Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

o tas kamufliazinis tai liuks man,pavogsiu ideja ,nes man irgi reikes padaryti kazka panaaus kai vyras grys po mokslu ir gaus laipsni aukstesni thumbup.gif
Migle as is vilniaus irgi tai teks susitikti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 08 25, 11:39)
Migle as is vilniaus irgi tai teks susitikti mirksiukas.gif [/color]


Bus malonu susipažinti smile.gif
Atsakyti
Migle79 as esu is Vln. Is Cipciuko uzsakiau berods visu spalvu po 2 vnt. (jau pati nepamenu doh.gif skleroze lotuliukas.gif ) Tik noriu perspeti, kad si sestadieni +- 2 savaitem isvykstu atostogu bigsmile.gif Tai, jei per ta laika atsirastu daziukai, prasau neismeskite ju blush2.gif ir nepagalvokite, kad dingau ax.gif Tureciau sugrizti apie rugsejo 14 diena. Is anksto dekoju! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2009 08 25, 12:22)
Labas mergaitės, gal galėtumėt padėti, reikia iškepti tortą 18 metų proga(vaikinui)tik nežinau kaip jį papuošti, ir kokį tortą daryti ax.gif aš kepėja tik mėgėja  blush2.gif ir niekaip nesugalvoju, ką nors lengvesnio, gal padėsit? 4u.gif

na bet vistiek turite jau kokią nors mintį, idėją? Pirmiausia, tai kur tas tortas bus valgomas? Namie, su šeima - tai man atrodo, lengviausias dalykas.. medutis, dengtas mase, su gražiom cukrinėm gėlėm, .. kur nors iškilmingiau - tai galima gal ir skaičių "18" iškepti. Papuošti grietinėlės "ornamentais", gėlytėm.
o jei su chebra.. tai ir tortas "futbolo aikštė" tiks..

Nenoriu nuvertinti Cipciuko medaus torto recepto. Bet manau, jis pats pats kėpėjai - mėgėjai. Todėl kad lakštelius galima išsikepti ne tą pačią dieną, ne iš vakaro, o prieš savaitę. Ir gėles nusilipdyti galima iš anksto.. ir liks tik sutepti bei sudėlioti.
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 08 25, 10:28)

CYPCIUK, dar jus patrukdysiu, kaip jus suklijuojat leliju ziedlapius? as bandziau juos sustatyt i mases gabaliuka ale nesilaike  doh.gif virtinejo atgal jie man, nu kaip ta zieda padaryt, niekaip nesuprantu  doh.gif  prasau paaiskinkit zioplai  blush2.gif


Aš truputi kitaip darau , tiksliau pagal save blush2.gif ....vieną dieną pasidarau žiedo lapukus ( 6 ) kuokelė ( 1 ) ir piesteles ( 5-6 ) ( lyg taip vadinasi unsure.gif ) žodžiu detales atskirai , kai jie sudžiūna iš folijos pasidarai taurelę ( piltuvėlį ) , na norimą lelijos žiedo formą , į jį pripuškiu balto bezo ( tik ne pilną doh.gif ) ir susmaigstau ( suformuoju ) žiedą ....turi džiūti kuo ilgiau , , kol beze bus sausa ir kieta ....nuimu foliją , ir apgramdau nereikalingą bezą , liko lelija smile.gif 4u.gif .

naitas 100 procentų teisi , tai lengviausias tortas - " Medutis " mirksiukas.gif .



Atsakyti
Nu jūs mergaitės ir duodat, tik keliom dienom neateik, jos tiek tortų prikepa bigsmile.gif ir visi tokie gražūs bigsmile.gif , šaunuolės thumbup.gif , bet labiausiai tai man įstrigo briedžio galva, tokia tikroviška, gaila būtu valgyti smile.gif
Atsakyti

Dėmesio!
Atsilepkite merginos iš Vilniaus,

[/quote]

Migle79, as taip pat is Vilniaus, jungiuos prie jusu, uzsisakiau dangisku ir vysniniu dazu po pakiuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 08 25, 10:02)
drakosa, gera pradžia 4u.gif  Sveikinu įstojus į mūsų gretas smile.gif Lauksime kitų kūrinių.

Dėmesio!
Atsilepkite merginos iš Vilniaus, kurios užsakėte dažus iš Cipciuko. Kai bus gauta nauja dažų siunta, prašiau Cipciuko, kad siųstų man vilniečių dažus. Todėl turiu žinoti, kas iš Vilniaus. Ačiū.


ir as is vln!jau kazkiek gavau,bet dar turetu buti kitu spalvu...... blush2.gif
Atsakyti
aš čia ne į temą, bet kur dingo Meian g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 08 25, 17:52)
aš čia ne į temą, bet kur dingo Meian  g.gif





gal netureciau kistis - bet Meian labai labai dabar "aria", neturi visai laisvo laiko verysad.gif
Atsakyti
[quote=Cipciukas,2009 08 25, 15:10]
Aš truputi kitaip darau , tiksliau pagal save blush2.gif ....vieną dieną pasidarau žiedo lapukus ( 6 ) kuokelė ( 1 ) ir piesteles ( 5-6 ) ( lyg taip vadinasi unsure.gif ) žodžiu detales atskirai , kai jie sudžiūna iš folijos pasidarai taurelę ( piltuvėlį ) , na norimą lelijos žiedo formą , į jį pripuškiu balto bezo ( tik ne pilną doh.gif ) ir susmaigstau ( suformuoju ) žiedą ....turi džiūti kuo ilgiau , , kol beze bus sausa ir kieta ....nuimu foliją , ir apgramdau nereikalingą bezą , liko lelija smile.gif 4u.gif .

aciu cypciuk, kita kart taip ir darysiu, o kazi beze sustingus nebijos grietineles? jei deciau tokia gele ant grietinele puosto torto neisskystu? g.gif kaip visada klausimu milijonas pas amne blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(Cipciukas @ 2009 08 25, 15:10)
Aš truputi kitaip darau , tiksliau pagal save  blush2.gif ....vieną dieną pasidarau žiedo lapukus ( 6 ) kuokelė ( 1 )  ir piesteles ( 5-6 ) ( lyg taip vadinasi  unsure.gif ) žodžiu detales atskirai , kai jie sudžiūna iš folijos pasidarai taurelę ( piltuvėlį ) , na norimą lelijos žiedo formą , į jį pripuškiu balto bezo ( tik ne pilną  doh.gif  ) ir susmaigstau ( suformuoju ) žiedą ....turi džiūti kuo ilgiau , , kol beze bus sausa ir kieta ....nuimu foliją , ir apgramdau nereikalingą bezą , liko lelija  smile.gif  4u.gif .

aciu cypciuk, kita kart taip ir darysiu, o kazi beze sustingus nebijos grietineles? jei deciau tokia gele ant grietinele puosto torto neisskystu?  g.gif  kaip visada klausimu milijonas pas amne  blush2.gif


Tai beze sudzius man atrodo...o sudziuvus tikrai neisskys... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 25 rugpjūčio 2009 - 18:07