Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(skristyn @ 2009 09 02, 09:05)
niekas taves neskriaus, se tau 4u.gif  4u.gif  4u.gif  sveikiname, o parodyti savo darba reikia, mes tik pagirsim uz pastangas mirksiukas.gif


cia mano rugsejo 1 skirti darbeliai ax.gif vaisiniai tortukai, puosta grietinele
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2009 09 02, 08:23)
Drakosos  tortuke itin suzavejo pieva  thumbup.gif

hihihi.gif sukuosi iš to, ką turiu namie... nes nei švirkšto, nei maišelio gražiai grietinėlei ar bezui išspausti neturiu (vaikas švirkštą jau panaudojo pagal paskirtį... lotuliukas.gif ), taigi, žolė gaunasi kaip kietoki šiaudai... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drakosa: 02 rugsėjo 2009 - 08:58
nuostabus tortai neramuoles bigsmile.gif
Atsakyti
o paraše dar ir trečią matau yahoo.gif ploja.gif photo.gif jau kokie gražūs tie vaisinukai, o sakai neturi ko parodyti, oj oj oj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2009 09 01, 22:14)
Idesiu ir as savo puses savaites triusa. Tortas mamos 50-cio proga.
Du tortai Meduciai, vienas su mandarinais, kitas su kiviais, dar vienas sokoladinis su riesutais ir sokolado gabaliukais, ant virsaus tortas Menulis . Dengta pastiliazu su aliejumi ir glicerinu, gyvom gelem ir gelytem is pastiliazo be aliejaus.


Labai ispudinga, pasidarbavai is peties bigsmile.gif 4u.gif
QUOTE(neramuole @ 2009 09 02, 07:23)
cia mano rugsejo 1 skirti darbeliai  ax.gif vaisiniai tortukai, puosta grietinele

Tokius grozius norejai nuslept bigsmile.gif Labai silti tortukai, o tas melynas man koks simpatulka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 09 01, 22:41)
Galima ir iš anksto ir prieš pat dedant ant torto, kaip išeina su laiku. Aš visuomet lipdau iš anksto, kad viską spėčiau padaryti.


labai aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
kuom klijuojamos marcipano detalės????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 09 02, 07:18)
kuom klijuojamos marcipano detalės????? g.gif

As klijavau kiausinio baltymu smile.gif


Miskouoga, va cia tai bent blink.gif blink.gif

Neramuole, kokie simpatiski tortukai wub.gif ir as nesuprantu, kaip galima nerodyti? suprantu, kad cia prisisziurejus profu darbu, tai savo nesinori det (cia as apie savo tortus), nes kazkoks kompleksas blush2.gif bet tema skirta visom besimokanciom mirksiukas.gif O tavo tortukai tai prilygsta tiem profu darbeliam, tikrai neprastesni schmoll.gif ir jeigu jus sakot, kad geda rodyt, tai ka mum zaliom kalbet?? unsure.gif nevarykit mum kompleksu nono.gif mirksiukas.gif


Klausimas -o kaip dedamas antras torto aukstas ant apdengto pirmojo -ar jis stabiliai stovi? blush2.gif mano galva turetu nuciuozt unsure.gif ar jis kaip nors klijuojamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2009 09 02, 10:45)
As klijavau kiausinio baltymu smile.gif
Miskouoga, va cia tai bent  blink.gif  blink.gif

Neramuole, kokie simpatiski tortukai wub.gif ir as nesuprantu, kaip galima nerodyti? suprantu, kad cia prisisziurejus profu darbu, tai savo nesinori det (cia as apie savo tortus), nes kazkoks kompleksas  blush2.gif bet tema skirta visom besimokanciom mirksiukas.gif O tavo tortukai tai prilygsta tiem profu darbeliam, tikrai neprastesni  schmoll.gif ir jeigu jus sakot, kad geda rodyt, tai ka mum zaliom kalbet??  unsure.gif nevarykit mum kompleksu  nono.gif  mirksiukas.gif
Klausimas -o kaip dedamas antras torto aukstas ant apdengto pirmojo -ar jis stabiliai stovi?  blush2.gif mano galva turetu nuciuozt unsure.gif ar jis kaip nors klijuojamas g.gif

aciu mergaites wub.gif va del tu kompleksu......... as irgi pasiziurejus kitu darbelius savuosius visada prasciau vertinu ax.gif atrodo galejau cia kitaip cia geriau padaryt, nes kai pradedu puost torta visada ohho kokie vaizdiniai buna biggrin.gif o kai pamatau rezultata retai bunu patenkinta doh.gif
as kai darau keliu aukstu tortus aptepu pirmojo virsu, dedu pastingti, susitepu antra, dedu pastingti, tada ant pirmo dedu antra auksta, ir jis kuo puikiausiai prikimba
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2009 09 02, 10:45)
As klijavau kiausinio baltymu smile.gif
Miskouoga, va cia tai bent  blink.gif  blink.gif

Neramuole, kokie simpatiski tortukai wub.gif ir as nesuprantu, kaip galima nerodyti? suprantu, kad cia prisisziurejus profu darbu, tai savo nesinori det (cia as apie savo tortus), nes kazkoks kompleksas  blush2.gif bet tema skirta visom besimokanciom mirksiukas.gif O tavo tortukai tai prilygsta tiem profu darbeliam, tikrai neprastesni  schmoll.gif ir jeigu jus sakot, kad geda rodyt, tai ka mum zaliom kalbet??  unsure.gif nevarykit mum kompleksu  nono.gif  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
saunuole neramuole super tortukai. 4u.gif netrupuciu nenusileidzia profems mirksiukas.gif
miskauoga- super truksta zodziu, tiesiog fantastika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 09 02, 07:51)

as kai darau keliu aukstu tortus aptepu pirmojo virsu, dedu pastingti, susitepu antra, dedu pastingti, tada ant pirmo dedu antra auksta, ir jis kuo puikiausiai prikimba

bet jeigu pirmasis aukstas apdengtas mase? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2009 09 02, 09:00)
bet jeigu pirmasis aukstas apdengtas mase?  g.gif

As dejau paprastai ir viskas, biskvitas prikibo prie mases ar kaip cia paaiskint, bet man kuo puokiausiai laikesi unsure.gif
Atsakyti