Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Dienas labas 4u.gif

Asseni, o jau seimynele pievelej kokia miela, tiesiog pasaka angel.gif (Isduok paslapti, kaip is dvieju kairiu ranku padaryt bent viena desine g.gif biggrin.gif )

Apie Migle79 masineles isvis tyliu.... wub.gif


QUOTE(Olesta @ 2009 08 31, 12:26)
Davai darykim biznį, Jūs lipinkit tas mažinytes ir gulbes kas sugebat, mes pirksim, bent jau aš tai tikrai  4u.gif  nu man čia aukštoji  matematika tie lipdiniai  doh.gif  pažiūrėti labai gražu, bet kai reikia padaryti, o mama mia, ir kaip tik penktadieniui reikia  doh.gif

Kokius baibokus reikia nulipdyt? Gal rasiu savo lobyne step by step biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lion: 31 rugpjūčio 2009 - 15:23
Nu duodat merginos doh.gif .Osniegas koks tikroviskas bigsmile.gif 4u.gif Zodziu viskas grazu nepeprastai, nevardinsiu del laiko stokos, tik imesiu pora meduciu, fotikas baigia issikraut, kazkaip nera ryskumo detaliu, susiliejacios kokios tai, vienas be blico normalesnis.

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
srove,nu tas žalias kvadratinis thumbup.gif o kiek taškučių blink.gif nepavargai taškuot biggrin.gif
Atsakyti
SROVE NESIRODO,NESIRODO,BET KAI ATEINA TAI SU TRENKSMU biggrin.gif JAU TORTU GROZIS wub.gif wub.gif NERA ZODZIU,SPALVOS KOKIOS RYSKIOS bigsmile.gif ,NUOSTABU...
Atsakyti
Srove gal galima placiau,kas su kuo,kaip,per kur puosta?cia gi ir neismaneliu yra blush2.gif apie antra tortuka klausiu .grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 08 31, 15:26)
Davai darykim biznį, Jūs lipinkit tas mažinytes ir gulbes kas sugebat, mes pirksim, bent jau aš tai tikrai  4u.gif  nu man čia aukštoji  matematika tie lipdiniai  doh.gif  pažiūrėti labai gražu, bet kai reikia padaryti, o mama mia, ir kaip tik penktadieniui reikia  doh.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Asseni @ 2009 08 31, 15:58)
Slydininkai turejo kiek sulenktas kojas, kurias reikejo padziovinti bent para, kad laikytu poza, taciau figureles pradejau daryti tik 18 val. vakaro, tai ir gavosi, kas gavosi. Kai uzdejau megstini, kojos siek tiek pasedo, rankos turejo buti istiestos, bet nespejo taip izdziut.  doh.gif .

Labai gražus ir įdomus tortas vasaros pabaigai.
O man tie slidininkai tokie natūralūs. tai ir gerai, kad kojos sulinkę. Taip atrodo, lyg tie žmogučiai judesyje būtų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 08 31, 16:36)
Nu duodat merginos doh.gif .Osniegas koks tikroviskas bigsmile.gif  4u.gif Zodziu viskas grazu nepeprastai, nevardinsiu del laiko stokos, tik imesiu pora meduciu, fotikas baigia issikraut, kazkaip nera ryskumo detaliu, susiliejacios kokios tai, vienas be blico normalesnis.

wooooooooooooooooooow!!!!!!! user posted image nu sakes, kokie pasakiski tortai, suuuuuuuuuuper!!!!
Atsakyti
Srove, tortai tikri šedevrai user posted image abu nuostabūs, bet jau tas antrasis... žandiklaulis atvipo user posted image

Asseni, fantastiški tortai irgi user posted image slidininkai atrodo kaip tikri good.gif o tas su žolyte - laaaaabai romatiškas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 31 rugpjūčio 2009 - 19:14
Super naujas peliokas, super lotuliukas.gif thumbup.gif va čia jis labai labai tinka Srovės tortui nusakyti, aš net oro su garsu įkvėpiau, ar kaip čia pavadinus, dukrytė atlėkė žiūrėt, ko mama dūsta blink.gif nu labai labai gražūs tortai su Srovės niekaip nepadirbamu „braižu - parašu“, nukopijuoti nepavyktų blush2.gif nu va net normaliai šnekėt nebemioku, kalbos dovaną atėmė blush2.gif
Atsakyti
Srove, SAKES, mirt galima nuo to fantastinio zalio tortuko blink.gif Jau taaaip idealu, kad nera zodziu! bigsmile.gif

Migles masinytes -- nepakartojamos, kiekvieno vaiko dziaugsmas, super, super! wub.gif

Gitule, ilgai ilgai ziurejau i tavo knyga, ir beskaitydama tema vis kartojau sau, kad jokiu budu negalima uzmirst asmeniskai isgirt sito sedevro... neeilinis grozis, tikrai wub.gif


QUOTE(Olesta @ 2009 08 31, 14:26)
Davai darykim biznį, Jūs lipinkit tas mažinytes ir gulbes kas sugebat, mes pirksim, bent jau aš tai tikrai  4u.gif  nu man čia aukštoji  matematika tie lipdiniai  doh.gif  pažiūrėti labai gražu, bet kai reikia padaryti, o mama mia, ir kaip tik penktadieniui reikia  doh.gif


Nagi net nebandykit niekas pardavinet Olestai jokiu figureliu tongue.gif o tai praras zmogus savo braiza, toki nepakartojama ir neimanomai miela 4u.gif Bent jau as i Olestos tortus visada atsiziuret negaliu -- kaskart, kai pamatau, tai net sirdis apsidziaugia, kad teko laime pamatyt dar viena toki apetitiska sedevra. Ne vienos kitos tortu taip nesinori paragaut, kaip Olestos... ir RiMami mirksiukas.gif

Jusu tortai -- grazus ir prigimties; o visi tie karveliai -- tai tik kosmetika lotuliukas.gif

... Atleiskit, kad nesuvardinu visu kitu tortuku; labai noreciau, bet kai ju tiek ir visi tokie nepakartojami, tiesiog neimanoma visu atsiminti... Nuostabus ir Rugiageles zuveliukas, ir Asseni "zmogeliuoti" tortai, ir visi, visi kiti neapsakomai grazus wub.gif
Atsakyti
Meian blush2.gif nu čia kaip sakant kaip sviestu per dūšią blush2.gif ačiū labai už įvertinimą 4u.gif man Taviškius tai gaila būtų pjauti, nu tooookie jie išskirtiniai visi ir tobulai išbaigti, kad gaila būtų ir peilį kišti prie jų, bet jie neša neapsakomą džiaugsmą akiai ir neabejoju, kad pilvui irgi - valgomi meno kūriniai - o kilo idėja - o kaip atrodytų tortas-paveikslas g.gif nu man šiandien žiūriu ateina tokių minčių nuo pat ryto blink.gif koks mėnulis kažin lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas.
Merginos, ar kas galite įmesti nuorodą, kur buvo parodyta kaip papuošti torto šonus šokolado "tvorele" 4u.gif
Atsakyti