Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

labukas tortukai kaip visada nuostabus lenta ir tasiukas tai super wub.gif

o as si karteli su tortukas nesekme biggrin.gif
persikinis puostas gretinele,gelytes cukrines sonai is sausainuku vemzdeliu.nu man kaip vakar nesiseke su produktais grietinele neissiplake kaip norejau,beza dariau tai ir nesigavo ispyliau pirstus nusidauziau ir nusideginau doh.gif kosmaras cia kaimynei dariau kaskaip ir daba nepatogu galvoju gal per daug paemiau uz tortuka blush2.gif toki nevykusi
user posted image
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Nu tortai tai kaip visad, nei pridursi nei atimsi liuks visi thumbup.gif
kepiau as juodaji miska. Nu nznau schmoll.gif kaip ten man gaunasi, bet niekaip nesugebu biskvito iskept taip kad jis pasidalintu i dvi dalis doh.gif , kazkoks plonas blynas, o ne biskvitas. Tai spjoviau ir iskepiau keturis atskirus biskvitus. user posted image
gavosi toks kreivokas, dar gele buvo patupdyta centre, ech daug dar mokytis.
ai, dar pasigirsiu, bezas man isejo yu.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2009 09 01, 16:23)
Labukas  4u.gif
Nu tortai tai kaip visad, nei pridursi nei atimsi liuks visi  thumbup.gif
kepiau as juodaji miska. Nu nznau  schmoll.gif kaip ten man gaunasi, bet niekaip nesugebu biskvito iskept taip kad jis pasidalintu i dvi dalis  doh.gif , kazkoks plonas blynas, o ne biskvitas. Tai spjoviau ir iskepiau keturis atskirus biskvitus. user posted image
gavosi toks kreivokas, dar gele buvo patupdyta centre, ech daug dar mokytis.
ai, dar pasigirsiu,  bezas man isejo  yu.gif

laugh.gif visai kaip aš.. matytum, kokią biskvitų temoj aš buvau perpjautino biskvito foto sesiją surengus doh.gif
man irgi nesipjauna tie biskvitai.. spjaudau nespjaudau, nesipjauna ir viskas.
Papildyta:
QUOTE(meilikatyte @ 2009 09 01, 16:19)
labukas tortukai kaip visada nuostabus lenta ir tasiukas tai super wub.gif

o as si karteli su tortukas nesekme  biggrin.gif
persikinis puostas gretinele,gelytes cukrines sonai is sausainuku vemzdeliu.nu man kaip vakar nesiseke su produktais grietinele neissiplake kaip norejau,beza dariau tai ir nesigavo ispyliau pirstus nusidauziau ir nusideginau doh.gif kosmaras cia kaimynei dariau kaskaip ir daba nepatogu galvoju gal per daug paemiau uz tortuka blush2.gif toki nevykusi
user posted image

pats torčiukas tai su meile darytas.. ir tiek nuotykių. Per daug paėmei? Tai jeigu reikėjo sumokėti už nusidegintų pirštų gydymą, neišsiplakusią grietinėlę, sugadintą beze - tai labai daug įtraukta į torto kainą laugh.gif
ir visgi kokia aš bjauri.. tuoj įsitikinsit.. kreipiniai rašomi be nosinių.. taigi, ir "mokyklėlE" turėjo būti be nosinės.. man taiiiip šitas liapsusas gadina vaizdą.. ir dar tokią simbolišką dieną.. nu atleiskit.. esu bjauri.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 09 01, 14:40)
laugh.gif visai kaip aš.. matytum, kokią biskvitų temoj aš buvau perpjautino biskvito foto sesiją surengus  doh.gif
man irgi nesipjauna tie biskvitai.. spjaudau nespjaudau, nesipjauna ir viskas.


tai ir mano tas Juodasis miskas su bangom, ten daugiau juodieji kalneliai gavosi, o ne miskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 09 01, 15:40)
ir visgi kokia aš bjauri.. tuoj įsitikinsit.. kreipiniai rašomi be nosinių.. taigi, ir "mokyklėlE" turėjo būti be nosinės.. man taiiiip šitas liapsusas gadina vaizdą.. ir dar tokią simbolišką dieną.. nu atleiskit.. esu bjauri.


passakyciau as dar pridedama,ale bijau likt nesuprasta tai pasilaikau savo nuomone sau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 09 01, 16:40)
laugh.gif visai kaip aš.. matytum, kokią biskvitų temoj aš buvau perpjautino biskvito foto sesiją surengus  doh.gif
man irgi nesipjauna tie biskvitai.. spjaudau nespjaudau, nesipjauna ir viskas.
Papildyta:

pats torčiukas tai su meile darytas.. ir tiek nuotykių. Per daug paėmei? Tai jeigu reikėjo sumokėti už nusidegintų pirštų gydymą, neišsiplakusią grietinėlę, sugadintą beze - tai labai daug įtraukta į torto kainą laugh.gif
ir visgi kokia aš bjauri.. tuoj įsitikinsit.. kreipiniai rašomi be nosinių.. taigi, ir "mokyklėlE" turėjo būti be nosinės.. man taiiiip šitas liapsusas gadina vaizdą.. ir dar tokią simbolišką dieną.. nu atleiskit.. esu bjauri.

