Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

[quote=*AMRI*,2010 07 19, 20:11]
[quote=Ritutė90,2010 07 19, 18:35]
sveikutes 4u.gif gal parasytumet kuri,kur rasti ta Uspaschiko receptuka ax.gif perziurejau kelis puslapius,neradau.o laiko ne per daug blush2.gif aciu is anksto
[ /quote]
Paciam pirmame puslapyje yra surasyti keli populiarus receptukai.Tarp ju ir Uspaschiko
mirksiukas.gif
[/quote]
didelis aciu aciuks.gif ieskosiu smile.gif
Atsakyti
''O as siemet isbandziau mano akiai nenormalu recepta bet matysim kas bus. Paimi paprastus mazus agurkus sudedi i trilitrini stiklaini idedu 3 sriubinius saukstus be kaupo druskos kelis pipiriukus vysniu lapu, krapo, cesnako uzpilu vandeniu ir paprasciausiai paraugiu. Laikau kokia savaite, kad visi agurkai pilnai pakeistu spalva, kad neliktu zaliu vietu ir tada skysti nupilu i puoda, apciupinu agurkus, kad kuris nebutu "sukvešęs" ir uzverdu ta skysti kuriame rugo ir uzpilu agurkus bei uzdarau metaliniais dangteliais. Dariau pirma syki siemet, o pernai pas giminaite ragavau, toks geras skonis ir taip visiems patiko. Vaizdelis tai negrazus to stiklainio, nes man patinka kai skaidru. Nu bet ziuresim kaip isilaikys. "

Merginos as pernai taip padariau ir žinokit tik tokius ir valgem daugiau jokių, man tokie natural produkt .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giletaite: 19 liepos 2010 - 20:33
QUOTE(giletaite @ 2010 07 19, 21:33)
''O as siemet isbandziau mano akiai nenormalu recepta bet matysim kas bus. Paimi paprastus mazus agurkus sudedi i trilitrini stiklaini idedu 3 sriubinius saukstus be kaupo druskos kelis pipiriukus vysniu lapu, krapo, cesnako uzpilu vandeniu ir paprasciausiai paraugiu. Laikau kokia savaite, kad visi agurkai pilnai pakeistu spalva, kad neliktu zaliu vietu ir tada skysti nupilu i puoda, apciupinu agurkus, kad kuris nebutu "sukvešęs" ir uzverdu ta skysti kuriame rugo ir uzpilu agurkus bei uzdarau metaliniais dangteliais. Dariau pirma syki siemet, o pernai pas giminaite ragavau, toks geras skonis ir taip visiems patiko. Vaizdelis tai negrazus to stiklainio, nes man patinka kai skaidru. Nu bet ziuresim kaip isilaikys. "

Merginos as pernai taip padariau ir žinokit tik tokius ir valgem daugiau jokių, man tokie natural produkt .

as irgi taip darau jau kelis metus,mano vyrui skaniausi rauginti smile.gif tik rugsta pas mane 2-3 dienas,tikrai ne savaite.
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2010 07 19, 21:33)
''O as siemet isbandziau mano akiai nenormalu recepta bet matysim kas bus. Paimi paprastus mazus agurkus sudedi i trilitrini stiklaini idedu 3 sriubinius saukstus be kaupo druskos kelis pipiriukus vysniu lapu, krapo, cesnako uzpilu vandeniu ir paprasciausiai paraugiu. Laikau kokia savaite, kad visi agurkai pilnai pakeistu spalva, kad neliktu zaliu vietu ir tada skysti nupilu i puoda, apciupinu agurkus, kad kuris nebutu "sukvešęs" ir uzverdu ta skysti kuriame rugo ir uzpilu agurkus bei uzdarau metaliniais dangteliais. Dariau pirma syki siemet, o pernai pas giminaite ragavau, toks geras skonis ir taip visiems patiko. Vaizdelis tai negrazus to stiklainio, nes man patinka kai skaidru. Nu bet ziuresim kaip isilaikys. "

Merginos as pernai taip padariau ir žinokit tik tokius ir valgem daugiau jokių, man tokie natural produkt .



mano vaikystej mociute taip darydavo . raugintus agurkus uzkonservuodavo. skonis pasakiskas, kai nera kur islaikyt siaip paraugtu agurkeliu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 07 19, 22:45)
mano vaikystej mociute taip darydavo . raugintus agurkus uzkonservuodavo. skonis pasakiskas, kai nera kur islaikyt siaip paraugtu agurkeliu  thumbup.gif  thumbup.gif

