, kad reikes visa storaja zarna pasalinti, o tuomet jau atvirkstinis variantas gaunasi (kai nebelieka storosios zarnos, tuomet labai viduriuoji ir labai daznai, tada israso vaistu, nuo kuriu stabdomas viduriavimas). Tai kol kas tik tiek, praejo tik trys savaites po operacijos, tad nieko doro jums negaliu papasakoti, nes kaip pries tai minejau tik kancia ir baisi nezinomybe.
Atsakyti
QUOTE(simonyte25 @ 2009 08 22, 15:06)
Tai man irgi sake, kad as gimiau su dolichosigma(pernai padarius tyrima), ir vaikysteje turejau tokiu problemu, tik kazkodel niekam nerupejo ir niekas nesigilino kas man yra. o kai pati savimi savarankiskai rupintis jau galejau, tuomet gydytojai sake, kad maista ribok, daugiau judek ir pilvo pratimus daryk ir apskritai liepe neieskoti ligu ir siunte pas psichologa(pasak ju as prisigalvoju visko, nors veliau tyrimai rode ka kita). Atseit nieko nepadarysi. Bet pernai sutikau nuostabu gydytoja kuris man padare visokiausius tyrimus, iskaitant ir irigoskopija, ir nustate kodel man visa tai yra. siemet jis mane isoperavo, bet kol kas rezultatais pasidziaugti negaliu, nes daug kanciu buvo ir nieko daugiau. tikiuosi kuo toliau tuo viskas eis geryn, nes kitaip sake, kad reikes visa storaja zarna pasalinti, o tuomet jau atvirkstinis variantas gaunasi (kai nebelieka storosios zarnos, tuomet labai viduriuoji ir labai daznai, tada israso vaistu, nuo kuriu stabdomas viduriavimas).  Tai kol kas tik tiek, praejo tik trys savaites po operacijos, tad nieko doro jums negaliu papasakoti, nes kaip pries tai minejau tik kancia ir baisi nezinomybe.

Jei nepaslaptis kur jus tyre? blush2.gif Na reikia tiketis,kad jums su laiku viskas susitvarkys ir baigsis tos kancios,kurias tiek metu kentejot doh.gif
O mano vienos drauges giminaicio vaikui (5m) inkstuose atrado augli.O priestai vaikas skundesi, kad jam skauda nugaryte,prasydavo, kad kas pamasazuotu.Gydytoja vaiko saipydavos,kad va vaikas specialiai apsimeta,kad tik nereiketu eiti i darzeli,kaip ir jusu atveju,nieks nekreipe demesio kai jus kankindavotes,o pasirodo visa tai rimta. unsure.gif
Atsakyti
Tai va ir man taip su tuo mažium ir jo viduriavimu, atseit psichologija ir tiek, bet kokia gali būt psichologija, jei dar naujagimis visiškai vandeniu skiedė turėdamas dolichosigmą? Kai tingi gerai pajieškot tai ir neranda nieko, o kai neranda tai suverčia psichologijai.
P.S. turiu dar viną bėdą - mažius rankytę susilaužė
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2009 08 22, 19:50)
Tai va ir man taip su tuo mažium ir jo viduriavimu, atseit psichologija ir tiek, bet kokia gali būt psichologija, jei dar naujagimis visiškai vandeniu skiedė turėdamas dolichosigmą? Kai tingi gerai pajieškot tai ir neranda nieko, o kai neranda tai suverčia psichologijai.
P.S. turiu dar viną bėdą - mažius rankytę susilaužė

Vojei tai nekas jums? unsure.gif verysad.gif blink.gif o kaip cia taip nutiko? ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2009 08 22, 19:54)
Vojei tai nekas jums? unsure.gif  verysad.gif  blink.gif o kaip cia taip nutiko? ohmy.gif

Vadų žaidė... nu sugeba jie, bernai gi, blogiausia, kad dešinę, rašyt negalės, o kiekviena praleista pamoka jam labai brangiai kainuoja
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2009 08 22, 19:57)
Vadų žaidė... nu sugeba jie, bernai gi, blogiausia, kad dešinę, rašyt negalės, o kiekviena praleista pamoka jam labai brangiai kainuoja

Nekas nekas jums unsure.gif laikykites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simonyte25 @ 2009 08 22, 15:06)
Tai man irgi sake, kad as gimiau su dolichosigma(pernai padarius tyrima), ir vaikysteje turejau tokiu problemu, tik kazkodel niekam nerupejo ir niekas nesigilino kas man yra. o kai pati savimi savarankiskai rupintis jau galejau, tuomet gydytojai sake, kad maista ribok, daugiau judek ir pilvo pratimus daryk ir apskritai liepe neieskoti ligu ir siunte pas psichologa(pasak ju as prisigalvoju visko, nors veliau tyrimai rode ka kita). Atseit nieko nepadarysi. Bet pernai sutikau nuostabu gydytoja kuris man padare visokiausius tyrimus, iskaitant ir irigoskopija, ir nustate kodel man visa tai yra. siemet jis mane isoperavo, bet kol kas rezultatais pasidziaugti negaliu, nes daug kanciu buvo ir nieko daugiau. tikiuosi kuo toliau tuo viskas eis geryn, nes kitaip sake, kad reikes visa storaja zarna pasalinti, o tuomet jau atvirkstinis variantas gaunasi (kai nebelieka storosios zarnos, tuomet labai viduriuoji ir labai daznai, tada israso vaistu, nuo kuriu stabdomas viduriavimas).  Tai kol kas tik tiek, praejo tik trys savaites po operacijos, tad nieko doro jums negaliu papasakoti, nes kaip pries tai minejau tik kancia ir baisi nezinomybe.

Man kažkaip ydomu pasidarė, ką tavo tėvai sako dabar, kaip tie patys gydytojai žiūri į savo ankstesnę diagnozę
Atsakyti