Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(papliauška @ 2010 07 28, 13:55)
Ačiū už atsakymus, reiks bandyti, o nauji dangteliai tai ne pigūs be akcijos  biggrin.gif


iki nuo siandien 40 procentu nuolaida. Mama jau uzsiprase, kad nupirkciau thumbup.gif
Atsakyti
Man toks klausimukas iškilo ax.gif Ką duoda marinatui česnakas? Ar jis tik dėl skonio,ar dar kokia tais jo paskirtis blush2.gif ? Aš kažkaip labai nemėgstu agurkuose česnako prieskonio,galvoju daryt agurkėlius pagal Dziunkos receptuką ir su garstyčiomis. Įdomu ar nieko nenutiktų jei nedėčiau aš to česnako?
Iki šiol darau agurkus su morkom ir svogūnais.Būtent jie patinka,kad nėra juose česnako.
Atsakyti
QUOTE(Megaera @ 2010 07 28, 14:43)
Man toks klausimukas iškilo ax.gif  Ką duoda marinatui česnakas? Ar jis tik dėl skonio,ar dar kokia tais jo paskirtis blush2.gif ? Aš kažkaip labai nemėgstu agurkuose česnako prieskonio,galvoju daryt agurkėlius pagal Dziunkos receptuką ir su garstyčiomis. Įdomu ar nieko nenutiktų jei nedėčiau aš to česnako? 
Iki šiol darau agurkus su morkom ir svogūnais.Būtent jie patinka,kad nėra juose česnako.



as vakuoju be ciasnako, ir laikosi kuo puikiausiai, jis tik del skonio ir kvapo. nes cesnako gali ir nebut, nei agurkuose nei dar kazkur
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2010 07 27, 07:46)
o čia tik vieną kartą užpili ir vsio g.gif ...gal kas yra darę g.gif kaip skonis g.gif ,nes labai lengvas receptas, bet bijau kad gali nesilaikyt

Aš visą laiką taip paprastai darydavau ir dar prieskonius tiesiai į stiklainį dėdavau ir užpildavau virtu vandeniu ir viskas, aišku agurkus prieš tai karštu vandeniu nuplikydavau, ir viskas visą laiką stovėdavo ir skanūs agurkai. thumbup.gif Šiemet turiu daugiau laiko, tai žaidžiu su visokiais naujais receptėliais, bandau išrasti kažką naujo mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane tokie didoki agurkai, tai pries marinuojant reiketu supjaustyti, o ar galima? daryciau bulgariskus Nr.2 4u.gif ar kas nors pjaustot agurkus?
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 07 28, 17:33)
Pas mane tokie didoki agurkai, tai pries marinuojant reiketu supjaustyti, o ar galima? daryciau bulgariskus Nr.2  4u.gif  ar kas nors pjaustot agurkus?



taip galima, kada dideli agurkai buna ir supjaustau. kartais net griezineliais.
o vakuojant su garstyciom net reiktu supjaustyti taip skaniau ax.gif
Atsakyti
as vienus pagal uspaskichiu plausciau griezneliais ... tai dabar laukiu kada ten nuosedos prades krist ir kuriuose doh.gif lotuliukas.gif


uzsukami dangteliai IKI dabar iseina po 15 ct ( pirkau ka tik) .25 ct - 40 % thumbup.gif
Atsakyti
Ka tik vel atsiveziau mazu agurkeliu.Norejau vel statyti bulgariskus Nr.2.Bet cia maziuliukai,gal kas pasiulys,ka idomiau is ju galima padaryti ax.gif Laukiu pasiulymu.Dekoju. 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Tai gerai kad mažiukai statyk mėgiamų receptu ir jie bus dar skanesni 4u.gif
Atsakyti
[quote=hilin,2010 07 28, 19:23]
4u.gif Tai gerai kad mažiukai statyk mėgiamų receptu ir jie bus dar skanesni 4u.gif
[/As jau uzvakar primarinavau begales tu agurkeliu pagal du naujus receptus.Siemet visus marinuoju naujoviskai.Tad ir laukiu dar kokiu naujienu. ax.gif
Atsakyti
[quote=Kalnietė,2010 07 28, 20:38]
[quote=hilin,2010 07 28, 19:23]
4u.gif Tai gerai kad mažiukai statyk mėgiamų receptu ir jie bus dar skanesni 4u.gif
[/As jau uzvakar primarinavau begales tu agurkeliu pagal du naujus receptus.Siemet visus marinuoju naujoviskai.Tad ir laukiu dar kokiu naujienu. ax.gif
[/quote]

Parasykit receptukus, gal ir mums patiks 4u.gif
Atsakyti
kuiciuos visoj temoj, ale niekur nerandu receptelio su azuolo lapais, siandien kaip tycia is misko parsiveziau, gal autore parasytu 4u.gif dievaz cia kazkur buvau forume radus doh.gif
Atsakyti