tai jie buna tokio skonio kaip mazai raugintų(malasolnyje)2-3 dienų paraugimo skonio?
o vaizdas jų koks-kieti jie buna ar kaip rauginti-viduj prapjovus skystis išbėga g.gif
Atsakyti
laba diena, noriu paklausti, bulgariski agurkeliai nr.1 parasyta uzpilti marinatu ir sterilizuoti 10 min. tai po to reik dar nupilt marinata ir antra syki uzvirinus uzpilt? ir aplamai man idomu ta pati pradzia nes pirmi metai kaip marinuosiu... tai tik issiplauti stiklainius su soda, ir i juos saltus sudeti prieskonius , agurkus, ir uzpilti verdanciu marinatu? nereikia ten tu stiklainiu kaitinti ir pan....
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 07 20, 09:16)
laba diena, noriu paklausti, bulgariski agurkeliai nr.1 parasyta uzpilti marinatu ir sterilizuoti 10 min. tai po to reik dar nupilt marinata ir antra syki uzvirinus uzpilt? ir aplamai man idomu ta pati pradzia nes pirmi metai kaip marinuosiu... tai tik issiplauti stiklainius su soda, ir i juos saltus sudeti prieskonius , agurkus, ir uzpilti verdanciu marinatu? nereikia ten tu stiklainiu kaitinti ir pan....



aš niekada gyvenime nekaitinu ir niekada nėra surūgę-pabalę ir panašiai. Tik dar dangtelius arba pavirinu arba nuplykau verdančiu vandeniu. Ai dar- stiklainius plaunu tik vandeniu, jokių sodų. Paskaičiau temos pirmam puslapyje kad merginoms nesigauna agurkai pagal Uspaskick, aš pernai dariau, ir draugė darė- niekas nei pabalo nei surūgo ir labai skanūs buvo. Aš pirmą kartą užpylus marinatu laikau kol ataušta stiklainiai, tada vėl užvirinu, užpylu, užsuku ir uždengiu šiltai su kaldromis. Geriausia jei mamkom s nubala ir panašiai agurkus užpylinėt tris kartus- tada garantuotai išsilaikys. Aš seniau taip darydavau, bet poto pabandžiusi kad gerai ir su dviem kartais+užklojimas tai ir sutingau..... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivora193: 20 liepos 2010 - 09:33
QUOTE(vaivora193 @ 2010 07 20, 10:33)
Aš pirmą kartą užpylus marinatu laikau kol ataušta stiklainiai, tada vėl užvirinu, užpylu, užsuku ir uždengiu šiltai su kaldromis. Geriausia jei mamkom s nubala ir panašiai agurkus užpylinėt tris kartus- tada garantuotai išsilaikys. Aš seniau taip darydavau, bet poto pabandžiusi kad gerai ir su dviem kartais+užklojimas tai ir sutingau..... biggrin.gif

Iškilo klausimas, kai užpilat pirmą kartą marinatu ar paliekat stikl inius su dangteliais ar visai neuždengiat stiklainio su marinatu kol atauš. Ir kai nupilat marinatą antrą kartą kaip būna agurkėliai stiklainyje kol užvirs marinatas, ar jie neapvysta?
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2010 07 20, 18:14)
Iškilo klausimas, kai užpilat pirmą kartą marinatu ar paliekat stikl inius su dangteliais ar visai neuždengiat stiklainio su marinatu kol atauš. Ir kai nupilat marinatą antrą kartą kaip būna agurkėliai stiklainyje kol užvirs marinatas, ar jie neapvysta?

uzpilineju 3 kartus tarp ju pertraukos po 5 min max.ir nedengiu dangteliais ,juos pavirinu 1 min
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziunka: 20 liepos 2010 - 18:27
Sveikos, uspaskicho recepte parasyta kad acto 100g tai kaip man numatuot tuos 100g? ar 100g=100ml ar kaip?Sudomino mane tas receptas bet vat nesuprantu kaip ce su tuo actu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo durke: 21 liepos 2010 - 12:26
QUOTE(durke @ 2010 07 21, 13:26)
Sveikos, uspaskicho recepte parasyta kad acto 100g tai kaip man numatuot tuos 100g? ar 100g=100ml ar kaip?Sudomino mane tas receptas bet vat nesuprantu kaip ce su tuo actu g.gif

Aš tai taip ir matuoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(durke @ 2010 07 21, 13:26)
Sveikos, uspaskicho recepte parasyta kad acto 100g tai kaip man numatuot tuos 100g? ar 100g=100ml ar kaip?Sudomino mane tas receptas bet vat nesuprantu kaip ce su tuo actu g.gif


Aš dedu pusę stiklinės, tokios senovinės, kur seniau valgyklose būdavo. nes ten 200 ml.
Man tas receptas pas pačiausias kol neatradau geresnio. thumbup.gif

O su pilstymai nesiterlioju. Užpilu visus agurkus verdančiu vandeniu, palaikau kol atvės, tada dedu į stiklainius, ir užpilu verdančiu marinatu ir uždarau. Nu dar nenušaudė niekada. Stiklainius plaunu su soda ir vandenėliu, ir prieš dedant agurkus išvalau su degtine.

Bet va ką šiemet daryti, kai vyšnios pas mane be lapų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjo pasaka: 22 liepos 2010 - 15:45