visai nepykstu biggrin.gif cia mane kaimyne suklaidino kai atejo ji man sake kad su nosine nu as ir padariau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(meilikatyte @ 2009 09 01, 17:42)
visai nepykstu biggrin.gif cia mane kaimyne suklaidino kai atejo ji man sake kad su nosine nu as ir padariau  lotuliukas.gif

nors atvirai pasakius man prastai su lietuviu rasyba ir kaskaip blush2.gif pamirsus esu tat prasom labai nepeikit 4u.gif
Atsakyti
Geru atostogu Srovei!

skristyn, ohoooo, nieko sau tortas! Tobulos geles, tobuli “raizgaliukai”, zodziu nera! blink.gif

Migles mokyklinis tortukas – WOW! Jau per visus metus spejau pasiilgt rudenines tematikos – tad ypac nuostabu matyt sitoki torteli wub.gif

Olestos darzelinukiskas tortas pilnas meiles, demesio ir nuosirdumo – kaip ir budinga Olestai… wub.gif

Lotute, tas zeliukas sustingsta momentaliai, sekundziu klausimas tiesiog. Nespeji pilt, o ziu jau ir "stovi" sustingusi ta vieta, nuo kurios pilt pradejai...

Wiwi, nepakartojamas portfeliukas, tiesiog super! Ir dar su "mobilka" mirksiukas.gif

Olesta, is biskvitinio torto ”spakainiai” masinyte padarysi. 4u.gif

Meilikatyte, tavo tortukas labai mielas! O klaidele uzrase tik patvirtina, kad dar yra ko i ta mokyklele eit, ir vaikuciai ten ne is dyko buvimo susirenka hihihi.gif

Lietaus lasas, sveikinimai pavykus beziukui!
Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2009 09 01, 18:00)
Meilikatyte, tavo tortukas labai mielas! O klaidele uzrase tik patvirtina, kad dar yra ko i ta mokyklele eit, ir vaikuciai ten ne is dyko buvimo susirenka hihihi.gif


aciu uz supratima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meilikatyte: 01 rugsėjo 2009 - 16:07
Meian, ačiū wub.gif

meilikatyte, mielas mokyklinis tortas 4u.gif

Merginos, reikia jūsų pagalbos rolleyes.gif Man reikia iškepti tortą Juodąjį mišką. Kokioje formoje geriau jį kepti: 16 ar 24 cm, kad torto svoris gautųsi 2 kg. Ir kokios reikės produktų normos (nurodytos recepte) šiam svoriui: vienos ar daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 01 rugsėjo 2009 - 16:12
QUOTE(Migle79 @ 2009 09 01, 17:11)
Meian, ačiū wub.gif

meilikatyte, mielas mokyklinis tortas 4u.gif

Merginos, reikia jūsų pagalbos  rolleyes.gif Man reikia iškepti tortą Juodąjį mišką. Kokioje formoje geriau jį kepti: 16 ar 24 cm, kad torto svoris gautųsi 2 kg. Ir kokios reikės produktų normos (nurodytos recepte) šiam svoriui: vienos ar daugiau.


Man asmeniskai, 18 cm gavosi virs 1 kg svoris. Tai 24 cm butu manau kokie 2 g.gif

Migle, tas tortas su masinytem, tai kelias is kokios mases darytas? Nes man reik ant grietineles kazkoki kelia sugalvoti g.gif ideju is taves imu...
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 09 01, 17:11)
Meian, ačiū wub.gif

meilikatyte, mielas mokyklinis tortas 4u.gif

Merginos, reikia jūsų pagalbos  rolleyes.gif Man reikia iškepti tortą Juodąjį mišką. Kokioje formoje geriau jį kepti: 16 ar 24 cm, kad torto svoris gautųsi 2 kg. Ir kokios reikės produktų normos (nurodytos recepte) šiam svoriui: vienos ar daugiau.

as kepu 24 cm skardoje, bet dedu 2 - 2.5 karto daugiauvysniu nei recepte. Svoris gaunas apie 3.5 kg tokioj formoj man.
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2009 09 01, 17:24)
as kepu 24 cm skardoje, bet dedu 2 - 2.5 karto daugiauvysniu nei recepte. Svoris gaunas apie 3.5 kg tokioj formoj man.


blink.gif
Atsakyti